Wyniki Sportowe 2010
Z Historia Wisły
Mistrzostwa Polski – zdobyte medale: 28 medali, w tym 24 medale indywidualnie ( 8 złotych, 6 srebrnych, 10 brązowych) oraz 4 medale drużynowo ( 3 złote, 1 srebrny )
Seniorki – 9 medali indywidualnie + 1 medal drużynowo:
Gabriela Janik – 1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe
Katarzyna Jurkowska – 2 srebrne, 2 brązowe
Monika Frandofert – 1 brązowy
Drużynowo: Mistrz Polski
Juniorki – 2 medale indywidualnie:
Karolina Czyż – 1 złoty
Weronika Woźniak – 1 srebrny
Drużynowo: IV miejsce
Juniorki młodsze do 14 lat – 6 medali indywidualnie + 2 medale drużynowo:
Julia Solarz – 2 złote, 1 srebrny
Julia Heiza – 1 brązowy
Karolina Grzanka – 1 brązowy
Aleksandra Król – 1 brązowy
Drużynowo: Mistrz Polski - II drużyna i V-ce Mistrz Polski – I drużyna
Juniorki młodsze do 12 lat - 7 medali indywidualnie + 1 medal drużynowo
Maria Bieda - 2 złote
Aleksandra Borkowska - 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy
Klara Kopeć - 1 złoty, 1 brązowy
Drużynowo: Mistrz Polski
Zawody Międzynarodowe
1.Mistrzostwa Świata – Rotterdam
Drużynowo – Polska XVII miejsce
Startowały – Gabriela Janik, Katarzyna Jurkowska, Monika Frandofert
2.Mistrzostwa Europy – Birmingham
Drużynowo – Polska X miejsce
Startowały – Gabriela Janik,Katarzyna Jurkowska, Monika Frandofert
3.Puchar Świata – Paryż
Gabriela Janik: finał: skok – VII miejsce, kwalifikacje: poręcze
4.Puchar Świata – Porto
Monika Frandofert – kwalifikacje: poręcze, równoważnia, ćw. wolne
5.Puchar Świata – Osijek
Gabriela Janik – finał: skok – II miejsce, finał: poręcze – V miejsce
Katarzyna Jurkowska – finał: ćw. wolne – IV miejsce, finał: równoważnia – VII miejsce
Monika Frandofert – finał: ćw. wolne – VI miejsce, kwalifikacje: poręcze
6.Puchar Świata – Glasgow
Monika Frandofert – kwalifikacje: ćw. wolne
7.Vitaly Scherbo Cup
Katarzyna Jurkowska – VI miejsce
Monika Frandofert – XVII miejsce
Zawody Ogólnopolskie
1.Kontrolne Kadry Seniorek - Szczecin
Frandofert Monika - II miejsce
Jurkowska Katarzyna - III miejsce
Libera Anna - V miejsce
Grymek Olga - VI miejsce
2.Kontrolne Kadry Juniorek – Szczecin
Woźniak Weronika - III miejsce
Czyż Karolina - VII miejsce
3.Kontrolne Kadry Seniorek – Kraków
Jurkowska Katarzyna - II miejsce
Frandofert Monika - III miejsce
Libera Anna - V miejsce
Grymek Olga - VI miejsce
Janik Gabriela - X miejsce
4.Kontrolne Kadry Juniorek – Kraków
Woźniak Weronika - I miejsce
Czyż Karolina - VI miejsce
Biskup Sonia - XVI miejsce
5.Turniej Młodości juniorek młodszych – Kraków
- do 14 lat:
Heiza Julia - II miejsce
Król Aleksandra - III miejsce
Brzyska Lidia - V miejsce
Grzanka Karolina - VII miejsce
Zawora Patrycja - IX miejsce
Batko Karolina - X miejsce
Solarz Julia - XXIII miejsce
- do 12 lat:
Kopeć Klara - I miejsce
Bieda Maria - II miejsce
Borkowska Aleksandra - VI miejsce
Batko Aleksandra - XV miejsce
Tokarek Zofia - XXIX miejsce
Kowal Karolina - XXXII miejsce
6.Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek – Kraków
Kłak Aleksandra - II miejsce
Kowal Karolina - III miejsce
Zagórska Kinga - IV miejsce
Hardyn Magda - V miejsce
Wągrowska Aleksandra - IX miejsce
Drelicharz Wanda - X miejsce
Król Gabriela - XIII miejsce
Onuszko Jadwiga - XIV miejsce
Stachura Aleksandra - XVIII miejsce
Szymańska Natalia - XX miejsce
7.Kontrolne Kadry Seniorek - Kraków
Jurkowska Katarzyna - II miejsce
Janik Gabriela - III miejsce
Frandofert Monika - IV miejsce
Libera Anna - VIII miejsce
8.Kontrolne Kadry Juniorek – Zabrze
Woźniak Weronika - V miejsce
Czyż Karolina - VI miejsce
Biskup Aleksandra - VII miejsce
Biskup Sonia - VIII miejsce
9.Turniej Młodości – juniorki młodsze – Zabrze
- do 14 lat:
Heiza Julia - II miejsce
Grzanka Karolina - V miejsce
Woźniak Dominika - VIII miejsce
Król Aleksandra - IX miejsce
- do 12 lat:
Kopeć Klara - I miejsce
Bieda Maria - III miejsce
Borkowska Aleksandra - IV miejsce
Ogórek Ewelina - XIII miejsce
Batko Aleksandra - XVII miejsce
Tokarek Zofia - XXI miejsce
Kowal Karolina- XXXII miejsce
10.Drużynowy Puchar Polski –młodziczki - Nysa
TS „Wisła” – I drużyna - IV miejsce
TS „Wisła” – II drużyna - IX miejsce
Źródło: Sprawozdanie Sekcji Gimnastycznej za 2010 rok.