Sekcja strzelecka 2011
Z Historia Wisły
(→Kronika sportowa) |
(→Kronika sportowa) |
||
Linia 512: | Linia 512: | ||
***2. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 49 | ***2. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 49 | ||
***3. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 49 = 49 | ***3. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 49 = 49 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | *9 kwietnia 2011 w Bartoszycach odbyły się VI Ogólnopolskie '''Zawody Długodystansowe F-Class''' na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów. | ||
+ | *Wyniki: 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X). | ||
+ | **'''Dystans 300 metrów - klasa open''' | ||
+ | ***1. Marek Muszyński = 146 (7X) | ||
+ | ***2. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 146 (4X) | ||
+ | ***3. Igor Stefanowski = 146 | ||
+ | ***8. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X) | ||
+ | **'''Dystans 500 jardów - klasa open''' | ||
+ | ***1. [[Rafał Walczowski]] = 147 (6X) | ||
+ | ***2. Marek Muszyński = 141 (2X) | ||
+ | ***3. Igor Stefanowski = 141 (2X) | ||
+ | ***14. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 128 (1X) | ||
+ | **'''Dystans 600 metrów - klasa open''' | ||
+ | ***1. Karol Janczewski = 143 (1X) | ||
+ | ***2. Michał Harenża = 140 (1X) | ||
+ | ***3. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 136 (4X) | ||
+ | ***5. [[Rafał Walczowski]] = 135 (3X) | ||
+ | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa Open''' (miejsce, zawodnik, 300 metrów 500 jardów 600 metrów, RAZEM) | ||
+ | ***1. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X)+147 (6X)+135 (3X) = 425 (10X) | ||
+ | ***2. Igor Stefanowski = 146+141 (2X)+136 (1X) = 423 (3X) | ||
+ | ***3. Michał Harenża = 143 (4X)+139+140 (1X) = 422 (5X) | ||
+ | ***7. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 146 (4X)+128 (1X)+136 (4X) = 410 (9X) | ||
+ | **'''Dystans 300 metrów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Piotr Nazdrowicz = 141 (1X) | ||
+ | ***2. Arek Korzeniewski = 140 (2X) | ||
+ | ***3. Andrzej Czerniakowski = 139 | ||
+ | ***4. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 138 (2X) | ||
+ | ***17. [[Jacek Włodarczyk]] = 122 | ||
+ | **'''Dystans 500 jardów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Piotr Nazdrowicz = 136 (1X) | ||
+ | ***2. Piotr Narloch = 135 | ||
+ | ***3. Krzysztof Czarniecki = 134 | ||
+ | ***9. [[Jacek Włodarczyk]] = 121 | ||
+ | ***18. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 107 (2X) | ||
+ | **'''Dystans 600 metrów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Pawel Paszkiewicz = 130 (1X) | ||
+ | ***2. Michał Jaroszyński-Wolfram = 128 | ||
+ | ***3. [[Jacek Włodarczyk]] = 124 (2X) | ||
+ | ***6. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 117 | ||
+ | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa F/TR ''' | ||
+ | ***1. Pawel Paszkiewicz = 137 (2X)+122 (1X)+130 (1X) = 389 (4X) | ||
+ | ***2. Michał Jaroszyński-Wolfram = 127+131 (1X)+128 = 386 (1X) | ||
+ | ***3. Piotr Nazdrowicz = 41 (1X)+136 (1X)+102 = 379 (2X) | ||
+ | ***6. [[Jacek Włodarczyk]] = 122+121+124 (2X) = 367 (2X) | ||
+ | ***9. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 138 (2X)+107 (2X)+117 = 362 (4X) | ||
Linia 857: | Linia 904: | ||
***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 92+89 = 181 | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 92+89 = 181 | ||
***27. [[Mirosław Biegun]] TS Wisła: 79+74 = 153 | ***27. [[Mirosław Biegun]] TS Wisła: 79+74 = 153 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | *28 maja 2011 pod patronatem TS Wisła na strzelnicy Pasternik (oś 100m) w Krakowie odbyły się '''piąte zawody Benchrest Open'''. | ||
+ | *'''Wyniki 3 ocenianych serii po 5 strzałów.''' | ||
+ | ***1. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] . = 0.438+0.379+0.241 = 0.353 | ||
+ | ***2. Michał Sanders Harenża . = 0.454+0.311+0.317 = 0.361 | ||
+ | ***3. Janusz Michałowski = 0.223+0.439+0.451 = 0.371 | ||
+ | ***5. [[Rafał Walczowski]] = 0.382+0.454+0.471 = 0.436 | ||
+ | ***6. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 0.518+0.482+0.533 = 0.511 | ||
+ | ***15. [[Stanisław Brytan]] = 1.584+1.502+1.299 = 1.462 | ||
Linia 1 074: | Linia 1 131: | ||
***3. HAMER Kozienice = 76 | ***3. HAMER Kozienice = 76 | ||
***10 TS WISŁAKraków 6+7+6+3+2+2+4+3 = 33 | ***10 TS WISŁAKraków 6+7+6+3+2+2+4+3 = 33 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | *'''Mistrzostwa Polski F-Class 2011''', Bartoszyce 10-11 czerwca''' | ||
+ | *11 czerwca 2011 w Bartoszycach odbyły się '''drugie oficjalne Mistrzostwa Polski F-Class''' na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów. | ||
+ | **ajlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach są jednocześnie aktualnymi rekordami Polski F-Class. | ||
+ | *Wyniki: 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X). | ||
+ | **'''Dystans 300 metrów - klasa open''' | ||
+ | ***1. Michał Harenża = 150 (13X) | ||
+ | ***2. Karol Janczewski = 150 (10X) | ||
+ | ***3. Anita Janczewska = 149 (9X) | ||
+ | ***15. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X) | ||
+ | ***25. '''Witold Rutkowski = 136''' (3X) | ||
+ | **'''Dystans 300 metrów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Marek Papros = 149 (5X) 0.813 | ||
+ | ***2. [[Rafał Walczowski]] = 148 (2X) | ||
+ | ***3. Piotr Wawrzyniak = 146 (4X) | ||
+ | ***22. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 135 (1X) | ||
+ | ***25. [[Jacek Włodarczyk]] = 133 (1X) | ||
+ | **'''Dystans 500 jardów - klasa open''' | ||
+ | ***1. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 149 (3X) | ||
+ | ***2. Marek Muszyński = 148 (8X) | ||
+ | ***3. Michał Harenża 148 (7X) | ||
+ | ***13. [[Rafał Walczowski]] = 144 (2X) | ||
+ | **'''Dystans 500 jardów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Jerzy Krywult = 146 (1X) | ||
+ | ***2. Włodzimierz Smyk = 143 (2X) | ||
+ | ***3. Radosław Czupryna = 141 (1X) | ||
+ | ***8. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 139 (3X) | ||
+ | ***26. [[Jacek Włodarczyk]] = 126 (1X) | ||
+ | **'''Dystans 600 metrów - klasa open''' | ||
+ | ***1. Marek Papros = 148 (4X) | ||
+ | ***2. Janusz Michałowski = 148 (4X) | ||
+ | ***3. Przemysław Pardela = 147 (5X) | ||
+ | ***9. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 144 (6X) | ||
+ | ***14. [[Rafał Walczowski]] = 141 (2X) | ||
+ | **'''Dystans 600 metrów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Adam Dadaczyński = 143 (3X) | ||
+ | ***2. Jerzy Krywult = 140 (1X) | ||
+ | ***3. Włodzimierz Smyk = 139 (2X) | ||
+ | ***14. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 133 | ||
+ | **23. [[Jacek Włodarczyk]] = 118 | ||
+ | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa Open''' (miejsce, zawodnik, 300 metrów 500 jardów 600 metrów RAZEM) | ||
+ | ***1. Michał Harenża 1 = 50 (13X)+148 (7X)+146 (3X) = 444 (23X) | ||
+ | ***2. Przemysław Pardela = 148 (8X)+147 (7X)+147 (5X) = 442 (20X) | ||
+ | ***3. Piotr Narloch = 147 (5X)+148 (7X)+145 (1X) = 440 (13X) | ||
+ | ***12. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 136 (3X) 149 (3X) 144 (6X) 429 (12X) | ||
+ | ***14. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X)+144 (2X)+141 (2X) = 428 (5X) | ||
+ | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa F/TR ''' | ||
+ | ***1. Jerzy Krywult = 144 (2X)+146 (1X)+140 (1X) = 430 (4X) | ||
+ | ***2. Adam Dadaczyński = 146 (4X)+140+143 (3X) = 429 (7X) | ||
+ | ***3. Włodzimierz Smyk = 143 (4X)+143 (2X)+139 (2X) = 425 (8X) | ||
+ | ***13. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 135 (1X)+139 (3X)+133 = 407 (4X) | ||
+ | ***25. [[Jacek Włodarczyk]] = 133 (1X)+126 (1X)+118 = 377 (2X) | ||
Linia 1 646: | Linia 1 756: | ||
- | * | + | *16-18 września 2011. '''Międzywojewódzkie MISTRZOSTWA OKRĘGU MŁODZIKÓW w strzelectwie sportowym''', Kraków |
**'''Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy''' | **'''Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy''' | ||
***1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 378 | ***1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 378 | ||
Linia 1 677: | Linia 1 787: | ||
**'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz.szybka Młodziczki | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz.szybka Młodziczki | ||
***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 82+92+93 = 267|5x | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 82+92+93 = 267|5x | ||
+ | |||
+ | |||
+ | *17 września 2011. '''VIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class''', Bartoszyce. ( na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów). | ||
+ | *Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X). | ||
+ | **'''Dystans 300 metrów - klasa open''' | ||
+ | ***1. Michał Harenża = 150 (10X) | ||
+ | ***2. Przemysław Pardela = 149 (8X) | ||
+ | ***3. Krystian Janczewski = 149 (4X) | ||
+ | ***8. [[Rafał Walczowski]] = 144 (5X) | ||
+ | **'''Dystans 500 jardów - klasa open''' | ||
+ | ***1. Michał Harenża = 150 (11X) | ||
+ | ***2. Krzysztof Czarniecki = 149 (7X) | ||
+ | ***3. Marek Muszyński = 148 (6X) | ||
+ | ***11. [[Rafał Walczowski]] = 137 | ||
+ | **'''Dystans 600 metrów - klasa open''' | ||
+ | ***1. Michał Harenża = 145 (2X) | ||
+ | ***2. Karol Janczewski = 144 (3X) | ||
+ | ***3. Janusz Michałowski = 143 (2X) | ||
+ | ***6. [[Rafał Walczowski]] = 138 (3X) | ||
+ | **'''Klasyfikacja łączna w klasie open''' (Miejsce Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów, RAZEM) | ||
+ | **81. Michał Harenża = 445 (23X) | ||
+ | ***2. Marek Muszyński = 434 (9X) | ||
+ | ***3. Marek Papros = 433 (7X) | ||
+ | ***9. [[Rafał Walczowski]] = 144 (5X)+137+138 (3X) = 419 (8X) | ||
+ | **'''Dystans 300 metrów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Piotr Nazdrowicz = 148 (6X) | ||
+ | ***2. Bartosz Mizgier = 146 (4X) | ||
+ | ***3. Antoni Kulesza = 143 (3X) | ||
+ | ***15. [[Jacek Włodarczyk]] = 129 (1X) | ||
+ | **'''Dystans 500 jardów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Paweł Paszkiewicz = 142 (3X) | ||
+ | ***2. Przemysław Stefańczyk = 140 (1X) | ||
+ | ***3. Wlodzimierz Smyk = 139 (1X) | ||
+ | ***14. [[Jacek Włodarczyk]] = 103 | ||
+ | **'''Dystans 600 metrów - klasa F/TR''' | ||
+ | ***1. Bartosz Mizgier 144 (3X) | ||
+ | ***2. Marcin Majchrzak = 143 (3X) | ||
+ | ***3. Wlodzimierz Smyk = 138 (2X) | ||
+ | ***13. [[Jacek Włodarczyk]] = 109 | ||
+ | **'''Klasyfikacja łączna w klasie F/TR ''' | ||
+ | ***1. Bartosz Mizgier = 419 (8X) | ||
+ | ***2. Marcin Majchrzak = 418 (7X) | ||
+ | ***3. Paweł Paszkiewicz = (6X) | ||
+ | **13. [[Jacek Włodarczyk]] = 129 (1X)+103+109 = 341 (1X) | ||
Wersja z dnia 12:35, 12 gru 2011
Spis treści |
Najważniejsze wydarzenia sezonu 2011
- Mistrzostwa Polski, Wrocław, styczeń 2011
- Złoty medal Beaty Bartków-Kwiatkowskiej w konkurencji pistoletu pneumatycznego;
- Srebrny medal drużyny Wisły (skład: Beata Bartków-Kwiatkowska, Elżbieta Szwed, Karolina Bujakowska);
- PŚ w Monachium (16 czerwca 2011)
- Beata Bartków-Kwiatkowska zajmuje 7. miejsce i uzyskuje kwalifikacje olimpijskie!
- Mistrzostwa Polski Seniorów w strzelaniach kulowych, strzelnica WKS Śląsk Wrocław, 1–2 lipca 2011
- Srebrny medal Beaty Bartków-Kwiatkowskiej w konkurencji pistoletu sportowego;
- 4. miejsce drużyny Wisły w składzie: Beata Bartków-Kwiatkowska, Karolina Bujakowska, Maja Niećwieja;
- 12 października 2011
- Polski Komitet Olimpijski uhonorował Jerzego Pietrzaka srebrnym medalem „Za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego”.
- Zawody klasyfikacyjne w strzelaniach pneumatycznych, 20-23.10.2011, Drzonków
- Złoty i srebrny medal Beaty Bartków-Kwiatkowskiej;
- 6. i 8. miejsce Karoliny Bujakowskiej;
Kronika sportowa
- 13-15 stycznia 2011. MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław
- 14 stycznia 2011.
- Pistolet pneumatyczny 60 strz. – Mężczyźni
- 1. Knapik Wojciech Zawisza Bydgoszcz = 577+98,3 = 675,3
- 2. Borowicki Paweł Zawisza Bydgoszcz = 578+96,7 = 674,7
- 3. Daniluk Piotr Flota Gdynia = 576+98,5 6 = 74,5
- 30. Rafał Sumara TS Wisła: 93+93+94+88+95+94 = 557|13
- 46. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 88+93+90+88+90+95 = 544|7
- 47. Stanisław Bylina TS Wisła: 88+93+91+92+91+87 = 542|8
- Pistolet penumatyczny 60 strz. - Mężczyźni drużynowo
- 1.Flota Gdynia
- 2.WKS Zawisza Bydgoszcz
- 3.ZKS Gwardia Zielona Góra
- 9. TS Wisła:
- Rafał Sumara = 557
- Łukasz Prokopiuk = 544
- Stanisław Bylina = 542
- Pistolet pneumatyczny 40 strz. – Kobiety
- 1. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 100+94+96+95 = 385+99,9 = 484,9|13
- 2. Korejwo Agnieszka 84 Flota Gdynia = 382+98,9 = 480,9
- 3. Sagun-LewandowskaMirsława Gryf Słupski = 378 7+97,7 = 475,7
- 13. Dominika Mędrala TS Wisła: 95+92+92+94 = 373|7
- 21. Elżbieta Szwed TS Wisła: 90+89+96+94 = 369|4
- 27. Karolina Bujakowska TS Wisła: 89+93+92+92 = 366|7
- Finał - PPN-40 Kobiety
- 1. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 385+(9,9+9,8+10,1+9,5+9,9+10,5+10,2+9,5+9,7+10,8 = )99,9 = 484,9
- 2. Korejwo Agnieszka Flota Gdynia 98,9
- 6 Sagun-LewandowskaMirosława Gryf Słupski 97,7
- Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Kobiety drużynowo
- 1.WKS Flota Gdynia = 1134
- 2.TS Wisła: = 1120
- Beata Bartków-Kwiatkowska = 385
- Elżbieta Szwed = 369
- Karolina Bujakowska = 366
- 3.WKS Śląsk Wrocław = 1111
- Pistolet pneumatyczny 60 strz. – Mężczyźni
- 15 stycznia 2011.
- Karabin pneumatyczny 60 strz. – Mężczyźni
- 1. Bartnik Tomasz Legia Warszawa = 590+102,1 = 692,1
- 2. Brzeziński Patryk Śląsk Wrocław = 591+100,7 = 691,7
- 3. Kraskowski Robert Legia Warszawa = 591+100,6 = 691,6
- 21. Marcin Królikowski TS Wisła: 97+97+96+96+93+95 = 574|29
- 29. Mateusz Cygan TS Wisła: 94+96+95+93+93+96 56|7 20
- Karabin pneumatyczny 60 strz. – Mężczyźni
- 15-16 stycznia 2011. Konsultacja Kadry Narodowej w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław
- 15 stycznia 2011.
- Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Kobiety
- 1. Korejwo Agnieszka Flota Gdynia = 383
- 2. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 96 93 95 98 = 382|8
- 3. Szpek Sławomira Flota Gdynia = 377
- 10. Karolina Bujakowska TS Wisła: 93+88+91+99 = 371|7
- 16 stycznia 2011. I TURNIEJ ZIMOWY
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. KOWALÓWKA Marian ZO LOK Kraków = 184
- 2. DEJ Łukasz ZO LOK Kraków = 181
- 3. TRAPIŁO Grzegorz LOKUS = 181
- 11. Jacek Pieprzyk TS Wisła: 89+85 = 174
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 189
- 2. ZARĘBA Andrzej WKS Wawel Kraków = 181
- 3. KOWALÓWKA Marian ZO LOK Kraków = 175
- 8. Jacek Pieprzyk TS Wisła: 82+79 = 161
- Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1. Witold Rutkowski TS Wisła: 96 = 96
- 2. GORTAT Marek KVG Valey Golf = 89
- 3. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS Kraków = 86
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 21-23 stycznia 2011. ZAWODY KLASYFIKACYJNE "WIELKI PUCHAR KACZAWY" w strzelaniach z broni pneumatycznej, Złotoryja
- 22 stycznia 2011.
- Karabin pneumatyczny 60 strz.- juniorzy
- 1. UHLIR Vladislav TREBES Hradec K. = 582+95,4 = 677,4
- 2. GRENDA Kamil SPOŁEM-Łódź = 566+96,5 = 662,5
- 3. HOTA Jan TREBES Hradec K. = 559+98,2 = 657,2
- 7. Mateusz Bartkiewicz WISŁA-Kraków 87+93+93+90+92+96 = 551+96,3 = 647,3|14 x
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki
- 1. WODNIK Karolina ŚLĄSK-Wrocław = 388+102,5 = 490,5
- 2. KLIMCZAK Marta SPOŁEM-Łódź = 388+95,5 = 483,5
- 3. CZUPRYNIAK Izabela UKS DELFIN-Biedrusko = 383+99,0 4 = 82,0
- 15. Elżbieta Kobyłczyk WISŁA-Kraków 88+89+85+85 = 347 3|x
- Pistolet pneumatyczny 60 strz.- juniorzy
- 1. GANDZIAREK Piotr SPOŁEM-Łódź = 559+93,5 = 652,5
- 2. KASPRZYK Jakub BOCK-Rawicz = 546+96,4 = 642,4
- 3. NOWAK Piotr ŚLĄSK-Wrocław = 546+95,8 = 641,8
- 10. Grzegorz Najderek WISŁA-Kraków 84+84+83+78+85+90 = 504|3 x
- 12. Szymon Strączek WISŁA-Kraków 84+76+83+87+84+83 = 497|3 x
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki
- 1. KRÓL Natalia ŚLĄSK-Wrocław = 374+92,1 = 466,1
- 2. PETRIKOVA Tereza SSK SKODA Vrchlabi = 356+95,9 = 451,9
- 3. Dominika Szwalec WISŁA-Kraków 88+89+92+91 = 360+91,8 451,8|4 x
- 4. Dominika Mędrala WISŁA-Kraków 93+90+89+88 = 360+91,5 451,5|4 x
- 9. Magdalena Nowak WISŁA-Kraków 80+88+81+75 = 324|5 x
- 23 stycznia 2011.
