XX Turniej im. Adama Grabki
Z Historia Wisły
Uczestnicy:
Grupa I:
1. Wacker Tirol Innsbruck (Austria)
2. Wisła Kraków I
3. Śląsk Wrocław
4. ŁKS Łódź
5. Sigma Ołomuniec (Czechy)
6. Czernomorec Odessa (Ukraina)
Grupa II:
1. SC Lassee (Austria)
2. IF Brommapojkarna (Szwecja)
3. Jagiellonia Białystok
4. Lechia Gdańsk
5. Dukla Bańska Bystrzyca (Słowacja)
6. Wisła Kraków II
Terminarz gier:
Grupa I:
1. FC Wacker Tirol - Wisła Kraków I 1:0
2. Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 3:2
3. Sigma Ołomuniec - Czernomorec Odessa 0:3
4. FC Wacker Tirol - ŁKS Łódź 1:0
5. Sigma Ołomuniec - Wisła Kraków I 0:4
6. Śląsk Wrocław - Czernomorec Odessa 1:1
7. Wisła Kraków I - ŁKS Łódź 7:0
8. FC Wacker Tirol - Czernomorec Odessa 2:0
9. Śląsk Wrocław - Sigma Ołomuniec 1:1
10. ŁKS Łódź - Czernomorec Odessa 1:1
11. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków I 0:3
12. FC Wacker Tirol - Sigma Ołomuniec 0:0
13. Wisła Kraków I - Czernomorec Odessa 2:0
14. FC Wacker Tirol - Śląsk Wrocław 1:1
15. Sigma Ołomuniec - ŁKS Łódź 0:2
msc | drużyna | mecze | punkty | bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Wisła Kraków I | 5 | 12 | 16:1 |
2 | FC Wacker Tirol | 5 | 11 | 5:1 |
3 | Śląsk Wrocław | 5 | 6 | 6:8 |
4 | Czernomorec Odessa | 5 | 5 | 5:6 |
5 | ŁKS Łódź | 5 | 4 | 5:12 |
6 | Sigma Ołomuniec | 5 | 2 | 1:10 |
Grupa II:
1. SC Lassee - IF Brommapojkarna 0:9
2. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 3:2
3. Dukla Bańska Bystrzyca - Wisła Kraków II 0:0
4. SC Lassee - Lechia Gdańsk 1:7
5. Dukla Bańska Bystrzyca - IF Brommapojkarna 1:4
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków II 0:1
7. IF Brommapojkarna - Lechia Gdańsk 3:1
8. SC Lassee - Wisła Kraków II 0:6
9. Jagiellonia Białystok - Dukla Bańska Bystrzyca 1:3
10. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków II 1:4
11. Jagiellonia Białystok - IF Brommapojkarna 1:3
12. SC Lassee - Dukla Bańska Bystrzyca 0:5
13. IF Brommapojkarna - Wisła Kraków II 8:1
14. SC Lassee - Jagiellonia Białystok 1:6
15. Dukla Bańska Bystrzyca - Lechia Gdańsk 1:4
msc | drużyna | mecze | punkty | bramki |
---|---|---|---|---|
1 | IF Brommapojkarna | 5 | 15 | 27:4 |
2 | Wisła Kraków II | 5 | 10 | 12:9 |
3 | Dukla Bańska Bystrzyca | 5 | 7 | 10:9 |
4 | Jagiellonia Białystok | 5 | 6 | 11:10 |
5 | Lechia Gdańsk | 5 | 6 | 15:12 |
6 | SC Lassee | 5 | 0 | 2:33 |
Mecze finałowe:
1 m. Gr. I - 2 m. Gr. II
1. Wisła Kraków I - Wisła Kraków II 3:0
1 m. Gr. I - 2 m. Gr. I
2. IF Brommapojkarna - FC Wacker Tirol 3:1
4 m. Gr. I - 4 m. Gr. II
3. Czernomorec Odessa - Jagiellonia Białystok 3:2
5 m. Gr. I - 5 m. Gr. II
4. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 0:5
1 m. Gr. I - 2 m. Gr. I
5. Wisła Kraków I - FC Wacker Tirol 0:2
1 m. Gr. II - 2 m. Gr. II
6. IF Brommapojkarna - Wisła Kraków II 1:0
6 m. Gr. I - 6 m. Gr. II
7. Sigma Ołomuniec - SC Lassee 4:0
3 m. Gr. I - 3 m. Gr. II
8. Śląsk Wrocław - Dukla Bańska Bystrzyca 2:2 (karne 4:3)
2 m. Gr. I - 2 m. Gr. II
9. FC Wacker Tirol - Wisła Kraków II 5:0
1 m. Gr. I - 1 m. Gr. II
10. Wisła Kraków I - IF Brommapojkarna 1:1