Turniej Młodości kl II - Nysa-2005.10.16-15
Z Historia Wisły
W Nysie w dniach 15 i 16 października odbyła się II edycja Turnieju Młodości. W klasie II bezapelacyjnie najlepsza okazała się Małgorzata Miś (TGS Olsztyn), która wyprzedziła swoją koleżankę klubową Martę Biskupiak oraz Annę Liberę(TS Wisła). Kolejna nasza zawodniczka Olga Grymek uplasowała się 12 pozycji.
1. Miś Małgorzata (TGS Olsztyn) 35,696
2. Biskupiak Marta (TGS Olsztyn) 34,699
3. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 34,632
4. Drożdż Magdalena (TGS Olsztyn) 34,499
5. Eland Małgorzata (TGS Olsztyn) 34,232
6. Subotowicz Magdalena (MKS Kusy Szczecin) 33,499
7. Solik Ewa (KG Iskra Zabrze) 33,265
8. Frąckiewicz Marta (MKS Kusy Szczecin) 32,499
9. Markiewicz Edyta (TGS Olsztyn) 32,332
10. Ilnicka Dajana (KG Iskra Zabrze) 31,766
11. Lewandowska Agata (NTG Nysa) 31,516
12. Grymek Olga (TS Wisła Kraków) 31,499
13. Krzysteczko Karolina (KG Iskra Zabrze) 31,499
14. Środoń Katarzyna (KG Iskra Zabrze) 31,465
15. Dmytrów Monika (NTG Nysa) 31,432
16. Barska Agata (MKS Kusy Szczecin) 30,915
17. Błazy Natalia (TGS Olsztyn) 30,533
18. Mondry Marta (TGS Olsztyn) 30,498
19. Puzia Paulina (NTG Nysa) 30,465
20. Horoniecka Sylwia (NTG Nysa) 28,099
21. Chrząstek Anna (MKS Kusy Szczecin) 15,300
Wyniki finału ćwiczeń na skoku - kl. II (16.10.2005):
1. Eland Małgorzata (TGS Olsztyn) 8,316
2. Biskupiak Marta (TGS Olsztyn) 8,249
3. Ilnicka Dajana (KG Iskra Zabrze) 7,950
4. Subotowicz Magdalena (MKS Kusy Szczecin) 7,666
5. Drożdż Magdalena (TGS Olsztyn) 7,216
6. Miś Małgorzata (TGS Olsztyn) 6,633
7. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 4,183
8. Puzia Paulina (NTG Nysa) 3,683
Wyniki finału ćwiczeń na poręczach - kl. II (16.10.2005):
1. Drożdż Magdalena (TGS Olsztyn) 8,466
1. Biskupiak Marta (TGS Olsztyn) 8,466
3. Markiewicz Edyta (TGS Olsztyn) 7,900
4. Eland Małgorzata (TGS Olsztyn) 7,866
5. Subotowicz Magdalena (MKS Kusy Szczecin) 7,733
6. Miś Małgorzata (TGS Olsztyn) 7,566
7. Krzysteczko Karolina (TGS Olsztyn) 7,300
8. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 7,166
Wyniki finału ćwiczeń na równoważnia - kl. II (16.10.2005):
1. Miś Małgorzata (TGS Olsztyn) 9,200
2. Markiewicz Edyta (TGS Olsztyn) 9,000
3. Środoń Katarzyna (KG Iskra Zabrze) 8,833
4. Solik Ewa (KG Iskra Zabrze) 8,766
5. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 8,733
5. Drożdż Magdalena (TGS Olsztyn) 8,733
7. Dmytrów Monika (NTG Nysa) 8,133
8. Grymek Olga (TS Wisła Kraków) 8,000
Wyniki finału ćwiczeń wolnych - kl. II (16.10.2005):
1. Biskupiak Marta (TGS Olsztyn) 9,400
1. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 9,400
3. Miś Małgorzata (TGS Olsztyn) 9,388
4. Lewandowska Agata (NTG Nysa) 9,266
5. Eland Małgorzata (TGS Olsztyn) 9,100
6. Dmytrów Monika (NTG Nysa) 8,900
6. Grymek Olga (TS Wisła Kraków) 8,900
8. Mondry Marta (TGS Olsztyn) 8,866
Źródło: http://www.pzg.pl/