Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2005. Halowa Liga Żaków 2012/2013
Z Historia Wisły
Linia 1: | Linia 1: | ||
+ | == Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Żaki > Kraków (grupa E)== | ||
+ | 1. kolejka 18 listopada 2012 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 18 listopada, 16:00 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 3-0 Cracovia III 18 listopada, 16:30 | ||
+ | 2. kolejka 25 listopada 2012 | ||
+ | |||
+ | 3. kolejka 15 grudnia 2012 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 3-2 Borek III Kraków 15 grudnia, 09:00 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 9-0 Siemacha IV Kraków 15 grudnia, 09:30 | ||
+ | 4. kolejka 6 stycznia 2013 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 0-5 AF Pogórze I Gdów 3 lutego, 16:30 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 0-1 AF Pogórze II Gdów 3 lutego, 17:00 | ||
+ | 5. kolejka 3 lutego 2013 | ||
+ | |||
+ | 6. kolejka 9 lutego 2013 | ||
+ | |||
+ | 7. kolejka 10 lutego 2013 | ||
+ | |||
+ | 8. kolejka 17 lutego 2013 | ||
+ | |||
+ | 9. kolejka 24 lutego 2013 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 3-0 Sokół Kocmyrzów 24 lutego, 14:00 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 0-0 Armatura II Kraków 24 lutego, 14:30 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 0-2 Milenium Skawina 24 lutego, 15:30 | ||
+ | 10. kolejka 3 marca 2013 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 0-1 Clepardia Kraków 3 marca, 08:30 | ||
+ | *TS Wisła II Kraków 0-0 Wieczysta II Kraków 3 marca, 09:00 | ||
+ | 11. kolejka 10 marca 2013 | ||
+ | |||
+ | {|class="wikitable" style="text-align: center;" | ||
+ | | Msc | ||
+ | | drużyna | ||
+ | | mecze | ||
+ | | punkty | ||
+ | | bramki | ||
+ | | Z | ||
+ | | R | ||
+ | | P | ||
+ | |- | ||
+ | |1||AF Pogórze I Gdów||11||31||41-8||10||1||0 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||Clepardia Kraków||11||28||37-7||9||1||1 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||Armatura II Kraków||11||24||39-7||7||3||1 | ||
+ | |- | ||
+ | |4||Wieczysta II Kraków||11||21||32-12||6||3||2 | ||
+ | |- | ||
+ | |5||Milenium Skawina||11||20||30-22||6||2||3 | ||
+ | |- | ||
+ | |6||TS Wisła II Kraków||11||17||20-12||5||2||4 | ||
+ | |- | ||
+ | |7||Sokół Kocmyrzów||11||15||19-20||4||3||4 | ||
+ | |- | ||
+ | |8||AF Pogórze II Gdów||11||9||11-27||3||0||8 | ||
+ | |- | ||
+ | |9||Garbarnia II Kraków||11||8||12-24||2||2||7 | ||
+ | |- | ||
+ | |10||Borek III Kraków||11||7||16-50||2||1||8 | ||
+ | |- | ||
+ | |11||Cracovia III||11||5||3-34||1||2||8 | ||
+ | |- | ||
+ | |12||Siemacha IV Kraków||11||3||6-43||1||0||10 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
==15.09.2012 HUTNIK KRAKÓW - WISŁA KRAKÓW== | ==15.09.2012 HUTNIK KRAKÓW - WISŁA KRAKÓW== | ||
Aktualna wersja
Spis treści |
Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Żaki > Kraków (grupa E)
1. kolejka 18 listopada 2012
- TS Wisła II Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 18 listopada, 16:00
- TS Wisła II Kraków 3-0 Cracovia III 18 listopada, 16:30
2. kolejka 25 listopada 2012
3. kolejka 15 grudnia 2012
- TS Wisła II Kraków 3-2 Borek III Kraków 15 grudnia, 09:00
- TS Wisła II Kraków 9-0 Siemacha IV Kraków 15 grudnia, 09:30
4. kolejka 6 stycznia 2013
- TS Wisła II Kraków 0-5 AF Pogórze I Gdów 3 lutego, 16:30
- TS Wisła II Kraków 0-1 AF Pogórze II Gdów 3 lutego, 17:00
5. kolejka 3 lutego 2013
