2003.04.11 Wisła II Kraków - MLKS Rzeszów 64:48

Z Historia Wisły

2003.04.11, II liga, Kraków, hala Wisły, 16:00
Wisła II Kraków 64:48 MLKS Rzeszów
I: 18-11
II: 14-16
III: 20-8
IV: 12-13
Sędziowie: Komisarz: Widzów:
Wisła Kraków:
Radwan 25, Wnęk 10, Rezler 8, Kobryn 8, Ratomska 7, Gawor 6

MLKS Rzeszów:
Węklar 19, Guzara 14, Moskwa 6, Lachcik 4, Fischer 3, Cudo 2



Oto program gier półfinałowych: Kraków. Wisła II - MLKS (pt. 16 - 11.04), MLKS - Lew (sob. 16), Lew - Wisła II (niedz. 11); Gorlice.

W Krakowie od piątku do niedzieli rozgrywany był półfinałowy turniej o awans do I ligi koszykarek. Zwyciężyła Wisła, która wyprzedziła MLKS Rzeszów i Lwa Legnica. Wisła II - MLKS 64-48 -


Dziennik Polski. 2003, nr 88 (14 IV) = nr 17881

W Krakowie od piątku do niedzieli rozgrywany był półfinałowy turniej o awans do I ligi koszykarek. Zwyciężyła Wisła, która wyprzedziła MLKS Rzeszów i Lwa Legnica. Wiślaczki, prowadzone przez Aldonę Patynkę, oba mecze wygrały bardzo pewnie i wysoko. Wisła II wzmocniona została dwoma koszykarkami z kadry pierwszej drużyny - Kobryn i Radwan, które pomogły młodszym koleżankom w odniesieniu sukcesu. Turniej finałowy odbędzie się za dwa tygodnie, jeszcze nie wiadomo, kto będzie jego organizatorem. Wisła II - MLKS 64-48 (18-11, 14-16, 20-8, 12-13): Radwan 25, Wnęk 10, Rezler 8, Kobryn 8, Ratomska 7, Gawor 6 - Węklar 19, Guzara 14, Moskwa 6, Lachcik 4, Fischer 3, Cudo 2; Wisła II - Lew Legnica 76-49 (16-17, 13-10, 23-14, 24-8), punkty dla Wisły: Ratomska 22, Radwan 19, Rezler 17, Kobryn 10, Gawor 6, Tokarska 2; MLKS - Lew 64-49