- Karabin pneumatyczny 60 strz.- juniorzy
- 1. UHLIR Vladislav TREBES Hradec K. - = 582
- 2. WIELGOMAS Szymon HAMER-Kozienice = 580
- 3. GRENDA Kamil SPOŁEM-Łódź = 579
- 10. Mateusz Bartkiewicz WISŁA-Kraków MŁP 89+91+92+95+88+95 = 550|18 x
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki
- 1. WODNIK Karolina ŚLĄSK-Wrocław = 390
- 2. KLIMCZAK Marta SPOŁEM-Łódź = 387
- 3. BORKOWSKA Justyna POLONIA-Jelenia Góra = 386
- 16. Elżbieta Kobyłczyk WISŁA-Kraków MŁP 86+85+78+86 = 335|1 x
- Pistolet pneumatyczny 60 strz.- juniorzy
- 1. WYCISK Alexander WAWEL-Kraków = 548
- 2. KASPRZYK Jakub BOCK-Rawicz = 542
- 3. NOWAK Piotr ŚLĄSK-Wrocław = 542
- 8. Grzegorz Najderek WISŁA-Kraków MŁP 79+79+85+81+85+89 = 498|3 x
- 9. Szymon Strączek WISŁA-Kraków MŁP 80+84+83+86+85+77 = 495|1 x
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki
- 1. Dominika Szwalec WISŁA-Kraków MŁP 95+90+90+90 = 365|6 x
- 2. BARBACH Ewelina PROMIEŃ-Bochnia = 358
- 3. ŁEBEDYŃSKA Martyna ŚLĄSK-Wrocław = 347
- 5. Magdalena Nowak WISŁA-Kraków MŁP 79+81+81+82 = 323|3 x
- Karabin pneumatyczny 60 strz.- juniorzy
- 23 stycznia 2011. IV Runda Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej, Paczółtowice
- Pistolet sportowy 20 strzałów
- 1. Zbigniew Rokita KS KVG = 186
- 2. Andrzej Csorich KS Krokus = 183
- 3. Zbigniew Marciniak KSS Komandor = 182
- 11. Janusz Sitarz TS Wisła: 78+79 = 157
- Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów
- 1. Zbigniew Rokita KS KVG = 183
- 2. Adam Mucha KS Krokus = 181
- 3. Grzegorz Trapiło Lokus = 180
- 11. Janusz Sitarz TS Wisła: 64+72 = 136
- Pistolet sportowy 20 strzałów
- 9-13 lutego 2011. 2. INTERNATIONAL COMPETITION "Grand Prix Wrocław", Wrocław
- 11 lutego 2011.
- 10m Air Rifle Men
- 1. Sidi Peter HUN = 596+103,4 = 699,4
- 2. Moicevic Zeljko SLO = 593+104,4 = 697,4
- 3. Gonci Jozef SVK = 593+102,9 = 695,9
- 22. Marcin Królikowski POL-Kraków 94+97+99+98+97+97 = 582|33
- 32. Mateusz Cygan POL-Kraków 93+92+93+93+96+96 = 563|15
- 10m Air Pistol Women
- 1. FranquetSonia ESP = 384+98,0 = 482,0
- 2. Sagun-LewandowskaMirosława POL = 381+99,7 = 480,7
- 3. Fernandez Pilar ESP = 383+97,6 = 480,6
- 5. Beata Bartków-Kwiatkowska POL 94+91+95+96 = 376+102,0 = 478,0 |10
- 21. Dominika Mędrala POL-Kraków 93+91+91+90 = 365|4
- 10m Air Rifle Men
- 12 lutego 2011.
- 25m Pistol Women
- 1. Szpek Sławomira POL = 585+205,8 = 790,8
- 2. FranquetSonia ESP 94 97 = 580+195,6 = 775,6
- 3. Stankiewicz Sandra POL-Gdynia = 565+203,1 = 768,1
- 14. Dominika Mędrala POL-Kraków 93+93+91+87+90+87 = 541|7
- 50m Rifle Prone Men
- 1. Martin Roberto ESP = 598+103,7 = 701,7
- 2. Gonci Jozef SVK = 597+104,4 = 701,4
- 3. Migała Dawid POL = 596+104,0 = 700,0
- 22. Marcin Królikowski POL-Kraków 97+96+100+96+100+96 = 585|34
- 28. Mateusz Cygan POL-Kraków 98+99+97+95+98+96 = 583|29
- 25m Pistol Women
- 13 lutego 2011.
- 50m Rifle 3 Position Men
- 1. Sidi Peter HUN = 398+388+391 = 1177+99,1 = 1276,1
- 2. Debevec Rajmond SLO = 399+385+391 = 1175+101,0 = 1276,0
- 3. Markoja Robert SLO = 396+384+391 = 1171+97,5 = 1268,5
- 23. Mateusz Cygan POL-Kraków+98+96+95+95 = )384+(92+93+90+90 = )365+(91+94+94+90 = ) 369 = 1118|27
- 50m Rifle 3 Position Men
- 19-20 lutego 2011. I RUNDA PUCHARU MAŁOPOLSKI
- Kpn 30 młodzik
- PARDYJAK Krzysztof KS ZO LOK = 268
- Karol Piątek TS WISŁA: 82+86+86 = 254
- Mitera Konrad UKS Lisek Lisia G = 229
- 5. Krzysztof Wojewoda TS WISŁA: 71+82+63 = 216
- 6. Borys Muszyński TS WISŁA: 72+68+74 = 214
- 7. Adam Salawa TS WISŁA: 69+66+66 = 201
- 8. Filip Bodzoń TS WISŁA: 57+62+66 = 185
- 9 Piasecki Michał TS WISŁA: 53+43+23 = 119
- Kpn40 junior ml
- Krzysztof Gajkowski TS WISŁA: 90+93+95+93 = 371
- ROMOWICZ Bartosz KS ZO LOK = 350
- SOKOŁOWSKI Kamil WKS Wawel = 335
- Kpn40 juniorka ml
- Ewelina Cisak WKS wawel = 386
- Stelmach Paulina TKS LOK Tarnów = 381
- Madej Sylwia TKS LOK Tarnów = 371
- 5. Elżbieta Kobyłczyk TS WISŁA: 86+88+94+84 = 352
- 6. Kinga Maślanka TS WISŁA: 80+70+88+90 = 328
- Kpn40 juniorka
- Kubisztal Patrycja TKS LOK Tarnów = 388
- Młynarz Agnieszka Promień Bochnia = 387
- Mazur Monika TKS LOK Tarnów = 374
- 4. Paulina Binias TS WISŁA: 96+92+92+90 = 370
- Kpn60 junior
- Mateusz Cygan TS WISŁA: 99+95+99+95+97+90 = 575
- RUSAK Maksymilian WKS Wawel = 561
- 3. Mateusz Bartkiewicz TS WISŁA: 95+92+90+91+92+92 = 552
- Piotr Drewniak TS WISŁA: 48+56+52+39+40+44 = 279
- Kpn40 seniorka
- ZAWADA Agnieszka KS ZO LOK Kraków = 392
- BUDEK Ewa KS ZO LOK = 388
- JABŁOŃSKA Grażyna WKS Wawel = 387
- Iwona Cielebon TS WISŁA: 85+85+91+90 = 351
- Kpn60 senior
- Szymański Marcin Staszów = 586
- Ziółek Zbigniew Staszów = 573
- Kapcia Mieczysław Promień Bochnia = 562
- Cezary Olchawski TS WISŁA: 88+84+84+83+81+85 = 505
- Ppn 30 młodziczka
- Nowak Magda TS WISŁA: 83+80+74 = 237
- Drużba Karolina TKKF DELFIN Tarnów = 198
- Ppn40 junior ml
- Stanisław Bylina TS WISŁA: 91+93+91+95 = 370
- WYCISK Alexander WKS Wawel = 363
- Barnaś Przemysław TKS LOK Tarnów = 356
- 4. Szymon Strączek TS WISŁA: 85+81+86+81 = 333
- Ppn40 juniorka ml
- Tomala Joanna Promień Bochnia = 384
- Dominika Mędrala TS WISŁA: 91+89+89+95 = 364
- Mazur Edyta TKS LOK Tarnów = 354
- Dominika Szwalec TS WISŁA: 87+82+86+85 = 340
- Zuzanna Kaczmarczyk TS WISŁA: 74+73+83+76 = 306
- Ppn40 juniorka
- Maja Niećwieja TS WISŁA: 91+92+91+94 = 368
- PŁASZOWSKA Ewelina WKS Wawel = 361
- Schab Natalia TKS LOK Tarnów = 355
- Ppn40 seniorka
- FRANCUZ Angelika KS ZO LOK Kraków = 374
- BUKOWIEC Monika KS ZO LOK Kraków = 370
- FALASA Anita WKS Wawel = 370
- Elżbieta Szwed TS WISŁA: 90+88+93+94 = 365
- Ppn60 senior
- MAJDAK Marek KS ZO LOK Kraków = 572
- BERNACIAK Michał WKS Wawel = 570
- CZAPLA Łukasz WKS Wawel = 562
- Cezary Olchawski TS WISŁA: 81+84+80+83+81+78 = 487
- Andrzej Sowier TS WISŁA: 76+78+82+77+83+80 = 476
- Kpn 30 młodzik
- 26 lutego 2011. II TURNIEJ ZIMOWY, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1. Witold Rutkowski TS Wisła: 97 = 97
- 2. GORTAT Marek KVG Valey Golf = 88
- 3. SZTYBÓR Adam KS KVG = 82
- Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1-7 marca 2011. Mistrzostwa Europy w konkurencjach pneumatycznych, Brescia
- 10m AIR PISTOL WOMEN Pistolet pneumatyczny – kobiety
- 6marca 2011.
- 28. BARTKOW KWIATKOWSKA POL 378- 9x ( w seriach: 96+93+92+97)
- 5 marca 2011. II RUNDA zawodów w broni pneumatycznej strzelnica TS „Wisła”
- Kpn 30 młodzik
- 1. Krzysztof Pandyjaka LOK Kraków = 252
- 2. Karol Piątek TS Wisła: 84+81+86 = 251|3x
- 3. Mateusz Dudek WKS Wawel = 245
- 4 Krzysztof Wojewoda 1997 TS Wisła: 82+82+77 = 241|1x (- 2)
- 5. Adam Salawa TS Wisła: 78+75+76 = 229
- 6. Filip Bodzoń TS Wisła: 76+78+63 = 217
- 7. Borys Muszyński TS Wisła: 70+64+76 = 210|3x
- Kpn 40 junior młodszy
- 1. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 93+96+93+95 = 377|10x
- 2. Bartosz Ramowicz LOK Krowodrza = 337
- 3. Sokołowski Kamil WKS Wawel = 336
- Kpn 40 juniorka młodsza
- 1. Ewelina Cisak Wawel Kraków = 391
- 2. Paulina Stelmach LOK Tarnów = 380
- 3. Sylwia Madej LOK Tarnów = 372
- 6. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 92+86+87+82 = 347|6x
- 7. Kinga Maślanka TS Wisła: 80+80+78+74 = 312
- Kpn 60 junior
- 1. Mateusz Cygan TS Wisła: 96+97+98+95+95+95 576|26x
- 2. Maksymilian Rusak WKS Wawel = 559
- 3. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 92+95+93+91+94+89 = 554|16x
- Kpn 40 juniorka
- 1. Patrycja Kubisztal LOK Tarnów = 394
- 2. Monika Mazur LOK Tarnów = 377
- 3. Agnieszka Młynarz Promień Bochnia = 377
- 4. Paulina Binias TS Wisła: 96+88+87+94 = 365|15x
- Kpn 60 meżczyzn
- 1. Marcin Szymański Niedżwiadek Staszów = 586
- 2. Mieczysław Kapcia Promień Bochnia = 574
- 3. Marcin Królikowski TS Wisła: 94+94+94+97+95+98 = 572|17x
- Kpn 40 kobiet
- 1. Agnieszka Zawada ZO LOK = 388
- 2. Grażyna Jabłońska WKS Wawel = 388
- 3. Katarzyna Lenczowska WKS Wawel = 388
- 10. Iwona Cielebon TS Wisła: 84+83+87+79 = 333|3x
- Ppn 30 młodziczka
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 87+79+77 = 243|1x
- Ppn 40 junior młodszy
- 1. Alexander Wycisk WKS Wawel = 358 7x
- 2. Szymon Strączek TS Wisła: 85+90+91+84 = 350|9x
- 3. Stanisław Bylina TS Wisła: 88+90+85+87 = 350|5x
- Ppn 40 juniorka młodsza
- 1. Ewelina Barbach Promień Bochnia = 362
- 2. Dominika Szwalec TS Wisła: 88 89 92 89 = 358|1x
- 3. Aleksandra Kropiewnicka WKS Wawel = 335
- 5. Zuzanna Kaczmarek TS Wisła: 76 82 78 90 = 326|1x
- Ppn 60 junior
- 1. Krzysztof Świeczkowski WKS Wawel = 569
- 2. Mateusz Czyż WKS Wawel = 555
- 3. Paweł Jasiński TS Wisła: 90+96+94+90+93+91 = 554|10x
- 9. Grzegorz Najderek TS Wisła: 89+87+85+82+81+83 = 507|5x
- Ppn 60 meżczyzn
- 1. Marek Majdak ZO LOK = 570
- 2. Adam Dembowski ZO LOK = 559
- 3. Rafał Sumara TS Wisła: 89+93+93+94+93+94 = 556
- 5. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 86+91+96+89+93+90 = 545|4x
- Ppn 40 kobiet
- 1. Olga Guzik WKS Wawel = 373
- 2. Monika Bukowiec ZO LOK = 369
- 3. Joanna Szufłat ZO LOK = 367
- 5. Elżbieta Szwed TS Wisła: 88+93+94+91 = 366|7x
- Kpn 30 młodzik
- 13 marca 2011. III TURNIEJ ZIMOWY, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. MORYŚ Krzysztof SKŁAD Kraków = 186
- 2. BOROWSKI Bogusław LOK HTS Kraków = 182
- 3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 180
- 6. Jacek Włodarczyk KS TS Wisła: 89+87 = 176
- Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m
- 1. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 55 = 55
- 2. MUSIAŁ Paweł Arsenał Kraków = 40
- 3. ŁUCZAK Bartosz Arsenał Kraków = 39
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 19 marca 2011. VIII MEMORIAŁ OLIMPIJSKI IM. PŁK FRANCISZKA BROŻKA, KRAKÓW,
- Ppn 40 junior młodszy
- 1. Alexander Wycisk WKS Wawel = 361
- 2. Stanisław Bylina TS Wisła: 94+87+87+86 = 354|2x
- 3. Damian Machaj Walter Rzeszów = 345
- Ppn 40 juniorka młodsza
- 1. Joanna Tomala Promień Bochnia = 370
- 2. Ewelina Barbach Promień Bochnia = 363
- 3. Dominika Szwalec TS Wisła: 87+87+90+94 = 358|3x
- 8. Zuzanna Kaczmarek TS Wisła: 84+72+74+83 = 313|1x
- Ppn 60 mężczyzn
- 1. Marek Majdak ZO LOK B-B = 571
- 2. Michał Jordanek ZO LOK BB = 570
- 3. Adam Dembowski ZO LOK = 564
- 7. Rafał Sumara TS Wisła: 95+95+94+92+92+90 = 558|9x
- 13. Paweł Jasiński TS Wisła: 87+91+96+92+93+87 = 546|9x
- 14. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 88+89+91+93+95+90 = 546|7x
- 22. Cezary Olchawski TS Wisła: 86+91+81+86+88+89 = 521|6x
- 25. Grzegorz Najderek TS Wisła: 88+88+86+83+90+84 = 519|7x
- 27. Tadeusz Leszczyński TS Wisła: 88+78+93+90+84+85 = 518|10x
- 29. Antoni Wróbel TS Wisła: 85+87+80+80+79+86 = 497|7x
- 30. Jan Tylek TS Wisła: 92+78+80+83+75+72 = 480|7x
- 31. Andrzej Sowier TS Wisła: 77+88+68+75+77+72 = 457|12x
- Ppn 40 kobiet
- 1. Monika Bukowiec ZO LOK = 371 5x
- 2. Elżbieta Szwed TS Wisła: 95+91+93+89 = 368|7x
- 3. Dominika Mędrala TS Wisła: 89+95+90+90 = 364|5x
- 10. Maja Niećwieja TS Wisła: 85+84+84+87 = 340|2x
- Kpn 40 junior młodszy
- 1. Bartosz Frankowski Walter Rzeszów = 378
- 2. Kacper Molga VIS Radom = 371
- 3. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 90+90+95+92 = 367|12x
- 7. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 83+87+81+85 = 336|3X
- 8. Karol Piątek TS Wisła: 79+84+82+89 = 334|6x
- 13. Borys Muszyński TS Wisła: 73+79+79+83 = 314|4x
- 14. Adam Salawa TS Wisła: 78+83+72+76 = 309|2x
- Kpn 40 juniorka młodsza
- 1. Brygida Bożek MUKS Jedlicze = 393
- 2. Ewelina Cisak Wawel Kraków = 381
- 3. Joanna Kosno ULKS Jedlińsk = 378
- 11. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 90+87+86+89 = 352|7X
- 13. Kinga Maślanka TS Wisła: 84+80+67+83 = 314|1x
- Kpn 60 meżczyzn
- 1. Marcin Szymański Niedżwiadek Staszów = 579
- 2. Piotr Pietrzyk VIS Radom = 576
- 3. Mieczysław Kapcia Promień Bochnia = 575
- 4. Mateusz Cygan TS Wisła: 94+96+95+97+95+96 = 573|22x
- 11. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 88+89+94+91+92+89 = 543|12x
- 18. Wojciech Mayer TS Wisła: 74+75+78+71+79+69 = 446|3x
- 19. Cezary Olchawski TS Wisła: 68+71+81+66+77+80 = 443|15x
- 20. Piotr Drewniak TS Wisła: 58+50+53+41+63+55 = 320
- Kpn 40 kobiet
- 1. Agnieszka Zawada LOK Kraków = 395
- 2. Grażyna Jabłońska WKS Wawel = 389
- 3. Ewa Budek ZO LOK = 388
- 12. Paulina Binias TS Wisła: 94+92+93+94 = 373|13x
- 16Iwona Cielebon TS Wisła: 85+87+87+87 = 346|6x
- DRUŻYNY
- 1. KS ZO LOK Kraków B-B
- 2. WKS WAWEL Kraków
- 3. ZO LOK Kraków I 43
- 7 TS Wisła: I Rafał Sumara , [[Elżbieta Szwed[[, Mateusz Cygan = 1126
- 11 TS Wisła: II Krzysztof Gajkowski , Mateusz Bartkiewicz , Dominika Mędrala 1 = 093
- Ppn 40 junior młodszy
- 26 marca 2011. PUCHAR WIOSNY POD WAWELEM, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 183
- 2. GAJEWSKI Maciej Arsenał Kraków = 181
- 3. OPRZĘDKIEWICZ Krzysztof ZO LOK Kraków = 176
- 5. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 81+88 = 169
- 10. Antoni Wróbel TS Wisła: 79+76 = 155
- 11. Jacek Zahorski TS Wisła: 79+75 154
- 13. Wojciech Mayer TS Wisła: 73+77 = 150
- 15. Piotr Dziekan TS Wisła: 62+71 = 133
- 18. Janusz Malinowski TS Wisła: 55+56 = 111
- 20. Tadeusz Leszczyński TS Wisła: 59+51 = 110
- 22. Witold Wrona TS Wisła: 38+47 = 85
- Wojskowy Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 80 = 80
- 2. ŁUCZAK Bartosz Arsenał Kraków = 50
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. GAJEWSKI Maciej Arsenał Kraków = 181
- 2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 173
- 3. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 85+88 = 173
- 7. Witold Wrona TS Wisła: 72+71 = 143
- 8. Piotr Dziekan TS Wisła: 71+70 = 141
- 12. Jan Znamiec TS Wisła: 67+55 = 122
- Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 92 = 92
- 2. GORTAT Marek KVG Valey Golf = 75
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 27 marca 2011. OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O WIOSENNY PUCHAR PREZESA KS ZO LOK KRAKÓW, Kraków
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 1. CSORICH Andrzej LOK KROKUS Nowy Sącz = 285
- 2. MUCHA Adam LOK KROKUS Nowy Sącz = 281
- 3. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 280
- 27. Mariusz Kubianka TS WISŁA: 69+78+55 = 202
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 31 marca -3 kwietnia 2011. PUCHAR WIOSNY w strzelaniach kulowych i pneumatycznych, Wrocław
- 1 kwietnia 2011.
