Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 1999 (piłka nożna). Liga trampkarzy 2010/2011
Z Historia Wisły
(Nie pokazano 4 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
- | + | ==Małopolska Liga Trampkarzy Młodszych. I Liga Kraków== | |
- | + | ||
- | + | ||
==Terminarz. Wyniki== | ==Terminarz. Wyniki== | ||
- | 1. kolejka 28 sierpnia 2010 | + | <br>1. kolejka 28 sierpnia 2010 |
<br>Górnik Wieliczka 1-2 Skawinka Skawina 27 sierpnia, 11:30 | <br>Górnik Wieliczka 1-2 Skawinka Skawina 27 sierpnia, 11:30 | ||
<br>Gościbia Sułkowice 0-3 Wieczysta Kraków 27 sierpnia, 17:30 | <br>Gościbia Sułkowice 0-3 Wieczysta Kraków 27 sierpnia, 17:30 | ||
<br>Dalin Myślenice 0-7 Wisła II Kraków 28 sierpnia, 12:00 | <br>Dalin Myślenice 0-7 Wisła II Kraków 28 sierpnia, 12:00 | ||
<br>Karpaty Siepraw 0-6 Prokocim Kraków 28 sierpnia, 11:30 | <br>Karpaty Siepraw 0-6 Prokocim Kraków 28 sierpnia, 11:30 | ||
- | <br>Jadwiga Kraków | + | <br>Jadwiga Kraków 0-2 Proszowianka Proszowice 2 kwietnia, 15:00 |
- | <br> | + | <br>28.08.2010 mecz nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne, przełożony na 2.04.2011 |
<br>Hutnik II Kraków 10-0 Raba Dobczyce 28 sierpnia, 16:00 | <br>Hutnik II Kraków 10-0 Raba Dobczyce 28 sierpnia, 16:00 | ||
<br>Bez punktów: 21.08.2010 11:00 Dalin Myślenice - Akademia Piłkarska 21 0-7 (0-2), gole: Kacper Jodłowski 2, Jakub Wrześniak 2, Oliwer Bogusławski, Sebastian Kowalczyk, Michał Feliks | <br>Bez punktów: 21.08.2010 11:00 Dalin Myślenice - Akademia Piłkarska 21 0-7 (0-2), gole: Kacper Jodłowski 2, Jakub Wrześniak 2, Oliwer Bogusławski, Sebastian Kowalczyk, Michał Feliks | ||
Linia 20: | Linia 18: | ||
<br>Raba Dobczyce 0-1 Jadwiga Kraków 30 sierpnia, 17:30 | <br>Raba Dobczyce 0-1 Jadwiga Kraków 30 sierpnia, 17:30 | ||
<br>Wisła II Kraków 2-0 Prokocim Kraków 30 sierpnia, 15:00 | <br>Wisła II Kraków 2-0 Prokocim Kraków 30 sierpnia, 15:00 | ||
- | + | <br>Gole: Jakub Łyczak, Marcel Wilczyński | |
- | Gole: Jakub Łyczak, Marcel Wilczyński | + | |
- | + | ||
<br>Bez punktów: 23.08.2010 13:00 Gościbia Sułkowice - Akademia Piłkarska 21 0-3, gole: Jakub Wrześniak, Oliwer Bogusławski, Marek Wosik | <br>Bez punktów: 23.08.2010 13:00 Gościbia Sułkowice - Akademia Piłkarska 21 0-3, gole: Jakub Wrześniak, Oliwer Bogusławski, Marek Wosik | ||
<br> | <br> | ||
<br>3. kolejka 1 września 2010 | <br>3. kolejka 1 września 2010 | ||
<br>Jadwiga Kraków 0-3 Skawinka Skawina 29 września | <br>Jadwiga Kraków 0-3 Skawinka Skawina 29 września | ||
- | <br>Gościbia Sułkowice | + | <br>Gościbia Sułkowice 0-3 Wisła II Kraków 2 kwietnia, 13:00 |
+ | <br>Gole: Kostuj, Kopiejka, Setner | ||
<br>Karpaty Siepraw 0-0 Raba Dobczyce 14 września | <br>Karpaty Siepraw 0-0 Raba Dobczyce 14 września | ||
<br>Prokocim Kraków 3-0 Proszowianka Proszowice 6 października, 17:00 | <br>Prokocim Kraków 3-0 Proszowianka Proszowice 6 października, 17:00 | ||
<br>Mecz przełożony z 22.09 na 6.10.2010 | <br>Mecz przełożony z 22.09 na 6.10.2010 | ||
- | <br>Hutnik II Kraków | + | <br>Hutnik II Kraków 0-0 Wieczysta Kraków 2 kwietnia, 13:00 |
+ | <br>Mecz przełożony na 7.10.2010, a następnie na 2.04.2011 | ||
<br>Górnik Wieliczka 1-2 Dalin Myślenice 7 października | <br>Górnik Wieliczka 1-2 Dalin Myślenice 7 października | ||
<br>1-2.09.2010 kolejka odwołana ze względu na zły stan boisk po opadach deszczu. Bez punktów: 25.08.2010 16:00 Akademia Piłkarska 21 - Górnik Wieliczka 6-0 (2-0), gole: Jakub Wrześniak 3, Oliwer Bogusławski, Piotr Kurleto, Bartosz Żychowicz | <br>1-2.09.2010 kolejka odwołana ze względu na zły stan boisk po opadach deszczu. Bez punktów: 25.08.2010 16:00 Akademia Piłkarska 21 - Górnik Wieliczka 6-0 (2-0), gole: Jakub Wrześniak 3, Oliwer Bogusławski, Piotr Kurleto, Bartosz Żychowicz | ||
