LV BET

Z Historia Wisły

LV BET - to licencjonowany bukmacher stacjonarny zarządzany przez spółkę LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., która działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów uzyskanego 13 maja 2016 roku na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.

LVbet jest zarejestrowany w KRS (0000534588) od grudnia 2014 roku. Firma posiada kapitał zakładowy w kwocie 2 025 000.00 PLN, a prezesem zarządu jest Rafał Wójtowicz. Jej siedziba znajduje się w Katowicach, na ul. Wańkowicza 3. Udziały LVbet podzielone są na 3 równe części między spółki z.o.o Ergad, Aplis oraz Eron.

We wrześniu 2016 roku LVbet.pl udostępnił graczom działający interfejs, co można uznać za datę oficjalnego startu bukmachera.

Człon "LV", poprzedzający nazwę bukmachera LVbet, to skrót od Las Vegas - producenta napoju energetycznego - który jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Las Vegas Energy Drink ma siedzibę pod tym samym adresem co LVbet. Obie działalności łączy także osoba Damiana Zwardonia, który jest zarówno dyrektorem generalnym w sieci energy drinków, jak i członkiem rady nadzorczej LVbet.


Źródło: surebety.pl


Spis treści

LV BET nowym Sponsorem Wisły Kraków

10-02-2017 Grono Sponsorów Białej Gwiazdy wciąż się poszerza! Legalny bukmacher powiększył grupę firm wspierających Wisłę Kraków. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu.

LV BET to nowa marka na rynku bukmacherskim. Filozofia firmy opiera się na dynamicznym rozwoju, świeżych pomysłach, a przede wszystkim jasnych zasadach. Tworzą ją ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie pracują nad poszerzaniem wachlarza dostępnych dyscyplin oraz propozycji. Cechuje ich profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdej sprawy.

„Jest nam bardzo miło, że LV BET związał się z kolejnym wielkim i ważnym dla polskiego futbolu klubem. Liczymy, że współpraca, którą właśnie rozpoczynamy przyniesie korzyści obu stronom. W przededniu startu rundy wiosennej trzymamy kciuki za walkę o najwyższe cele i wspólną wspinaczkę na szczyt” - powiedział Adrian Furmańczyk, marketing manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.

LV BET jest sponsorem takich marek jak RTS Widzew Łódź, RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, czy www.laczynaspasja.pl, a ponadto partnerem Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Prezes LVbet: Z Wisłą rozmawialiśmy od dość dawna

20 lutego 2017

LVbet to nowy sponsor Wisły Kraków. Umowa obowiązuje do końca sezonu, ale jak zapewniają przedstawiciele bukmachera „już rozmawiamy o opcjach jej przedłużenia na kolejny”. Na pytania wislakrakow.com odnośnie współpracy na linii LVbet – Wisła odpowiedział prezes nowego sponsora klubu, Rafał Wójtowicz.

Jak długo trwały rozmowy na temat współpracy z Wisłą Kraków?

– Z Wisłą rozmawialiśmy już od dość dawna. Z każdym tygodniem zbliżaliśmy się do naszych wspólnych oczekiwań aż się udało.

Czy w grę wchodziła również promocja marki LVbet na koszulkach?

– Na dzień dzisiejszy nie mamy miejsca na koszulkach klubowych, ale kto wie, co się jeszcze wydarzy.

Czy macie Państwo w planach akcje promocyjne skierowane do kibiców Wisły, konkursy na stadionie?

– Tak, na pewno zechcemy przedstawić się kibicom. W końcu jest to bardzo ważna grupa dla każdego klubu. Na pewno coś dla nich przygotujemy, oczywiście w granicach dozwolonych przepisami ustawy hazardowej.

Czy na stadionie lub jego okolicy powstanie punkt przyjmowania zakładów?

– Na obecną chwilę taki się nie pojawi. Mamy natomiast w Krakowie już trzy punkty naziemne. A znaleźć nas online można również ze stadionu.

Czy bierzecie Państwo pod uwagę możliwość współpracy sponsoringowej z Cracovią, to jeden z nielicznych klubów który aktualnie nie ma umowy z bukmacherem (w piątek Cracovia podpisała umowę z innym bukmacherem – STS, pytanie od wislakrakow.com zostało przekazane wcześniej – przyp. red.)?