- 1. Kraskowski Robert LegiaWarszawa = 595+103,3 = 698,3
- 2. Komolka Damian Śląsk Wrocław = 589+101,9 = 690,9
- 3. Bartnik Tomasz LegiaWarszawa = 588+102,7 = 690,7
- 10. Marcin Królikowski TS Wisła: 93+99+96+97+97+94 = 576|33
- 2 kwietnia 2011.
- Karabin dowolny 60 strz. - Mężczyźni
- 1. Jasiecki Bartosz Zawisza Bydgoszcz = 592+104,3 = 696,3
- 2. Bartnik Tomasz LegiaWarszawa = 592+102,4 = 694,4
- 3. Komolka Damian Śląsk Wrocław = 590+104,0 = 694,0
- 15. Marcin Królikowski TS Wisła: 97+96+97+98+98+98 = 584|24
- Pistolet sportowy 30+30 strz. - Kobiet
- 1. Szustorowska Milena Gwardia Warszawa = 566+198,8 = 764,8
- 2. Karolina Bujakowska TS Wisła: 94+91+93+98+94+94 = 564+200,1 = 764,1|10
- 3. Kocięda Ewelina Lesna Leszno = 567+191,8 = 758,8
- 14. Dominika Mędrala TS Wisła: 93+91+90+82+88+90 = 534 8
- 22. Elżbieta Szwed TS Wisła: 91+90+91+76+83+62 = 493|5
- Finał - PSP 30+30 - Kobiet
- 1. Szustorowska Milena Gwardia Warszawa = 198,8
- 2. Karolina Bujakowska TS Wisła: 564+(49,3+50,1+49,8+50,9 = )200,1 = 764,1
- 3. Kocięda Ewelina Lesna Leszno 191,8
- 3 kwietnia 2011.
- Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Kobiet
- 1. Tomala Joanna Promień Bochnia = 387+100,4 = 487,4
- 2. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 96+95+95+96 = 382+101,9 = 483,9|13
- 3. Piersiak Martyna Agat Złotoryja = 384+97,9 = 481,9
- 4. Karolina Bujakowska TS Wisła: 94+91+94+95 = 374 7+97,5 = 471,5
- 7. Elżbieta Szwed TS Wisła: 95+96+91+94 = 376 9+94,5 = 470,5
- 22. Dominika Mędrala TS Wisła: 90+91+92+88+361|4
- Finał - PPN40 - Kobiet
- 1. Tomala Joanna Promień Bochnia 100,4
- 2. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 382+(10,2+9,9+9,4+10,2+10,5+9,7+10,5+10,7+10,7+10,1 = )101,9 = 483,9
- 3. Piersiak Martyna Agat Złotoryja 97,9
- 4. Karolina Bujakowska TS Wisła: 374+(10,0+9,8+9,0+9,4+10,3+9,6+8,4+10,4+10,1+10,5 = )97,5 = 471,5
- Karabin dowolny 60 strz. - Mężczyźni
- 3 kwietnia 2011. PUCHAR PREZESA WKS WAWEL KRAKÓW, Kraków - Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. TUSZYŃSKI Stanisław KS Energetyk Jaworzno = 190
- 2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 185
- 3. MORYŚ Krzysztof Squad LOK Kraków = 185
- 8. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 89+91 = 180
- 12. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 90+78 = 168
- 16. Paweł Zawadzki TS Wisła: 83+83 = 166
- 21. Mateusz Tombarkiewicz TS Wisła: 70+79 = 149
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 188
- 2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 184
- 3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 182
- 7. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 89+86 = 175
- 12. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 81+77 = 158
- Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m
- 1. PACHOWICZ Marcin TKS LOK Tarnów = 92
- 2. PAŃSZCZYK Andrzej Szarotka Nowy Targ = 90
- 3. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 89 = 89
- 5. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 84 = 84
- Karabin Dowolny KDW 20
- 1. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS Kraków = 195
- 2. TALAR Marek LOK HTS Kraków = 193
- 3. PACHOWICZ Marcin TKS LOK Tarnów = 189
- 4. Barbara Nowak TS Wisła: 92+93 = 185
- 7. Mateusz Tombarkiewicz TS Wisła: 80+81 = 161
- Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1. Mariusz Tombarkiewicz TS Wisła: 50 = 50
- 2. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 49
- 3. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 49 = 49
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 9 kwietnia 2011 w Bartoszycach odbyły się VI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów.
- Wyniki: 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
- Dystans 300 metrów - klasa open
- 1. Marek Muszyński = 146 (7X)
- 2. Witold Rutkowski (strzelectwo) = 146 (4X)
- 3. Igor Stefanowski = 146
- 8. Rafał Walczowski = 143 (1X)
- Dystans 500 jardów - klasa open
- 1. Rafał Walczowski = 147 (6X)
- 2. Marek Muszyński = 141 (2X)
- 3. Igor Stefanowski = 141 (2X)
- 14. Witold Rutkowski (strzelectwo) = 128 (1X)
- Dystans 600 metrów - klasa open
- 1. Karol Janczewski = 143 (1X)
- 2. Michał Harenża = 140 (1X)
- 3. Witold Rutkowski (strzelectwo) = 136 (4X)
- 5. Rafał Walczowski = 135 (3X)
- Klasyfikacja łączna - Klasa Open (miejsce, zawodnik, 300 metrów 500 jardów 600 metrów, RAZEM)
- 1. Rafał Walczowski = 143 (1X)+147 (6X)+135 (3X) = 425 (10X)
- 2. Igor Stefanowski = 146+141 (2X)+136 (1X) = 423 (3X)
- 3. Michał Harenża = 143 (4X)+139+140 (1X) = 422 (5X)
- 7. Witold Rutkowski (strzelectwo) = 146 (4X)+128 (1X)+136 (4X) = 410 (9X)
- Dystans 300 metrów - klasa F/TR
- 1. Piotr Nazdrowicz = 141 (1X)
- 2. Arek Korzeniewski = 140 (2X)
- 3. Andrzej Czerniakowski = 139
- 4. Mateusz Tombarkiewicz = 138 (2X)
- 17. Jacek Włodarczyk = 122
- Dystans 500 jardów - klasa F/TR
- 1. Piotr Nazdrowicz = 136 (1X)
- 2. Piotr Narloch = 135
- 3. Krzysztof Czarniecki = 134
- 9. Jacek Włodarczyk = 121
- 18. Mateusz Tombarkiewicz = 107 (2X)
- Dystans 600 metrów - klasa F/TR
- 1. Pawel Paszkiewicz = 130 (1X)
- 2. Michał Jaroszyński-Wolfram = 128
- 3. Jacek Włodarczyk = 124 (2X)
- 6. Mateusz Tombarkiewicz = 117
- Klasyfikacja łączna - Klasa F/TR
- 1. Pawel Paszkiewicz = 137 (2X)+122 (1X)+130 (1X) = 389 (4X)
- 2. Michał Jaroszyński-Wolfram = 127+131 (1X)+128 = 386 (1X)
- 3. Piotr Nazdrowicz = 41 (1X)+136 (1X)+102 = 379 (2X)
- 6. Jacek Włodarczyk = 122+121+124 (2X) = 367 (2X)
- 9. Mateusz Tombarkiewicz = 138 (2X)+107 (2X)+117 = 362 (4X)
- Dystans 300 metrów - klasa open
- 14-17 kwietnia 2011. I RUNDA PUCHARU POLSKI w strzelaniach kulowych i pneumatycznych, Wrocław
- 15 kwietnia 2011.
- Pistolet dowolny 60 strz. - Seniorzy
- 1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 559+94,4 = 653,4
- 2. MEJGERMichał GWARDIA Opole = 551+93,7 = 644,7
- 3. KRZAK Witosław ZS MarynarkiWojennej = 544+96,3 = 640,3
- 21. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 87+81+86+86+79+86 = 505|3
- Pistolet dowolny 60 strz. - Juniorzy
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 544+94,1 = 638,1
- 2. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 522+93,1 = 615,1
- 3. STOICZKOW Paweł TARCZA Goleniów = 520+93,3 = 613,3
- 24. Stanisław Bylina TS Wisła: 65+74+70+80+70+83 = 442|2
- Karabin pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy
- 1. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 581+98,6 = 679,6
- 2. NAUMIENKO Przemysław SPOŁEM Łódź = 579+98,4 = 677,4
- 3. KOSIOR Jacek ZNICZ Międzyrzec Podlaski = 576+100,8 = 676,8
- 34. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 89+89+89+92+94+90 = 543|11
- Karabin pneumatyczny 60 strz. - Seniorzy
- 1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 595+97,9 = 692,9
- 2. MASŁOWSKI Artur ŚLĄSK Wrocław = 590+100,7 = 690,7
- 3. SZYMAŃSKI Marcin NIEDŻWIADEK Staszów = 588+101,6 = 689,6
- 6. Marcin Królikowski TS Wisła: 97+100+98+99+97+98 = 589+99,1 = 688,1|37
- Finał - KPN 60 - Mężczyźni
- 1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 97,9
- 2. MASŁOWSKI Artur ŚLĄSK Wrocław 100,7 2
- 3 SZYMAŃSKI Marcin NIEDŻWIADEK Staszów 101,6
- 6. Marcin Królikowski TS Wisła: 589+(10,6+10,2+10,1+9,8+10,5+9,6+9,9+9,6+8,8+10,0 = )99,1 = 688,1
- Pistolet dowolny 60 strz. - Seniorzy
- 16 kwietnia 2011.
- Pistolet sportowy 30+30 - Seniorki
- 1. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 576+203,0 = 779,0
- 2. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 574+201,3 = 775,3
- 3. DUBICKA Katarzyna GWARDIA Zielona Góra = 566+193,0 = 759,0
- 8. Karolina Bujakowska TS Wisła: 93+90+93+96+88+94 = 554+181,7 = 735,7|11
- 20. Elżbieta Szwed TS Wisła: 95+91+88+58+57+71 = 460 |5
- Finał - PSP 30+30 - Seniorki
- 1. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 203,0
- 2. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 201,3
- 3. DUBICKA Katarzyna GWARDIA Zielona Góra = 193,0
- 8. Karolina Bujakowska TS Wisła: 554+(49,9+50,4+51,1+30,3 = )181,7 = 735,7
- Pistolet sportowy 30+30 - Juniorki
- 1. BREŚ Klaudia ZAWISZA Bydgoszcz = 560+193,1 = 753,1
- 2. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 556+191,2 = 747,2
- 3. BARTOSZDminika LESNA Leszno = 554+193,1 = 747,1
- 9. Dominika Mędrala TS Wisła: 92+90+96+85+89+91 = 543|8
- 30. Magdalena Nowak TS Wisła: 78+78+68+81+62+80 = 447|0
- Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Seniorzy
- 1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 581+101,4 = 682,4
- 2. KRÓLIK Tomasz FLOTA Gdynia = 575+102,0 = 677,0
- 3. MEJGERMichał GWARDIA Opole = 574+101,3 = 675,3
- 19. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 91+91+94+94+94+92 = 556|9
- 25. Rafał Sumara TS Wisła: 93+90+80+93+95+90 = 541|8
- Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 572+98,4 = 670,4
- 2. STOICZKOW Paweł TARCZA Goleniów = 570+95,9 = 665,9
- 3. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 564+100,2 = 664,2
- 30. Paweł Jasiński TS Wisła: 92+90+95+91+85+91 = 544|12
- 38. Stanisław Bylina TS Wisła: 87+93+87+88+80+94 = 529|4
- Pistolet sportowy 30+30 - Seniorki
- 17 kwietnia 2011.
- Karabin dowolny 60 strz. - Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 592+102,4 = 694,4
- 2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 590+103,5 = 693,5
- 3. KOSIOR Jacek ZNICZ Międzyrzec Podlaski = 591+101,6 = 692,6
- 29. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 94+93+95+96+93+93 = 564|17
- Karabin dowolny 60 strz. - Seniorzy
- 1. SKORUPA Bartosz ZAWISZA Bydgoszcz = 595+104,2 = 699,2
- 2. PIETRUK Paweł KALIBER Białystok = 593+103,0 = 696,0
- 3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 591+103,7 = 694,7
- 4. Marcin Królikowski TS Wisła: 99+98+97+99+99+99 = 591+101,7 = 692,7|27
- Finał - KDW 60 Seniorzy
- 1. SKORUPA Bartosz ZAWISZA Bydgoszcz 104,2
- 2. PIETRUK Paweł KALIBER Białystok 103,0
- 3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa 103,7
- 4. Marcin Królikowski TS Wisła: 591+(10,2+10,1+10,4+10,1+10,7+10,4+10,2+9,6+9,9+10,1 = )101,7 = 692,7
- Karabin dowolny 60 strz. - Juniorzy
- 29 kwietnia– 1 maja 2011. IV Międzynarodowe Zawody Strzeleckie LONGSHOT 2011, Międzyrzecz
- Klasyfikacja MODERN MAGNUM
- 300m+600m+800m = Razem
- 1. RIHA Tomas Cesky strelecky svaz = 245
- 2. ZIMANI Ivo = 235
- 3. OLSZEWSKI Krzysztof WTS Tarcza = 218
- 19. Witold Rutkowski TS Wisła: parabellum 76+59+34 = 170
- Klasyfikacja 1000+Magnum
- 1000+
- 1. OLSZEWSKI Krzysztof Unque Alpine = 61
- 2. Mateusz Tombarkiewicz = 60
- 3. KOPCIUCH Grzegorz Brawo 2 = 45
- 18. Witold Rutkowski parabellum = 13
- 1 maja 2011. ZAWODY 1 MAJOWE, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 184
- 2. KOWALÓWKA Marian KSZO LOK Kraków = 181
- 3. SITKO Krzysztof Arsenał Kraków = 179
- 7. Jacek Włodarczyk KS TS Wisła: 87+90 = 177
- 9. Paweł Zawadzki TS Wisła: 87+87 = 174
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 183
- 2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 181
- 3. SITKO Krzysztof Arsenał Kraków = 176
- 6. Jacek Włodarczyk KS TS Wisła: 82+84 = 166
- Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m
- 1. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS Kraków = 48
- 2. MICHAŁOWSKI Ryszard LOK HTS Kraków = 48
- 3. DEJ Łukasz ZO LOK Kraków = 47
- 4. Jacek Włodarczyk KS TS Wisła: 40 = 40
- Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 45 = 45
- 2. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 36
- 3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 26
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 12-15 maja 2011. PUCHAR PREZESA PZSS w strzelectwie sportowym, Warszawa,
- 13 maja 2011.
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.
- 1. RYCERZ Aleksandra ZAWISZA Bydgoszcz = 591
- 2. STANKIEWICZ Aneta ZAWISZA Bydgoszcz = 583
- 3. GOŁĘBIEWSKA Agata KALIBER Białystok = 581
- 9. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 93+98+96+96+95+95 = 573
- Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorzy mł.
- 1. KUCZYŃSKI Adam KALIBER Białystok = 560
- 2. DOBOSZ Adam FLOTA Gdynia = 553
- 3. MISZKER Tomasz ZAWISZA Bydgoszcz = 552
- 20. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 96+95+74+80+85+88 = 518
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 1. BREŚ Klaudia ZAWISZA Bydgoszcz = 377
- 2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 373
- 3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 366
- 10. Dominika Szwalec TS Wisła: MŁP 93+90+86+89 = 358
- 36. Magdalena Nowak TS Wisła: MŁP 79+77+77+79 = 312
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.
- 1. WITASZEK Paweł LEGIA Warszawa = 372
- 2. BŁASZKIEWICZ Rafał LEGIA Warszawa = 368
- 3. KAWECKI Aleksander GWARDIA Zielona Góra = 368
- 14. Stanisław Bylina TS Wisła: MŁP 88+87+89+92 = 356
- 60. Szymon Strączek TS Wisła: MŁP 79+85+79+75 = 318
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.
- 14 maja 2011.
- Pistolet dowolny 40 strz.- juniorzy mł.
- 1. MELLER Szymon SPARTAKUS Biedrusko = 350
- 2. KOWALEWSKI Mateusz KALIBER Białystok = 345
- 3. JANKOWSKI Łukasz GRYF SŁUPSKI Słupsk = 344
- 31. Szymon Strączek TS Wisła: MŁP 76+58+64+70 268
- Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorki mł.
- 1. GOŁĘBIEWSKA Agata KALIBER Białystok = 564
- 2. STANKIEWICZ Aneta ZAWISZA Bydgoszcz = 564
- 3. RYCERZ Aleksandra ZAWISZA Bydgoszcz = 562
- 19. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 98+97+88+65+84+80 = 512
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorki mł.
- 1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 562
- 2. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 559
- 3. ŁAKOMSKA Katarzyna VETRIM Opole = 556
- 10. Dominika Szwalec TS Wisła: MŁP 90+88+97+87+76+93 = 531
- 25. Magdalena Nowak TS Wisła: MŁP 68+83+83+79+75+86 = 474
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.
- 1. KUCZYŃSKI Adam KALIBER Białystok = 386
- 2. WOJTASIAK Maciej LEGIA Warszawa = 382
- 3. BARTOSIK Mateusz GRYF SŁUPSKI Słupsk = 381
- 27. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 86+95+88+89 = 358
- Pistolet dowolny 40 strz.- juniorzy mł.
- 15 maja 2011.
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.
- 1. KUCZYŃSKI Adam KALIBER Białystok = 593
- 2. ORLIK Jacek VETRIM Opole = 583
- 3. PACUK Piotr KALIBER Białystok = 582
- 18. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 98+99+98+94+83+97 = 569
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorzy mł.