Linia 38: | Linia 36: | ||
<br>Raba Dobczyce 0-2 Prokocim Kraków 4 września, 11:30 | <br>Raba Dobczyce 0-2 Prokocim Kraków 4 września, 11:30 | ||
<br>Wieczysta Kraków 0-1 Jadwiga Kraków 4 września, 12:00 | <br>Wieczysta Kraków 0-1 Jadwiga Kraków 4 września, 12:00 | ||
- | <br>Dalin Myślenice 0- | + | <br>Dalin Myślenice 0-4 Hutnik II Kraków 4 września, 12:00 |
<br>Gościbia Sułkowice 1-0 Górnik Wieliczka 4 września, 12:00 | <br>Gościbia Sułkowice 1-0 Górnik Wieliczka 4 września, 12:00 | ||
<br>Skawinka Skawina 2-0 Karpaty Siepraw 4 września, 12:30 | <br>Skawinka Skawina 2-0 Karpaty Siepraw 4 września, 12:30 | ||
Linia 64: | Linia 62: | ||
<br> | <br> | ||
<br>7. kolejka 25-26 września 2010 | <br>7. kolejka 25-26 września 2010 | ||
- | <br>Hutnik II Kraków | + | <br>Hutnik II Kraków 0-0 Wisła II Kraków 6 kwietnia, 17:00 |
- | <br>Mecz przełożony z 25.09 na 27.10.2010, a następnie na | + | <br>Mecz przełożony z 25.09 na 27.10.2010, a następnie na 6.04.2011 |
<br>Jadwiga Kraków 1-1 Górnik Wieliczka 25 września, 11:30 | <br>Jadwiga Kraków 1-1 Górnik Wieliczka 25 września, 11:30 | ||
<br>Karpaty Siepraw 0-1 Gościbia Sułkowice 25 września, 11:30 | <br>Karpaty Siepraw 0-1 Gościbia Sułkowice 25 września, 11:30 | ||
Linia 88: | Linia 86: | ||
<br>Raba Dobczyce 1-1 Dalin Myślenice 9 października, 14:00 | <br>Raba Dobczyce 1-1 Dalin Myślenice 9 października, 14:00 | ||
<br>Karpaty Siepraw 0-0 Hutnik II Kraków 10 października, 11:30 | <br>Karpaty Siepraw 0-0 Hutnik II Kraków 10 października, 11:30 | ||
- | <br>Prokocim Kraków | + | <br>Prokocim Kraków 4-1 Górnik Wieliczka 11 października, 15:00 |
<br>Bez punktów: 13.10.2010 17:00 Skawinka Skawina - Akademia Piłkarska 21 0-4 (0-1) | <br>Bez punktów: 13.10.2010 17:00 Skawinka Skawina - Akademia Piłkarska 21 0-4 (0-1) | ||
<br> | <br> | ||
Linia 107: | Linia 105: | ||
<br>Raba Dobczyce 1-1 Górnik Wieliczka 23 października, 11:30 | <br>Raba Dobczyce 1-1 Górnik Wieliczka 23 października, 11:30 | ||
<br>Wieczysta Kraków 5-0 Dalin Myślenice 23 października, 12:00 | <br>Wieczysta Kraków 5-0 Dalin Myślenice 23 października, 12:00 | ||
+ | <br>Bez punktów: 26.10.2010 16:00 Proszowianka Proszowice - Akademia Piłkarska 21 1-3 (0-2), gole dla AP 21: Oliwer Bogusławski, Kacper Jodłowski, Konrad Wąsik | ||
<br> | <br> | ||
- | + | <br>12. kolejka 9-10 kwietnia 2011 | |
+ | <br>Wieczysta Kraków 3-0 Gościbia Sułkowice 8 kwietnia, 16:00 | ||
+ | <br>Skawinka Skawina 10-0 Górnik Wieliczka 8 kwietnia, 16:00 | ||
+ | <br>Wisła II Kraków 2-0 Dalin Myślenice 9 kwietnia, 15:30 | ||
+ | <br>Pierwszego gola dla Wisły zdobył z rzutu karnego Przemek Setner w końcówce pierwszej połowy. Karny został podyktowany za zagranie obrońcy Dalinu ręką w polu karnym po strzale głową Xaviego Zawiszy. W drugiej połowie przewagę Wisły przypieczętował bramką Kuba Kopiejka po ładnym rajdzie. Wisła przez cały mecz dłużej utrzymywała się przy piłce i mogła strzelić więcej bramek. | ||
+ | |||
+ | <br>Prokocim Kraków 1-3 Karpaty Siepraw 10 kwietnia, 11:30 | ||
+ | <br>Raba Dobczyce 1-0 Hutnik II Kraków 10 kwietnia, 11:30 | ||
+ | <br>Proszowianka Proszowice 1-1 Jadwiga Kraków 13 kwietnia, 15:30 | ||
+ | <br>Bez punktów: 13.04.2011 16:00 Dalin - Akademia Piłkarska 21 1-1 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>13. kolejka 16-17 kwietnia 2011 | ||
+ | <br>Jadwiga Kraków 5-0 Raba Dobczyce 16 kwietnia, 11:30 | ||
+ | <br>Gościbia Sułkowice 2-0 Dalin Myślenice 16 kwietnia, 12:30 | ||
+ | <br>Hutnik II Kraków 0-2 Skawinka Skawina 16 kwietnia, 16:30 | ||