– Nigdy nie mów nigdy. Skora Coca-Cola czy OSHEE mogą być związani z obydwoma klubami, to czemu nie my? Myślę, że byłoby to z korzyścią dla obu klubów. Ale obecnie jesteśmy związani z Wisłą, więc skupiamy się i myślimy tylko o niej.

Źródło: wislakrakow.com

LV BET na koszulkach Wisły Kraków!

Data publikacji: 10-03-2017 14:05

Kapitan Wisły - Arkadiusz Głowacki
Kapitan Wisły - Arkadiusz Głowacki
Prezes firmy - Rafał Wójtowicz, Kapitan Wisły - Arkadiusz Głowacki oraz Prezes Wisły - Marzena Sarapata
Prezes firmy - Rafał Wójtowicz, Kapitan Wisły - Arkadiusz Głowacki oraz Prezes Wisły - Marzena Sarapata
Prezes firmy - Rafał Wójtowicz.
Prezes firmy - Rafał Wójtowicz.

Legalny bukmacher LV BET nie poprzestaje na dotychczasowym sponsorowaniu Białej Gwiazdy. Firma stała się Sponsorem Głównym krakowskiego klubu, a jej logotyp pojawi się w centralnym miejscu na koszulkach piłkarzy Wisły Kraków już od niedzielnego meczu z Legią Warszawa!

To, na co kibice Białej Gwiazdy czekali z niecierpliwością, stało się faktem. Po nieco ponad półrocznej kadencji nowego Zarządu na koszulkach Wiślaków w centralnym miejscu ponownie zagości logotyp Sponsora Głównego. Będzie to logo legalnego bukmachera - firmy LV BET, która współpracę sponsorską z klubem z Reymonta rozpoczęła na początku lutego.

LV BET to nowa, dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim. Bazująca na jasnych zasadach i kreatywnych pomysłach. Tworzona przez doświadczonych specjalistów, a zarazem pasjonatów. Celem LV BET jest wychodzenie naprzeciw klientom i regularne zwiększanie wachlarza dyscyplin i możliwości w ramach swojej oferty. Profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta to cechy charakterystyczne, które nieodłącznie wiążą się z działalnością tego legalnego bukmachera.

„Jesteśmy dumni, że dzięki firmie LV BET sprostaliśmy oczekiwaniom naszych kibiców, a miejsce na koszulkach tak zasłużonego klubu, jakim jest nasza Wisła Kraków, nie będzie dłużej pozostawało puste. Bo zasługuje na to wieloletnia tradycja istnienia Białej Gwiazdy. Zasługują na to nasza drużyna i nasi kibice. Bardzo dziękujemy firmie LV BET za tak duże zaangażowanie już w pierwszych tygodniach naszej współpracy. Przed nami jeszcze niejedno wspólne zwycięstwo!” - zapowiada Marzena Sarapata, prezes Wisły Kraków SA.

Do jednej bramki

„Zwiększenie naszego zaangażowania we współpracę sponsorską i objęcie miana Sponsora Głównego Wisły Kraków to najlepszy dowód na to, że od początku naszych wspólnych działań byliśmy pewni, iż gramy do jednej bramki. Wierzymy w ten projekt. Jesteśmy pełni optymizmu i nadziei na to, że w koszulkach z naszym logotypem w centralnym miejscu Biała Gwiazda będzie mogła wkrótce ponownie walczyć o najwyższe laury, nie tylko na arenie krajowej” - podkreśla Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie.

LV BET na polskim rynku sportowym jest też sponsorem m.in. takich marek, jak RTS Widzew Łódź, RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, Wisła Płock i Arka Gdynia oraz portalu www.laczynaspasja.pl.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Sarapata: Kolejny krok w drodze na szczyt

Data publikacji: 10-03-2017 15:30

„Sponsorem Głównym Wisły Kraków SA została firma LV BET Zakłady Bukmacherskie, której logo będzie zdobić front koszulek naszych piłkarzy. Od 26 sierpnia ubiegłego roku staramy się budować wiarygodność wiślackiej spółki i pokazać partnerom, kibicom oraz pracownikom, że dobro Wisły Kraków jest dla nas celem nadrzędnym” - mówiła prezes Marzena Sarapata podczas konferencji prasowej poświęconej prezentacji firmy, której logotyp znajdzie się na koszulkach zawodników Białej Gwiazdy.