6. kolejka 9 lutego 2013
7. kolejka 10 lutego 2013
8. kolejka 17 lutego 2013
9. kolejka 24 lutego 2013
- TS Wisła II Kraków 3-0 Sokół Kocmyrzów 24 lutego, 14:00
- TS Wisła II Kraków 0-0 Armatura II Kraków 24 lutego, 14:30
- TS Wisła II Kraków 0-2 Milenium Skawina 24 lutego, 15:30
10. kolejka 3 marca 2013
- TS Wisła II Kraków 0-1 Clepardia Kraków 3 marca, 08:30
- TS Wisła II Kraków 0-0 Wieczysta II Kraków 3 marca, 09:00
11. kolejka 10 marca 2013
Msc | drużyna | mecze | punkty | bramki | Z | R | P |
1 | AF Pogórze I Gdów | 11 | 31 | 41-8 | 10 | 1 | 0 |
2 | Clepardia Kraków | 11 | 28 | 37-7 | 9 | 1 | 1 |
3 | Armatura II Kraków | 11 | 24 | 39-7 | 7 | 3 | 1 |
4 | Wieczysta II Kraków | 11 | 21 | 32-12 | 6 | 3 | 2 |
5 | Milenium Skawina | 11 | 20 | 30-22 | 6 | 2 | 3 |
6 | TS Wisła II Kraków | 11 | 17 | 20-12 | 5 | 2 | 4 |
7 | Sokół Kocmyrzów | 11 | 15 | 19-20 | 4 | 3 | 4 |
8 | AF Pogórze II Gdów | 11 | 9 | 11-27 | 3 | 0 | 8 |
9 | Garbarnia II Kraków | 11 | 8 | 12-24 | 2 | 2 | 7 |
10 | Borek III Kraków | 11 | 7 | 16-50 | 2 | 1 | 8 |
11 | Cracovia III | 11 | 5 | 3-34 | 1 | 2 | 8 |
12 | Siemacha IV Kraków | 11 | 3 | 6-43 | 1 | 0 | 10 |
15.09.2012 HUTNIK KRAKÓW - WISŁA KRAKÓW
Zbiórka na mecz: Stadion Hutnika- ul Ptaszyckiego4 (szatnie obok boiska tzw. balonowego). Zabieramy dresy i korki.
Pierwsza drużyna zbiórka godz. 12:15
skład:
- Jakub Nowak
- Szymon Regulski
- Kacper Sroka
- Dawid Vardanyan
- Bartłomiej Sowa
- Nikodem Szumiec
- Dawid Cybula
- Dawid Morys
- Adrian Sikora
- Przemysław Marchut
Druga drużyna zbiórka godz. 13.45
skład:
- Adam Marcinkowski
- Mateusz Kękuś
- Damian Kowalski
- Mateusz Łacina
- Kacper Połeć
- Leon Bukowy
- Szymon Kowalik
- Daniel Sidorowicz
- Piotr Stasikowski
- Bartłomiejczyk
Mecze dla obydwu drużyn Wisły Kraków 2005 zakończyły się zwycięsko.
Gratulacje dla chłopców. Wszyscy wykazali hart ducha i serce do walki pokonując drużynę Hutnika!!!
Brawo mali Wiślacy oby tak dalej!!!
24.02.2013 Mecze w Lidze Halowej
Zbiórka na Com Com Zone o godzinie 13.15.
14.00- gramy z drużyną Sokół Kocmyrzów,
14.30- z Armatura,
15.30 - z Milenium Skawina.
Skład na mecze:
- Dawid Cybula
- Michał Hajduk
- Maciej Kasia
- Mateusz Kękuś
- Damian Kowalski
- Mateusz Łacina
- Przemysław Marchut
- Dawid Morys
- Jakub Nowak
- Daniel Sidorowicz
- Adrian Sikora
- Bartłomiej Sowa
- Kacper Sroka
- Nikodem Szumiec
- Dawid Vardanyan
03.03.2013 Mecze w Lidze Halowej
3 MARCA (NIEDZIELA) mecze na Com Com Zone. Zaczynamy: 8.30- CLEPARDIA, 9.00-WIECZYSTA
Zbiórka o godzinie 8.00
- Szymon Kowalik
- Maksymilian Skarbek
- Leon Bukowy
- A. Iheanacho
- Daniel Sidorowicz
- Kacper Połeć
- Piotr Wójtowicz
21.04.2013 Mecze z AS Progres Lidze Halowej
ZBIÓRKA NA WIŚLE. GRAMY NA BOISKU. ZABIERAMY KORKI.
Pierwsza drużyna zbiórka o godz. 11.15
skład:
- Dawid Cybula
- Mateusz Kękuś
- Mateusz Łacina
- Przemysław Marchut
- Dawid Morys
- Jakub Nowak
- Adrian Sikora
- Bartłomiej Sowa
- Kacper Sroka
- Dawid Vardanyan
Druga drużyna zbiórka godz. 12.15
skład:
- Maciej Kasia
- Damian Kowalski
- Szymon Kowalik
- Adam Marcinkowski
- Piotr Stasikowski
- Michał Hajduk
- Daniel Sidorowicz
- Kacper Połeć
- Szymon Regulski
- Grzegorz Dąbrowski
Brawo!!!
W niedzielę 21 kwietnia rozegraliśmy dwa ligowe mecze z drużyną AS Progres.
W pierwszym meczu chłopcy zwycięzyli 9:1,
Drugi mecz także okazał się zwycięski dla drużyny Wisły. Chłopcy wygrali 9:2
Gratulujemy wszystkim chłopcom wspaniałej postawy!!
Źródło: wisla-krakow.net