+ | <br>Karpaty Siepraw 1-1 Proszowianka Proszowice 17 kwietnia, 13:00 | ||
+ | <br>Górnik Wieliczka 0-7 Wieczysta Kraków 17 kwietnia, 10:00 | ||
+ | <br>Prokocim Kraków 1-0 Wisła II Kraków 17 kwietnia, 15:30 | ||
+ | <br>Bez punktów: 20.04.2011 17:00 Gościbia Sułkowice - Akademia Piłkarska 21 4-0 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>14. kolejka 26 kwietnia 2011 | ||
+ | <br>Skawinka Skawina 3-0 Jadwiga Kraków 26 kwietnia, 11:30 | ||
+ | <br>Karpaty Siepraw 2-3 Raba Dobczyce 26 kwietnia, 13:00 | ||
+ | <br>Wieczysta Kraków 3-0 Hutnik II Kraków 26 kwietnia, 10:00 | ||
+ | <br>Wisła II Kraków 3-0 Gościbia Sułkowice 26 kwietnia, 16:30 | ||
+ | <br>Gole: Setner, Kostuj, Kuczak | ||
+ | <br>Proszowianka Proszowice 1-0 Prokocim Kraków 26 kwietnia, 15:30 | ||
+ | <br>Dalin Myślenice 3-0 Górnik Wieliczka 26 kwietnia, 16:00 | ||
+ | <br>Bez punktów: 28.04.2011 16:00 Górnik Wieliczka - Akademia Piłkarska 21 1-1 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>15. kolejka 30 kwietnia - 1 maja 2011 | ||
+ | <br>Prokocim Kraków 3-2 Raba Dobczyce 29 kwietnia, 16:00 | ||
+ | <br>Jadwiga Kraków 0-4 Wieczysta Kraków 11 maja | ||
+ | <br>Mecz przełożony z 30.04 na 11.05.2011 | ||
+ | <br>Karpaty Siepraw 1-1 Skawinka Skawina 28 kwietnia | ||
+ | <br>Mecz przełożony z 30.04 na 28.04.2011 | ||
+ | <br>Hutnik II Kraków 4-1 Dalin Myślenice 30 kwietnia, 17:30 | ||
+ | <br>Proszowianka Proszowice 1-5 Wisła II Kraków 30 kwietnia, 15:30 | ||
+ | <br>Górnik Wieliczka 2-1 Gościbia Sułkowice 1 maja, 16:00 | ||
+ | <br>Bez punktów: 3.05.2011 17:00 Hutnik II Kraków - Akademia Piłkarska 21 1-4 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>16. kolejka 7-8 maja 2011 | ||
+ | <br>Wieczysta Kraków 4-2 Karpaty Siepraw 6 maja, 17:00 | ||
+ | <br>Skawinka Skawina 4-0 Prokocim Kraków 6 maja, 16:00 | ||
+ | <br>Dalin Myślenice 0-0 Jadwiga Kraków 7 maja, 11:30 | ||
+ | <br>Gościbia Sułkowice 1-2 Hutnik II Kraków 7 maja, 12:30 | ||
+ | <br>Wisła II Kraków 6-0 Górnik Wieliczka 8 maja, 10:00 | ||
+ | <br>Raba Dobczyce 0-0 Proszowianka Proszowice 8 maja, 11:00 | ||
+ | <br>Bez punktów: 11.05.2011 17:00 Jadwiga Kraków - Akademia Piłkarska 21 (przełożony) | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>17. kolejka 14-15 maja 2011 | ||
+ | <br>Prokocim Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 15 maja, 11:30 | ||
+ | <br>Karpaty Siepraw 0-8 Dalin Myślenice 15 maja, 14:00 | ||
+ | <br>Jadwiga Kraków 4-0 Gościbia Sułkowice 14 maja, 11:30 | ||
+ | <br>Proszowianka Proszowice 0-6 Skawinka Skawina 14 maja, 11:00 | ||
+ | <br>Raba Dobczyce 0-8 Wisła II Kraków 13 maja, 16:00 | ||
+ | <br>Hutnik II Kraków 3-0 Górnik Wieliczka 15 maja, 16:30 | ||
+ | <br>Bez punktów: 17.05.2011 18:00 Karpaty Siepraw - Akademia Piłkarska 21 0-6 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>18. kolejka 21-22 maja 2011 | ||
+ | <br>Skawinka Skawina 6-0 Raba Dobczyce 20 maja, 18:30 | ||
+ | <br>Dalin Myślenice 2-3 Prokocim Kraków 21 maja, 11:30 | ||
+ | <br>Gościbia Sułkowice 5-0 Karpaty Siepraw 21 maja, 12:30 | ||
+ | <br>Wieczysta Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 21 maja, 10:00 | ||
+ | <br>Wisła II Kraków 0-0 Hutnik II Kraków 22 maja, 10:00 | ||
+ | <br>Górnik Wieliczka 2-6 Jadwiga Kraków 22 maja, 16:30 | ||
+ | <br>Bez punktów: 25.05.2011 17:00 Wisła II Kraków - Akademia Piłkarska 21 2-2 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>19. kolejka 28-29 maja 2011 | ||
+ | <br>Raba Dobczyce 0-7 Wieczysta Kraków 27 maja, 18:30 | ||
+ | <br>Jadwiga Kraków 1-2 Hutnik II Kraków 25 maja | ||
+ | <br>Mecz przełożony z 28.05 na 25.05.2011 | ||
+ | <br>Proszowianka Proszowice 2-2 Dalin Myślenice 28 maja, 12:30 | ||