Już miesiąc temu informowaliśmy, że legalny bukmacher powiększył grupę firm, które współpracują z naszym klubem. Od spotkania w Warszawie ich logo będzie zdobić trykoty Wiślaków. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018. „To wspaniałe, że Państwo są z nami w dniu, który dla Wisły Kraków i jej kibiców jest dniem niezwykle uroczystym. Słowa wdzięczności kieruję do Sponsora Głównego za zaufanie, którym nas obdarzył. To dla nas niezmierne ważne. W tym miejscu pozwolę sobie przeprosić, że tak późno zaprosiliśmy państwa na taką konferencję. Dopinaliśmy wszystko na ostatni guzik. Na pocieszenie mogę dodać, że wyszliśmy z pracy dopiero po wysłaniu do Państwa zaproszeń” - z uśmiechem powitała dziennikarzy Pani Prezes.

„Jesteście kapitałem Wisły Kraków!”

„Dziękuję zarówno w imieniu swoim, jak i wiceprezesa Damiana Dukata naszym pracownikom i współpracownikom za determinację, pracę i lojalność. Kibicom za słowa wsparcia, motywację i obecność na R22. To dzięki Waszej sile możemy być atrakcyjnym partnerem dla takiej spółki jak LV BET. Jesteście kapitałem Wisły Kraków! Biała Gwiazda od dziś ze swoim Sponsorem Głównym będzie Wam dostarczała takich emocji, na jakie zasługujecie!” - zapewniała Marzena Sarapata.

Pani Prezes została zapytana, czy bukmacher był jedynym, z którym klub rozmawiał. „Wybraliśmy zdecydowanie najlepszą ofertę” - ucięła wszelkie spekulacje. „Serdecznie podziękowania dla Głównego Sponsora Wisły Kraków SA za dokonanie właściwego wyboru. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie niezwykle owocna”.

Realizujemy cele

Budowanie Wielkiej Wisły to temat, który jest powtarzany przez wszystkich podejmujących najważniejsze decyzje w klubie. „Podpisanie umowy było częścią planu, natomiast jeśli chodzi o zobowiązania licencyjne - spokój mieliśmy zapewniony wcześniej. To był dla nas priorytet. Ogromnym krokiem naprzód jest podpisanie umowy z LV BET” - zakończyła Pani Prezes.

Postaw na Białą Gwiazdę i wspieraj ukochaną drużynę na stadionie!

Angelika Głuszek

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Wójtowicz: Kibice pomogli podjąć decyzję

Data publikacji: 10-03-2017 15:08

Nadszedł moment, na który wszyscy czekali! Dziś nowym sponsorem głównym Białej Gwiazdy został LV BET. Prezes firmy - Rafał Wójtowicz zdradza, że nie był to trudny wybór, bo on i jego współpracownicy kochają futbol, a Wisła to świetny klub z wielkimi tradycjami.

Umowa została podpisana do końca następnego sezonu. Jednak LV BET przekonuje, że może pozostać przy R22 dłużej. „Bardzo mi miło, że udało nam się podpisać umowę. W dużej mierze pomogli nam kibice, którzy entuzjastycznie podeszli do naszej dotychczasowej współpracy. Liczymy na to, że pomożemy odnieść zespołowi dużo sukcesów na wielu polach, także na murawie, bo ten skład może dużo osiągnąć”.

Świadomy wybór

Prezes Wójtowicz mówi, że wybór akurat tego klubu nie był przypadkowy i że był spowodowany także osobistymi pobudkami. „Każdy z nas lubi piłkę nożną. Każdy trochę kopał, kibicował - był w jakiś sposób związany z tym sportem. Sam muszę przyznać, że to drużyna, która zawsze była obecna w moim życiu. To świetny zespół, a Kraków to piękne miasto” - opowiada Rafał Wójtowicz.

