Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2002 (piłka nożna). Liga żaków 2009/2010
Z Historia Wisły
(Nowa strona: {{Przyciski-rozgrywki |poprzedni sezon = |następny sezon = |rozgrywki1 = |rozgrywki2 = [[Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2002 (piłka nożna). Liga trampkarzy...) |
|||
Linia 21: | Linia 21: | ||
|statystyki = | |statystyki = | ||
}} | }} | ||
+ | ==Wyniki== | ||
+ | '''Żaki - I Liga (Kraków A)''' | ||
+ | 1. Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-7 Wisła II Kraków 6 września, 11:00: Gole: Damian Korczyk 2, Kamil Kaleta 2, Antoni Szkółka, Jakub Kościelniak, Piotr Buczek, Wojciech Ruśniak | ||
+ | <br>2. Wisła II Kraków 1-0 Hutnik III Kraków 10 września, 15:00: 1-0 Mirecki | ||
+ | <br>3. Gwarek Czarnochowice 1-4 Wisła II Kraków 12 września, 13:30: Gole dla Wisły II: Grzybowski 2, Kulig 2 | ||
+ | <br>5. Cracovia II 0-6 Wisła II Kraków 20 września, 16:00: | ||
+ | <br>6. Wisła II Kraków 2-6 Akademia Piłkarska 21 Kraków 26 września, 14:00: Gole dla gości: Damian Zięba 4, Filip Zawadzki, Kacper Bruzda. | ||
+ | <br>7. Hutnik III Kraków 1-9 Wisła II Kraków 30 września, 17:00: Gol dla gospodarzy: Filip Gieroński | ||
+ | <br>8. Wisła II Kraków 5-1 Gwarek Czarnochowice 11 października, 15:00 | ||
+ | <br>10. Wisła II Kraków 3-2 Cracovia II 7 października | ||
+ | <br>11. Wisła II Kraków 3-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 10 kwietnia, 14:00: 3-0 walkower -Goście nie przybyli na mecz. | ||
+ | <br>12. Hutnik III Kraków Wisła II Kraków 17 kwietnia, 16:30 | ||
+ | <br>13. Wisła II Kraków 1-0 Gwarek Czarnochowice 22 kwietnia, 15:00: 1-0 Mateusz Grzybowski | ||
+ | <br>Akademia Piłkarska 21 Kraków 10-3 Cracovia II 24 kwietnia, 15:30 | ||
+ | <br>14. 30.04.2010 17:00 Prądniczanka - Wisła II 2-6 (mecz nie liczony do tabeli) | ||
+ | <br>15. Wisła II Kraków 3-1 Cracovia II 6 maja, 15:00: Gole dla Wisły: Jakub Marchewczyk, Michał Przybyło, Mateusz Grzybowski | ||
+ | <br>16. Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-5 Wisła II Kraków 15 maja, 16:00 | ||
+ | <br>17. Wisła II Kraków Hutnik III Kraków 17 czerwca, 15:00 | ||
+ | <br>18. Gwarek Czarnochowice Wisła II Kraków 1 czerwca, 17:30 | ||
+ | <br>19. 21.06.2010 15:00 Wisła II Kraków - Prądniczanka Kraków (mecz nie liczony do tabeli) | ||
+ | <br>20. Cracovia II Wisła II Kraków 12 czerwca, 11:00 | ||
+ | <br><br> | ||
+ | Za: SportoweTempo.pl | ||
+ | ==Wyniki== | ||
+ | '''Żaki - I Liga (Kraków B)''' | ||
+ | |||
+ | Kolejka Gospodarz Gość Wynik | ||
+ | <br>1. Akademia Piłkarska 21 II - Wisła III Kraków 0:6 6 września, 12:30: Gole: Grzybowski 3, Bartłomiej Kulig 2, Jakub Kulig II. Wśród strzelców goli dla wiślaków znaleźli się dwaj bliźniacy. | ||
+ | <br>2. Wisła III Kraków - Pogoń Miechów 14:0 9 września | ||
+ | <br>3. Hutnik II Kraków - Wisła III Kraków 1:5 15 września, 15:30: Gole dla Wisły III: Dziadkowiec 3, Kolendowski, Badowski | ||
+ | <br>4. Wisła III Kraków - Prądniczanka Kraków 3:0 17 września, 15:00: walkower | ||
