Zbiórka Maskotek przez "Fundację - Biała Gwiazda

Z Historia Wisły

Fundacja "Wisła – Biała Gwiazda": Zbiórka maskotek dla dzieci

29. listopada 2005,

Jak co rok, Fundacja „Wisła – Biała Gwiazda” rozpoczyna zbiórkę maskotek dla dzieci. Maskotki te – podobnie jak w roku ubiegłym – zostaną przekazane przed Świętami Bożego Narodzenia dzieciom w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika przy ul. Strzeleckiej.

Z pewnością w każdym domu są jakieś niepotrzebne zabawki, maskotki, których stan jest na tyle dobry, aby mogły bawić się nimi dzieci, dla których los nie był zbyt łaskawy i które najpiękniejsze święta w roku będą musiały spędzić w szpitalu. Przyłączamy się więc do inicjatywy organizatorów akcji i prosimy kibiców „Białej Gwiazdy” o przyniesienie niepotrzebnych zabawek i maskotek do siedziby fundacji w nowej hali Wisły (ul. Reymonta 22). Zbiórka będzie prowadzona już od dziś w każdy wtorek i czwartek między godziną 17 a 18.

Zdjęcia z przekazania maskotek dzieciom ze szpitala przy ul. Strzeleckiej w ubiegłym roku zostały opublikowane w listopadowym numerze miesięcznika Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków – „Forza Wisła”.

Fundacja "Wisła - Biała Gwiazda" (rav)

Maskotki od zawodników przed meczem z Zagłębiem 21 listopada 2010 roku
Maskotki od zawodników przed meczem z Zagłębiem 21 listopada 2010 roku