2006.11.09 Piłkarze Wisły Kraków z wizytą w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie

Z Historia Wisły

Wiślacy wracają do szkół

[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]

Data publikacji: 09-11-2006 20:18


Ponad 300 dzieci uczestniczyło w spotkaniu z piłkarzami Wisły Kraków, jakie odbyło się dzisiaj w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie. Gośćmi młodych kibiców Białej Gwiazdy byli: Mauro Cantoro, Arkadiusz Głowacki i Maciej Stolarczyk.

Dzieci przyjęły swoich idoli owacjami. Potem przyszedł czas na wypowiedzi Wiślaków i na pytania od uczniów. Zawodnicy Białej Gwiazdy nie uciekli od odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, m.in. o środową przegraną z Ruchem Chorzów.

Po tej części spotkania nadszedł czas dla dzieci, dla których przygotowano konkursy wraz z nagrodami w postaci klubowych pamiątek. Uczniowie brali udział w konkursie rzutów karnych, konkursie wiedzy o Wiśle Kraków. W konkurencji na najlepszą przyśpiewkę lub okrzyk wiślacki zwycięzców wybierali sami piłkarze.

Na zakończenie prawie dwugodzinnego spotkania zawodnicy rozdawali autografy i fotografowali się z sympatykami Białej Gwiazdy.

To pierwsze spotkanie piłkarzy Wisły Kraków z młodymi kibicami od dłuższego czasu. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w planach są już kolejne wizyty...

Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA

Źródło: wisla.krakow.pl