+ | <br>5. Hutnik IV Kraków - Wisła III Kraków 0:13 19 września, 10:00 | ||
+ | <br>6. Wisła III Kraków - Akademia Piłkarska 21 II 2:3 26 września, 15:30: Gole dla gości: Paweł Zabagło, Staś Tynor, Tomek Machno | ||
+ | <br>7. Pogoń Miechów - Wisła III Kraków 0:3 4 października, 11:00: Mecz stał na dobrym poziomie. Miechowiacy mogli zdobyć przynajmniej jedną bramkę, ale zabrakło im dokładności. Wiślacy strzelili dwa gole w wyniku nieudanych wybić piłki przez obrońców Pogoni, a trzeciego uzyskali po bardzo ładnej akcji. | ||
+ | <br>9. Prądniczanka Kraków - Wisła III Kraków 1:13 21 października | ||
+ | <br>10. Wisła III Kraków - Hutnik IV Kraków 15:0 24 października, 15:30: | ||
+ | <br>12. Pogoń Miechów - Wisła III Kraków 1:4 19 kwietnia, 16:00: Gole: Sebastian Porębski - Mateusz Grzybowski, Adrian Mirecki, Damian Korczyk, Dawid Nowakowski | ||
+ | Sędziował Jacek Kubiszyn.WISŁA III: Bała, Grzybowski, Mirecki, Pischinger, Korczyk, Kaczmarski, B. Kulig, Nowakowski, Rokosz, Badowski, J. Kulig, Wilanowski, Krysik, Tracz. | ||
+ | <br>13. Wisła III Kraków - Hutnik II Kraków 3:0 25 kwietnia, 12:00: Gole: Jakub Kulig, Dawid Dąbrowski 2. WISŁA: Jakub Glanowski, Jakub Bała, Jakub Marchewczyk, Kamil Rokosz, Bartek Kulig, Jakub Kulig, Mateusz Grzybowski, Szymon Badowski, Adrian Mirecki, Patryk Pischinger, Dawid Nowakowski, Igor Kaczmarski, Maciej Tracz. | ||
+ | <br>14. Prądniczanka Kraków - Wisła III Kraków 0:3 29 kwietnia | ||
+ | <br>15. Wisła III Kraków- Hutnik IV Kraków 12:1 8 maja, 14:00 | ||
+ | <br>16. Akademia Piłkarska 21 II - Wisła III Kraków 3:1 15 maja, 17:00 | ||
+ | <br>17. Wisła III Kraków - Pogoń Miechów 8:1 22 maja, 14:00: | ||
+ | <br>18. Hutnik II Kraków - Wisła III Kraków 29 maja, 10:00 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Źródło: http://wislakrakow2002.futbolowo.pl/wislakrakow2002/index.php |
Wersja z dnia 12:23, 29 maj 2010
[[|poprzedni sezon]] | Rozgrywki w tym sezonie | [[|następny sezon]] | |||||||||
Liga trampkarzy 2009/2010 | Turnieje 2009/2010 | ||||||||||
Mecze towarzyskie 2009/2010 | |||||||||||
Kadra | Spis Sezonów |
Wyniki
Żaki - I Liga (Kraków A)
1. Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-7 Wisła II Kraków 6 września, 11:00: Gole: Damian Korczyk 2, Kamil Kaleta 2, Antoni Szkółka, Jakub Kościelniak, Piotr Buczek, Wojciech Ruśniak
2. Wisła II Kraków 1-0 Hutnik III Kraków 10 września, 15:00: 1-0 Mirecki
3. Gwarek Czarnochowice 1-4 Wisła II Kraków 12 września, 13:30: Gole dla Wisły II: Grzybowski 2, Kulig 2
5. Cracovia II 0-6 Wisła II Kraków 20 września, 16:00:
6. Wisła II Kraków 2-6 Akademia Piłkarska 21 Kraków 26 września, 14:00: Gole dla gości: Damian Zięba 4, Filip Zawadzki, Kacper Bruzda.
7. Hutnik III Kraków 1-9 Wisła II Kraków 30 września, 17:00: Gol dla gospodarzy: Filip Gieroński
8. Wisła II Kraków 5-1 Gwarek Czarnochowice 11 października, 15:00
10. Wisła II Kraków 3-2 Cracovia II 7 października
11. Wisła II Kraków 3-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 10 kwietnia, 14:00: 3-0 walkower -Goście nie przybyli na mecz.
