Leszek Kozioł

Z Historia Wisły

Wiślacka Szkoła Futbolu


6 marca ·

Miło nam poinformować, że decyzją Zarządu Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków nasz dotychczasowy koordynator, Leszek Kozioł od 1 marca 2023 roku będzie pełnił funkcję Dyrektora Wiślackiej Szkoły Futbolu.

Leszek Kozioł związany jest z sekcją piłki nożnej TS Wisła od 2019 roku. Organizacją działań Wiślacka Szkoła Futbolu zajmuje się od początku jej istnienia: najpierw jako manager, a następnie - od marca 2021 – koordynator. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie w sporcie.

Nowemu dyrektorowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowej roli! 😊Wiślacka Szkoła Futbolu


5 września ·

Czas na poznanie dyrektora Wiślackiej Szkoły Futbolu! 🌟

⚽ Leszek Kozioł ⚽

Leszek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie w Sporcie, co dodaje mu unikalnej wiedzy i doświadczenia.

Od 1 marca bieżącego roku pełni funkcję dyrektora Wiślackiej Szkoły Futbolu, ale już od 2019 roku jest jej nieodłączną częścią. Od samego początku istnienia akademii angażował się w organizację i rozwijanie jej działań. Najpierw jako manager, później jako koordynator, a obecnie jako dyrektor - Leszek wkłada całe serce w rozwój naszych zawodników ⚽

Poza tym Leszek to osoba od zadań specjalnych, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jego wizja rozwoju i pozytywne podejście do sportu sprawią, że Wiślacka Szkoła Futbolu dumnie kontynuuje swoją ścieżkę sukcesu 🤩

Serdecznie dziękujemy Leszkowi za wkład jaki włożył w to, abyśmy wszyscy obecnie tworzyli wspaniałą społeczność 🌟

  1. LudzieWSF #TrenujemyGwiazdy