- 1. ZALSKI Andrzej ZAWISZA Bydgoszcz 567
- 2. WICHER Maciej ŚLĄSK Wrocław 560
- 3. KOWALEWSKI Mateusz KALIBER Białystok = 557
- 42. Szymon Strączek TS Wisła: MŁP 79+79+78+36+34+84 = 390
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 1.Ewelina Cisak WAWEL Kraków = 391
- 2. GOŁĘBIEWSKA Agata KALIBER Białystok = 390
- 3. STANKIEWICZ Aneta ZAWISZA Bydgoszcz = 387
- 40. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 85+88+91+89 = 353
- W klasyfikacji zespołowej TS Wisła dziesiąta: 1. KALIBER Białystok
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.
- 14-15 maja 2011. II runda Pucharu Polski (grupa powszechna) w strzelectwie sportowym, Kraków. Organizator bezpośredni: WKS „WAWEL” Kraków. Strzelnica pneumatyczna WKS „WAWEL” – Kraków, ul. Podchorążych. Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
- 14 maja 2011.
- Karabin dowolny 40 strzałów leżąc (Kdw 40L)
- 1. POLISZUK Zbigniew DRAGON Chełm = 393
- 2. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 392
- 3. SMOL Wojciech GWARDIA Sosnowiec = 389
- 33. Barbara Nowak TS Wisła: 93+92+91+69 = 345|2x
- Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna (Psp 30d)
- 1. MAJEWSKI Mirosław DRAGON Chełm = 286 5x
- 2. TROJANOWICZ Grzegorz FENIKS Twardogóra = 284 8x
- 3. KIELISZ Marek AZS Kielce = 283 7x
- 53. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 86+84+91 = 261|4x
- Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20)
- 1. JARZĄBEK Piotr STRZELEC Żyrardów = 544|10x
- 2. SZCZEPARA Lesław WKS ŚLĄSK Wrocław = 540 4x
- 3. Paweł Jasiński TS Wisła: 89+94+90+89+91+80 = 533|6x
- 31. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 92+86+84+85+41+83 = 471|2x
- Karabin dowolny 40 strzałów leżąc (Kdw 40L)
- 19-22 maja 2011. II runda Pucharu Polski w strzelaniach kulowych i pneumatycznych, Bydgoszcz
- 20 maja 2011.
- Pistolet PNEUMATYCZNY - 60 strzałów – Seniorzy
- 1. BOROWICKI Paweł ZAWISZA Bydgoszcz = 578+99,3 = 677,3
- 2. MEJGER Michał GWARDIA Opole = 577+98,2 = 675,2
- 3. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 575+99,7 = 674,7
- 18. Rafał Sumara TS Wisła: 92+88+97+93+91+93 = 554 - 12 x
- Pistolet PNEUMATYCZNY - 60 strzałów - Juniorzy
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 567+99,5 = 666,5
- 2. LUTOWKI Kamil ZAWISZA Bydgoszcz = 561+99,7 = 660,7
- 3. BORSUKOWICZ Mateusz ORZEŁ Elbląg = 561+97,7 = 658,7
- 12. Paweł Jasiński TS Wisła: 92+93+90+91+90+97+553 - 7 x
- Karabin DOWOLNY - 60 strzałów leżąc - Seniorzy
- 1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA Goleniów = 597+102,0 = 699,0
- 2. POGORZELSKI Adam KALIBER Białystok = 591+102,3 = 693,3
- 3. GŁADYSZEWSKI Adam SNAJPER Lublin = 592+101,1 = 693,1
- 12. Marcin Królikowski TS Wisła: 96+96+97+97+97+98 = 581 - 20 x
- Karabin DOWOLNY - 60 strzałów leżąc - Juniorzy
- 1. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 591+102,9 = 693,9
- 2. CHMIEL Marek LIDER AMICUS Lębork = 591 = 101,0+692,0
- 3. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 585+100,8 = 685,8
- 5. Mateusz Cygan TS Wisła: 95+98+96+96+97+98 = 580+100,3 = 680,3- 22 x
- Finał - KDW-60L Juniorzy
- 1 CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 102,9
- 2 CHMIEL Marek LIDER AMICUS Lębork 101,0
- 3 WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 100,8
- 5. Mateusz Cygan TS Wisła: 580+(9,8+9,9+10,2+10,0+9,6+10,5+9,7+10,3+9,6+10,7 = )100,3 finał; = 680,3 -13,6 strata
- Pistolet SPORTOWY - 30+30 strzałów - Seniorki
- 1. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIAWarszawa = 285+284 = 569 -+200,9 = 769,9
- 2. LIS Magdalena GRYF SŁUPSKI Słupsk = 284+285 = 569+200,8 = 769,8
- 3. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 288+282 = 570+198,1 = 768,1
- 11. Elżbieta Szwed TS Wisła: (92+92+92) = 276+(64+87+81 = )232 = 508 - 10 x
- Pistolet SPORTOWY - 30+30 strzałów - Juniorki
- 1. SIENKIEWICZ Justyna 93 KALIBER Białystok = 286+283 = 569+188,3 = 757,3
- 2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 290+268 = 558+197,9 = 755,9
- 3. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 287+278 = 565+187,4 = 752,4
- 7. Maja Niećwieja TS Wisła: (94+89+88) = 271+(94+88+91 = )273 = 544+187,6 = 731,6|8x
- 8. Dominika Mędrala TS Wisła: (96+92+94) = 282+(94+88+84 = )266 = 548+170,0 = 718,0|10x
- Finał - PSP-30+30 Juniorki
- 1 SIENKIEWICZ Justyna KALIBER Białystok 188,3
- 2 TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia 197,9
- 3 BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice 187,4
- 7. Maja Niećwieja TS Wisła: 544+(45,9+49,1+46,6+46,0 = )187,6 = 731,6|-25,7
- 8. Dominika Mędrala TS Wisła: 548+(44,5+47,4+33,0+45,1 = )170,0 = 718,0|-39,3
- Pistolet PNEUMATYCZNY - 60 strzałów – Seniorzy
- 21 maja 2011.
- Pistolet PNEUMATYCZNY - 40 strzałów - Seniorki
- 1. KOREJWO Agnieszka FLOTA Gdynia = 384+100,6 = 484,6
- 2. SAGUN-LEWANDOWSKA Mirosława GRYF SŁUPSKI Słupsk = 385+97,8 = 482,8
- 3. GRABOWSKA Justyna ZAWISZA Bydgoszcz = 377+96,7 = 473,7
- 9. Elżbieta Szwed TS Wisła: 91+95+94+92 = 372|5 x
- Pistolet PNEUMATYCZNY - 40 strzałów - Juniorki
- 1. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 378+98,1 = 476,1
- 2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 374+100,0 = 474,0
- 3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 366+99,4 = 465,4
- 17. Maja Niećwieja TS Wisła: 86+88+94+88 = 356 - 9 x
- 24. Dominika Mędrala TS Wisła: 89+86+87+86 = 348 - 2 x
- Karabin DOWOLNY - 3x40 strzałów - Juniorzy
- 1. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 392+373+386 = 1151+82,1 = 1233,1
- 2. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 394+358 = 375 = 1127+92,6 1219,6
- 3. FLIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 380+372+376 = 1128+90,5 = 1218,5
- 6. Mateusz Cygan TS Wisła: (98+97+97+97 = )389+(88+89+86+93 = )356+(91+93+97+88 = )369 = 1114+90,8 = 1204,8- 20 x
- Finał - KDW-3x40 Juniorzy
- 1. 1 CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 82,1
- 3. 2 WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 92,6
- 2. 3 FLIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz 90,5
- 5. 6. Mateusz Cygan TS Wisła: 1114+(9,7+10,2+9,8+9,1+6,8+9,0+7,2+10,2+9,0+9,8 = )90,8 = 1204,8 -28,3
- Pistolet PNEUMATYCZNY - 40 strzałów - Seniorki
- 22 maja 2011.
- Karabin PNEUMATYCZNY - 60 strzałów - Seniorzy
- 1. ŁUKASZYK Rafał ZAWISZA Bydgoszcz = 589+102,1 = 691,1
- 2. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 593+98,1 = 691,1
- 3. BRZEZIŃSKI Patryk ŚLĄSK Wrocław = 586+101,8 = 687,8
- 7. Marcin Królikowski TS Wisła: 96+95+97+98+100+95 = 581+99,0 = 680,0- 35 x
- Finał - KPN-60 Seniorzy
- 2. 1. ŁUKASZYK Rafał ZAWISZA Bydgoszcz = 102,1
- 1. 1. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 98,1
- 3. 3. BRZEZIŃSKI Patryk ŚLĄSK Wrocław =101,8
- 7. 7. Marcin Królikowski TS Wisła: 581+(9,6+10,1+9,4+9,3+9,6+10,4+10,2+10,3+9,6+10,5 = )99,0 = 680,0 -11,1
- Karabin PNEUMATYCZNY - 60 strzałów - Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 578+101,9 = 679,9
- 2. KRĘWICKI Radosław TARCZA Goleniów = 581+98,0 = 679,0
- 3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 577+101,8 = 678,8
- 6. Mateusz Cygan TS Wisła: 97+95+98+96+100+91 = 577+98,1 = 675,1- 29 x
- Finał - KPN-60 Juniorzy
- 3. 1 WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 101,9
- 1. 2 KRĘWICKI Radosław TARCZA Goleniów = 98,0
- 4. 3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 101,8
- 5. 6. Mateusz Cygan TS Wisła: 577+(9,6+10,5+8,4+10,1+10,0+9,7+9,8+9,6+10,5+9,9 = )98,1 = 675,1 -4,8
- Pistolet DOWOLNY - 60 strzałów - Seniorzy
- 1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 554+97,0 = 651,0
- 2. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 550+93,6 = 643,6
- 3. KRZAK Witosław FLOTA Gdynia = 550+91,7 = 641,7
- 5. Rafał Sumara TS Wisła: 95+84+94+93+88+89 = 543+79,0 = 622,0- 11 x
- Finał - PDW-60 Seniorzy
- 1. 1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 97,0
- 3. 2. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 93,6
- 2. 3. KRZAK Witosław FLOTA Gdynia = 91,7
- 5 5. Rafał Sumara TS Wisła: 543+(10,2+8,2+5,1+7,2+6,1+7,7+8,8+8,4+6,9+10,4 = )79,0 = 622,0 -29,0
- Pistolet DOWOLNY - 60 strzałów - Juniorzy
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 558+92,0 = 650,0
- 2. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 531+95,1 = 626,1
- 3. WYWROCKI Maciej GWARDIA Warszawa = 530+93,4 = 623,4
- 12. Paweł Jasiński TS Wisła: 87+83+89+87+85+77 = 508 - 7 x
- Pistolet SPORTOWY - 30+30 strzałów - Juniorzy
- 1. LUTOWSKI Kamil ZAWISZA Bydgoszcz = 281+286 = 567
- 2. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 282+283 = 565
- 3. JASTRZĘBSKI Mateusz KALIBER Białystok = 281+281 562
- 4. Paweł Jasiński TS Wisła: (90+97+97 = )284+(990+96+91 = )277 = 561 - 14 x
- Karabin PNEUMATYCZNY - 60 strzałów - Seniorzy
- 22 maja 2011. III runda Pucharu Małopolski, Kraków
- Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna Psp 30d - GP
- 1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 279
- 2. WRÓBEL Wiesław KS ZO LOK Kraków = 267
- 3. KĘDZIERSKI Krzysztof LOK HTS SKOK Kraków = 242
- 6. Paweł Zawadzki TS Wisła: 65+75+79 = 219
- 9. Piotr Dziekan TS Wisła: 53+49+49 = 151
- 10. Witold Wrona TS Wisła: 44+47+56 = 147
- Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów część dokładna Pcz 30d - GP
- 1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 267
- 2. Piotr Dziekan TS Wisła: 44+67+77 = 188
- 3. SKRZYŃSKI Bogdan KS ZO LOK Kraków = 188
- 4. Witold Wrona TS Wisła: 63+31+25 = 119
- Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna Psp 30d - GP
- 28 maja 2011. POWSZECHNE ZAWODY STRZELECKIE „O PUCHARY BRACTWA KURKOWEGO”, Kraków. Współorganizator: KS ZO LOK Kraków
- 25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 d (Pcz 20 d)
- 1. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 186
- 2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel = 186
- 3. MORYŚ Krzysztof SQUAD = 184
- 6. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 84+91 = 175
- 20 WESOŁOWSKI Krzysztof TS Wisła: 78+69 = 147
- 23. Mirosław Biegun TS Wisła: 75+76 = 144
- 42. Jan Tylek TS Wisła: 58+63 = 121
- 50 m: Karabin dowolny 20 I - (Kdw 20 I)
- 1. RADOWIECKI Roman KKS Piast LOK Bieruń = 197
- 2. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK = 195
- 3. RADOWIECKI Radosław KKS Piast LOK Bieruń = 193
- 5. Paulina Binias TS Wisła: 95+95 = 190
- 10. Cezary Olchawski TS Wisła: 80+84 = 164
- 11. Tadeusz Leszczyński TS Wisła: 82+79 = 161
- 25 m: Pistolet sportowy 20 d - (Psp 20 d)
- 1. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 185
- 2. GÓRKA Tadeusz Krokus Nowy Sącz = 183
- 3. TRAPIŁO Grzegorz LOKUS Olkusz = 183
- 6. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 92+89 = 181
- 27. Mirosław Biegun TS Wisła: 79+74 = 153
- 25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 d (Pcz 20 d)
- 28 maja 2011 pod patronatem TS Wisła na strzelnicy Pasternik (oś 100m) w Krakowie odbyły się piąte zawody Benchrest Open.
- Wyniki 3 ocenianych serii po 5 strzałów.
- 1. Witold Rutkowski (strzelectwo) . = 0.438+0.379+0.241 = 0.353
- 2. Michał Sanders Harenża . = 0.454+0.311+0.317 = 0.361
- 3. Janusz Michałowski = 0.223+0.439+0.451 = 0.371
- 5. Rafał Walczowski = 0.382+0.454+0.471 = 0.436
- 6. Mateusz Tombarkiewicz = 0.518+0.482+0.533 = 0.511
- 15. Stanisław Brytan = 1.584+1.502+1.299 = 1.462
- 2-5 czerwca 2011. III RUNDA PUCHARU POLSKI w strzelectwie sportowym
- 3 czerwca 2011.
- Pistolet dowolny 60 strz.- seniorzy
- 1. BOROWICKI Paweł ZAWISZA Bydgoszcz = 550+91,9 = 641,9
- 2. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 547+94,6 = 641,6
- 3. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 546+95,0 = 641,0
- 10. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 87+84+84+92+94+85 = 526|3
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- seniorki
- 1. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 579+201,0 = 780,0
- 2. KOREJWO Agnieszka FLOTA Gdynia = 573+199,4 = 772,4
- 3. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 567+202,7 = 769,7
- 5. Karolina Bujakowska TS Wisła: 92+91+93+93+97+94 = 560+193,0 = 753,0|11
- Karabin pneumatyczny 60 strz.- seniorzy
- 1. KOMOLKA Damian ŚLĄSK Wrocław = 592+100,8 = 692,8
- 2. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 590+100,9 = 690,9
- 3. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 588+101,4 = 689,4
- 7. Marcin Królikowski TS Wisła: MŁP 97+98+98+97+96+99 = 585+98,9 = 683,9|37 x
- Pistolet dowolny 60 strz.- seniorzy
- 4 czerwca 2011.
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki
- 1. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 97+93+96+98 = 384+98,1 = 482,1|5
- 2. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 382+97,5 = 479,5
- 3. KRUK Magdalena LESNA Leszno = 375+98,8 = 473,8
- 10. Karolina Bujakowska TS Wisła: 95+91+84+93 = 363|4
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki
- 5 czerwca 2011.
- Karabin dowolny 60 strz.leżąc - seniorzy
- 1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 599+103,3 = 702,3
- 2. MIGAŁA Dawid GRUNWALD Poznań = 595+102,5 = 697,5
- 3. ROMAŃCZYK Daniel AGAT Złotoryja = 594+103,0 = 697,0
- 14. Marcin Królikowski TS Wisła: 98+98+98+97+95+100 = 586|24
- Karabin dowolny 60 strz.leżąc - seniorzy
- 3-5 czerwca 2011. OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY STRZELECKIE JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW W STRZELECTWIE SPORTOWYM, Kraków. Strzelnica pneumatyczna WKS „WAWEL” – Kraków, ul. Podchorążych; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
- Karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - juniorki młodsze
- 1. Ewelina Cisak WAWEL Kraków = 393
- 2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 382
- 3. STELMACH Paulina TKS LOK Tarnów = 380
- 17. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 91+89+88+90 = 358|7x
- 27. Kinga Maślanka TS Wisła: 75+83+84+71 = 313
- Karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - juniorzy młodsi
- 1. KUCZYŃSKI Adam UKS KALIBER Białystok = 391
- 2. ORLIK Jacek LOK VETRIM Opole = 379
- 3. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 93+96+94+94 = 377|13x
- Karabin pneumatyczny 30 strzałów Kpn 30 - młodzicy
- 1. KULA Michał LOK PIAST Bieruń = 269
- 2. PAWŁOWSKI Wojciech SKSS SOKÓŁ Zd. Wola = 267
- 3. PORWISIAK Paweł UKS KALIBER Białystok = 265
- 8. Filip Bodzoń TS Wisła: 84+83+88 = 255|2x
- 10. Borys Muszyński TS Wisła: 84+80+90 = 254|4x
- 14. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 81+84+81 = 246
- 15. Karol Piątek TS Wisła: 78+77+85 = 240|2x
- 30. Adam Salawa TS Wisła: 68+64+65 = 197|1x
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 - juniorki młodsze
- 1. BARBACH Ewelina LOK PROMIEŃ Bochnia = 365
- 2. BIELKIEWICZ Katarzyna UKS KALIBER Białystok = 362
- 3. ŁAKOMSKA Katarzyna LOK VETRIM Opole = 358
- 5. Dominika Szwalec TS Wisła: 85+87+87+82 = 341
- 10. Zuzanna Kaczmarczyk TS Wisła: 83+81+78+80 = 322|3x
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 - juniorzy młodsi
- 1. KOWALEWSKI Mateusz UKS KALIBER Białystok = 366
- 2. LEWICKI Rafał LOK TWIERDZA Przemyśl = 364
- 3. Stanisław Bylina TS Wisła: 91+89+96+87 = 363|5x
- 15. Szymon Strączek TS Wisła: 81+79+77+80 = 317|1x
- Pistolet pneumatyczny 30 strzałów Ppn 30 - młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 86+88+92 = 266|2x
- 2. JANCZYK Paulina GIMNAZJUM Myślibórz = 240
- 3. JARCZEWSKA Agata UKS KALIBER Białystok = 236 6
- Karabin sportowy 3x10 strzałów Ksp 3x10 - młodzicy
- 1. KOTOMSKI Łukasz LOK GÓRNIK Katowice = 262
- 2. BĄK Michał MKS LOK Staszów = 241
- 3. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 89+69+82 = 240|2x
- 6. Karol Piątek TS Wisła: 87+70+75 = 232|2x
- 8. Borys Muszyński TS Wisła: 92+58+61 = 211|3x
- 11. Filip Bodzoń TS Wisła: 77+49+66 = 192|1x/-2pkt
- Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna Psp 30d - młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 37+80+82 = 199
- 2. STANKIEWICZ Adrianna UKS KALIBER Białystok = 182
- 3. SINKIEWICZ Julia UKS KALIBER Białystok = 181
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze
- 1. Ewelina Cisak WAWEL Kraków = 544
- 2. SKOWROŃSKA Anna UKS KALIBER Białystok = 539
- 3. RESZUTA Paulina UKS KALIBER Białystok = 539
- 7. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 86+94+80+73+86+90 = 509|5x
- 14. Kinga Maślanka TS Wisła: 86+85+60+64+73+71 = 439|1x
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorzy młodsi
- 1. KUCZYŃSKI Adam UKS KALIBER Białystok = 546
- 2. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 543
- 3. KOZŁOWSKI Mateusz LOK GÓRNIK Katowice = 534
- 7. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 95+97+81+83+85+87 = 528 |11x
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp 30+30 - juniorki młodsze
- 1. BIELKIEWICZ Katarzyna UKS KALIBER Białystok = 549
- 2. ŁAKOMSKA Katarzyna LOK VETRIM Opole = 535
- 3. Dominika Szwalec TS Wisła: 86+88+88+92+80+90 = 524|8x
- 9. Zuzanna Kaczmarczyk TS Wisła: 70+68+79+47+64+71 = 399|4x
- Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw 40 - juniorzy młodsi
- 1. KOWALEWSKI Mateusz UKS KALIBER Białystok = 333
- 2. WOŁTOSZ Dawid LOK NAFTA Krosno = 326
- 3. MALINOWSKI Patryk UKS KALIBER Białystok = 325
- 6. Stanisław Bylina TS Wisła: 70+79+75+86 = 310
- 9. Szymon Strączek TS Wisła: 62+75+63+63 = 263
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp 30+30 - juniorzy młodsi
- 1. KOWALEWSKI Mateusz UKS KALIBER Białystok = 559
- 2. WYSZTYGIEL Bartosz UKS KALIBER Białystok = 542
- 3. KLIMEK Łukasz LOK VETRIM Opole = 533
- 13. Szymon Strączek TS Wisła: 83+72+71+76+52+54 = 408|1x
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp 60L - juniorki młodsze
- 1. RESZUTA Paulina UKS KALIBER Białystok = 575
- 2. SKOWROŃSKA Anna UKS KALIBER Białystok = 572
- 3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 569
- 4. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 92+98+98+92+94+94 = 568|20x
- 15. Kinga Maślanka TS Wisła: 83+87+94+93+91+92 = 540|8x
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp 60L - juniorzy młodsi
- 1. ORLIK Jacek LOK VETRIM Opole = 579
- 2. ADRIAN Marcin LOK PIAST Bieruń = 578
- 3. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 98+100+96+93+94+97 = 578|26x
- Karabin sportowy 40 strzałów Ksp 40L - młodzicy
- 1. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 94+97+92+91 = 374|10x
- 2. PORWISIAK Paweł UKS KALIBER Białystok = 364
- 3. PIERKO Mateusz UKS KALIBER Białystok = 363
- 9. Filip Bodzoń TS Wisła: 83+88+87+93 = 351|6x
- 19. Karol Piątek TS Wisła: 86+83+85+84 = 338|3x
- 23. Borys Muszyński TS Wisła: 84+80+78+76 = 318|4x
- 26. Adam Salawa TS Wisła: 81+84+75+67 = 307|2x
- Karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - juniorki młodsze
- 9-12 czerwca 2011. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w strzelaniach kulowych i pneumatycznych, Wrocław
- 9 czerwca 2011.