12. Hutnik III Kraków Wisła II Kraków 17 kwietnia, 16:30
13. Wisła II Kraków 1-0 Gwarek Czarnochowice 22 kwietnia, 15:00: 1-0 Mateusz Grzybowski
Akademia Piłkarska 21 Kraków 10-3 Cracovia II 24 kwietnia, 15:30
14. 30.04.2010 17:00 Prądniczanka - Wisła II 2-6 (mecz nie liczony do tabeli)
15. Wisła II Kraków 3-1 Cracovia II 6 maja, 15:00: Gole dla Wisły: Jakub Marchewczyk, Michał Przybyło, Mateusz Grzybowski
16. Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-5 Wisła II Kraków 15 maja, 16:00
17. Wisła II Kraków Hutnik III Kraków 17 czerwca, 15:00
18. Gwarek Czarnochowice Wisła II Kraków 1 czerwca, 17:30
19. 21.06.2010 15:00 Wisła II Kraków - Prądniczanka Kraków (mecz nie liczony do tabeli)
20. Cracovia II Wisła II Kraków 12 czerwca, 11:00
Za: SportoweTempo.pl
Wyniki
Żaki - I Liga (Kraków B)
Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1. Akademia Piłkarska 21 II - Wisła III Kraków 0:6 6 września, 12:30: Gole: Grzybowski 3, Bartłomiej Kulig 2, Jakub Kulig II. Wśród strzelców goli dla wiślaków znaleźli się dwaj bliźniacy.
2. Wisła III Kraków - Pogoń Miechów 14:0 9 września
3. Hutnik II Kraków - Wisła III Kraków 1:5 15 września, 15:30: Gole dla Wisły III: Dziadkowiec 3, Kolendowski, Badowski
4. Wisła III Kraków - Prądniczanka Kraków 3:0 17 września, 15:00: walkower
5. Hutnik IV Kraków - Wisła III Kraków 0:13 19 września, 10:00
6. Wisła III Kraków - Akademia Piłkarska 21 II 2:3 26 września, 15:30: Gole dla gości: Paweł Zabagło, Staś Tynor, Tomek Machno
7. Pogoń Miechów - Wisła III Kraków 0:3 4 października, 11:00: Mecz stał na dobrym poziomie. Miechowiacy mogli zdobyć przynajmniej jedną bramkę, ale zabrakło im dokładności. Wiślacy strzelili dwa gole w wyniku nieudanych wybić piłki przez obrońców Pogoni, a trzeciego uzyskali po bardzo ładnej akcji.
9. Prądniczanka Kraków - Wisła III Kraków 1:13 21 października
10. Wisła III Kraków - Hutnik IV Kraków 15:0 24 października, 15:30:
12. Pogoń Miechów - Wisła III Kraków 1:4 19 kwietnia, 16:00: Gole: Sebastian Porębski - Mateusz Grzybowski, Adrian Mirecki, Damian Korczyk, Dawid Nowakowski
Sędziował Jacek Kubiszyn.WISŁA III: Bała, Grzybowski, Mirecki, Pischinger, Korczyk, Kaczmarski, B. Kulig, Nowakowski, Rokosz, Badowski, J. Kulig, Wilanowski, Krysik, Tracz.
13. Wisła III Kraków - Hutnik II Kraków 3:0 25 kwietnia, 12:00: Gole: Jakub Kulig, Dawid Dąbrowski 2. WISŁA: Jakub Glanowski, Jakub Bała, Jakub Marchewczyk, Kamil Rokosz, Bartek Kulig, Jakub Kulig, Mateusz Grzybowski, Szymon Badowski, Adrian Mirecki, Patryk Pischinger, Dawid Nowakowski, Igor Kaczmarski, Maciej Tracz.
14. Prądniczanka Kraków - Wisła III Kraków 0:3 29 kwietnia
15. Wisła III Kraków- Hutnik IV Kraków 12:1 8 maja, 14:00
16. Akademia Piłkarska 21 II - Wisła III Kraków 3:1 15 maja, 17:00
17. Wisła III Kraków - Pogoń Miechów 8:1 22 maja, 14:00:
18. Hutnik II Kraków - Wisła III Kraków 29 maja, 10:00
Źródło: http://wislakrakow2002.futbolowo.pl/wislakrakow2002/index.php