+ | <br>Prokocim Kraków 3-0 Gościbia Sułkowice 8 czerwca, 17:00 | ||
+ | <br>Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony na 8.06.2011 | ||
+ | <br>Skawinka Skawina 1-4 Wisła II Kraków 28 maja, 16:30 | ||
+ | <br>Karpaty Siepraw 2-1 Górnik Wieliczka 29 maja, 12:00 | ||
+ | <br>Bez punktów: ??? Wieczysta Kraków - Akademia Piłkarska 21 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>20. kolejka 4-5 czerwca 2011 | ||
+ | <br>Wieczysta Kraków 3-0 Skawinka Skawina 3 czerwca, 16:30 | ||
+ | <br>Dalin Myślenice 2-0 Raba Dobczyce 4 czerwca, 11:30 | ||
+ | <br>Gościbia Sułkowice 1-2 Proszowianka Proszowice 4 czerwca, 12:30 | ||
+ | <br>Hutnik II Kraków 2-0 Karpaty Siepraw 4 czerwca, 16:30 | ||
+ | <br>Mecz w Sieprawiu | ||
+ | <br>Górnik Wieliczka 1-6 Prokocim Kraków 5 czerwca, 16:00 | ||
+ | <br>Wisła II Kraków 3-0 Jadwiga Kraków 9 czerwca, 16:00 | ||
+ | <br>Bez punktów: 7.06.2011 18:00 Skawinka Skawina - Akademia Piłkarska 21 1-1 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>21. kolejka 11-12 czerwca 2011 | ||
+ | <br>Wieczysta Kraków 2-0 Wisła II Kraków 14 czerwca, 17:30 | ||
+ | <br>Mecz przełożony z 10.06 na 14.06.2011 | ||
+ | <br>Raba Dobczyce 1-1 Gościbia Sułkowice 10 czerwca, 18:00 | ||
+ | <br>Skawinka Skawina 6-0 Dalin Myślenice 10 czerwca, 17:00 | ||
+ | <br>Prokocim Kraków 4-0 Hutnik II Kraków 15 czerwca | ||
+ | <br>Mecz przełożony z 11.06 na 15.06.2011 | ||
+ | <br>Karpaty Siepraw 0-6 Jadwiga Kraków 16 czerwca, 17:00 | ||
+ | <br>Mecz przełożony z 12.06 na 16.06.2011 | ||
+ | <br>Proszowianka Proszowice 2-1 Górnik Wieliczka 12 czerwca, 11:00 | ||
+ | <br>Bez punktów: 15.06.2011 17:00 Raba Dobczyce - Akademia Piłkarska 21 1-7 | ||
+ | <br> | ||
+ | <br>22. kolejka 18 czerwca 2011 | ||
+ | <br>Prokocim Kraków 0-3 Jadwiga Kraków 18 czerwca, 11:30 | ||
+ | <br>Dalin Myślenice 0-4 Wieczysta Kraków 18 czerwca, 11:30 | ||
+ | <br>Gościbia Sułkowice 1-0 Skawinka Skawina 18 czerwca, 12:30 | ||
+ | <br>Hutnik II Kraków 6-0 Proszowianka Proszowice 18 czerwca, 13:00 | ||
+ | <br>Górnik Wieliczka 0-5 Raba Dobczyce 18 czerwca, 10:00 | ||
+ | <br>Wisła II Kraków 9-1 Karpaty Siepraw 21 czerwca, 16:30 | ||
+ | <br>Gole dla Wisły II: Kostuj 4, Wilczyński, Baran, Kopiejka, Setner, Obtułowicz | ||
+ | <br>Mecz przełożony z 18.06 na 21.06.2011 | ||
+ | <br>Bez punktów: 22.06.2011 16:30 Proszowianka Proszowice - Akademia Piłkarska 21 0-5 | ||
+ | |||
+ | '''Jesteśmy wicemistrzami Krakowa ''' | ||
+ | <br>Po wysokim zwycięstwie nad Karpatami Siepraw w ostatnim meczu sezonu, możemy cieszyć się z wicemistrzowskiego tytułu. | ||
+ | <br>Do mistrzostwa zabrakło jednego zwycięstwa, lub remisu z wyraźnie dominującą fizycznie w całej lidze Wieczystą. Drugie miejsce w lidze, w której walczyliśmy prawie zawsze ze starszymi przeciwnikami jest wielkim sukcesem. | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ==Tabela== | ||
+ | <br>Liga rocznika 1998 | ||
+ | <br>|M|PKT|BR|Z|R|P|dom|wyjazd | ||
+ | <br>1|Wieczysta Kraków|22|54|72-10|17|3|2|11|28|34-5|9|1|1|11|26|38-5|8|2|1 | ||
+ | <br>2|Wisła II Kraków|22|53|72-10|17|2|3|11|28|34-4|9|1|1|11|25|38-6|8|1|2 | ||
+ | <br>3|Skawinka Skawina|22|48|60-13|15|3|4|11|28|36-5|9|1|1|11|20|24-8|6|2|3 | ||
+ | <br>4|Prokocim Kraków|22|44|50-26|14|2|6|11|22|25-13|7|1|3|11|22|25-13|7|1|3 | ||
+ | <br>5|Hutnik II Kraków|22|40|44-17|12|4|6|11|23|33-5|7|2|2|11|17|11-12|5|2|4 | ||
+ | <br>6|Jadwiga Kraków|22|31|35-33|9|4|9|11|11|16-21|3|2|6|11|20|19-12|6|2|3 | ||
+ | <br>7|Proszowianka Proszowice|22|28|29-47|7|7|8|11|16|15-21|4|4|3|11|12|14-26|3|3|5 | ||
+ | <br>8|Gościbia Sułkowice|22|22|20-36|7|1|14|11|15|14-13|5|0|6|11|7|6-23|2|1|8 | ||
