Miłosz Kocot

Z Historia Wisły

Miłosz Kocot, 2014
Miłosz Kocot, 2014

Miłosz Kocot - trener młodzieżowych zespołów futsalowej drużyny Wisły Krakbet Kraków od października 2011 roku.

We wrześniu 2014 roku został bramkarzem pierwszej drużyny Wisły Krakbet Kraków.

Spis treści

Miłosz Kocot w Kupczyku!

23 czerwca 2009

Kolejnym, po Pawle Pstrusińskim, bramkarzem z Chrzanowa, który podpisał zawodowy kontrakt z zespołem polskiej ekstraklasy futsalu jest Miłosz Kocot. Dwudziestoletni zawodnik związał się na dwa lata z Kupczykiem Kraków.

(...) Bramkarz, który występował w II-ligowej Północy Chrzanów nie jest nową postacią w Kupczyku. Występy w Północy łączył bowiem z grą w młodzieżówce drużyny z Krakowa, z którą w 2007 roku wywalczył tytuł mistrza Polski, a rok później zajął czwarte miejsce w kraju. Od pewnego czasu trenował z pierwszym zespołem i pokazywał się z bardzo dobrej strony, co zaowocowało podpisaniem kontraktu. Teraz Miłosz będzie musiał dołożyć starań aby zyskać miano „numeru jeden”. Zadanie będzie trudne, ale znając Miłosza oraz jego zawziętość i wytrwałość dopnie swego.

Miłosz Kocot swoją futsalową przygodę w Chrzanowie od kilku lat wiązał z Północą, z która kilkakrotnie zdobywał tytuł mistrza Chrzanowskiej Ligi Futsalu. Na otwartym boisku rozpoczynał w Olimpijczyku, skąd przeniósł się do Krakusa Nowa Huta. Ostatni rok spędził w Fabloku.

Źródło: przelom.pl
Autor: Adam Banach

Miłosz Kocot trenerem Wisły Krakbet U-16

9 października 2011

Po rezygnacji Mirosława Kikli z funkcji trenera zespołu Wisły Krakbet U-16 prowadzenie drużyny przejmie Miłosz Kocot. 22 latek jest studentem krakowskiej AWF. Przygodę z piłką rozpoczął w Olimpijczyku Chrzanów by następnie grać w Krakusie Nowa Huta i Fabloku Chrzanów. W tym czasie pojawił się także na hali gdzie w Chrzanowie zaczął grac w Północy, której bramkarzem jest do dziś. Dobre występy zaprocentowały zainteresowaniem Kupczyka Kraków. W barwach tego klubu Miłosz miał okazję występować w ekstraklasie. Obecnie po wycofaniu Kupczyka został zawodnikiem MKF Grajów w 1 lidze futsalu.

Najbliższy trening z Miłoszem Kocotem przewidziany jest na wtorek 11 października na godzinę 16.30 w hali sportowej w Chrzanowie. (...)

Źródło: futsal-chrzanow.pl

Zieliński i Kocot wyróżnieni. Głosowanie SMS!

9 stycznia 2013

Ubiegłoroczne sukcesy juniorskich zespołów Wisły Krakbet zostały docenione. Trenerzy ekip U-18 (Jakub Zieliński), i U-16 (Miłosz Kocot). Zostali nominowani w kategorii Trener Młodzieży roku 2012 w plebiscycie Gazety Krakowskiej, Radia Kraków, MZPN i Miasta Kraków. (...)

Źródło: futsal-chrzanow.pl

Jeszcze jeden transfer

05.09.2014

Sztab szkoleniowy wraz z władzami klubu doszli do wniosku, że w świetle długiego sezonu drużynie potrzebny będzie jeszcze jeden bramkarz. Do zespołu dołączył więc Miłosz Kocot.

Miłosz nie jest postacią anonimową na Reymonta. W Chrzanowie był trenerem drużyn młodzieżowych Wisły Krakbet, zaś w ostatnim sparingu z drużyną BSF Bochnia wystąpił w bramce rywali i zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Od tego tygodnia Kocot jest już zawodnikiem Białej Gwiazdy i trenuje razem z zespołem.

Źródło: wislafutsal.pl