Kadra Wisły 2016 (judo)
Z Historia Wisły
Spis treści |
Sztab szkoleniowy
- Robert Zaczkiewicz - trener koordynator; grupa najstarsza i grupy dzieci naborowe
- Dariusz Tylek - grupa młodzików
- Michał Znamirowski - grupy dzieci, kontynuacje
- Sebastian Cieślik - grupy dzieci naborowe
- Małgorzata Tracz - grupy dzieci, kontynuacje
- Rafał Filek - grupy dla dorosłych
- Aleksander Wrona - grupy naborowe dzieci starsze
- Dawid Tondera - grupy naborowe dzieci
Kadra
(ze względu na brak danych - bez podziału na grupy wiekowe)
Zawodniczki
- Natalia Bobilewicz (ur. 2003)
- Patrycja Bobilewicz (ur. 2003)
- Kludia Fabiańska
- Amelia Gilijer
- Nadia Imielska
- Hanna Jastrzębska
- Nikola Karcz
- Franciszka Kobylańska
- Olga Kowalska
- Laura Latawiec
- Danuta Majcher (ur. 1998)
- Władysława Menso
- Alicja Michalik
- Maja Mukerji
- Wirginia Mulka
- Zuzanna Rams (ur. 1998)
- Anna Siecińska
- Konstancja Sowiźrał
- Kinga Stańda
- Nikola Szlachta (ur. 2001)
- Paulina Szlachta (ur. 2000)
- Hanna Twardowska
- Milena Twardowska
Zawodnicy
- Maciej Adamczyk (ur. 2000)
- Maciej Adamczyk II
- Marcin Adamczyk
- Michał Adamczyk
- Michał Bartera
- Jan Barwacz
- Kacper Baryła
- Jakub Basta
- Adam Bazarnik
- Mikołaj Bednarczyk
- Antoni Bielawski
- Aleksander Bielik czy Aleks Bialik?
- Remigiusz Bigosiński
- Wiktor Bigosiński
- Wiktor Bobrowski
- Karol Bodzioch
- Stanisław Brzeziński
- Paweł Bukowiec
- Bartłomiej Chmiel
- Mikołaj Chmiel
- Jakub Ciszewski (ur. 2000)
- Władysław Cychosz
- Szymon Czeluśniak
- Jakub Dec
- Kacper Dec
- Brunon Dolata
- Kacper Gabor (ur. 2002)
- Oskar Gabor (ur. 2002)
- Patryk Gajda
- Wojciech Gawęda (ur. 2003)
- Mikołaj Godzic
- Patryk Grzywa
- Maciej Gulba
- Kamil Gwóźdź (ur. 2000)
- Oskar Hrabia
- Filip Iwaniec
- Mateusz Iwaniec
- Jan Jurek
- Bartosz Karaś (ur. 1998)
- Borys Karaś
- Kacper Karaś (ur. 2002)
- Michał Kawalec
- Albin Kocioł (ur. 2002)
- Szymon Kok
- Oskar Kordas
- Jakub Korgol (ur. 1999)
- Franciszek Korpet
- Karol Kowalski (ur. 2003)
- Tomasz Kowalski
- Mateusz Kowenicki
- Mateusz Krzyształowski
- Jan Kuciel
- Mateusz Kukułka
- Kacper Kurnik
- Jakub Lach
- Jakub Lignar
- Igor Marciszewski
- Daniel Maślanka
- Jan Mazela
- Hubert Mazur
- Bartosz Mickowski (ur. 2004)
- Mykyta Minakov
- Jakub Moskal (ur. 2004)
- Samuel Mulka
- Borys Ostrożny
- Kerim Ouerfelli (ur. 1998)
- Bruno Pachucki
- Karol Piątek
- Piotr Piątek
- Antoni Poniedzielski
- Igor Puc
- Andrzej Radziszewski
- Adrian Regulski
- Patryk Regulski
- Felix Rey
- Alan Robakowski
- Oliwier Romaniuk (ur. 1993)
- Jakub Rutkowski
- Kacper Sadowski
- Maciej Sadowski
- Michał Sadowski
- Eliasz Sagan
- Mikołaj Siodłak
- Wiktor Skrobiszewski
- Rafał Skrzyński
- Stanisław Skrzypek
- Stanisław Słaboń
- Jakub Soból
- Mateusz Sordyl (ur. 1996)
- Konrad Sowiźrał
- Szymon Sowiźrał
- Tomasz Sowiźrał
- Piotr Szczepaniak
- Wojciech Staszczak (ur. 1995)
- Leon Stecz
- Aleksander Stefaniak
- Eryk Stefaniak
- Antoni Syczewski
- Karol Synkowski Sękowski?
- Adam Tabor
- Franciszek Tarasiewicz
- Sergiusz Tracz
- Paweł Tylek (ur. 2000)
- Sebastian Tylek (ur. 1996)
- Antoni Wasilewski
- Wojciech Wasilewski
- Wiktor Wilk
- Piotr Woźniak (ur. 2005)
- Aleksander Wrona (ur. 1995)
- Antoni Zaczkiewicz
- Jakub Znamirowski
- Dawid Zarychta
- Artur Żemła-Mitka
- Oskar Żuk
Kadra 2015 | Kadra sekcji judo (sezony) | Kadra 2017 |