Dobrą informacją dla piłkarzy z pewnością jest fakt, iż sponsor już teraz zapowiedział premie za osiągnięcie konkretnych sukcesów.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Sarapata: Potężny i stabilny krok w budowaniu wielkiej Wisły

Data publikacji: 11-01-2018 17:35


„Dzisiejsza konferencja to uroczysta chwila dla Wisły Kraków. W imieniu swoim i wiceprezesa Damiana Dukata bardzo dziękuje firmie LV Bet Zakłady Bukmacherskie, która prężnie rozwija się na rynku bukmacherskim. Jestem jej wdzięczna przede wszystkim za zaufanie oraz wiarę w sportowy sukces Wisły Kraków. O wiele łatwiej jest budować klub, mając za partnera markę, która ma pasję do sportu i świeże pomysły” - mówiła Prezes Wisły Kraków Marzena Sarapata na specjalnej konferencji zorganizowanej z okazji podpisania nowej umowy z firmą LV Bet Zakłady Bukmacherskie. Fot. Przemek MarczewskiFot. Przemek Marczewski

„Nasz sponsor deklaruje zwiększenie zaangażowania oraz rozbudowę współpracy o kolejne dedykowane Białej Gwieździe projekty. Ale co pewnie dla wielu kibiców najważniejsze, porozumienie wchodzące w życie 1 lipca 2018 roku gwarantuje Wiśle wpływy na dużo wyższym poziomie niż obecnie. Niezależnie od tego umowa jest progresywna i przewiduje bonusy za sukcesy sportowe” - kontynuowała pani Prezes.

Korzyści dla obu stron

„Potwierdza to, jak dużą wagę przykłada LV Bet do współpracy z naszym klubem. Podpisanie pierwszego porozumienia pomiędzy Wisłą a sponsorem w maju zeszłego roku było ważnym krokiem w odbudowie wielkiej Wisły. Dziś stawiamy kolejny, który jest dużo potężniejszy i stabilniejszy. Taki, który ma dać obu stronom duże korzyści” - mówiła.

Co spowodowało, że stało się to jeszcze przed końcem trwającego sezonu? „Współpraca układała się tak dobrze, że nie było na co czekać. Mówiąc poważnie, staramy się myśleć długofalowo i dbać o to, by drużyna miała poczucie bezpieczeństwa. Skierowaliśmy nasze działania najpierw na budowanie własnej wiarygodności, co doprowadziło podpisania pierwszej umowy z firmą LV Bet Zakłady Bukmacherskie, która pojawiła się na koszulkach Wisły. Współpraca wyglądała na tyle dobrze, że żadna ze stron nie chciała zmarnować tej szansy i rozpoczęliśmy negocjacje nowej umowy najwcześniej, jak to było możliwe” - zakończyła Prezes Białej Gwiazdy.

Krzysztof Pulak

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl

LV Bet gra dalej z Wisłą!

Data publikacji: 11-01-2018 16:30


Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie, która od marca 2017 roku wspiera Białą Gwiazdę, postanowiła zwiększyć swoje zaangażowanie oraz poszerzyć współpracę z Wisłą Kraków. Widząc duży potencjał sportowy 13-krotnego mistrza Polski zdecydowano się na realizację kolejnych wspólnych projektów!


Nowa umowa obowiązywać będzie od lipca 2018 roku do końca czerwca 2021 roku. Będzie to jedna z najwyższych sponsorskich umów w Ekstraklasie. Wierząc w sukces piłkarski Białej Gwiazdy firma LV BET przygotowała dla klubu liczne bonusy finansowe uzależnione od wyników sportowych. Logo marki bukmacherskiej wciąż będzie widnieć na strojach Wisły Kraków, bandach LED i materiałach brandingowych na stadionie przy ul. Reymonta. Współpraca zakłada również szereg działań w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej klubu.

Nowe projekty dla Wisły Kraków

Już od rozpoczęcia rundy wiosennej portfolio firmy bukmacherskiej zostanie wzbogacone o zakłady specjalne i długoterminowe dedykowane Wiśle Kraków. Poszerzona zostanie również oferta na poszczególne spotkania Białej Gwiazdy. Kibice krakowskiego klubu będą mogli również skorzystać z dedykowanych promocji wyróżniających lojalnych fanów. Dodatkowo w trakcie rundy wiosennej uruchomiona zostanie strefa kibica. LV BET zwiększy również swoją aktywność w mediach społecznościowych klubu.