+ | <br>9|Dalin Myślenice|22|22|33-56|6|4|12|11|13|18-27|4|1|6|11|9|15-29|2|3|6 | ||
+ | <br>10|Raba Dobczyce|22|15|16-69|3|6|13|10|7|4-27|1|4|5|12|8|12-42|2|2|8 | ||
+ | <br>11|Karpaty Siepraw|22|13|16-63|3|4|15|12|7|7-34|1|4|7|10|6|9-29|2|0|8 | ||
+ | <br>12|Górnik Wieliczka|22|5|12-79|1|2|19|11|3|7-41|1|0|10|11|2|5-38|0|2|9 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Kategoria: Rocznik 1999 - sezon 2010/2011]] |
Aktualna wersja
Małopolska Liga Trampkarzy Młodszych. I Liga Kraków
Terminarz. Wyniki
1. kolejka 28 sierpnia 2010
Górnik Wieliczka 1-2 Skawinka Skawina 27 sierpnia, 11:30
Gościbia Sułkowice 0-3 Wieczysta Kraków 27 sierpnia, 17:30
Dalin Myślenice 0-7 Wisła II Kraków 28 sierpnia, 12:00
Karpaty Siepraw 0-6 Prokocim Kraków 28 sierpnia, 11:30
Jadwiga Kraków 0-2 Proszowianka Proszowice 2 kwietnia, 15:00
28.08.2010 mecz nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne, przełożony na 2.04.2011
Hutnik II Kraków 10-0 Raba Dobczyce 28 sierpnia, 16:00
Bez punktów: 21.08.2010 11:00 Dalin Myślenice - Akademia Piłkarska 21 0-7 (0-2), gole: Kacper Jodłowski 2, Jakub Wrześniak 2, Oliwer Bogusławski, Sebastian Kowalczyk, Michał Feliks
2. kolejka 30 sierpnia 2010
Dalin Myślenice 1-3 Gościbia Sułkowice 30 sierpnia, 12:00
Skawinka Skawina 1-0 Hutnik II Kraków 30 sierpnia, 12:30
Wieczysta Kraków 5-0 Górnik Wieliczka 30 sierpnia, 15:30
Proszowianka Proszowice 2-0 Karpaty Siepraw 30 sierpnia, 16:30
Raba Dobczyce 0-1 Jadwiga Kraków 30 sierpnia, 17:30
Wisła II Kraków 2-0 Prokocim Kraków 30 sierpnia, 15:00
Gole: Jakub Łyczak, Marcel Wilczyński
Bez punktów: 23.08.2010 13:00 Gościbia Sułkowice - Akademia Piłkarska 21 0-3, gole: Jakub Wrześniak, Oliwer Bogusławski, Marek Wosik
3. kolejka 1 września 2010
Jadwiga Kraków 0-3 Skawinka Skawina 29 września
Gościbia Sułkowice 0-3 Wisła II Kraków 2 kwietnia, 13:00
Gole: Kostuj, Kopiejka, Setner
Karpaty Siepraw 0-0 Raba Dobczyce 14 września
Prokocim Kraków 3-0 Proszowianka Proszowice 6 października, 17:00
Mecz przełożony z 22.09 na 6.10.2010
Hutnik II Kraków 0-0 Wieczysta Kraków 2 kwietnia, 13:00
Mecz przełożony na 7.10.2010, a następnie na 2.04.2011
Górnik Wieliczka 1-2 Dalin Myślenice 7 października
1-2.09.2010 kolejka odwołana ze względu na zły stan boisk po opadach deszczu. Bez punktów: 25.08.2010 16:00 Akademia Piłkarska 21 - Górnik Wieliczka 6-0 (2-0), gole: Jakub Wrześniak 3, Oliwer Bogusławski, Piotr Kurleto, Bartosz Żychowicz
4. kolejka 4 września 2010
Raba Dobczyce 0-2 Prokocim Kraków 4 września, 11:30
Wieczysta Kraków 0-1 Jadwiga Kraków 4 września, 12:00
Dalin Myślenice 0-4 Hutnik II Kraków 4 września, 12:00
Gościbia Sułkowice 1-0 Górnik Wieliczka 4 września, 12:00
Skawinka Skawina 2-0 Karpaty Siepraw 4 września, 12:30
Wisła II Kraków 3-0 Proszowianka Proszowice 4 września, 13:00
Bez punktów: 8.09.2010 (przełożony na 4.10) Akademia Piłkarska 21 - Hutnik II Kraków 0-2 (Tabor, Ostrowski)
5. kolejka 11-12 września 2010
Górnik Wieliczka 0-4 Wisła II Kraków 10 września, 15:30
Hutnik II Kraków 4-0 Gościbia Sułkowice 11 września, 12:00
Jadwiga Kraków 1-1 Dalin Myślenice 11 września, 11:30
Karpaty Siepraw 1-5 Wieczysta Kraków 11 września, 11:30
Prokocim Kraków 0-0 Skawinka Skawina 11 września, 11:30
Proszowianka Proszowice 2-2 Raba Dobczyce 12 września, 12:30
Bez punktów: 15.09.2010 16:30 Jadwiga Kraków - Akademia Piłkarska 21 0-6, gole: Patryk Pasek 3, Jakub Wrześniak 2, Oliwier Bogusławski
6. kolejka 18 września 2010
Wieczysta Kraków 1-1 Prokocim Kraków 18 września, 12:00
Dalin Myślenice 2-0 Karpaty Siepraw 18 września, 12:00
Gościbia Sułkowice 0-1 Jadwiga Kraków 18 września, 12:00