- Pistolet sportowy 30+30 - Juniorzy
- 1. LUTOWSKI Kamil ZAWISZA Bydgoszcz = 566
- 2. MOWCZAN Łukasz GWARDIA Zielona Góra = 564
- 3. MAREK Maciej GWARDIA Zielona Góra = 562
- 5. Paweł Jasiński TS Wisła: 92+92+95+92+89+92 = 552|13
- Pistolet sportowy 30+30 - Juniorzy
- 10 czerwca 2011.
- Pistolet dowolny 60 strz. - Seniorzy
- 1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 555+94,8 = 649,8
- 2. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 548+90,5 = 638,5
- 3. KRZYSZTOŃMarceli VETRIM Opole = 546+83,9 = 629,9
- 8. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 85+87+87+86+85+89 = 519+88,4 = 607,4 |6
- Pistolet dowolny 60 strz. - Juniorzy
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 536+96,8 = 632,8
- 2. STOICZKOW Paweł TARCZA Goleniów = 529+92,9 = 621,9
- 3. DOPART Przemysław LOK Kraków = 521+93,2 = 614,2
- 6. Paweł Jasiński TS Wisła: 80+87+91+90+88+84 = 520+87,3 = 607,3 |4
- Karabin sportowy 60 strz. - Juniorki
- 1. WROŃSKA Paula LIDER-AMICUS Lębork = 588
- 2. FRANK Joanna PIAST Bieruń = 584
- 3. SKURTYS Aleksandra SPOŁEM Łódź = 582
- 39. Paulina Binias TS Wisła: 93+90+90+92+91+97 = 553|13
- Karabin pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 584+102,3 686,3
- 2. NAUMIENKO Przemysław SPOŁEM Łódź = 582+100,4 = 682,4
- 3. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 579+100,3 = 679,3
- 11. Mateusz Cygan TS Wisła: 95+95+96+94+98+95 = 573|30
- Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Juniorki
- 1. SIENKIEWICZ Justyna KALIBER Białystok = 375+98,1 = 473,1
- 2. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 369+96,1 = 465,1
- 3. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 371+92,4 = 463,4
- 10. Maja Niećwieja WISŁAKraków 93+90+88+91 = 362
- Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Seniorki
- 1. KOBES Małgorzata ŚLĄSK Wrocław = 379+94,4 = 473,4
- 2. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 376+94,8 = 470,8
- 3. BUKOWIECMonika LOK Kraków = 372+94,0 = 466,0
- 4. Elżbieta Szwed TS Wisła: 93+92+93+89 = 367+98,6 = 465,6 |5
- Pistolet dowolny 60 strz. - Seniorzy
- 11 czerwca 2011.
- Karabin dowolny 3x40 strz. - Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 93,2
- 2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 93,5
- 3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz 98,8
- 8. Mateusz Cygan TS Wisła: (98+96+93+96+383+85+91+91+97 = )364+(93+92+90+88 = )363 = 1110+87,5 = 1197,5 42,1|29
- Finał - KDW-3x40 juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 93,2
- 2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 93,5
- 3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz 98,8
- 8. Mateusz Cygan TS Wisła: 1110+(10,1+8,4+8,5+7,9+7,8+8,8+7,7+9,3+9,4+9,6 = )87,5 = 1197,5
- Karabin sportowy 3x20 strz. - Juniorki
- 1. WROŃSKA Paula LIDER-AMICUS Lębork = 575+96,1 = 671,1
- 2. IWASZUK Żaneta KALIBER Białystok = 574+94,9 = 668,9
- 3. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 568+97,4 = 665,4
- 34. Paulina Binias TS Wisła: 93+94+81+77+85+82 = 512|11
- Pistolet sportowy 30+30 strz. - Seniorki
- 1. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 573+201,4 = 774,4
- 2. SUWALSKA Anna G-8 Bielany = 567+192,4 = 759,4
- 3. KOBES Małgorzata ŚLĄSK Wrocław = 561+192,0 = 753,0
- 14. Elżbieta Szwed TS Wisła: 90+93+89+82+73+51 = 478|2
- Pistolet sportowy 30+30 strz. - Juniorki
- 1. SIENKIEWICZ Justyna KALIBER Białystok = 569+197,6 = 766,6
- 2. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 564+191,2 = 755,2
- 3. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 553+198,1 = 751,1
- 9. Maja Niećwieja TS Wisła: 92 90 89 86 90 95 = 542 |3
- 11. Dominika Mędrala TS Wisła: 89 95 90 78 96 88 = 536 9|3
- Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Seniorzy
- 1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 575+98,4 = 673,4
- 2. KRZYSZTOŃMarceli VETRIM Opole = 572+97,6 = 669,6
- 3. DEMBOWSKI Adam LOK Kraków = 573+96,0 = 669,0
- 5. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 93+95+96+95+95+92 = 566+97,0 = 663,0|18
- Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 572+99,8 = 671,8
- 2. WOJTALA Mateusz TARCZA Goleniów = 569+98,7 = 667,7
- 3. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 566+98,1 = 664,1
- 13. Paweł Jasiński TS Wisła: 93+91+95+90+93+92 = 554|12
- Karabin dowolny 3x40 strz. - Juniorzy
- 12 czerwca 2011.
- Karabin dowolony 60 strz. - Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 589+102,1 = 691,1
- 2. KOSIOR Jacek ZNICZ Międzyrzec Podlaski = 589+100,7 = 689,7
- 3. CHMIEL Marek LIDER Amicus Lębork = 585+104,4 = 689,4
- 16. Mateusz Cygan TS Wisła: 94+99+97+96+96+93 = 575|22
- Karabin pneumatyczny 40 strz. - Juniorki
- 1. WROŃSKA Paula LIDER-AMICUS Lębork = 392+101,5 = 493,5
- 2. KRAWCZYK Joanna DELFIN Biedrusko = 392+101,5 = 493,5
- 3. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 390+101,0 = 491,0
- 26. Paulina Binias TS Wisła: 96+94+95+93 = 378|17
- Klasyfikacja punktowa klubów
- 1. GWARDIAZielona Góra = 123
- 2. ŚLĄSK Wrocław = 99
- 3. HAMER Kozienice = 76
- 10 TS WISŁAKraków 6+7+6+3+2+2+4+3 = 33
- Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11 czerwca
- 11 czerwca 2011 w Bartoszycach odbyły się drugie oficjalne Mistrzostwa Polski F-Class na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów.
- ajlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach są jednocześnie aktualnymi rekordami Polski F-Class.
- Wyniki: 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
- Dystans 300 metrów - klasa open
- 1. Michał Harenża = 150 (13X)
- 2. Karol Janczewski = 150 (10X)
- 3. Anita Janczewska = 149 (9X)
- 15. Rafał Walczowski = 143 (1X)
- 25. Witold Rutkowski = 136 (3X)
- Dystans 300 metrów - klasa F/TR
- 1. Marek Papros = 149 (5X) 0.813
- 2. Rafał Walczowski = 148 (2X)
- 3. Piotr Wawrzyniak = 146 (4X)
- 22. Mateusz Tombarkiewicz = 135 (1X)
- 25. Jacek Włodarczyk = 133 (1X)
- Dystans 500 jardów - klasa open
- 1. Witold Rutkowski (strzelectwo) = 149 (3X)
- 2. Marek Muszyński = 148 (8X)
- 3. Michał Harenża 148 (7X)
- 13. Rafał Walczowski = 144 (2X)
- Dystans 500 jardów - klasa F/TR
- 1. Jerzy Krywult = 146 (1X)
- 2. Włodzimierz Smyk = 143 (2X)
- 3. Radosław Czupryna = 141 (1X)
- 8. Mateusz Tombarkiewicz = 139 (3X)
- 26. Jacek Włodarczyk = 126 (1X)
- Dystans 600 metrów - klasa open
- 1. Marek Papros = 148 (4X)
- 2. Janusz Michałowski = 148 (4X)
- 3. Przemysław Pardela = 147 (5X)
- 9. Witold Rutkowski (strzelectwo) = 144 (6X)
- 14. Rafał Walczowski = 141 (2X)
- Dystans 600 metrów - klasa F/TR
- 1. Adam Dadaczyński = 143 (3X)
- 2. Jerzy Krywult = 140 (1X)
- 3. Włodzimierz Smyk = 139 (2X)
- 14. Mateusz Tombarkiewicz = 133
- 23. Jacek Włodarczyk = 118
- Klasyfikacja łączna - Klasa Open (miejsce, zawodnik, 300 metrów 500 jardów 600 metrów RAZEM)
- 1. Michał Harenża 1 = 50 (13X)+148 (7X)+146 (3X) = 444 (23X)
- 2. Przemysław Pardela = 148 (8X)+147 (7X)+147 (5X) = 442 (20X)
- 3. Piotr Narloch = 147 (5X)+148 (7X)+145 (1X) = 440 (13X)
- 12. Witold Rutkowski (strzelectwo) = 136 (3X) 149 (3X) 144 (6X) 429 (12X)
- 14. Rafał Walczowski = 143 (1X)+144 (2X)+141 (2X) = 428 (5X)
- Klasyfikacja łączna - Klasa F/TR
- 1. Jerzy Krywult = 144 (2X)+146 (1X)+140 (1X) = 430 (4X)
- 2. Adam Dadaczyński = 146 (4X)+140+143 (3X) = 429 (7X)
- 3. Włodzimierz Smyk = 143 (4X)+143 (2X)+139 (2X) = 425 (8X)
- 13. Mateusz Tombarkiewicz = 135 (1X)+139 (3X)+133 = 407 (4X)
- 25. Jacek Włodarczyk = 133 (1X)+126 (1X)+118 = 377 (2X)
- Dystans 300 metrów - klasa open
- 12 czerwca 2011. PUCHAR PREZESA SEKCJI STRZELECKIEJ WKS WAWEL KRAKÓW, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. ROKITA Zbigniew KS KVG = 187
- 2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 186
- 3. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 185
- 9. Dominik Studnicki TS Wisła: 84+85 = 169
- 19. Jan Barański KS TS Wisła: 66+68 134
- 21. Mariusz Kubianka TS Wisła: 57+62 = 119
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 187
- 2. ROKITA Zbigniew KS KVG = 184
- 3. MORYŚ Krzysztof Squad LOK Kraków = 183
- 9. Jan Barański KS TS Wisła: 74+76 = 150
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 17-19 czerwca 2011. ELIMINACJE DO FOOM W STRZELECTWIE SPORTOWYM, Kraków
- Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorki Młodsze
- 1. Ewelina Cisak WKS Wawel Kraków = 388
- 2. STELMACH Paulina TKS-LOK Tarnów = 381
- 3. MADEJ Sylwia TKS-LOK Tarnów = 380
- 4. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 92+87+95+92 = 366|13
- 11. Kinga Maślanka TS Wisła: 75+76+78+82 = 311|4
- Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorzy Młodsi
- 1. WOŁOS Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 378
- 2. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 93+95+91+93 = 372 |12
- 3. ŻYWIEC Radosław Walter Rzeszów = 370
- Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorki Młodsze
- 1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 381 11
- 2. BARBACH Ewelina "Promień" Bochnia = 369 8
- 3. Dominika Szwalec TS Wisła: 91+91+88+93 = 363|8
- 8. Zuzanna Kaczmarczyk TS Wisła: 88+86+81+77 = 332|1
- Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorzy Młodsi
- 1.[Jerzy Pietrzak WKS Wawel Kraków = 371 7
- 2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 361
- 3. LEWICKI Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 359
- 4. Stanisław Bylina TS Wisła: 86+93+89+88 = 356
- 7. Szymon Strączek TS Wisła: 82+84+89+80 = 335|1
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorki Młodsze
- 1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 561
- 2. Dominika Szwalec TS Wisła: 77+89+85+84+85+87 = 507|4
- 3. SKRZYŃSKA Justyna KS ZO LOK Kraków = 500 - 4pkt.
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy Młodsi
- 1. GOLEŃ Bartosz MUSK Jedlicze = 524
- 2. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 511
- 3. LEWICKI Rafał LOK TWIERDZA Przemyśl = 505
- 4. Szymon Strączek TS Wisła: 82+75+71+90+77+77 = 472|1
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorki Młodsze
- 1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 586
- 2. ZBIJOWSKA Natalia KS ZO LOK Kraków = 584
- 3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 572
- 5. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 96+96+93+97+94+93 = 569|16
- 10. Kinga Maślanka TS Wisła: 93+90+89+90+88+92 = 542|7
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorzy Młodsi
- 1. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 95+94+96+99+95+96 = 575|23
- 2. Żywiec Radosław WALTER Rzeszów = 570
- 3. GAWLIK Piotr TKS LOK Tarnów = 568
- Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw40 – Juniorzy Młodsi
- 1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 318
- 2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 310
- 3. LEWICKI Rafał LOK Twierdza Przemyśl = 298
- 4. Szymon Strączek TS Wisła: 73+74+77+69 = 293
- 5. Stanisław Bylina TS Wisła: 71+72+71+66 = 280|2
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze
- 1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 555 13
- 2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 533 8
- 3. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 89+93+80+79+89+86 = 516|2
- 6. Kinga Maślanka TS Wisła: 89+86+69+59+68+67 = 438
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorzy młodsi
- 1. WOŁOS Rafał LOK "TWIERDZA" Przemyśl = 550
- 2. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 97+96+89+88+86+91 = 547|11
- 3. śYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 512
- Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorki Młodsze
- 18-19 czerwca 2011. MISTRZOSTWA MZSS W STRZELECTWIE SPORTOWYM, Kraków. Strzelnica pneumatyczna TS „WISŁA” – Kraków, ul. Reymonta; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
- Karabin dowolny 60 strzałów leżąc Kdw 60L - senior
- 1. PUKACZ Grzegorz ZO LOK Kraków = 588
- 2. Marcin Królikowski TS Wisła: 98+97+97+98+99+97 = 586|24
- 3. RADOWIECKI Roman PIAST Bieruń = 583
- Karabin dowolny 60 strzałów leżąc Kdw 60L - Juniorzy
- 1. Mateusz Cygan TS Wisła: 97+97+96+97+96+98 = 581|25
- 2. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 94+94+94+97+97+95 = 571|17
- 3. RUSAK Maksymilian WKS Wawel Kraków = 551
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp 60L - Juniorki
- 1. SKWIRUT Aleksandra WALTER Rzeszów = 581
- 2. KOŁODZIEJ Kinga TKS LOK Tarnów = 580
- 3. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 580
- 5. Paulina Binias TS Wisła: 91+94+98+95+93+92 = 563|12
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorki Młodsze
- 1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 586
- 2. ZBIJOWSKA Natalia KS ZO LOK Kraków = 584
- 3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 572
- 5. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 96+96+93+97+94+93 = 569|16
- 10. Kinga Maślanka TS Wisła: 93+90+89+90+88+92 = 542|7
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorzy Młodsi
- 1. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 95+94+96+99+95+96 = 575|23
- 2. śYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 570
- 3. GAWLIK Piotr TKS LOK Tarnów = 568
- Karabin sportowy 40 strzałów leżąc Ksp40L – młodzicy
- 1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 373
- 2. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 93 91 91 88 = 363|6
- 3. FLIŚNIK Grzegorz LOK HTS Kraków = 363
- 4. Adam Salawa TS Wisła: 89+92+86+90 = 357|6
- 5. Filip Bodzoń TS Wisła: 84+88+90+90 = 352|1
- 6. Borys Muszyński TS Wisła: 89+91+74+85 = 339|7
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy
- 1. BUĆ Jan WKS WAWEL Kraków = 556
- 2. Paweł Jasiński TS Wisła: 94+89+92+87+89+90 = 541|9
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorki Młodsze
- 1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 561 13
- 2. Dominika Szwalec TS Wisła: 77+89+85+84+85+87 = 507|4
- 3. SKRZYŃSKA Justyna KS ZO LOK Kraków 500 - 4pkt.
