Kategoria:Polska (koszykówka)
Z Historia Wisły
Skocz do:
nawigacji
,
wyszukiwanie
(
poprzednie 200
) (
następne 200
)
Podkategorie
W tej kategorii jest 200 podkategorii.
K
Kolejarz Kraków (koszykówka)
Kolejarz Opole (koszykówka)
Kolejarz Szczecin (koszykówka)
Kontra Rzeszów (koszykówka)
Korona Kraków (koszykówka)
Kotwica Kołobrzeg (koszykówka)
Krakowski Ośrodek Olimpijski (koszykówka)
Krakus Nowa Huta (koszykówka)
Krowodrza Kraków (koszykówka)
Księżak Łowicz (koszykówka)
Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola (koszykówka)
Kuźnia Stalowa Wola (koszykówka)
L
LA Basket Warszawa (koszykówka)
LKS Bytom (koszykówka)
LZS (koszykówka)
LZS Modlnica (koszykówka)
Language School Pabianice (koszykówka)
Lech Poznań (koszykówka)
Legia Kraków (koszykówka)
Legia Warszawa (koszykówka)
Lew Legnica (koszykówka)
Lider Pruszków (koszykówka)
Lider Swarzędz (koszykówka)
Linodrut Zabrze (koszykówka)
Lotnik Wierzawice (koszykówka)
Lotos Gdynia (koszykówka)
Lublinianka (koszykówka)
Lustrzanka Wałbrzych (koszykówka)
M
MAŁOPOLSKA (koszykówka)
MCKS Czeladź (koszykówka)
MCKiS Jaworzno (koszykówka)
MKK MDK Kielce (koszykówka)
MKK Pyra Poznań (koszykówka)
MKK Siedlce (koszykówka)
MKK Sokołów Podlaski (koszykówka)
MKKS Rybnik (koszykówka)
MKKS Staco Niepołomice (koszykówka)
MKKS Żak Koszalin (koszykówka)
MKS Basket Bydgoszcz (koszykówka)
MKS Dąbrowa Górnicza (koszykówka)
MKS Glimar Gorlice (koszykówka)
MKS Godrom (koszykówka)
MKS Gorlice (koszykówka)
MKS Groble (koszykówka)
MKS Grudziądz (koszykówka)
MKS Grójec (koszykówka)
MKS Jordan (koszykówka)
MKS Kalisz (koszykówka)
MKS Konin (koszykówka)
MKS Kusy Szczecin (koszykówka)
MKS Kutno (koszykówka)
MKS Limanowa (koszykówka)
MKS Limblach Limanowa (koszykówka)
MKS Lublin (koszykówka)
MKS MDK Nowa Huta (koszykówka)
MKS MOS Katowice (koszykówka)
MKS Międzychód (koszykówka)
MKS Novum Bydgoszcz (koszykówka)
MKS Ochota Warszawa (koszykówka)
MKS Osa McDonald's Zgorzelec (koszykówka)
MKS Osa Zgorzelec (koszykówka)
MKS PM Tarnów (koszykówka)
MKS Pak Serwis (koszykówka)
MKS Polkowice (koszykówka)
MKS Skierniewice (koszykówka)
MKS Strzelce Opolskie (koszykówka)
M c.d.
MKS Sudety Jelenia Góra (koszykówka)
MKS Zabrze (koszykówka)
MKS Ósemka Skierniewice (koszykówka)
MLKS Rzeszów (koszykówka)
MOS Chrzanów (koszykówka)
MOS Konin (koszykówka)
MOS Limanowa (koszykówka)
MOS Wrocław (koszykówka)
MOSIR Przeworsk (koszykówka)
MOSM Bytom (koszykówka)
MOSM Pruszków (koszykówka)
MOSM Tychy (koszykówka)
MOSiR Bochnia (koszykówka)
MOSiR Cieszyn (koszykówka)
MOSiR Krosno (koszykówka)
MOSiR Mysłowice (koszykówka)
MTS Basket Kwidzyń (koszykówka)
MTS Iskra Zambrów (koszykówka)
MTZ Zambrów (koszykówka)
MUKS 21 Płock (koszykówka)
MUKS Bydgoszcz (koszykówka)
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy (koszykówka)
MUKS Piaseczno (koszykówka)
MUKS Poznań (koszykówka)
MUKS Tarnów (koszykówka)
MUKS Unia Basket Ostrołęka (koszykówka)
Madix Wadowice (koszykówka)
Makkabi Kraków (koszykówka)
Meduza Gdańsk (koszykówka)
Mickiewicz Katowice (koszykówka)
Miejski Czeladzki Klub Sportowy (koszykówka)
Modrzejówka (koszykówka)
N
Naprzód Lipiny (koszykówka)
Nenufar Ełk (koszykówka)
Niedźwiadki Przemyśl (koszykówka)
Niwa Oświęcim (koszykówka)
Noteć Inowrocław (koszykówka)
Novum Lublin (koszykówka)
Nowiny Kielce (koszykówka)
Nowiny Sitkówka (koszykówka)
Nysa Kłodzko (koszykówka)
O
OSSM PZKosz Stalowa Wola (koszykówka)
OSSM Warszawa (koszykówka)
OSiR Sokołów Podlaski (koszykówka)
Odra Brzeg (koszykówka)
Odra Wodzisław (koszykówka)
Odra Wrocław (koszykówka)
Ogniwo (koszykówka)
Ogniwo Krzeszowice (koszykówka)
Ogniwo Łódź (koszykówka)
Oknoplast AZS AGH Kraków (koszykówka)
Oknoplast SP 100 Kraków (koszykówka)
Oknoplast SP 37 Kraków (koszykówka)
Olimpia Gdańsk (koszykówka)
Olimpia Poznań (koszykówka)
Olimpia Wodzisław Śląski (koszykówka)
Olimpijczyk Ostrów Wlkp. (koszykówka)
Olkuskie Osy Olkusz (koszykówka)
Olsza Kraków (koszykówka)
Orlik Brzeg (koszykówka)
Ostrovia Ostrów Wielkopolski (koszykówka)
Ostrów Wielkopolski (koszykówka)
P
PBG Basket Junior Poznań (koszykówka)
PBG Basket Poznań (koszykówka)
PM Tarnów (koszykówka)
PMS Kraków (koszykówka)
POSiR Poznań (koszykówka)
P c.d.
