Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 1998 (piłka nożna). Halowe Mistrzostwa Krakowa trampkarzy młodszych 2009/2010
Z Historia Wisły
49. Halowe Mistrzostwa Krakowa
2009-11-16 21:42
autor: adminwisla98
TERMINARZ MISTRZOSTW I TABELA
Grupa D
TS WISŁA II Kraków - GOŚCIBIA Sułkowice 4-1: Patryk Orłoś, Adam Jawor, Bartosz Żak, Wiktor Prażuch - Mateusz Krupa
TS WISŁA II Kraków - BOREK II Kraków 5-1: Przemysław Porębski 2, Adam Jawor, Filip Kowalski - Konrad Dzięgiel
CRACOVIA I Kraków - GOŚCIBIA Sułkowice 13-2: Szymon Kiebzak 3, Dawid Pawlusiński 3, Mateusz Oramus 2, Przemysław Czubaj 2, Kamil Pytlik, Piotr Mielcarek, Mirosław Tyl - Filip Sroka, Jacek Moskała
CRACOVIA I Kraków - BOREK II Kraków 10-0: Przemysław Czubaj 3, Bartosz Studnicki 2, Damian Leśniak 2, Szymon Kiebzak, Piotr Mielcarek, Filip Frosztęga
Źródło: http://wisla98.futbolowo.pl/wisla98/index.php
Tabela i wyniki
Za: SportoweTempo.pl
Trampkarze młodsi > Kraków (grupa D)
Miejsce|Drużyna |Mecze|PKT|Bramki|Z|R|P
1|Cracovia I|9|27|91-3|9|0|0
2|Jadwiga I Kraków|9|22|39-9|7|1|1
3|TS Wisła II Kraków|9|19|37-12|6|1|2
4|Proszowianka Proszowice|9|18|25-15|6|0|3
5|Gościbia Sułkowice|9|12|29-36|4|0|5
6|Gwiazda Ściejowice|9|12|15-33|4|0|5
7|Skawinka II Skawina|9|12|15-52|4|0|5
8|Borek II Kraków|9|9|8-36|3|0|6
9|Dąbski Kraków|9|3|12-41|1|0|8
10|Wawel Kraków|9|0|3-37|0|0|9
TS Wisła II Kraków 4-1 Gościbia Sułkowice 22 listopada, 13:00
TS Wisła II Kraków 5-1 Borek II Kraków 22 listopada, 13:30
TS Wisła II Kraków 0-2 Cracovia I 29 listopada, 15:30
TS Wisła II Kraków 3-0 Proszowianka Proszowice 10 stycznia, 10:30
TS Wisła II Kraków 7-1 Wawel Kraków 10 stycznia, 11:30
TS Wisła II Kraków 1-3 Gwiazda Ściejowice 16 stycznia, 14:00
TS Wisła II Kraków 7-2 Dąbski Kraków 16 stycznia, 14:30
TS Wisła II Kraków 2-2 Jadwiga I Kraków 21 lutego, 14:00
TS Wisła II Kraków 8-0 Skawinka II Skawina 21 lutego, 14:30
Wyniki Halowych Mistrzostw Krakowa trampkarzy młodszych (niedziela, 28.02.2010)
Ćwierćfinały
TS Wisła I Kraków - Jadwiga I Kraków 1-0
- Gol: Bartłomiej Martyniak
Półfinały
Hutnik I Kraków - TS Wisła I Kraków 1-0
- Gol: Marcin Szymczak
Finały
Mecz o 3. miejsce:
- TS Wisła I Kraków - Krakus I Nowa Huta 3-1
- Gole: Bartłomiej Martyniak 2, Arkadiusz Chlebowski - Filip Hładyłowicz
Mecz o 1. miejsce:
- Cracovia I - Hutnik I Kraków 2-0
Składy drużyn:
WISŁA I Kraków: Mateusz Wieczorek, Piotr Syrek, Grzegorz Murzański - Arkadiusz Chlebowski, Łukasz Skrzypek, Daniel Izdebski, Kamil Szlachta, Mateusz Ciesielski, Dominik Gaudyn, Mikołaj Tracz, Mateusz Zając, Mateusz Walentynowicz, Bartłomiej Martyniak, Jakub Kozioł.