Turniej Młodości - Kraków - 2009.03.14-15
Z Historia Wisły
W dniach 14 i 15 marca w Krakowie odbyła się I edycja Turnieju Młodości. W kategorii juniorki młodsze do lat 14 startowało pięć zawodniczek TS Wisła Kraków. Najlepsza z nich Karolina Czyż uplasowała się na trzeciej pozycji ulegając Klaudii Dec z KS Iskry Zabrze, która zajęła druga lokatę i Nikoli Krężelok z MKS Kusy Szczecin, która okazała się niepokonana i zajęła pierwsze miejsce.
Poniżej szczegółowe wyniki turnieju:
Wyniki wieloboju kl. II (14.03.2009):
1. Krężelok Nikola (MKS Kusy Szczecin) 49,950
2. Dec Klaudia (KS Iskra Zabrze) 49,816
3. Czyż Karolina (TS Wisła Kraków) 49,016
4. Maszota Patrycja (KS Iskra Zabrze) 48,633
5. Biskup Sonia (TS Wisła Kraków) 47,316
6. Woźniak Dominika (TS Wisła Kraków 1998) 46,549
7. Łachut Aleksandra (MKS Kusy Szczecin) 46,499
8. Warmuzińska Wiktoria (KS Iskra Zabrze) 45,733
9. Stankiewicz Marta (TGS Olsztyn) 45,549
10. Szczykowska Paulina (MKS Kusy Szczecin) 45,400
11. Brzyska Lidia (TS Wisła Kraków) 45,366
12. Batko Karolina (TS Wisła Kraków) 44,333
13. Kwiczała Paula (NTG Nysa) 44,200
14. Szczepanowicz Klaudia (KS Korona Kraków) 44,166
15. Razurkiewicz Joanna (TGS Olsztyn) 43,800
16. Rutkowska Angelika (KS Korona Kraków) 40,716
17. Zoń Marta (NTG Nysa) 39,766
18. Przywara Daniela (NTG Nysa) 37,249
19. Duraj Aleksandra (NTG Nysa) 26,800
20. Snopek Dagmara (MKS Kusy Szczecin) 11,050
21. Zielińska Gloria (KS Iskra Zabrze) 0,000
Wyniki finałów skoku kl. II (15.03.2009):
1. Maszota Patrycja (KS Iskra Zabrze) 12,749
2. Dec Klaudia (KS Iskra Zabrze) 12,583
2. Czyż Karolina (TS Wisła Kraków) 12,583
4. Stankiewicz Marta (TGS Olsztyn) 12,016
5. Krężelok Nikola (MKS Kusy Szczecin) 11,783
6. Szczepanowicz Klaudia (KS Korona Kraków) 11,533
7. Woźniak Dominika (TS Wisła Kraków 1998) 11,233
8. Warmuzińska Wiktoria (KS Iskra Zabrze) 10,766
Wyniki finałów ćwiczeń na poręczach kl. II (15.03.2009):
1. Dec Klaudia (KS Iskra Zabrze) 12,200
2. Razurkiewicz Joanna (TGS Olsztyn) 11,700
3. Maszota Patrycja (KS Iskra Zabrze) 11,500
4. Snopek Dagmara (MKS Kusy Szczecin) 11,300
5. Woźniak Dominika (TS Wisła Kraków) 11,200
6. Krężelok Nikola (MKS Kusy Szczecin) 10,800
7. Brzyska Lidia (TS Wisła Kraków) 10,033
8. Kwiczała Paula (NTG Nysa) 8,500
Wyniki finałów ćwiczeń równoważni kl. II (15.03.2009):
1. Biskup Sonia (TS Wisła Kraków) 13,433
2. Czyż Karolina (TS Wisła Kraków) 12,666
2. Maszota Patrycja (KS Iskra Zabrze) 12,666
4. Krężelok Nikola (MKS Kusy Szczecin) 12,400
5. Dec Klaudia (KS Iskra Zabrze) 12,366
6. Batko Karolina (TS Wisła Kraków) 12,233
7. Warmuzińska Wiktoria (KS Iskra Zabrze) 11,500
8. Kwiczała Paula (NTG Nysa) 10,800
Wyniki finałów ćwiczeń wolnych kl. II (15.03.2009):
1. Czyż Karolina (TS Wisła Kraków) 14,000
1. Krężelok Nikola (MKS Kusy Szczecin) 14,000
3. Dec Klaudia (KS Iskra Zabrze) 13,400
4. Biskup Sonia (TS Wisła Kraków) 13,200
5. Szczykowska Paulina (MKS Kusy Szczecin) 12,666
6. Łachut Aleksandra (MKS Kusy Szczecin) 12,600
7. Woźniak Dominika (TS Wisła Kraków) 12,366
8. Brzyska Lidia (TS Wisła Kraków) 11,400
Źródło: http://www.pzg.pl/