Konrad Gołoś
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→Mecze w Reprezentacji Polski) |
|||
Linia 124: | Linia 124: | ||
"Z Węgrami chcę na przykład dać szansę Konradowi Gołosiowi. Ma niesamowity talent. Na powołanie zareagował znakomicie, na treningach spisuje się rewelacyjnie. Daje z siebie więcej, niż mu się wydawało, że umie. Chcę zobaczyć, czy tak samo będzie podczas meczu, bo nie ma na to gwarancji. Zawodnik może różnie radzić sobie z presją, psychiką." | "Z Węgrami chcę na przykład dać szansę Konradowi Gołosiowi. Ma niesamowity talent. Na powołanie zareagował znakomicie, na treningach spisuje się rewelacyjnie. Daje z siebie więcej, niż mu się wydawało, że umie. Chcę zobaczyć, czy tak samo będzie podczas meczu, bo nie ma na to gwarancji. Zawodnik może różnie radzić sobie z presją, psychiką." | ||
+ | [[Kategoria:Zawodnicy (piłka nożna)|Gołoś Konrad]] | ||
[[Kategoria:Reprezentanci Polski|Gołoś Konrad]] | [[Kategoria:Reprezentanci Polski|Gołoś Konrad]] |
Wersja z dnia 00:32, 12 sie 2009
![]() | |||
| |||
W rubryce Mecze/Gole najpierw podana jest statystyka z meczów ligowych, a w nawiasie ze wszystkich meczów oficjalnych. |
Mecze w Reprezentacji Polski
Stan na 03.10.2008
- 2005-04-27 Meksyk - Polska 0:1 (od 46 minuty), jeszcze jako piłkarz Polonii Warszawa
- 2007-10-17 Polska - Węgry 0:1 (do 46 minuty, żółta kartka w 42 minucie), w trakcie wypożyczenia do Górnika
- 2008-02-27 Polska - Estonia 2:0 (od 63 minuty), w trakcie wypożyczenia do Górnika
Pogrubiono występy Gołosia jako Wiślaka. Uwaga: Gołoś występował w kadrze w czasie wypożyczenia z Wisły do Górnika Zabrze. Gołoś pozostawał wtedy piłkarzem Wisły, dlatego występy te uznano za Wiślackie.
Opinia Leo Beenhakkera o Konradzie Gołosiu
"Z Węgrami chcę na przykład dać szansę Konradowi Gołosiowi. Ma niesamowity talent. Na powołanie zareagował znakomicie, na treningach spisuje się rewelacyjnie. Daje z siebie więcej, niż mu się wydawało, że umie. Chcę zobaczyć, czy tak samo będzie podczas meczu, bo nie ma na to gwarancji. Zawodnik może różnie radzić sobie z presją, psychiką."