Skawinka Skawina 1-1 Proszowianka Proszowice 14 października
Mecz przełożony z 18.09 na 14.10.2010
Wisła II Kraków 4-0 Raba Dobczyce 18 września, 13:00
Górnik Wieliczka 0-1 Hutnik II Kraków 20 września, 16:00
Bez punktów: 22.09.2010 17:00 Karpaty Siepraw - Akademia Piłkarska 21 0-0
7. kolejka 25-26 września 2010
Hutnik II Kraków 0-0 Wisła II Kraków 6 kwietnia, 17:00
Mecz przełożony z 25.09 na 27.10.2010, a następnie na 6.04.2011
Jadwiga Kraków 1-1 Górnik Wieliczka 25 września, 11:30
Karpaty Siepraw 0-1 Gościbia Sułkowice 25 września, 11:30
Prokocim Kraków 5-0 Dalin Myślenice 25 września, 11:30
Proszowianka Proszowice 2-2 Wieczysta Kraków 25 września, 12:30
Raba Dobczyce 0-6 Skawinka Skawina 26 września, 12:30
Bez punktów: 29.09.2010 15:30 Wisła II Kraków - Akademia Piłkarska 21 (przełożony na inny termin)
8. kolejka 2-3 października 2010
Dalin Myślenice 8-3 Proszowianka Proszowice 2 października, 11:30
Gościbia Sułkowice 0-2 Prokocim Kraków 2 października, 12:00
Wisła II Kraków 2-1 Skawinka Skawina 2 października, 13:00
Hutnik II Kraków 3-0 Jadwiga Kraków 2 października, 13:00
Wieczysta Kraków 5-0 Raba Dobczyce 3 października, 11:00
Górnik Wieliczka 0-3 Karpaty Siepraw 4 października, 15:30
Bez punktów: 6.10.2010 18:30 Akademia Piłkarska 21 - Wieczysta Kraków 1-0; 30.10.2010 11:00 Akademia Piłkarska 21 - Prokocim Kraków 6-0 (2-0), gole: Oliwer Bogusławski, Szymon Hajduk, Patryk Pasek, Piotr Kurleto, Jan Jędrzejowski, Michał Feliks
9. kolejka 9-10 października 2010
Skawinka Skawina 1-0 Wieczysta Kraków 8 października, 17:00
Jadwiga Kraków 1-5 Wisła II Kraków 9 października, 11:30
Proszowianka Proszowice 1-0 Gościbia Sułkowice 9 października, 12:30
Raba Dobczyce 1-1 Dalin Myślenice 9 października, 14:00
Karpaty Siepraw 0-0 Hutnik II Kraków 10 października, 11:30
Prokocim Kraków 4-1 Górnik Wieliczka 11 października, 15:00
Bez punktów: 13.10.2010 17:00 Skawinka Skawina - Akademia Piłkarska 21 0-4 (0-1)
10. kolejka 16-17 października 2010
Gościbia Sułkowice 3-0 Raba Dobczyce 16 października, 11:30
Hutnik II Kraków 1-2 Prokocim Kraków 16 października, 11:30
Jadwiga Kraków 2-0 Karpaty Siepraw 16 października, 11:30
Dalin Myślenice 0-3 Skawinka Skawina 16 października, 12:30
Górnik Wieliczka 0-4 Proszowianka Proszowice 17 października, 14:00
Wisła II Kraków 0-2 Wieczysta Kraków 18 października, 15:00
Bez punktów: 20.10.2010 17:00 Raba Dobczyce - Akademia Piłkarska 21 0-9 (0-3), gole: Patryk Pasek 3, Jan Jędrzejowski 2, Oliwer Bogusławski, Kacper Czerwiński, Kacper Jodłowski, Rafał Mielecki
11. kolejka 23 października 2010
Skawinka Skawina 1-0 Gościbia Sułkowice 22 października, 16:30
Karpaty Siepraw 0-2 Wisła II Kraków 23 października, 11:30
Jadwiga Kraków 1-3 Prokocim Kraków 23 października, 11:30
Proszowianka Proszowice 1-2 Hutnik II Kraków 23 października, 11:30
Raba Dobczyce 1-1 Górnik Wieliczka 23 października, 11:30
Wieczysta Kraków 5-0 Dalin Myślenice 23 października, 12:00
Bez punktów: 26.10.2010 16:00 Proszowianka Proszowice - Akademia Piłkarska 21 1-3 (0-2), gole dla AP 21: Oliwer Bogusławski, Kacper Jodłowski, Konrad Wąsik
12. kolejka 9-10 kwietnia 2011
Wieczysta Kraków 3-0 Gościbia Sułkowice 8 kwietnia, 16:00
Skawinka Skawina 10-0 Górnik Wieliczka 8 kwietnia, 16:00
Wisła II Kraków 2-0 Dalin Myślenice 9 kwietnia, 15:30
Pierwszego gola dla Wisły zdobył z rzutu karnego Przemek Setner w końcówce pierwszej połowy. Karny został podyktowany za zagranie obrońcy Dalinu ręką w polu karnym po strzale głową Xaviego Zawiszy. W drugiej połowie przewagę Wisły przypieczętował bramką Kuba Kopiejka po ładnym rajdzie. Wisła przez cały mecz dłużej utrzymywała się przy piłce i mogła strzelić więcej bramek.
Prokocim Kraków 1-3 Karpaty Siepraw 10 kwietnia, 11:30
Raba Dobczyce 1-0 Hutnik II Kraków 10 kwietnia, 11:30
Proszowianka Proszowice 1-1 Jadwiga Kraków 13 kwietnia, 15:30
Bez punktów: 13.04.2011 16:00 Dalin - Akademia Piłkarska 21 1-1
13. kolejka 16-17 kwietnia 2011
Jadwiga Kraków 5-0 Raba Dobczyce 16 kwietnia, 11:30
Gościbia Sułkowice 2-0 Dalin Myślenice 16 kwietnia, 12:30
Hutnik II Kraków 0-2 Skawinka Skawina 16 kwietnia, 16:30
Karpaty Siepraw 1-1 Proszowianka Proszowice 17 kwietnia, 13:00
Górnik Wieliczka 0-7 Wieczysta Kraków 17 kwietnia, 10:00
Prokocim Kraków 1-0 Wisła II Kraków 17 kwietnia, 15:30
Bez punktów: 20.04.2011 17:00 Gościbia Sułkowice - Akademia Piłkarska 21 4-0
14. kolejka 26 kwietnia 2011
Skawinka Skawina 3-0 Jadwiga Kraków 26 kwietnia, 11:30
Karpaty Siepraw 2-3 Raba Dobczyce 26 kwietnia, 13:00
Wieczysta Kraków 3-0 Hutnik II Kraków 26 kwietnia, 10:00
Wisła II Kraków 3-0 Gościbia Sułkowice 26 kwietnia, 16:30
Gole: Setner, Kostuj, Kuczak
Proszowianka Proszowice 1-0 Prokocim Kraków 26 kwietnia, 15:30
Dalin Myślenice 3-0 Górnik Wieliczka 26 kwietnia, 16:00
Bez punktów: 28.04.2011 16:00 Górnik Wieliczka - Akademia Piłkarska 21 1-1
15. kolejka 30 kwietnia - 1 maja 2011
Prokocim Kraków 3-2 Raba Dobczyce 29 kwietnia, 16:00
Jadwiga Kraków 0-4 Wieczysta Kraków 11 maja
Mecz przełożony z 30.04 na 11.05.2011
Karpaty Siepraw 1-1 Skawinka Skawina 28 kwietnia
Mecz przełożony z 30.04 na 28.04.2011
Hutnik II Kraków 4-1 Dalin Myślenice 30 kwietnia, 17:30
Proszowianka Proszowice 1-5 Wisła II Kraków 30 kwietnia, 15:30
Górnik Wieliczka 2-1 Gościbia Sułkowice 1 maja, 16:00
Bez punktów: 3.05.2011 17:00 Hutnik II Kraków - Akademia Piłkarska 21 1-4
16. kolejka 7-8 maja 2011
Wieczysta Kraków 4-2 Karpaty Siepraw 6 maja, 17:00
Skawinka Skawina 4-0 Prokocim Kraków 6 maja, 16:00
Dalin Myślenice 0-0 Jadwiga Kraków 7 maja, 11:30
Gościbia Sułkowice 1-2 Hutnik II Kraków 7 maja, 12:30
Wisła II Kraków 6-0 Górnik Wieliczka 8 maja, 10:00
Raba Dobczyce 0-0 Proszowianka Proszowice 8 maja, 11:00
Bez punktów: 11.05.2011 17:00 Jadwiga Kraków - Akademia Piłkarska 21 (przełożony)
17. kolejka 14-15 maja 2011
Prokocim Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 15 maja, 11:30
Karpaty Siepraw 0-8 Dalin Myślenice 15 maja, 14:00
Jadwiga Kraków 4-0 Gościbia Sułkowice 14 maja, 11:30
Proszowianka Proszowice 0-6 Skawinka Skawina 14 maja, 11:00
Raba Dobczyce 0-8 Wisła II Kraków 13 maja, 16:00
Hutnik II Kraków 3-0 Górnik Wieliczka 15 maja, 16:30
Bez punktów: 17.05.2011 18:00 Karpaty Siepraw - Akademia Piłkarska 21 0-6
18. kolejka 21-22 maja 2011
Skawinka Skawina 6-0 Raba Dobczyce 20 maja, 18:30
Dalin Myślenice 2-3 Prokocim Kraków 21 maja, 11:30
Gościbia Sułkowice 5-0 Karpaty Siepraw 21 maja, 12:30
Wieczysta Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 21 maja, 10:00
Wisła II Kraków 0-0 Hutnik II Kraków 22 maja, 10:00
Górnik Wieliczka 2-6 Jadwiga Kraków 22 maja, 16:30
Bez punktów: 25.05.2011 17:00 Wisła II Kraków - Akademia Piłkarska 21 2-2
19. kolejka 28-29 maja 2011
Raba Dobczyce 0-7 Wieczysta Kraków 27 maja, 18:30
Jadwiga Kraków 1-2 Hutnik II Kraków 25 maja
Mecz przełożony z 28.05 na 25.05.2011
Proszowianka Proszowice 2-2 Dalin Myślenice 28 maja, 12:30
Prokocim Kraków 3-0 Gościbia Sułkowice 8 czerwca, 17:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska, przełożony na 8.06.2011
Skawinka Skawina 1-4 Wisła II Kraków 28 maja, 16:30
Karpaty Siepraw 2-1 Górnik Wieliczka 29 maja, 12:00
Bez punktów: ??? Wieczysta Kraków - Akademia Piłkarska 21
20. kolejka 4-5 czerwca 2011
Wieczysta Kraków 3-0 Skawinka Skawina 3 czerwca, 16:30
Dalin Myślenice 2-0 Raba Dobczyce 4 czerwca, 11:30
Gościbia Sułkowice 1-2 Proszowianka Proszowice 4 czerwca, 12:30
Hutnik II Kraków 2-0 Karpaty Siepraw 4 czerwca, 16:30
Mecz w Sieprawiu
Górnik Wieliczka 1-6 Prokocim Kraków 5 czerwca, 16:00
Wisła II Kraków 3-0 Jadwiga Kraków 9 czerwca, 16:00
Bez punktów: 7.06.2011 18:00 Skawinka Skawina - Akademia Piłkarska 21 1-1
21. kolejka 11-12 czerwca 2011
Wieczysta Kraków 2-0 Wisła II Kraków 14 czerwca, 17:30
Mecz przełożony z 10.06 na 14.06.2011
Raba Dobczyce 1-1 Gościbia Sułkowice 10 czerwca, 18:00
Skawinka Skawina 6-0 Dalin Myślenice 10 czerwca, 17:00
Prokocim Kraków 4-0 Hutnik II Kraków 15 czerwca
Mecz przełożony z 11.06 na 15.06.2011
Karpaty Siepraw 0-6 Jadwiga Kraków 16 czerwca, 17:00
Mecz przełożony z 12.06 na 16.06.2011
Proszowianka Proszowice 2-1 Górnik Wieliczka 12 czerwca, 11:00
Bez punktów: 15.06.2011 17:00 Raba Dobczyce - Akademia Piłkarska 21 1-7
22. kolejka 18 czerwca 2011
Prokocim Kraków 0-3 Jadwiga Kraków 18 czerwca, 11:30
Dalin Myślenice 0-4 Wieczysta Kraków 18 czerwca, 11:30
Gościbia Sułkowice 1-0 Skawinka Skawina 18 czerwca, 12:30
Hutnik II Kraków 6-0 Proszowianka Proszowice 18 czerwca, 13:00
Górnik Wieliczka 0-5 Raba Dobczyce 18 czerwca, 10:00
Wisła II Kraków 9-1 Karpaty Siepraw 21 czerwca, 16:30
Gole dla Wisły II: Kostuj 4, Wilczyński, Baran, Kopiejka, Setner, Obtułowicz
Mecz przełożony z 18.06 na 21.06.2011
Bez punktów: 22.06.2011 16:30 Proszowianka Proszowice - Akademia Piłkarska 21 0-5
Jesteśmy wicemistrzami Krakowa
Po wysokim zwycięstwie nad Karpatami Siepraw w ostatnim meczu sezonu, możemy cieszyć się z wicemistrzowskiego tytułu.
Do mistrzostwa zabrakło jednego zwycięstwa, lub remisu z wyraźnie dominującą fizycznie w całej lidze Wieczystą. Drugie miejsce w lidze, w której walczyliśmy prawie zawsze ze starszymi przeciwnikami jest wielkim sukcesem.
Tabela
Liga rocznika 1998
|M|PKT|BR|Z|R|P|dom|wyjazd
1|Wieczysta Kraków|22|54|72-10|17|3|2|11|28|34-5|9|1|1|11|26|38-5|8|2|1
2|Wisła II Kraków|22|53|72-10|17|2|3|11|28|34-4|9|1|1|11|25|38-6|8|1|2
3|Skawinka Skawina|22|48|60-13|15|3|4|11|28|36-5|9|1|1|11|20|24-8|6|2|3
4|Prokocim Kraków|22|44|50-26|14|2|6|11|22|25-13|7|1|3|11|22|25-13|7|1|3
5|Hutnik II Kraków|22|40|44-17|12|4|6|11|23|33-5|7|2|2|11|17|11-12|5|2|4
6|Jadwiga Kraków|22|31|35-33|9|4|9|11|11|16-21|3|2|6|11|20|19-12|6|2|3
7|Proszowianka Proszowice|22|28|29-47|7|7|8|11|16|15-21|4|4|3|11|12|14-26|3|3|5
8|Gościbia Sułkowice|22|22|20-36|7|1|14|11|15|14-13|5|0|6|11|7|6-23|2|1|8
9|Dalin Myślenice|22|22|33-56|6|4|12|11|13|18-27|4|1|6|11|9|15-29|2|3|6
10|Raba Dobczyce|22|15|16-69|3|6|13|10|7|4-27|1|4|5|12|8|12-42|2|2|8
11|Karpaty Siepraw|22|13|16-63|3|4|15|12|7|7-34|1|4|7|10|6|9-29|2|0|8
12|Górnik Wieliczka|22|5|12-79|1|2|19|11|3|7-41|1|0|10|11|2|5-38|0|2|9