Kadetki 2010/2011 (koszykówka kobiet)
Z Historia Wisły
Spis treści |
Rozgrywki, klasa kadetek „A” U-16 (rocznik 1995 - 98)
W rozgrywkach w klasie kadetek A w sezonie 2010/11 udział biorą następujące zespoły: KS Gorce Nowy Targ, CKiS Skawina, UKS Iskra Klecza Dolna, TS Wisła Kraków, UKS Zelina Jurków, UKS Żak Nowy Sącz, KS Górnik Wieliczka, UKS Siemaszka Piekary.
I runda
I. 2010.10.23 Wisła Kraków - Żak Nowy Sącz 48:55
II. 2010.10.30 Górnik Wieliczka - Wisła Kraków 94:72
III. 2010.11.06 Wisła Kraków - Siemaszka Piekary 136:12
IV. 2010.11.13 Wisła Kraków - Zelina Jurków 85:31
V. 2010.11.27 CKiS Skawina - Wisła Kraków 95:49
VI. 2010.12.04 Wisła Kraków - Iskra Klecza Dolna 150:40
VII. 2010.12.18 Gorce Nowy Targ - Wisła Kraków 66:49
II runda
VIII. 2011.01.08 Żak Nowy Sącz - Wisła Kraków 69:29
IX. 2011.01.15 Wisła Kraków - Górnik Wieliczka 51:84
X. 2011.02.19 Siemaszka Piekary - Wisła Kraków 39:97
XI. 2011.03.05 Zelina Jurków - Wisła Kraków 56:70
XII. 2011.03.12 Wisła Kraków - CKiS Skawina 44:53
XIII. 2011.03.26 Iskra Klecza Dolna - Wisła Kraków 0:20 vo
XIV. 2011.04.02 Wisła Kraków - Gorce Nowy Targ 50:54
Tabela rozgrywek po II rundzie
1. KS Górnik Wieliczka 14 13 1 27 1356-762
2. CKiS Skawina 14 12 2 26 1004-599
3. UKS Żak Nowy Sącz 14 10 4 24 1094-632
4. KS Gorce Nowy Targ 14 8 6 22 930-717
5. TS Wisła Kraków 14 6 8 20 950-748
6. UKS Zelina Jurków 14 4 10 18 711-949
7. UKS Iskra Klecza Dolna 14 2 12 15 631-1395
8. UKS Siemaszka Piekary 14 1 13 15 459-1333
Do turnieju finałowego awansowały zespoły: KS Górnik Wieliczka, CKiS Skawina, UKS Żak Nowy Sącz, KS Gorce Nowy Targ.
Ilość rozegranych spotkań i zdobytych punktów
TS Wisła Kraków - trener Marta Starowicz
1. Karolina Wilk 13 / 53
2. Katarzyna Krajewska 12 / 270
3. Anna Rybak 12 / 26
4. Aneta Jędrszczyk 11 / 140
5. Klaudia Kolegowicz 11 / 53
6. Jowita Piechota 11 / 45
7. Natalia Malaga 10 / 74
8. Sylwia Sitko 10 / 63
9. Julianna Wantuch 10 / 0
10. Agnieszka Hyczkiewicz 9 / 62
11. Klaudia Piskorz 9 / 39
12. Joanna Grymek 7 / 77
13. Katarzyna Rybak 6 / 4
14. Aleksandra Domaradzka 5 / 7
15. Gabriela Wójcikiewicz 4 / 7
16. Karolina Nowak 3 / 2
17. Izabela Tańcula 2 / 8
18. Maria Tatar 1 / 0
Rozgrywki, klasa kadetek „B” (rocznik 1996 i młodsze)
W sezonie 2010/2011 udział biorą zespoły: KS Gorce Nowy Targ, GTK Gorlice, UMKS Gracz Starachowice, KS Korona Kraków, CKiS Skawina, TS Wisła Kraków , UKS Żak Nowy Sącz.
I turniej
2010.11.21 CKiS Skawina - Wisła Kraków 46:88
2010.11.21 Korona Kraków - Wisła Kraków 55:116
II turniej
2010.12.11 Wisła Kraków - Gracz Starachowice 101:38
2010.12.11 Wisła Kraków - CKiS Skawina 76:31
III turniej
2011.01.22 Wisła Kraków - Korona Kraków 88:32
2011.01.22 Gracz Starachowice - Wisła Kraków 31:101
Tabela grupy A po turniejach
1. TS Wisła Kraków 6 6 0 12 565-233
2. KS Korona Kraków 6 4 2 10 315-389
3. CKiS Skawina 6 2 4 8 322-359
4. UMKS Gracz Starachowice 6 0 6 6 233-454
Turniej finałowy
2011.02.13 Wisła Kraków - Gorce Nowy Targ 62:57
2011.02.13 Wisła Kraków - Żak Nowy Sącz 73:40
2011.02.16 Korona Kraków - Wisła Kraków 61:101
Tabela końcowa rozgrywek
1. TS Wisła Kraków 9 9 0 18 801: 391
2. KS Gorce Nowy Targ 9 6 3 15 554:373
3. UKS Żak Nowy Sącz 9 4 5 13 480:528
4. KS Korona Kraków 9 4 5 13 467:685
5. CKiS Skawina 6 2 4 8 322-359
6. GTK Gorlice 6 2 4 8 300-367
7. UMKS Gracz Starachowice 6 0 6 6 233-454
Ilość rozegranych spotkań i zdobytych punktów
TS Wisła Kraków – trener Marta Starowicz
1. Krajewska Katarzyna 9 / 248
2. Jędrszczyk Aneta 8 / 105
3. Sitko Sylwia 8 / 68
4. Rybak Anna 8 / 33
5. Tatar Maria 8 / 17
6. Malaga Natalia 7 / 73
7. Wilk Karolina 7 / 47
8. Kolegowicz Klaudia 7 / 26
9. Domaradzka Aleksandra 7 / 25
10. Wantuch Julianna 7 / 14
11. Piechota Jowita 6 / 39
12. Piskorz Klaudia 6 / 23
13. Grymek Joanna 5 / 47
14. Hyczkiewicz Agnieszka 5 / 21
15. Rybak Katarzyna 4 / 8
16. Nowak Karolina 3 / 3
17. Wójcikiewicz Gabriela 1 / 4