Wyniki Sportowe 2008
Z Historia Wisły
Linia 103: | Linia 103: | ||
*wielobój: | *wielobój: | ||
- | Łysy Natalia - I | + | Łysy Natalia - I miejsce |
Grzanka Karolina - II miejsce | Grzanka Karolina - II miejsce |
Wersja z dnia 21:14, 25 sty 2011
Mistrzostwa Polski – zdobyte medale: 23 medale, w tym 18 medali indywidualnie ( 3 złote, 7 srebrnych, 8 brązowych) oraz 5 medali drużynowo ( 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe )
Seniorki – 6 medali indywidualnie + 1 medal drużynowo:
Gabriela Janik – 1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe
Monika Frandofert – 2 brązowe
Drużynowo: Mistrz Polski (złoty medal) : (Katarzyna Jurkowska, Monika Frandofert, Olga Grymek, Anna Libera)
Juniorki – 3 medale indywidualnie + medal drużynowo:
Anna Libera – 1 srebrny, 2 brązowe
Drużynowo: brązowy medal : (Olga Grymek, Weronika Woźniak, Angelika Krzan, Aleksandra Biskup, Karolina Czyż)
Juniorki młodsze do lat 14 – 3 medale indywidualnie + 1 medal drużynowo:
Aleksandra Biskup - 1 złoty, 1 srebrny
Weronika Woźniak- 1 srebrny
Drużynowo: V-ce Mistrz Polski (srebrny medal): (Sonia Biskup, Dominika Woźniak, Angelika Krzan, Aleksandra Biskup, Karolina Czyż)
Juniorki młodsze do lat 12 – 6 medali indywidualnie + 2 medale drużynowo:
Sonia Biskup - 1 zloty, 1 brązowy
Lidia Brzyska - 2 brązowe
Karolina Czyż - 1 srebrny
Dominika Woźniak - srebrny
Drużynowo:
- Mistrz Polski (złoty medal (I drużyna)) : (Lidia Brzyska, Dominika Woźniak, Natalia Łysy, Julia Solarz, Karolina Batko)
- brązowy medal (II drużyna) : (Julia Heiza, Karolina Grzanka, Aleksandra Król, Gabriela Szubert, Patrycja Zawora)
Zawody Międzynarodowe:
1.Polska - Słowacja Juniorek - Nysa
Gabriela Janik - 1 miejsce
Drużynowo - 1 miejsce: Polska
2.Polska - Włochy - USA - Hiszpania Seniorek - Wenecja
Katarzyna Jurkowska: 14 miejsce
Monika Frandofert: 21 miejsce
Drużynowo - 4 miejsce: Polska
3.Mistrzostwa Europy – Clermont Ferrand
Gabriela Janik - VII miejsce w finale skoku (juniorki)
Drużynowo - 12 miejsce: Polska (w reprezentacji: Katarzyna Jurkowska)
4.Puchar Świata – Ostrawa
Monika Frandofert: finał: ćwiczenia wolne - VIII miejsce
5.Turniej Międzynarodowy - Paryż
Libera Anna - XX miejsce
Olga Grymek - XXIX miejsce
6.Turniej Międzynarodowy - Nantes
Gabriela Janik - VII miejsce
7.Nadzieje Olimpijskie - Liberec
Janik Gabriela - IV miejsce
Aleksandra Biskup - XXIX miejsce
Drużynowo: 6 miejsce: Polska
Zawody Ogólnopolskie:
1.Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
- wielobój:
Łysy Natalia - I miejsce
Grzanka Karolina - II miejsce
Król Aleksandra - III miejsce
Kopeć Klara - IV
Szkatuła Jagdwiga - VI miejsce
Bieda Maria - VII miejsce
Pałys Helena - XII miejsce
Borkowska Aleksandra - XIII miejsce
Fajto Ewelina - XIV miejsce
Ogórek Ewelina - XVI miejsce
Bizoń Michalina- XVIII miejsce
- finały na przyrządach:
- skok
Grzanka Karolina - I miejsce
Pałys Helena - VI miejsce
równoważnia
Król Aleksandra - II miejsce
- poręcze
Łysy Natalia - I miejsce
Król Aleksandra - II miejsce
Kopeć Klara - IV miejsce
Bieda Maria - V miejsce
- Ćwiczenia wolne
Łysy Natalia - I miejsce
Kopeć Klara - II miejsce
Grzanka Karolina - III miejsce
Bieda Maria - IV miejsce
2.Kontrolne Kadry Seniorek
- wiosna:
Janik Gabriela - II miejsce
Jurkowska Katarzyna - IV miejsce
Frandofert Monika - VI miejsce
- jesień:
Frandofert Monika - I miejsce
Jurkowska Katarzyna - III miejsce
Janik Gabriela - IV miejsce
Libera Anna - VI miejsce
3.Kontrolne Kadry Juniorek
- wiosna:
Grymek Olga - VIII miejsce
Libera Annna - X miejsce
- jesień:
Biskup Aleksandra - V miejsce
Woźniak Weronika - VII miejsce
4.Turniej Młodości – juniorki młodsze – edycja wiosenna
Krzan Angelika - III miejsce
Czyż Karolina - VII miejsce
Biskup Sonia - IX miejsce
5.Turniej Młodości – juniorki młodsze – edycja jesienna
Brzyska Lidia - IV miejsce
Solarz Julia - V miejsce
Woźniak Dominika - VI miejsce
6.Drużynowy Puchar Polski
TS „Wisła”: II miejsce (Klara Kopeć, Maria Bieda, Aleksandra Borkowska, Helena Pałys, Ewelina Fajto)
Źródło: Sprawozdanie Sekcji Gimnastycznej za 2008 rok.