Natalia Płaczek
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 19 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Grafika:Natalia Płaczek.png|120px|left]] | [[Grafika:Natalia Płaczek.png|120px|left]] | ||
+ | [[Grafika:DMP juniorek młodszych kl II, Zabrze 2017.jpg|250px|right|thumb|DMP juniorek młodszych kl II, Zabrze 2017 (od lewej: [[Gabriela Janeczek]], [[Natalia Płaczek]], [[Amelia Nitychoruk]], [[Zuzanna Bąk]], [[Amelia Stachura]]]] | ||
+ | [[Grafika:DPP klasa młodzieżowa - Nysa, 21.11.2015.jpg|250px|right|thumb|DPP kl młodziezowa, Nysa 2015 (od lewej stoja: trener [[Maksim Kowalenko]], [[Amelia Nitychoruk]], [[Amelia Stachura]], [[Zuzanna Bąk]], [[Natalia Płaczek]], [[Gabriela Janeczek]]]] | ||
[[Grafika:Natalia Płaczek- ur 2007 , Mała Olimpiada 2015.jpg|250px|right|thumb|Mała Olimpiada, Siemianowice 2015]] | [[Grafika:Natalia Płaczek- ur 2007 , Mała Olimpiada 2015.jpg|250px|right|thumb|Mała Olimpiada, Siemianowice 2015]] | ||
[[Grafika:MMM Kraków (kat do lat 8), 13.06.2015.jpg|250px|right|thumb|Międzywojewódzikie Mistrzostwa Młodziczek, Kraków 2015 (od lewej: [[Wiktoria Stanaszek]], Kinga Skrzypiec, [[Amelia Nitychoruk]], [[Gabriela Janeczek]], [[Amelia Stachura]], Inga Florek, [[Natalia Płaczek]], [[Zuzanna Bąk]]]] | [[Grafika:MMM Kraków (kat do lat 8), 13.06.2015.jpg|250px|right|thumb|Międzywojewódzikie Mistrzostwa Młodziczek, Kraków 2015 (od lewej: [[Wiktoria Stanaszek]], Kinga Skrzypiec, [[Amelia Nitychoruk]], [[Gabriela Janeczek]], [[Amelia Stachura]], Inga Florek, [[Natalia Płaczek]], [[Zuzanna Bąk]]]] | ||
Linia 21: | Linia 23: | ||
'''Rok 2015:''' | '''Rok 2015:''' | ||
- | + | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl młodzieżowa) | |
+ | #*VII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*I miejsce (skok) | ||
+ | #*II miejsce (poręcze) | ||
+ | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl młodzieżowa) | ||
+ | #*XXV miejsce (wielobój) | ||
+ | #Drużynowy Puchar Polski (kl młodzieżowa) | ||
+ | #*II miejsce | ||
- | + | '''Rok 2016:''' | |
- | + | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl III) | |
- | + | #*III miejsce (wielobój) | |
- | + | #*I miejsce (skok) | |
- | + | #*II miejsce (poręcze) | |
- | + | #Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie | |
- | + | #*XXXIX miejsce (wielobój) | |
- | + | ||
- | * | + | |
- | + | ||
- | * | + | |
- | + | ||
- | * | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | * | + | |
+ | '''Rok 2017:''' | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie | ||
+ | #*XXVI miejsce (wielobój) | ||
+ | #*VII miejsce (skok) | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie | ||
+ | #*XXIII miejsce | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu | ||
+ | #*V miejsce | ||
+ | '''Rok 2018:''' | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl III) | ||
+ | #*XXVI miejsce (wielobój) | ||
+ | #Eliminacje do OOM w Nysie (kl III) | ||
+ | #*XXIV miejsce | ||
+ | #XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl III) | ||
+ | #*XXVII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*VI miejsce (skok) | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Krakowie | ||
+ | #*XXI miejsce (wielobój) | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Olsztynie | ||
+ | #*II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych. | ||
+ | '''Rok 2019:''' | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl II) | ||
+ | #*XXIV miejsce (wielobój) | ||
+ | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl II) | ||
+ | #* XXXIII miejsce | ||
+ | #Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Katowicach (kl. I) | ||
+ | #*XXV miejsce (wielobój) | ||
Aktualna wersja
Natalia Płaczek : ur. 2007r
Od 2014r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem Beaty Bodzoń i Maksa Kowalenko.
Sukcesy:
Rok 2015:
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl młodzieżowa)
- VII miejsce (wielobój)
- I miejsce (skok)
- II miejsce (poręcze)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl młodzieżowa)
- XXV miejsce (wielobój)
- Drużynowy Puchar Polski (kl młodzieżowa)
- II miejsce
Rok 2016:
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl III)
- III miejsce (wielobój)
- I miejsce (skok)
- II miejsce (poręcze)
- Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie
- XXXIX miejsce (wielobój)
Rok 2017:
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie
- XXVI miejsce (wielobój)
- VII miejsce (skok)
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie
- XXIII miejsce
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu
- V miejsce
Rok 2018:
- Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl III)
- XXVI miejsce (wielobój)
- Eliminacje do OOM w Nysie (kl III)
- XXIV miejsce
- XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl III)
- XXVII miejsce (wielobój)
- VI miejsce (skok)
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Krakowie
- XXI miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Olsztynie
- II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych.
Rok 2019:
- Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl II)
- XXIV miejsce (wielobój)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl II)
- XXXIII miejsce
- Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Katowicach (kl. I)
- XXV miejsce (wielobój)