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy Młodsi
- 1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 511
- 2. Szymon Strączek TS Wisła: 82+75+71+90+77+77 = 472|1
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 - młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 79+88+77+84+78+78 = 484|1
- Pistolet dowolny 60 strzałów Pdw 60 - seniorzy
- 1. Rafał Sumara TS Wisła: 87+85+95+89+94+88 = 538|7
- 2. MAJDAK Marek ZO LOK Kraków = 537
- 3. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 88+91+88+84+88+84 = 523|1
- Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw40 – Juniorzy Młodsi
- 1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 318
- 2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 310
- 3. Szymon Strączek TS Wisła: 73+74+77+69 = 293
- 4. Stanisław Bylina TS Wisła: 71+72+71+66 = 280|2
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze
- 1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 555
- 2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 533
- 3. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 89+93+80+79+89+86 = 516|2
- 6. Kinga Maślanka TS Wisła: 89+86+69+59+68+67 = 438
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 – juniorzy młodsi
- 1. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 97+96+89+88+86+91 = 547|11
- 2. FILAR Piotr WALTER Rzeszów = 486
- Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów część dokładna Pcz 30d - GP
- 1. MUCHA Adam KROKUS Nowy Sącz = 284
- 2. ROKITA Zbigniew KVG = 283
- 3. JACHIMCZYK Przemysław KROKUS Nowy Sącz = 278
- 9. Mariusz Sołtysiak TS WISŁA: 89+82+93 = 264|2
- 14. Jan Barański TS WISŁA: 89+78+81 = 248|1
- Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna Psp 30d - GP
- 1. JACHIMCZYK Przemysław KROKUS Nowy Sącz = 283 10
- 2. MUCHA Adam KROKUS Nowy Sącz = 279
- 3. ROKITA Zbigniew KVG = 278
- 14. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 89+87+83 = 259
- 23. Marian Wrona TS Wisła: 77+63+54 = 194
- 24. Jerzy Wydrych TS Wisła: 66+55+56 = 177
- Pistolet standard 3x10 strzałów Pst 3x10 - GP
- 1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków 1964 92 85 86 263 2
- 2. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 92+82+84 = 258|3
- 3. ROKITA Zbigniew KVG = 251
- Karabin dowolny 60 strzałów leżąc Kdw 60L - senior
- 17-19 czerwca 2011. ELIMINACJE DO FOOM W STRZELECTWIE SPORTOWYM, Kraków. Strzelnica pneumatyczna TS „WISŁA” – Kraków, ul. Reymonta; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
- Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorki Młodsze
- 1.[Ewelina Cisak WKSWawel Kraków = 388 22
- 2. STELMACH Paulina TKS-LOK Tarnów = 381 14
- 3. MADEJ Sylwia TKS-LOK Tarnów = 380 17
- 4. Elżbieta Kobyłczyk TSTS Wisła: 92+87+95+92 = 366 |13
- 11. Kinga Maślanka TSTS Wisła: 75+76+78+82 = 311|4
- Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorzy Młodsi
- 1. WOŁOS Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 378
- 2. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 93 95 91 93 = 372|12
- 3. ŻYWIEC Radosław Walter Rzeszów 370
- Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorki Młodsze
- 1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 381
- 2. BARBACH Ewelina "Promień" Bochnia = 369
- 3. Dominika Szwalec TS Wisła: 91+91+88+93 = 363|8
- 8. Zuzanna Kaczmarczyk TS Wisła: 88+86+81+77 = 332|1
- Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorzy Młodsi
- 1. Jerzy Pietrzak WKS Wawel Kraków = 371
- 2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 361
- 3. LEWICKI Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 359
- 4. Stanisław Bylina TS Wisła: 86+93+89+88 = 356
- 7. Szymon Strączek TS Wisła: 82+84+89+80 = 335|1
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorki Młodsze
- 1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 561
- 2. Dominika Szwalec TSTS Wisła: 77 89 85 84 85 87 = 507|4
- 3. SKRZYŃSKA Justyna KS ZO LOK Kraków = 500 - 4pkt
- Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy Młodsi
- 1. GOLEŃ Bartosz MUSK Jedlicze = 524
- 2. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 511
- 3. LEWICKI Rafał LOK TWIERDZA Przemyśl = 505
- 4. Szymon Strączek TS Wisła: 82+75+71+90+77+77 = 472|1
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorki Młodsze
- 1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 586
- 2. ZBIJOWSKA Natalia KS ZO LOK Kraków = 584
- 3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 572
- 5. Elżbieta Kobyłczyk TSTS Wisła: 96+96+93+97+94+93 = 569|16
- 10. Kinga Maślanka TSTS Wisła: 93+90+89+90+88+92 = 542|7
- Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorzy Młodsi
- 1. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 95+94+96+99+95+96 = 575|23
- 2. ŻYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 570
- 3. GAWLIK Piotr TKS LOK Tarnów = 568
- Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw40 – Juniorzy Młodsi
- 1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 318
- 2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 310
- 3. LEWICKI Rafał LOK Twierdza Przemyśl = 298
- 4. Szymon Strączek TS Wisła: 73+74+77+69 = 293
- 5. Stanisław Bylina TS Wisła: 71+72+71+66 = 280|2
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze
- 1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 555
- 2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 533
- 3. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 89+93+80+79+89+86 = 516|2
- 6. Kinga Maślanka TS Wisła: 89+86+69+59+68+67 = 438
- Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorzy młodsi
- 1. WOŁOS Rafał LOK "TWIERDZA" Przemyśl = 550
- 2. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 97+96+89+88+86+91 = 547|11
- 3. ŻYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 512
- Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorki Młodsze
- 26 czerwca 2011. II RUNDAOTWARTEJ LIGI STRZELECKIEJ KS ZO LOK, Kraków
- 1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 278
- 2. MORYŚ Krzysztof LOK SQUAD Kraków = 275
- 3. SEREDNICKI Łukasz LOK HTS SKOK Kraków = 262
- 13. Maciej Techmański TS Wisła: 85+73+77 = 235|2x
- 30 czerwca-3 lipca 2011. MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN w strzelaniach kulowych, Wrocław,.
- 30 czerwca
- Pistolet standard 3x20 strz.- mężczyźni
- 1. DANILUK Piotr FLOTA Gdynia = 571
- 2. PODGÓRSKI Radosław FLOTA Gdynia = 568
- 3. KRÓLIK Tomasz FLOTA Gdynia = 559
- 10. Paweł Jasiński TS Wisła: MŁP 84+88+85+88+88+89 = 522|4
- Pistolet standard 3x20 strz.- mężczyźni
- 1 lipca 2011.
- Karabin dowolny 3x40 strz.- mężczyźni
- 1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 395+382+386 = 1163+97,8 1 = 260,8
- 2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 395+368+387 = 1150+98,4 = 1248,4
- 3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 390+381+385 = 1156+91,5 = 1247,5
- 22. Mateusz Cygan TS Wisła: 27 x (98+94+95+97 = )384+(94+88+87+93 = )362+(90+90+95+91 = )366 = 1112|27 x
- 2 lipca 2011.
- Pistolet dowolny 60 strz.- mężczyźni
- 1. KRÓLIK Tomasz FLOTA Gdynia = 551+96,4 = 647,4
- 2. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 554+88,8 = 642,8
- 3. MAŁY Paweł GWARDIA Zielona Góra = 554+87,6 = 641,6
- 17. Rafał Sumara TS Wisła: 85+90+87+86+94+90 = 532|6
- 35. Paweł Jasiński TS Wisła: 86+84+80+78+79+86 = 493|4
- 36. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 87+83+81+79+76+81 = 487|4
- Pistolet dowolny 60 strz.- mężczyźni
- REZULTATY ZESPOŁÓW
- 1. FLOTA Gdynia = 1647
- 2. ŚLĄSK Wrocław = 1609
- 3. ZO LOK Kraków = 1572
- 5 TS Wisła: 1512
- IMIENNE SKŁADY ZESPOŁÓW
- TS Wisła:
- Paweł Jasiński (91)
- Łukasz Prokopiuk (89)
- Rafał Sumara (79)
- Karabin dowolny 3x40 strz.- mężczyźni
2 lipca 2011.
- Karabin dowolny 60 strz.leżąc - mężczyźni
- Msc Nazwisko, Imię Rocznik Nazwa Klubu Serie 10x Suma Finał Wynik pkt
- 1. MIGAŁA Dawid 77 GRUNWALD Poznań = 591+103,6 = 694,6
- 2. PIETRUK Paweł 90 KALIBER Białystok = 591+103,4 = 694,4
- 3. BARTNIK Tomasz 90 LEGIA Warszawa = 590+102,1 = 692,1
- 26. Marcin Królikowski 75 TS Wisła: 97+97+96+94+99+95 = 578|23
- 51. Mateusz Cygan 91 TS Wisła: 92+94+94+94+94 96 = 564|11
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety
- 1. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIAWarszawa = 577 203,0 780,0
- 2. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 94+97+95+96+96+98 = 576+201,8 = 777,8|11
- 3. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 576+200,8 = 776,8
- 23. Karolina Bujakowska TS Wisła: 94+97+93+88+84+92 = 548|4
- 32. Maja Niećwieja TS Wisła: 92+82+89+94+90+85 = 532|10
- 33. Dominika Mędrala TS Wisła: 86+87+94+91+88+84 = 530|5
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety
- REZULTATY ZESPOŁÓW
- 1. FLOTA Gdynia = 1714
- 2. ŚLĄSK Wrocław = 1673
- 3. LESNA Leszno = 1662
- 4 TS Wisła: 1656
- IMIENNE SKŁADY ZESPOŁÓW
- TS Wisła:
- Beata Bartków-Kwiatkowska (81)
- Karolina Bujakowska (84)
- Maja Niećwieja (91)
- Finał W KONKURENCJI
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety
- 1. SZUSTOROWSKA Milena 203,0
- 2. Beata Bartków-Kwiatkowska 51,2+50,6+50,6+49,4 = 201,8+576 = 777,8
- 3. SZPEK Sławomira = 200,8
- Karabin dowolny 60 strz.leżąc - mężczyźni
- 3 lipca 2011.
- Karabin pneumatyczny 60 strz.- mężczyźni
- 1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 591+101,8 = 692,8
- 2. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 589+101,5 = 690,5
- 3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 590+100,2 = 690,2
- 5. Marcin Królikowski TS Wisła: 97+96+97+99+98+97 = 584+100,2 = 684,2|31
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- kobiety
- 1. PIERSIAK Martyna AGAT Złotoryja = 382+100,7 = 482,7
- 2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 379+99,1 = 478,1
- 3. KOBES Małgorzata ŚLĄSK Wrocław = 381+96,2 = 477,2
- 6. Karolina Bujakowska TS Wisła: 98+93+94+93 = 378+95,2 = 473,2|7
- 7. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 95+95+96+95 = 381+91,8 = 472,8|8
- 11. Elżbieta Szwed TS Wisła: 90+97+92+92 = 371|4
- 17. Dominika Mędrala TS Wisła: 94+89+90+91 = 364|7
- Karabin pneumatyczny 60 strz.- mężczyźni
- 2 lipca 2011.
- Military Rapid Fire 60 strz. - OPEN
- 1. DANILUK Piotr FLOTA Gdynia = 590
- 2. PODGÓRSKI Radosław FLOTA Gdynia = 582
- 3. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 580
- 7. Karolina Bujakowska TS Wisła: MŁP 96+98+96+93+94+93 = 570
- Military Rapid Fire 60 strz. - OPEN
- 10 lipca 2011. III runda Otwartej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK Kraków, Kraków
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 1. ROKITA Zbigniew KS KVG Paczółtowice = 281
- 2. RADECKI Mirosław WAWEL Kraków = 280
- 3. GÓRKA Tadeusz LOK KROKUS Nowy Sącz = 279
- 10. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 90+83+90 = 263|4x
- Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów cz. dokładna (Pcz 30d)
- 1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 283
- 2. ROKITA Zbigniew KS KVG Paczółtowice = 271
- 3. TRAPIŁO Grzegorz LOK LOKUS Olkusz = 267
- 10. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 89+76+79 = 244|3x
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 21-26 lipca 2011. GRAND PRIX PZSS w strzelectwie sportowym, Warszawa,
- 23lipca 2011.
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.
- 1. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz KPM = 589
- 2. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 587
- 3. CZARNOCKI Bartosz VIS Radom = 584
- 23. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 98+96+97+94+95+93 = 573|18
- Pistolet dowolny 40 strz.- juniorzy mł.
- 1. JANKOWSKI Łukasz GRYF SŁUPSKI Słupsk = 344
- 2. BŁASZKIEWICZ Rafał CWKS LEGIAWarszawa = 341
- 3. SPRINGER Damian ZKS GWARDIA Zielona Góra = 340
- 27. Stanisław Bylina TS Wisła: MŁP 77+79+85+67 = 308
- 30. Szymon Strączek TS Wisła: MŁP 71+68+79+83 = 301|2
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorki mł.
- 1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 574
- 2. BREŚ Klaudia WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 569
- 3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 566
- 7. Dominika Szwalec TS Wisła: MŁP 93+91+94+88+88+93 = 547|6
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.
- 23 lipca 2011.
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 1. STOJAK Magdalena ZKS GWARDIA Zielona Góra = 392
- 2. WOSZCZYŃSKA Angelika NIEDŹWIADEK Staszów = 390
- 3. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 388
- 54. Elżbieta Kobyłczyk 9 TS Wisła: MŁP 91+89+88+82 = 350|6
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 24 lipca 2011.
- Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorzy mł.
- 1. MAJKA Marcin TARCZA LOK Goleniów = 571
- 2. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 563
- 3. WOJTASIAK Maciej CWKS LEGIAWarszawa = 561
- 26. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 100+98+81+75+89+84 = 527|14
- Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorzy mł.
- 23 lipca 2011.
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 1. STOJAK Magdalena ZKS GWARDIA Zielona Góra = 392
- 2. WOSZCZYŃSKA Angelika NIEDŹWIADEK Staszów = 390
- 3. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 388
- 54. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 91+89+88+82 = 350|6
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 25 lipca 2011.
- Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorki mł.
- 1. KWAŚNIAK Natalia GRYF SŁUPSKI Słupsk = 565
- 2. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 565
- 3. RYCERZ Aleksandra WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 557
- 10. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 96+97+85+87+92+92 = 549|15
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.
- 1. WOJTASIAK Maciej CWKS LEGIAWarszawa = 385
- 2. MAJKA Marcin TARCZA LOK Goleniów = 384
- 3. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 383
- 29. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 93+93+90+91 = 367|10
- Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorki mł.
- 26 lipca 2011.
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.
- 1. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 99+98+98+96+98+99 = 588|28
- 2. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 586
- 3. GOŁĘBIEWSKA Agata UKS KALIBER Białystok = 585
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.
- 1. DŁUGOSZ Grzegorz ZKS GWARDIA Zielona Góra = 378
- 2. WOJTYNA Szymon MUKS GIM2 Nysa = 372
- 3. BŁASZKIEWICZ Rafał CWKS LEGIAWarszawa = 372
- 12. Stanisław Bylina TS Wisła: MŁP 88+93+90+90 = 361|2
- 46. Szymon Strączek TS Wisła: MŁP 88+83+90+86 = 347|2
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.
- 21-26 lipca 2011. XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w strzelectwie sportowym, Warszawa,
- 23 lipca 2011.
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.
- 1. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 589 9
- 2. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 587
- 3. CZARNOCKI Bartosz VIS Radom = 584
- 17. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 98 96 97 94 95 93 18 = 573|2
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorki mł.
- 1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 574 9
- 2. BREŚ Klaudia WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 569 7
- 3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno WLP = 566 6
- 7. Dominika Szwalec TS Wisła: MŁP 93+91+94+88+88+93 = 547
- Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 1. WOSZCZYŃSKA Angelika NIEDŹWIADEK Staszów = 390
- 2. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 388
- 3. WOJTAL Sonia BOCK Rawicz = 387
- 42. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 91+89+88+82 = 350
- 24 lipca 2011.
- Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorzy mł.
- 1. MAJKA Marcin TARCZA LOK Goleniów = 571
- 2. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 563
- 3. DOBOSZ Adam WKS FLOTA Gdynia = 561
- 21. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: MŁP 100+98+81+75+89+84 = 527|14
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.
- 1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 383
- 2. BREŚ Klaudia WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 379
- 3. Dominika Szwalec TS Wisła: MŁP 94+93+93+92 = 372|10
- 45. Zuzanna Kaczmarczyk TS Wisła: MŁP DNS
- 26 lipca 2011.
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.
- 1. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: MŁP 99+98+98+96+98+99 = 588|28
- 2. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 586
- 3. GOŁĘBIEWSKA Agata UKS KALIBER Białystok = 585
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.
- 1. WOJTYNA Szymon MUKS GIM2 Nysa = 372
- 2. BŁASZKIEWICZ Rafał CWKS LEGIAWarszawa = 372
- 3. Jerzy Pietrzak WKS WAWEL Kraków = 371
- 8. Stanisław Bylina TS Wisła: MŁP 88+93+90+90 = 361|2
- 31. Szymon Strączek TS Wisła: MŁP 88+83+90+86 = 347|2
- KLASYFIKACJA KLUBÓW
- 1. WKS ŚLĄSK Wrocław = 114
- 2. ZKS GWARDIA Zielona Góra = 112
- 3. CWKS LEGIAWarszawa = 111
- 10 TS Wisła: 4+2+6+1 4+9 = 26
- 24 lipca 2011. PUCHAR WAWELU, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. CIENKOSZ Michał WKS Wawel Kraków = 192
- 2. GÓRKA Piotr Krokus Nowy Sącz = 182
- 3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 181
- 22. Jan Barański KS TS Wisła: 74+74 = 148
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. CIENKOSZ Michał WKS Wawel Kraków = 183
- 2. SITKO Krzysztof Arsenał Kraków = 183
- 3. BELSKI Henryk KVG Kraków = 177
- 12. Jan Barański TS Wisła: 72+81 = 153
- 14. Witold Handzlik KS TS Wisła: 70+70 = 140
- Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m
- 1. Jacek Włodarczyk KS TS Wisła: 76 = 76
- 2. GÓRKA Tadeusz Krokus Nowy Sącz = 72
- 3. MICHAŁOWSKI Ryszard LOK HTS Kraków = 66
- Karabin Centralny Zapłon 100m
- 1. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 90
- 2. Jacek Włodarczyk KS TS Wisła: 76 = 76
- 3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 72
- Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.
