Konkurs plastyczny Moja Wisła Kraków

Z Historia Wisły

Informacja o o konkursie ukazała się pod koniec października 2008 roku. Wyniki ogłoszono 1 grudnia 2008 roku. Nagrody wręczono przed meczem z Odrą 5 grudnia 2008 roku.Konkurs plastyczny Moja Wisła

Wisła Kraków zaprasza wszystkich swoich najmłodszych fanów do udziału w konkursie plastycznym "Moja Wisła Kraków". Już od najbliższej niedzieli wszystkie dzieci do lat 13 włącznie (czyli roczniki do 1995) mogą przesyłać swoje prace odpowiadające na pytanie: "Z czym kojarzy mi się Wisła Kraków?". Na prace graficzne, wykonane dowolną techniką, czekamy od niedzieli, 2 listopada, do piątku, 21 listopada 2008 (decyduje data stempla pocztowego) Należy je wysłać na adres:

Wisła Kraków SA - sekretariat
ul. Reymonta 22
30-059 Kraków
z dopiskiem "Konkurs".

Każdy uczestnik może przesłać jedną pracę, dodatkowo podając swoje imię, nazwisko i wiek oraz imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy do rodziców lub prawnych opiekunów, którzy muszą wyrazić zgodę na udział uczestnika w konkursie. Wysłanie pracy oznacza akceptację regulaminu konkursu, którego pełna treść znajduje się na stronie www.wisla.krakow.pl

28 listopada trzyosobowe jury konkursu w składzie: Marek Wilczek – prezes Wisły Kraków SA, Maciej Skorża – trener pierwszej drużyny, Arkadiusz Głowacki – kapitan zespołu, wybierze 4 najlepsze prace oraz 16 kolejnych, które zostaną wyróżnione. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 grudnia 2008 na www.wisla.krakow.pl.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy otrzymają piłkę Wisły Kraków podpisaną przez zawodników pierwszej drużyny; konsolę do gier Playstation Portable, grę komputerową FIFA 09, szalik i czapkę zimową Wisły. Autorzy wyróżnionych prac natomiast dostaną grę komputerową FIFA 09, plakat z podpisami zawodników pierwszej drużyny, szalik i czapkę zimową Wisły. Dodatkową atrakcją dla naszych laureatów będzie fakt, że nagrody odbiorą osobiście z rąk prezesa, trenera i kapitana Wisły przed meczem Wisły Kraków z Odrą Wodzisław.

W dniu meczu wszystkie nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na telebimie w przerwie spotkania, a potem oglądać je będzie można w internecie na stronie www.wisla.krakow.pl oraz na wystawach na stadionie.

Warunkiem odbioru nagrody jest obecność dziecka wraz z opiekunem na meczu z Odrą Wodzisław, który odbędzie się 6 lub 7 grudnia 2008 roku (dokładna data oraz godzina znana będzie ok. 2 tygodnie przed spotkaniem). Każdy ze zwycięzców oraz jego opiekun otrzymają bilety wstępu na ten mecz.

Podczas tego meczu, w związku z tym, że odbędzie się on w Mikołajki, na najmłodszych kibiców Białej Gwiazdy, którzy wybiorą się na to spotkanie, czekać będą paczki z upominkami.

Wszystkich najmłodszych kibiców Wisły zapraszamy do udziału w konkursie!


Informacja Prasowa, źródło: Wisła Kraków SA

Zwycięzcy konkursu "Moja Wisła"

Po długich dyskusjach zapadła decyzja, kto zwyciężył w konkursie "Moja Wisła", który został zorganizowany dla najmłodszych kibiców Białej Gwiazdy. Przedstawiamy listę nagrodzonych osób.

Zwycięzcami konkursu są:
Bogusław Zdeb - l. 12
Borys Muszyński - l. 11
Marta Klimkiewicz - l. 9
Kamil Pachel - l . 7


Wyróżniono również szesnaście prac. Ich autorami są:
Klaudia Rokosz - l. 13
Julia Kasprzycka - l. 7
Bartosz Bilik - l. 5
Karolina Tarnowska - l. 12
Tomasz Kusiak - l. 13
Michał Kasprzyk - l. 12
Sylwia Maszczyk - l. 10
Karol Ratuch - l. 7
Patryk Bielec - l. 12
Emilia Ziaja - l. 6
Kacper Dzięgiel - l. 9
Tomasz Sienko
Wiktoria Szybowiska - l. 7
Monika Bielec - l. 9
Bartosz Ślusarczyk - l. 6
Piotr Jedrzejczyk

Postanowiono również ufundować dwie specjalne nagrody. Pierwszą z nich otrzyma najmłodsza uczestniczka konkursu, dwuletnia Weronika Glazer, która narysowała Wiślackiego Smoka. Druga to specjalna nagroda Pawła Brożka. Wyróżniona nią zostanie Klaudia Rokosz, której praca najbardziej spodobała się napastnikowi Wisły.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom konkursu „Moja Wisła” dziękujemy za tak liczy udział w konkursie i zapraszamy na piątkowy mecz Białej Gwiazdy z Odrą Wodzisław, w trakcie którego na najmłodszych fanów Wisły będą czekały mikołajkowe prezenty.

Źródło: Biuro Prasowe Wisły Kraków SA