2003.02.17? Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła Kraków ??
Z Historia Wisły
| PM Tarnów | ' | Wisła Kraków | |||||||||||||||||||||||||||||
| I: | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| II: | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| III: | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| IV: | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
?17.02. W pierwszym, po spowodowanej feriami przerwie, spotkaniu małopolskiej klasy juniorek, koszykarki MKS-u PM Roleski Tarnów w bardzo ważnym dla układu tabeli pojedynku zmierzyły się we własnej hali z krakowską Wisłą.
Dziennik Polski. 2003, nr 42 (19 II) = nr 17835
Juniorki Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła Kraków 71-62 (20-20, 19-10, 17-21, 15-11). Punkty dla Wisły: Wnęk 12, Tokarska 11, Syrek 7, Wilk 7, Miszkiel 7, Zalecińska 6, Pasek 6, Matejek 4, Kołodziej 2