- 28 sierpnia 2011. IV runda Otwartej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK Kraków, Kraków
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 280
- 2. TRAPIŁO Grzegorz LOK LOKUS Olkusz = 273
- 3. WRÓBEL Wiesław KS ZO LOK Kraków = 271
- 26. Maciej Techmański TS Wisła: 72+75+80 = 227|1x
- Karabin sportowy 40 strzałów leżąc (Ksp 40L)
- 1. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 390
- 2. PAŃSZCZYK Stanisław LOK CZAJKA Zakopane = 381
- 3. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS SKOK Kraków = 381
- 6. Barbara Nowak TS Wisła: 92+86+88+98 = 364|7x
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 3 września 2011. POWSZECHNE ZAWODY STRZELECKIE „O PUCHARY KRAKOWSKIEGO BRACTWA KURKOWEGO", Kraków
- 25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 d (Pcz 20 d)
- 1. MORYŚ Krzysztof SQUAD = 184
- 2. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 184
- 3. SZTYBÓR Adam KS KVG = 183
- 5. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 84+91 = 175
- 8. Jerzy Figiel TS Wisła: 87+85 = 172
- 29 HAREŃCZYK Marek TS Wisła: 82+72 = 154
- 50 m: Karabin dowolny 20 I - (Kdw 20 I)
- 1. PAŃSZCZYK Stanisław KS LOK Czajka ZAK. = 186
- 2. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK KRAKÓW = 165
- 3. KORAB-PAŃSZCZYK Małgorzata KS LOK Czajka ZAK. = 159
- 7. Cezary Olchawski TS Wisła: 69+70 = 139
- 25 m: Pistolet sportowy 20 d - (Psp 20 d)
- 1. WRÓBEL Wiesław ZO LOK = 184
- 2. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 182
- 3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel = 182
- 6. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 92+89 = 181
- 30 MISZTAL Adam TS Wisła: 78+79 = 157
- Konkurencja: Karabin precyzyjny centralny zapłon – 100m
- 1. Mateusz Tombarkiewicz TS Wisła: 100 = 100
- 2. CYRKOWICZ Anna ns = 4 94
- 3. DZIURA-BARTKIEWICZ Jan SREBRNY KUR = 92
- 25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 d (Pcz 20 d)
- 15-18 września 2011. FINAŁ PUCHARU POLSKI w strzelectwie sportowym, Zielona Góra
- 16 września 2011.
- Karabin dowolny 60 strz.leżąc - mężczyźni
- 1. BURDA Andrzej VETRIM Opole = 599+103,6 = 702,6
- 2. PUKACZ Grzegorz ZO LOK Kraków = 596+104,4 = 700,4
- 3. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 597+103,3 = 700,3
- 13. Marcin Królikowski TS Wisła: 96+97+100+98+98+97 = 586|30
- 20. Mateusz Cygan TS Wisła: 93+98+98+97+97+96 = 579|20
- Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety
- 1. SUWALSKA Anna UKS G8 Bielany = 572+194,7 = 766,7
- 2. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 566+198,9 = 764,9
- 3. BARTOSZ Dominika LESNA Leszno = 561+194,6 = 755,6
- 9. Dominika Mędrala TS Wisła: 95+91+88+96+92+89 = 551|8
- Pistolet pneumatyczny 60 strz.- mężczyźni
- 1. WAWRZONOWSKI KS SPOŁEM Łódź = 572+97,5 = 669,5
- 2. PAŁAMARZ Tomasz WKS ŚLĄSK Wrocław = 571+98,1 = 669,1
- 3. KRZAK Witosław WKS FLOTA Gdynia = 577+91,8 = 668,8
- PK Rafał Sumara TS Wisła: 91+92+91+93+89+94 = 550|7
- Karabin dowolny 60 strz.leżąc - mężczyźni
- 17 września 2011.
- Pistolet dowolny 60 strz.- mężczyźni
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 551+98,3 = 649,3
- 2. WAWRZONOWSKI SPOŁEM Łódź = 547+93,3 = 640,3
- 3. KRZAK Witosław FLOTA Gdynia = 546+91,4 = 637,4 6
- 11. Rafał Sumara TS Wisła: 87+90+83+89+90+88 = 527|2
- Karabin pneumatyczny 60 strz.- mężczyźni
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 589+100,4 = 689,4
- 2. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 589+99,5 = 688,5
- 3. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 586+102,5 = 688,5
- 8. Marcin Królikowski TS Wisła: 98+95+95+94+98+99 = 579+101,5 = 680,5|38
- 15. Mateusz Cygan TS Wisła: 93+86+93+89+93+93 = 547|14
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- kobiety
- 1. SAGUN LEWANDOWSKA GRYF SŁUPSKI Słupsk = 377+102,0 = 479,0
- 2. KOTYNIA Violetta LEGIA Warszawa = 377+97,2 = 474,2
- 3. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 376+97,9 = 473,9
- 7. Elżbieta Szwed TS Wisła: 95+92+94+88 = 369+96,4 4 = 65,4|7
- 13. Dominika Mędrala 92 TS Wisła: 93+92+86+95 = 366|6
- Pistolet dowolny 60 strz.- mężczyźni
- 18 września 2011.
- Karabin dowolny 3x40 strz.- mężczyźni
- 1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 397+382+391 = 1170+100,4 = 1270,
- 2. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 395+385+387 = 1167+99,1 = 1266,
- 3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 395+378+393 = 1166+96,9 = 1262,
- 11. Mateusz Cygan TS Wisła: (96+95+95+98) = 384+(89+95+93+87=) 364+(95+92+91+87=) 365 = 1113
- ZESPOŁOWE MISTRZOSTWA POLSKI W STRZELANIACH KARABINOWYCH
- 1. WKS ŚLĄSK WROCŁAW
- 2. WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ
- 3. CWKS LEGIA WARSZAWA
- 20. TS WISŁA
- Karabin dowolny 3x40 strz.- mężczyźni
- 16-18 września 2011. MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW w strzelectwie sportowym. Strzelnica pneumatyczna TS „WISŁA” – Kraków, ul. Reymonta; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
- Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy
- 1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 378
- 2. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 90+95+95+91 = 371|10x 2
- 3. Filip Bodzoń TS Wisła: 92+88+92+89 = 361|7x 1
- 4. Borys Muszyński TS Wisła: 90+89+90+85 = 354
- 5. Michał Nowotarski TS Wisła: 78+91+93+91 = 353|4x 1
- 6. Adam Salawa TS Wisła: 85+88+90+80 = 343|4x 1
- 8. Karol Piątek TS Wisła: 81+79+82+78 = 320
- 9. Kamil Kosałka TS Wisła: 80+77+71+81 = 309|1x
- Karabin sportowy 3x10 strzałów Młodzicy
- 1. Karol Piątek TS Wisła: 86+82+78 = 246|4x 3
- 2. Filip Bodzoń TS Wisła: 93+74+77 = 244|2
- 3. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 98+52+75 = 225
- 4. Borys Muszyński TS Wisła: 82+75+65 = 222|1
- Karabin pneumatyczny 30 strzałów Młodzicy
- 1. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 90+89+85 = 264 |6x 3
- 2. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 261
- 3. Karol Piątek TS Wisła: 79+84+88 = 251|4x 1
- 5. Borys Muszyński TS Wisła: 82+73+73 = 228|1x 1
- 6. Michał Nowotarski TS Wisła: 72+80+75 = 22|7 2x 1
- 7. Adam Salawa TS Wisła: 81+73+73 = 227|1x
- 8. Filip Bodzoń TS Wisła: 79+69+73 = 221|2x
- 9. Kamil Kosałka TS Wisła: 59+53+50 = 162|1x
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna Młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 88 7+4+82 = 244 |1x 3
- 2. BOL Joanna TKKF Promień Bochnia = 172
- 3. SAJKIEWICZ Maria TS Wisła: 41+60+53 = 154|1
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz.szybka Młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 82+92+93 = 267|5x
- Pistolet pneumatyczny 30 strzałów Młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 76+80+76 = 232|1x 3
- 2. SAJKIEWICZ Maria TS Wisła: 41+60+53 = 154|2
- 3. SYGNATOR Sylwia UKS Lisek Lisia Góra = 149
- KLASYFIKACJA klubowa
- TS Wisła: 5+6+6 4+5 = 26
- TKS LOK Tarnów = 19
- UKS Lisek Lisia Góra = 15
- Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy
- 16-18 września 2011. Międzywojewódzkie MISTRZOSTWA OKRĘGU MŁODZIKÓW w strzelectwie sportowym, Kraków
- Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy
- 1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 378
- 2. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 90+95+95+91 = 371|10x
- 3. Filip Bodzoń TS Wisła: 92+88+92+89 = 361|7x
- 4. Borys Muszyński TS Wisła: 90+89+90+85 = 354
- 5. Michał Nowotarski TS Wisła: 78+91+93+91 = 353|4x
- 6. Adam Salawa TS Wisła: 85+88+90+80 = 343|4x
- 8. Karol Piątek TS Wisła: 81+79+82+78 = 320
- 9. Kamil Kosałka TS Wisła: 80+77+71+81 = 309|1x
- Karabin sportowy 3x10 strzałów Młodzicy
- 1. Karol Piątek TS Wisła: 86+82+78 = 246|4x
- 2. Filip Bodzoń TS Wisła: 93+74+77 = 244
- 3. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 98+52+75 = 225
- 4. Borys Muszyński TS Wisła: 82+75+65 = 222
- Karabin pneumatyczny 30 strzałów Młodzicy
- 1. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 90+89+85 = 264|6x
- 2. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 261
- 3. Karol Piątek TS Wisła: 79+84+88 = 251|4x
- 5. Borys Muszyński TS Wisła: 82+73+73 = 228|1x
- 6. Michał Nowotarski TS Wisła: 72+80+75 = 227|2x
- 7. Adam Salawa TS Wisła: 81+73+73 = 227|1x
- 8. Filip Bodzoń TS Wisła: 79+69+73 = 221|2x
- 9. Kamil Kosałka TS Wisła: 59+53+50 = 162|1x
- Pistolet pneumatyczny 30 strzałów Młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 76+80+76 = 232|1x
- 2. SAJKIEWICZ Maria TS Wisła: 41+60+53 = 154
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna Młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 88+74+82 = 244|1x
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz.szybka Młodziczki
- 1. Magdalena Nowak TS Wisła: 82+92+93 = 267|5x
- Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy
- 17 września 2011. VIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class, Bartoszyce. ( na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów).
- Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
- Dystans 300 metrów - klasa open
- 1. Michał Harenża = 150 (10X)
- 2. Przemysław Pardela = 149 (8X)
- 3. Krystian Janczewski = 149 (4X)
- 8. Rafał Walczowski = 144 (5X)
- Dystans 500 jardów - klasa open
- 1. Michał Harenża = 150 (11X)
- 2. Krzysztof Czarniecki = 149 (7X)
- 3. Marek Muszyński = 148 (6X)
- 11. Rafał Walczowski = 137
- Dystans 600 metrów - klasa open
- 1. Michał Harenża = 145 (2X)
- 2. Karol Janczewski = 144 (3X)
- 3. Janusz Michałowski = 143 (2X)
- 6. Rafał Walczowski = 138 (3X)
- Klasyfikacja łączna w klasie open (Miejsce Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów, RAZEM)
- 81. Michał Harenża = 445 (23X)
- 2. Marek Muszyński = 434 (9X)
- 3. Marek Papros = 433 (7X)
- 9. Rafał Walczowski = 144 (5X)+137+138 (3X) = 419 (8X)
- Dystans 300 metrów - klasa F/TR
- 1. Piotr Nazdrowicz = 148 (6X)
- 2. Bartosz Mizgier = 146 (4X)
- 3. Antoni Kulesza = 143 (3X)
- 15. Jacek Włodarczyk = 129 (1X)
- Dystans 500 jardów - klasa F/TR
- 1. Paweł Paszkiewicz = 142 (3X)
- 2. Przemysław Stefańczyk = 140 (1X)
- 3. Wlodzimierz Smyk = 139 (1X)
- 14. Jacek Włodarczyk = 103
- Dystans 600 metrów - klasa F/TR
- 1. Bartosz Mizgier 144 (3X)
- 2. Marcin Majchrzak = 143 (3X)
- 3. Wlodzimierz Smyk = 138 (2X)
- 13. Jacek Włodarczyk = 109
- Klasyfikacja łączna w klasie F/TR
- 1. Bartosz Mizgier = 419 (8X)
- 2. Marcin Majchrzak = 418 (7X)
- 3. Paweł Paszkiewicz = (6X)
- 13. Jacek Włodarczyk = 129 (1X)+103+109 = 341 (1X)
- Dystans 300 metrów - klasa open
- 23-25 września 2011. OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM JUNIORÓW I SENIORÓW - MISTRZOSTWA LOK, Kraków. Strzelnica pneumatyczna WKS "Wawel" ul. Podchorążych; Strzelnica pneumatyczna LOK ul. Centralna; Strzelnica sportowa – Kraków-Pasternik
- 10 m: Karabin pneumatyczny 60 strzałów (Kpn 60) – Juniorzy
- 1. DUDKO Przemysław LOK Nysa = 576
- 2. PAWUL Tomasz LOK TWIERDZA Przemyśl = 562
- 3. JÓZIAK Adam SKSS LOK SOKÓŁ Zd. Wola = 560
- 11. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 89+97+87+89+94+93 = 549|13x
- 10 m: Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40) – Juniorki
- 1. KORNIJCZUK Agnieszka LOK VETRIM Opole = 378
- 2. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 364
- 3. SIRY Monika LOK TWIERDZA Przemyśl = 355
- Dominika Szwalec TS Wisła: 92+91+91+90 = 364|3x/PK
- 50 m: Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (Kdw 60L) – Seniorzy
- 1. BURDA Andrzej LOK VETRIM Opole = 595
- 2. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 100 591
- 3. SMOL Wojciech LOK PIAST Bieruń = 589
- 4. Marcin Królikowski TS Wisła: 98+96+97+100+98+98 = 587|24x
- 50 m: Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (Kdw 60L) – Juniorzy
- 1. CHMIEL Marek LOK LIDER-AMICUS Lębork = 591
- 2. PAWUL Tomasz LOK TWIERDZA Przemyśl = 584
- 3. FIDALA Michał LOK LIDER-AMICUS Lębork = 580
- 7. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 94+97+95+98+94+93 = 571|16x
- 50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60L) – Juniorki
- 1. KOWAL Magdalena UKS Żywiec = 585
- 2. DYBOWSKA Monika LOK LIDER-AMICUS Lębork = 583
- 3. MAZUR Monika TKS LOK Tarnów = 583
- 5. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 96 94 97 99 96 96 = 578|16x
- 25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30) – Juniorki
- 1. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 546
- 2. MELLER Katarzyna LOK SENIOR Gdańsk = 526
- 3. MAŚLANKA Dominika KS ZO LOK Kraków = 520
- Dominika Szwalec TS Wisła: 86+89+89+91+77+85 = 517|3x/PK
- 25 m: Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20) – Seniorzy
- 1. MAJDAK Marek KS ZO LOK Kraków = 540
- 2. Szymon Polaszczyk TS Wisła: 94+94+90+82+87+89 = 536|9x
- 3. ZAPOLNIK Artur LOK SENIOR Gdańsk = 535
- 17. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 84+91+88+76+81+83 = 503|4x
- 25 m: Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20) – Juniorzy
- 1. Paweł Jasiński TS Wisła: 93 92 86 92 88 88 = 539|11x
- 2. WAŁĘGA Krzysztof LOK PODKARPACIE Jedlicze = 529
- 3. WOJTYNA Szymon LOK Nysa = 519
- 50 m: Karabin sportowy 3 postawy (Ksp 3x20) – Juniorki
- 1. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 571
- 2. MAZUR Monika TKS LOK Tarnów = 569
- 3. KOŁODZIEJ Kinga TKS LOK Tarnów = 554
- 12. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 95 94 67 81 86 95 = 518|9x
- 25 m: Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów cz. d. (Pcz 30d) – Seniorzy
- 1. KRAWCZYK Stanisław LOK BURSZTYN Kalisz = 283
- 2. KWIATEK Paweł KASZTELAN Rzeszów = 282
- 3. FORMELA Tadeusz LOK SENIOR Gdańsk = 281
- 26. Jerzy Figiel TS Wisła: 82+85+87 = 254|4x
- 10 m: Karabin pneumatyczny 60 strzałów (Kpn 60) – Juniorzy
- 1-2 października 2011. Memoriał ppłk Rajmunda Stachurskiego w strzelectwie sportowym, Kraków. Bezposredni organizator WKS Wawel Kraków
- 2 października 2011.
- Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna mężczyzn (Psp 30d)
- 1. CIENKOSZ Michał WKS Wawel Kraków = 284
- 2. KIELISZ Marek AZS Kielce = 281
- 3. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 281
- 14. Bogusław Kaczmarczyk TS Wisła: 85+87+89 = 261|3x
- 18. Krzysztof Kotyza TS Wisła: 88+85+85 = 258|5x
- Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów część dokładna (Pcz 30d)
- 1. KOSZARA Krzysztof AZS Kielce = 276
- 2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 274
- 3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel kraków = 274
- 12. Bogusław Kaczmarczyk TS Wisła: 90+84+74 = 248|2x
- 15. Marek Grzywacz TS Wisła: 81+78+87 = 246|3x
- 16. Krzysztof Kotyza TS Wisła: 82+80+83 = 245|2x
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów mężczyzn (Ppn 40)
- 1. CZAPLA Łukasz WKS Wawel kraków = 380
- 2. Paweł Jasiński TS Wisła: 94+93+96+94 = 377
- 3. Rafał Sumara TS Wisła: 93+92+96+94 = 375
- 7. Stanisław Bylina TS Wisła: 88+91+92+95 = 366
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów kobiet (Ppn 40)
- 1. FALASA Anita WKS Wawel Kraków = 372
- 2. Elżbieta Szwed TS Wisła: 91+95+92+90 = 368|9x
- 3. GUZIK Olga WKS Wawel Kraków = 368
- 4 SZWELC Dominika TS Wisła: 93+94+91+88 = 366
- 8. Magdalena Nowak TS Wisła: 84+75+79+90 = 328
- 9. Zuzanna Kaczmarczyk TS Wisła: 82+85+80+78 = 325
- 10 Maria Sajkiewicz TS Wisła: 56+58+53+33 = 200
- Karabin pneumatyczny 40 strzałów mężczyzn (Kpn 40)
- 1. RUSAK Maksymilian WKS Wawel Kraków = 380
- 2. WYCISK Krzysztof WKS Wawel Kraków = 372
- 3. PITALA Kamil WKS Wawel Kraków = 370
- 7. Filip Bodzoń TS Wisła: 79+88+90+84 = 341
- 8. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 82+80+80+86 = 328
- 9. Borys Muszyński TS Wisła: 76+75+81+87 = 319
- Karabin pneumatyczny 40 strzałów kobiet (Kpn 40)
- 1. Ewelina Cisak WKS Wawel Kraków = 393 30x
- 2. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 391
- 3. STELMACH Paulina TKS LOK Tarnów = 388
- 5 CELEBON Iwona TS Wisła: 86+81+90+89 = 346
- Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna mężczyzn (Psp 30d)
- 8-9 października 2011. IV RUNDA PUCHARU POLSKI GRUPY POWSZECHNEJ W STRZELANIACH KULOWYCH I PNEUMATYCZNYCH, Bydgoszcz
- 8 października 2011.
- Karabin DOWOLNY 40 strzałów leżąc - Open
- 1. POLISZUK Zbigniew DRAGON Chełm = 1180
- 2. PUKACZ Grzegorz ZO LOK Kraków = 1175
- 3. WOJCIECHOWSKI Artur SWKS Warka = 1168
- 42. Barbara Nowak TS Wisła: 345 = 345
- Karabin DOWOLNY 40 strzałów leżąc - Open
- 9 października 2011.
