Wisła dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Z Historia Wisły

Spis treści

Aukcje

Mecze pokazowe

  • Halowy turniej w Chorzowie
  • Wisła Kraków - Ratownicy GOPR (2003 rok)

Wybrane artykuły

Wiślacy w 20. finale WOŚP!

Data publikacji: 06-01-2012 11:47

Tradycyjnie już Biała Gwiazda włącza się w ogólnopolskie granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W niedzielę 8 stycznia w całej Polsce odbędzie się 20. finał tej akcji charytatywnej!

Start finału WOŚP na Rynku Głównym zaplanowano na godz. 16:00. Dwie godziny później rozpocznie się licytacja dwóch miejsc w mini meczu, w którym udział wezmą piłkarze Wisły Kraków, m.in. Rafał Boguski. Mecz odbędzie się ok. godz. 19:00 w specjalnie wydzielonej strefie nieopodal sceny głównej. Zwycięzcy licytacji, oprócz możliwości gry z zawodnikami Białej Gwiazdy, otrzymają także wiślackie gadżety.

Ci, którzy nie będą mogli być razem z Wiślakami na Rynku Głównym, będą mogli obejrzeć ich w telewizji podczas dwóch wejść na żywo: o godz. 18:05 w TVP Kraków oraz o godz. 20:15 na antenie ogólnopolskiej.

Mistrzowie Polski przekażą również organizatorom Wielkiej Orkiestry koszulkę z autografami, która trafi na licytację. Dochód z jej sprzedaży zasili konto WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na pompy insulinowe dla ciężarnych kobiet.

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA
Źródło: wisla.krakow.pl