PTK Pabianice (koszykówka)
PUKS Karol Wadowice (koszykówka)
PWiK Piaseczno (koszykówka)
Pałac Młodzieży Tarnów (koszykówka)
Piast Cieszyn (koszykówka)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski (koszykówka)
Piątka Nowy Targ (koszykówka)
Podgórze Kraków (koszykówka)
Pogoń Katowice (koszykówka)
Pogoń Nowy Bytom (koszykówka)
Pogoń Prudnik (koszykówka)
Pogoń Puławy (Koszykówka)
Pogoń Puławy (koszykówka)
Pogoń Ruda Śląska (koszykówka)
Pogoń Szczecin (koszykówka)
Politechnika Gdańsk (koszykówka)
Politechnika Gdańska (koszykówka)
Polonia Bydgoszcz (koszykówka)
Polonia Bytom (koszykówka)
Polonia Kraków (koszykówka)
Polonia Przemyśl (koszykówka)
Polonia Warszawa (koszykówka)
Polpharma Starogard Gdański (koszykówka)
Polska Juniorzy (koszykówka)
Pomorzanin Toruń (koszykówka)
Probasket Mińsk Mazowiecki (koszykówka)
Puchacz Nowiny (koszykówka)
Puszcza Niepołomice (koszykówka)
Pułaski Warka (koszykówka)
Pułaski Warszawa (koszykówka)
Pyra Poznań (koszykówka)
Płomień Limanowa (koszykówka)
R
RMKS Rybnik (koszykówka)
RMMKS Rybnik (koszykówka)
ROW Rybnik (koszykówka)
Radomiak Radom (koszykówka)
Radwansport Kraków (koszykówka)
Regis Wieliczka (koszykówka)
Reprezentacja Akademicka Warszawy (koszykówka)
Reprezentacja Częstochowy (koszykówka)
Reprezentacja Europy (koszykówka mężczyzn)
Reprezentacja Górnego Śląska (koszykówka)
Reprezentacja Juniorów Krakowa (koszykówka)
Reprezentacja Krakowa (koszykówka)
Reprezentacja Polski (koszykówka)
Reprezentacja Warszawy (koszykówka)
Reprezentacja klasy A Krakowa (koszykówka)
Reprezentacja województwa kujawsko-pomorskiego (koszykówka)
Resovia Rzeszów (koszykówka)
Rosa Radom (koszykówka)
Rozwój Katowice (koszykówka)
Ruch Chojnice (koszykówka)
S
SK Zgierz (koszykówka)
SKK Siedlce (koszykówka)
SKK Szczecin (koszykówka)
SKS 12 Warszawa (koszykówka)
SKS Skalnik (koszykówka)
SKS Starogard Gdański (koszykówka)
SKS Unia Swarzędz (koszykówka)
SKS Warszawa (koszykówka)
SKS Łódź (koszykówka)
SKS-12 Warszawa (koszykówka)
SL SALOS Szczecin (koszykówka)
SMS PZKosz Warka (koszykówka)
SMS Warszawa (koszykówka)
SMS Łomianki (koszykówka)
SP 100 Kraków (koszykówka)
(
poprzednie 200
) (
następne 200
)
Kategoria
:
Przeciwnicy Wisły (koszykówka)
Widok
Kategoria
Dyskusja
Tekst źródłowy
Historia
Osobiste
Logowanie / rejestracja
Nawigacja
Strona główna
Bieżące wydarzenia
Ostatnie zmiany
Losuj stronę
O serwisie
dla edytorów
Dołącz do nas!
Pomoc
Portal użytkowników
kwestie prawne
Bibliografia
Prawa autorskie
Materiały źródłowe
Dary pieniężne
Szukaj
Narzędzia
Linkujące
Zmiany w dolinkowanych
Prześlij plik
Strony specjalne
Wersja do druku
Bezpośredni link