- Pistolet SPORTOWY 30 strzałów cz. D – Open
- 1. KIELISZ Marek AZS Kielce = 852
- 2. STRÓŻAŃSKI Marcin IGLICA Warszawa = 849
- 3. TOMASZEWSKI Robert SPARTAKUS Lublin = 849
- 100. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 261 = 261
- Pistolet STANDARD 3x20 strzałów - Open
- 1. MURAWSKI Piotr ZKS Warszawa = 1604
- 2. JASUTOWICZ Andrzej GWARDIA Olsztyn = 1600
- 3. SZCZEPARA Lesław ŚLĄSK Wrocław = 1599
- 43. Paweł Jasiński TS Wisła: 533 = 533
- 52. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 471 = 471
- Pistolet SPORTOWY 30 strzałów cz. D – Open
- 16 października 2011. OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O JESIENNY PUCHAR PREZESA KS ZO LOK KRAKÓW, Kraków
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 1. ROKITA Zbigniew KS KVG Paczółtowice = 284
- 2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WAWEL Kraków = 279
- 3. GÓRECKI Piotr KS ZO LOK Kraków = 276
- 9. Mariusz Sołtysiak TS Wisła: 85+93+84 = 262|2x
- 11. Dominik Studnicki TS Wisła: 87+86+88 = 261
- Karabin sportowy 40 strzałów leżąc (Ksp 40L)
- 1. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 387
- 2. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS SKOK Kraków = 373
- 3. PAŃSZCZYK Stanisław LOK CZAJKA Zakopane = 360
- 10. Jacek Pieprzyk TS Wisła: 88+84+81+76 = 329|2x
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 20-23 października 2011. ZAWODY KLASYFIKACYJNE w strzelaniach pneumatycznych, Drzonków
- 21 października 2011.
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki – strzelanie I
- 1. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: MŁP 97+95+96+94 = 382|12
- 2. SZPEK Sławomira WKS FLOTA Gdynia = 377
- 8. Karolina Bujakowska TS Wisła: MŁP 91+89+96+92 = 368|2
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki – strzelanie I
- 22 października 2011.
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki – strzelanie II
- 1. SZPEK Sławomira WKS FLOTA Gdynia = 380+99,6 = 479,6
- 2. Beata Bartków-Kwiatkowska TS Wisła: 96+96+93+96 = 381+98,3 = 479,3|9
- 3. KRUK Magdalena LESNA Leszno = 375+96,7 = 471,7
- 6. Karolina Bujakowska TS Wisła: 93+91+90+92 = 366+97,2 = 463,2|4
- Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki – strzelanie II
- 22 października 2011. MISTRZOSTWA KRAKOWA, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. KRATOWSKI Grzegorz LOK Krotoszyn = 180
- 2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 179
- 3. GÓRECKI Piotr ZO LOK Kraków = 177
- 24. Tadeusz Tomczyk TS Wisła: 59+56 = 115
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 4-6 listopada 2011. X MIĘDZYWOJEWÓDZKI PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI. TOWARZYSTWO SPORTOWE „WISŁA” KRAKÓW
- Kpn 30 młodzik
- Kosman Janusz Jedlińsk = 263
- Karol Piątek TS Wisła: 86+90+87 = 263|5x
- Filip Bodzoń TS Wisła: 85+87+89 = 261
- 5. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: 82+85+88 = 255
- Kpn 30 młodziczka
- Kupis Agata Jedlińsk = 275
- Kowalczyk Magdalena Jedlińsk = 256
- Magdalena Hachlica TS Wisła: 77+82+81 = 240
- Kpn40 juniorka ml
- Ewelina Cisak WKS Wawel = 379
- Woszczyńska Angelika NIEDŹWIADEK = 372
- Jachym Angelika KS ZO LOK = 363
- 6. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 86+90+93+89 = 358
- Kpn40 juniorka
- Milik Dominika Jedlińsk = 389
- Młynarz Agnieszka PROMIEŃ = 377
- Paulina Binias TS Wisła: 93+94+85+89 = 361
- Kpn40 junior
- Pietrzyk Piotr VIS Radom = 382
- Pisarek Bartosz VIS Radom = 375
- Mateusz Cygan TS Wisła: 94+96+94+91 = 375|10X
- 5. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 88+90+94+90 = 362
- 7. Piotr Dreniak TS Wisła: 57+50+72+43 = 222
- Kpn40 seniorka
- Jabłońska Grażyna WKS Wawel = 384
- Iwona Cielebon TS Wisła: 85+86+85+83 = 339
- Ppn 30 młodziczka
- Cuber Klaudia KS GWARDIA = 246
- Magdalena Nowak TS Wisła: 80+83+67 = 230
- Sajkiewicz Maria TS Wisła: 53+41+41 = 135
- Ppn40 junior ml
- Jerzy Pietrzak WKS Wawel = 366
- Wołtosz Dawid WALTER Rzeszów = 353
- Stanisław Bylina TS Wisła: 85+89+88+90 = 352
- 6. Szymon Strączek TS Wisła: 85+82+83+74 = 324
- Ppn40 juniorka ml
- Mazur Edyta TKS LOK = 338
- Kropiewnicka Aleksandra WKS Wawel = 331
- Zuzanna Kaczmarczyk TS Wisła: 73+81+69+87 = 310
- Ppn40 juniorka
- Dominika Szwalec TS Wisła: 89+81+89+93 = 352
- Gancarz Agnieszka KS ZO LOK = 339
- Maślanka Dominika KS ZO LOK = 330
- Ppn40 junior
- Świeczkowski Krzysztof WKS Wawel = 375
- Dopart Przemysław KS ZO LOK = 367
- Buć Jan WKS Wawel = 367
- 7. Paweł Jasiński TS Wisła: 87+95+90+84 = 356
- Ppn40 seniorka
- Anita Falasa TS WISŁA: 87+91+90+96 = 364
- Guzik Olga WKS Wawel = 360
- Szufłat Joanna KS ZO LOK = 358
- 7. Paulina Kruczała TS WISŁA: 70+87+84+83 = 324
- Ppn40 senior
- Majdak Marek KS ZO LOK = 383
- Wroński Grzegorz KBS ŻORY = 377 11
- Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 91+90+97+99 = 377|10
- 6. Rafał Sumara TS Wisła: 93+92+94+93 = 372
- 13. Marcin Szoniec TS Wisła: 89+88+88+92 = 357
- Kpn 30 młodzik
- 13 listopada 2011. PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI, Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 1. KOWALÓWKA Marian ZO LOK Kraków = 191
- 2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 178
- 3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 178
- 24. Wiesław Wyroba TS Wisła: 75+75 = 150
- 34. Bogusław Kaczmarczyk TS Wisła: 60+61 = 121
- Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20
- 1. BELSKI Henryk KS KVG Kraków = 176
- 2. MORYŚ Krzysztof SQUAD Kraków = 176
- 3. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 175
- 18. Wiesław Wyroba TS Wisła: 69+71 = 140
- 32. Bogusław Kaczmarczyk TS Wisła: 38+34 = 72
- Karabin Dowolny KDW 20
- 1. MAREK Janusz Lokus Olkusz = 156
- 2. MRÓZ Krzysztof AZS Kielce = 145
- 3. DYMEK Marian LOK Hts Kraków = 138
- 4. Jacek Pieprzyk TS Wisła: 69+66 = 135
- Pistolet Sportowy PSP 20
- 17-20 listopada 2011. Zawody klasyfikacyjne PUCHAR WROCŁAWIA w strzelaniach pneumatycznych, Wrocław,
- Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (1)
- 1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA-Bydgoszcz = 579+100,1 = 679,1
- 2. PAŁAMASZ Tomasz ŚLĄSK-Wrocław = 574+98,9 = 672,9
- 3. NOWAK Marek IGLICA-Warszawa = 572+100,7 = 672,7
- 20. Marcin Szoniec WISŁA-Kraków 88+91+94+95+94+92 = 554|11
- 24. Rafał Sumara WISŁA-Kraków 92+85+90+91+92+93 = 543|6
- Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (1)
- 18 listopada 2011.
- Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - juniorzy (1)
- 1. KRAŚNIEWSKI Jakub LEGIA-Warszawa = 567+97,7 = 664,7
- 2. GERSTEN Kamil FLOTA-Gdynia = 564+100,3 = 664,3
- 3. ŚWIECZKOWSKI Krzysztof WAWEL-Kraków = 564+98,5 = 662,5
- 18. Paweł Jasiński WISŁA-Kraków 93+89+91+92+93+91 = 549|12
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - seniorki (1)
- 1. KRUK Magdalena LESNA-Leszno = 384+97,6 = 481,6
- 2. Beata Bartków-Kwiatkowska WISŁA-Kraków 96+95+94+96 = 81+97,2 = 478,2
- 3. PIERSIAK Martyna AGAT-Złotoryja = 378+99,8 = 477,8
- 11. Karolina Bujakowska WISŁA-Kraków 95+96+90+91 = 372
- 16. Elżbieta Szwed WISŁA-Kraków 95+88+90+91 = 364
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - juniorki (1)
- 1. BREŚ Klaudia ZAWISZA-Bydgoszcz = 376+98,5 = 474,5
- 2. LUTOWSKA Marika ZAWISZA-Bydgoszcz = 369+96,1 = 465,1
- 3. TOMALA Joanna PROMIEŃ-Bochnia = 367+97,8 = 464,8
- 14. Maja Niećwieja WISŁA-Kraków 90+87+93+90 = 360
- 22. Dominika Mędrala WISŁA-Kraków 84+88+89+93 = 354
- Karabin pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (1)
- 1. KRASKOWSKI Robert LEGIA-Warszawa = 594+102,4 = 696,4
- 2. ŁUKASZYK Rafał ZAWISZA-Bydgoszcz = 589+102,4 = 691,4
- 3. BARTNIK Tomasz LEGIA-Warszawa = 589+102,2 = 691,2
- 12. Marcin Królikowski WISŁA-Kraków 95+97+97+96+98+94 = 577
- Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - juniorzy (1)
- 19 listopada 2011.
- Karabin pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (2)
- 1. KRASKOWSKI Robert LEGIA-Warszawa = 593
- 2. BARTNIK Tomasz LEGIA-Warszawa = 591
- 3. KOMOLKA Damian ŚLĄSK-Wrocław = 588
- 9. Marcin Królikowski WISŁA-Kraków 98+97+98+96+97+95 = 581|33
- Karabin pneumatyczny 60 strzałów - juniorzy (2)
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER-Kozienice = 581
- 2. NAUMIENKO Przemysław SPOŁEM-Łódź = 580
- 3. DUDKO Przemysław MUKS GIM2-Nysa = 578
- 6. Mateusz Cygan WISŁA-Kraków 96+96+94+99+96+93 = 574|27
- 27. Mateusz Bartkiewicz WISŁA-Kraków 92+92+92+95+96+90 = 557|11
- Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (2)
- 1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA-Bydgoszcz = 583
- 2. MAŁY Paweł GWARDIA-Zielona Góra = 580
- 3. NOWAK Marek 67 IGLICA-Warszawa = 578
- 26. Rafał Sumara WISŁA-Kraków 90+93+86+94+91+92 5 = 46|10
- 27. Marcin Szoniec WISŁA-Kraków 87+89+92+96+90+92 = 546|9
- Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - juniorzy (2)
- 1. DŁUGOSZ Grzegorz GWARDIA-Zielona Góra = 573
- 2. PIELA Adam LOK-Kraków = 572
- 3. WOJTALA Mateusz TARCZA-Goleniów = 564
- 14. Paweł Jasiński WISŁA-Kraków 92+92+94+91+93+93 = 555|9
- Karabin pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (2)
- 20 listopada 2011.
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - seniorki (2)
- 1. KRUK Magdalena LESNA-Leszno = 381 11
- 2. SZUSTOROWSKA Milena IGLICA-Warszawa = 380
- 3. PIERSIAK Martyna AGAT-Złotoryja = 379
- 4. Beata Bartków-Kwiatkowska WISŁA-Kraków 95+95+95+94 = 379|6
- 12. Elżbieta Szwed WISŁA-Kraków 95+93+92+92 = 372|8
- 14. Karolina Bujakowska WISŁA-Kraków 90+94+91+93 = 368|3
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - juniorki (2)
- 1. TOMALA Joanna PROMIEŃ-Bochnia = 385
- 2. KOCIĘDA Ewelina niezrzeszona = 379
- 3. TYBUREK Aleksandra ZAWISZA-Bydgoszcz = 377 7
- 12. Dominika Mędrala WISŁA-Kraków 92+88+94+91 = 365|4
- 13. Dominika Szwalec WISŁA-Kraków 89+91+92+92 = 364|5
- 21. Maja Niećwieja WISŁA-Kraków 89+88+92+89 = 358|2
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - seniorki (2)
- 27 listopada 2011. I RUNDA OTWARTEJ ZIMOWEJ LIGI STRZELECKIEJ KS ZO LOK, Kraków
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40)
- 1. DEMBOWSKI Adam KS ZO LOK Kraków = 372
- 2. Paweł Jasiński TS Wisła: 96+94+90+91 = 371|11x
- 3. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 92+94+89+93 = 368|8x
- Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40)
- Lista zawodników kadry wojewódzkiej młodzików województwa małopolskiego w 2011 roku
- 1. Barnaś Przemysław TKS LOK Tarnów pistolet
- 2. Filip Bodzoń TS Wisła: karabin
- 3. Dudek Mateusz WKS Wawel karabin
- 10. Adam Salawa TS Wisła: karabin
- 11. Szymon Strączek TS Wisła: pistolet
- 12. Krzysztof Wojewoda TS Wisła: karabin
- 15. Borys Muszyński TS Wisła: karabin
- 17. Karol Piątek TS Wisła: karabin
- Lista zawodników kadry wojewódzkiej juniorów województwa małopolskiego w 2011 roku
- 1. Buć Jan WKS Wawel Kraków pistolet
- 2. Stanisław Bylina TS Wisła: pistolet
- 3. Mateusz Cygan TS Wisła: karabin
- 6. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: karabin
- 13. Dominika Mędrala TS Wisła: pistolet
- 15. Maja Niećwieja TS Wisła: pistolet
- 18. Dominika Szwalec TS Wisła: pistolet
- 20. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: karabin
- 21. Paulina Binias TS Wisła: karabin
- KLASYFIKACJA OTWARTEJ LIGI STRZELECKIEJ KS ZO LOK KRAKÓW 2011.
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
- 1. MORYŚ Krzysztof LOK SQUAD Kraków = 833
- 2. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 832
- 3. TRAPIŁO Grzegorz LOK LOKUS Olkusz = 832
- 33. Maciej Techmański TS Wisła: 235+227 = 462
- 53. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 263 = 263
- Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów cz. dokładna (Pcz 30d)
- 1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 842
- 2. MORYŚ Krzysztof LOK SQUAD Kraków = 817
- 3. ROKITA Zbigniew KS KVG Paczółtowice = 814
- 41. Jacek Włodarczyk TS Wisła: 244 = 244
- Karabin sportowy 40 strzałów leżąc (Ksp 40L)
- 1. PAŃSZCZYK Stanisław LOK CZAJKA Zakopane = 1147
- 2. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS SKOK Kraków = 1136
- 3. PACHOWICZ Marcin TKS LOK Tarnów = 1107
- 28. Barbara Nowak TS Wisła: 364 = 364
- Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)
Czytaj też:
MISTRZOSTWO POLSKI BARTKÓW-KWIATKOWSKIEJ ! LONDYN 2012 CORAZ BARDZIEJ REALNY
17 stycznia 2011
Kapitalne otwarcie, doskonały środek zawodów, genialny finisz – tak w telegraficznym skrócie można przedstawić drogę zawodniczki sekcji strzeleckiej TS Wisła Beaty Bartków-Kwiatkowskiej do tytułu mistrzyni Polski w konkurencji pistoletu pneumatycznego. Na najwyższym stopniu podium pani Beata stanęła podczas zawodów odbytych we Wrocławiu. Jeśli zaś do skrótowej wyliczanki – opisującej jej wielki sukces – można by jeszcze cokolwiek dodać, to chyba tylko to, że liczba trzynaście niekoniecznie musi kojarzyć się z pechem i nieszczęściem. Mistrzostwa w stolicy Dolnego Śląska rozpoczęły się bowiem 13 stycznia, a w rundzie kwalifikacyjnej nasza zawodniczka dziesiątkę „ustrzeliła” trzynaście razy. Przechodząc zaś do szczegółów.
Trudno powiedzieć, jakie metody mobilizacji zastosowała Beata w miniony piątek, ważne jednak, że przyniosły one fenomenalny skutek. Dość powiedzieć, że nasza zawodniczka w pierwszej serii strzelań eliminacyjnych na dziesięć strzałów dziesięć razy trafiła w centralny punkt tarczy! Takiej sztuki strzelcom udaje się dokonać niezwykle rzadko, a tych, którym się to powiedzie, można bezdyskusyjnie traktować jako snajperów najwyższej próby. Ten kapitalny początek wiślaczki „ustawił” dalszą rywalizację. I choć przeciwniczki próbowały walczyć, Beata cały czas utrzymywała bezpieczną przewagę. Kropkę nad „i ”postawiła w ostatnim strzale finału, w którym trafiła 10,8 pkt. Prawie idealnie, gdyż maksymalny wynik pojedynczego strzału, jaki można osiągnąć w decydującej rozgrywce, to 10,9 pkt.
Zwycięstwo Bartków-Kwiatkowskiej, odniesione dodatkowo w tak wspaniałym stylu, bardzo dobrze rokuje przed startami naszej zawodniczki w zawodach Pucharu Świata. Mocno liczymy, że wiślaczka pokaże się w nich z dobrej strony, co w konsekwencji przełoży się na uzyskanie kwalifikacji olimpijskiej.
Sukces Bartków-Kwiatkowskiej nie był jedynym, jaki osiągnęła Wisła na strzelnicy we Wrocławiu. Pani Beata, uzupełniona Elżbietą Szwed i Karoliną Bujakowską (aktualną mistrzynią świata wojskowych w strzelaniach kulowych), wywalczyła także srebrny medal drużynowo. Nasze zawodniczki musiały uznać wyższość tylko zawodniczek Floty Gdynia. Medalistkom serdecznie gratulujemy.
BARTKÓW-KWIATKOWSKA PRAWIE PEWNA STARTU W IGRZYSKACH!
23 czerwca 2011
Doczekaliśmy się! Po dwunastu latach przerwy sportowiec Białej Gwiazdy wystartuje w Igrzyskach Olimpijskich! Beata Bartków-Kwiatkowska, zajmując siódme miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego w zawodach Pucharu Świata w Monachium, zdobyła kwalifikację olimpijską w tej broni dla Polski. Na oficjalną nominację będzie musiała poczekać do stycznia 2012 roku, kiedy to Polski Związek Strzelectwa Sportowego poda ostateczny skład naszej ekipy. W 99 % przypadków dzieje się jednak tak, że na Igrzyska jedzie ten strzelec, który nominację dla kraju wywalczył. I z taką właśnie mniej więcej pewnością możemy pani Beacie już gratulować.
Zawody w Monachium, choć tak dla naszej zawodniczki szczęśliwe, mogły być jeszcze bardziej udane. Wiślaczka strzelała bowiem doskonale i na dwie serie przed końcem była na trzecim miejscu. Niestety, w dziewiątej kolejce przydarzył się jedyny poważniejszy błąd w zawodach. Zdobyła tylko 7,3 pkt., co praktycznie wyeliminowało ją z walki o podium. W ostatniej kolejce Beata pokazała, że wcześniejsze pudło było tylko wypadkiem przy pracy. Skoncentrowała się, przymierzyła i trafiła 9,8 pkt. Ostatecznie osiągnęła 481,5 pkt.
Pani Beacie jeszcze raz serdecznie gratulujemy życiowego sukcesu i życzymy utrzymania wysokiej formy. Najlepiej do 29 lipca 2012 roku, kiedy to w Royal Artillery Barracks w Londynie odbędzie się finał pistoletu pneumatycznego kobiet XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich.
Źródło: tswisla.pl