Rozwój przede wszystkim

Aktualnie LV BET oferuje swoim użytkownikom najszybsze na rynku wypłaty dzięki usłudze Rapid Pay. Ponadto coraz aktywniej inwestuje w prężnie rozwijającą się dziedzinę, jaką jest e-sport. W najbliższych miesiącach graczy bukmachera czekają również interesujące promocje z niezwykle cennymi nagrodami do wygrania.

LV BET to marka oparta na świeżych pomysłach i tworzona z pasją do sportu. Firma angażuje się w rozwój różnych dyscyplin, wspierając wiele klubów piłkarskich, CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także serwis internetowy Łączy Nas Pasja. Od listopada 2017 roku firma jest również Oficjalnym Partnerem PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Kieza: Kibiców Białej Gwiazdy czeka wiele nowych atrakcji

Data publikacji: 11-01-2018 18:30


Firma LV Bet Zakłady Bukmacherskie i Wisła Kraków SA przedłużyły obustronną współpracę i do 2021 roku nadal będą grały w jednej drużynie. 1 lipca bieżącego roku wejdzie w życie nowa umowa, gwarantująca znacznie większe korzyści dla naszego klubu. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, Łukasz Kieza - Country Manager LV Bet, nie krył zadowolenia z faktu prolongaty umowy sponsorskiej, a przy okazji zapowiedział również kilka nowych projektów dedykowanych kibicom Białej Gwiazdy.


„Już od rozpoczęcia rundy wiosennej portfolio LV Bet zostanie wzbogacone o zakłady specjalne i długoterminowe związane z meczami Wisły Kraków. Dla lojalnych fanów przygotowane będą również dodatkowe promocje” - zapowiedział Kieza.

Atrakcje nie tylko w Internecie

Country Manager LV Bet Zakładów Bukmacherskich wspomniał również, że marka ta zwiększy swoją aktywność w mediach społecznościowych klubu. Mowa m.in. o oficjalnym kanale Wisły Kraków na YouTube. „Oprócz tego już wkrótce, przed każdym spotkaniem ligowym przy Reymonta, na sympatyków czekała będzie specjalna strefa kibica. To będą dobre 3 lata!” - zakończył optymistycznie.

Liczymy na owocną współpracę!

Franciszek Liśkiewicz

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl

Wójtowicz: Wisłę wspieraliśmy, wspieramy i wspierać będziemy!

Data publikacji: 11-01-2018 18:00


Wisła gra z LV Bet przez kolejne trzy lata. Dziś na konferencji prasowej ogłoszone zostało przedłużenie współpracy między Białą Gwiazdą i polskim bukmacherem. Nowa umowa obowiązywać będzie od bieżącego lipca do czerwca 2021 roku.


„Bardzo miło mi poinformować, iż podpisaliśmy kolejną umowę sponsorską, tym razem trwającą do 30 czerwca 2021 roku. Przed nami trzy lata mam nadzieję owocnej współpracy. Jesteśmy z Wisłą niemal od samego początku działania naszej firmy, wspieraliśmy ją dotychczas i wspierać będziemy” - przyznał Prezes Zarządu LV Bet Zakłady Bukmacherskie, Rafał Wójtowicz.

Ekspresowe negocjacje

Nie tylko duży potencjał sportowy przekonał do dalszej współpracy firmę bukmacherską. Liczą się także fani! „Jest to Klub, który ma wielu kibiców, fanów zawsze dopisujących. Być może zespół teraz plasuje się na ósmym miejscu, ale i w tym sezonie może wszystko się zdarzyć. Życzę całemu zespołowi, by po przerwie wrócił wypoczęty i gotowy na nową rundę. Wierzę w plany nowego trenera” - zakomunikował Wójtowicz, który prywatnie jest kibicem Białej Gwiazdy.

„Sam emocjonalnie jestem związany z Wisłą Kraków, dlatego decyzja o podpisaniu nowej, długoterminowej umowy nie wymagała długich negocjacji. Z dnia na dzień rozwijamy się coraz bardziej, dołączają do nas nowi klienci, przez co mamy większą szansę na rozwój” - zapewnił Prezes Zarządu LV Bet Zakłady Bukmacherskie.

Jakub Pobożniak

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl