Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2000 (piłka nożna). Halowe Mistrzostwa Krakowa 2010/2011
Z Historia Wisły
(Nie pokazano 2 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
- | * | + | ==Orliki. Rozgrywki halowe== |
+ | |||
+ | Kraków (grupa A). | ||
+ | |||
+ | 1. kolejka 13 listopada 2010 | ||
+ | *Polonia Kraków 0-11 Wisła I Kraków 13 listopada, 12:30 | ||
+ | *Szkoła Futbolu Staniątki II 1-3 Wisła I Kraków 13 listopada, 13:00 | ||
+ | 2. kolejka 27 listopada 2010 | ||
+ | *Hutnik II Kraków 1-1 Wisła I Kraków 27 listopada, 09:30 | ||
+ | *Krakus Nowa Huta 1-1 Wisła I Kraków 27 listopada, 10:30 | ||
+ | *Wisła I Kraków 4-0 Cracovia III 27 listopada, 12:30 | ||
+ | 3. kolejka 18 grudnia 2010 | ||
+ | |||
+ | 4. kolejka 22 stycznia 2011 | ||
+ | *Bronowianka II Kraków 0-10 Wisła I Kraków | ||
+ | 5. kolejka 6 marca 2011 | ||
+ | *Borek II Kraków 2-5 Wisła I Kraków 6 marca, 09:30 | ||
+ | *Albertus II Kraków 0-10 Wisła I Kraków 6 marca, 11:30 | ||
+ | |||
+ | {|class="wikitable" style="text-align: center;" | ||
+ | | Msc | ||
+ | | drużyna | ||
+ | | mecze | ||
+ | | punkty | ||
+ | | bramki | ||
+ | | Z | ||
+ | | -R | ||
+ | | P | ||
+ | |- | ||
+ | |1||Krakus Nowa Huta||8||22||33-8||7||1||0 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||Wisła I Kraków||8||20||45-5||6||2||0 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||Borek II Kraków||8||13||13-10||4||1||3 | ||
+ | |- | ||
+ | |4||Szkoła Futbolu Staniątki II||8||11||16-17||3||2||3 | ||
+ | |- | ||
+ | |5||Bronowianka II Kraków||8||10||13-22||3||1||4 | ||
+ | |- | ||
+ | |6||Cracovia III||8||10||9-17||3||1||4 | ||
+ | |- | ||
+ | |7||Hutnik II Kraków||8||8||17-15||2||2||4 | ||
+ | |- | ||
+ | |8||Albertus II Kraków||8||6||7-22||2||0||6 | ||
+ | |- | ||
+ | |9||Polonia Kraków||8||3||1-38||1||0||7 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | ==50. Halowe Mistrzostwa Krakowa - orliki, 26.03.2011== | ||
+ | |||
+ | Ćwierćfinały | ||
+ | |||
+ | Sandecja II Nowy Sącz - Wisła I Kraków 0-3 (Kacper Moskal, Kamil Kurzawiński, Hubert Sobolewski) | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Półfinały | ||
+ | *Wieczysta Kraków - Wisła I Kraków 0-8 (Franciszek Wróblewski 3, Kacper Moskal 2, Kacper Pandyra, Jakub Żółkoś, Hubert Sobolewski) | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Finały | ||
+ | *Wisła I Kraków - Akademia Piłkarska 21 I 1-1 (Daniel Morys - Krzysztof Janicki) | ||
+ | *Akademia Piłkarska 21 I - Sandecja I Nowy Sącz 0-1 (Karol Michalik) | ||
+ | *Wisła I Kraków - Sandecja I Nowy Sącz 1-1 (Kacper Moskal - Krzysztof Wokacz) | ||
+ | |||
+ | Kolejność: | ||
+ | *1. Sandecja I Nowy Sącz | ||
+ | *2. Wisła I Kraków | ||
+ | *3. Akademia Piłkarska 21 I | ||
+ | |||
+ | WISŁA I Kraków: Mateusz Buryło, Konrad Kordeusz - Patryk Glanowski, Kamil Kurzawiński, Franciszek Wróblewski, Hubert Sobolewski, Victor Guedes, Kacper Moskal, Jakub Żółkoś, Kacper Pandyra, Daniel Morys, Kamil Ignyś. Trener: Cezary Bejm. | ||
+ | |||
- | |||
'''Liga halowa ''' | '''Liga halowa ''' | ||
2010-11-15 21:47 | 2010-11-15 21:47 | ||
- | |||
- | |||
Pierwsze mecze bez niespodzianek. | Pierwsze mecze bez niespodzianek. | ||
- | |||
- | |||
Wisła - Polonia Kraków 11:0 (bramki: Glonek 3, Franek 2, Moskit 2, Rysiek, Kura, Victor i Kuba Ż. po jednej) | Wisła - Polonia Kraków 11:0 (bramki: Glonek 3, Franek 2, Moskit 2, Rysiek, Kura, Victor i Kuba Ż. po jednej) | ||
- | |||
- | |||
Wisła - SF Staniątki 3:1 (bramki: Kuba Ż. 2 i jedna Jasiek:) | Wisła - SF Staniątki 3:1 (bramki: Kuba Ż. 2 i jedna Jasiek:) | ||
Linia 29: | Linia 95: | ||
10.30 Wisła - Krakus NH | 10.30 Wisła - Krakus NH | ||
- | [[Kategoria: Rocznik 2000]] | + | [[Kategoria: Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2000. Halowe Mistrzostwa Krakowa 2010/2011]] |
Aktualna wersja
Orliki. Rozgrywki halowe
Kraków (grupa A).
1. kolejka 13 listopada 2010
- Polonia Kraków 0-11 Wisła I Kraków 13 listopada, 12:30
- Szkoła Futbolu Staniątki II 1-3 Wisła I Kraków 13 listopada, 13:00
2. kolejka 27 listopada 2010
- Hutnik II Kraków 1-1 Wisła I Kraków 27 listopada, 09:30
- Krakus Nowa Huta 1-1 Wisła I Kraków 27 listopada, 10:30
- Wisła I Kraków 4-0 Cracovia III 27 listopada, 12:30
3. kolejka 18 grudnia 2010
4. kolejka 22 stycznia 2011
- Bronowianka II Kraków 0-10 Wisła I Kraków
5. kolejka 6 marca 2011
- Borek II Kraków 2-5 Wisła I Kraków 6 marca, 09:30
- Albertus II Kraków 0-10 Wisła I Kraków 6 marca, 11:30
Msc | drużyna | mecze | punkty | bramki | Z | -R | P |
1 | Krakus Nowa Huta | 8 | 22 | 33-8 | 7 | 1 | 0 |
2 | Wisła I Kraków | 8 | 20 | 45-5 | 6 | 2 | 0 |
3 | Borek II Kraków | 8 | 13 | 13-10 | 4 | 1 | 3 |
4 | Szkoła Futbolu Staniątki II | 8 | 11 | 16-17 | 3 | 2 | 3 |
5 | Bronowianka II Kraków | 8 | 10 | 13-22 | 3 | 1 | 4 |
6 | Cracovia III | 8 | 10 | 9-17 | 3 | 1 | 4 |
7 | Hutnik II Kraków | 8 | 8 | 17-15 | 2 | 2 | 4 |
8 | Albertus II Kraków | 8 | 6 | 7-22 | 2 | 0 | 6 |
9 | Polonia Kraków | 8 | 3 | 1-38 | 1 | 0 | 7 |
50. Halowe Mistrzostwa Krakowa - orliki, 26.03.2011
Ćwierćfinały
Sandecja II Nowy Sącz - Wisła I Kraków 0-3 (Kacper Moskal, Kamil Kurzawiński, Hubert Sobolewski)
Półfinały
- Wieczysta Kraków - Wisła I Kraków 0-8 (Franciszek Wróblewski 3, Kacper Moskal 2, Kacper Pandyra, Jakub Żółkoś, Hubert Sobolewski)
Finały
- Wisła I Kraków - Akademia Piłkarska 21 I 1-1 (Daniel Morys - Krzysztof Janicki)
- Akademia Piłkarska 21 I - Sandecja I Nowy Sącz 0-1 (Karol Michalik)
- Wisła I Kraków - Sandecja I Nowy Sącz 1-1 (Kacper Moskal - Krzysztof Wokacz)
Kolejność:
- 1. Sandecja I Nowy Sącz
- 2. Wisła I Kraków
- 3. Akademia Piłkarska 21 I
WISŁA I Kraków: Mateusz Buryło, Konrad Kordeusz - Patryk Glanowski, Kamil Kurzawiński, Franciszek Wróblewski, Hubert Sobolewski, Victor Guedes, Kacper Moskal, Jakub Żółkoś, Kacper Pandyra, Daniel Morys, Kamil Ignyś. Trener: Cezary Bejm.
Liga halowa
2010-11-15 21:47
Pierwsze mecze bez niespodzianek.
Wisła - Polonia Kraków 11:0 (bramki: Glonek 3, Franek 2, Moskit 2, Rysiek, Kura, Victor i Kuba Ż. po jednej)
Wisła - SF Staniątki 3:1 (bramki: Kuba Ż. 2 i jedna Jasiek:)
Zdjęcia z meczów w zakładce
Najbliższe mecze:
27.11 - sobota
9.30. WIsła - Hutnik II
10.30 Wisła - Krakus NH