Patryk Niegowski

Z Historia Wisły

Zawodnik testowany w meczu: 2018.10.12 Bocheński KS - Wisła Kraków 2:5‎.


Trzej piłkarze na testach w Wiśle

Data publikacji: 12-10-2018 12:37


Podczas dzisiejszego meczu sparingowego z Bocheńskim KS trener Maciej Stolarczyk będzie miał okazję sprawdzić trzech zawodników przebywających w Krakowie na testach. Poznajcie sylwetki testowanych piłkarzy.


Pierwszym z graczy, którzy w obecnym tygodniu trenują z Wisłą i będą mieli okazję wykazać się w meczu z czwartoligowcem jest Szymon Krocz. Urodzony 16 marca 2000 roku zawodnik obecnie reprezentuje barwy Foto-Higieny Błyskawicy Gać, do której wypożyczony jest ze Śląska Wrocław. W rozgrywkach III ligi dolnośląskiej mogący występować na skrzydle bądź szpicy zawodnik rozegrał w tym sezonie 7 spotkań, w których zdobył 3 gole.

Drugi testowany piłkarz to Patryk Niegowski - wychowanek Błękitnych Wronki, niegdyś reprezentujący młodzieżowe drużyny Lecha Poznań, zaś obecnie występujący w Piaście Karsko. Wyróżniający się w rozgrywkach szczecińskiej A Klasy zawodnik ma 19 lat i występuje jako napastnik.

Ostatnim z piłkarzy, których podczas sparingu sprawdzi Maciej Stolarczyk jest młodzieżowy reprezentant Ghany, Emmanuel Kumah. Piłkarz stołecznego Tudu Mighty Jets Accra urodził się 9 lutego 2000 roku i jest regularnie powoływany do kadry U-20. Ofenywny pomocnik, mogący występować także na skrzydle pod koniec ubiegłego roku przebywał na testach we włoskim klubie ekstraklasowym - Bologna FC, teraz zaś został puszczony przez swoją macierzystą drużynę na testy w Białej Gwieździe.

Panowie, powodzenia!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl