2007.02.18 Wisła II Kraków - Kmita Zabierzów 2:1

Z Historia Wisły

Rezerwy lepsze od Kmity

Data publikacji: 17-02-2007 13:55


Wisła II Kraków wygrała z Kimtą Zabierzów 2:1 w meczu sparingowym rozegranym w Skotnikach. Bramki dla Wiślaków zdobyli Branko Radovanović i Paweł Smółka.

Kmita Zabierzów wystąpiła w nieco rezerwowym składzie, ponieważ zawodnicy z Zabierzowa grają dzisiaj jeszcze jeden sparing w Chorzowie.

Wisła II objęła prowadzenie w 10. minucie spotkania po bramce Branko Radovanovicia. Podopieczni trenera Kulawika mieli jeszcze kilka szans na podwyższenie wyniku w pierwszej połowie, ale bramkarz gości nie dał się pokonać drugi raz.

W drugiej połowie gra sie zaostrzyła i Kmita zaczęła stwarzać sobie więcej sytuacji strzeleckich. W 52. minucie Marcin Juszczyk musiał w końcu wyciągać piłkę z siatki po tym, jak Konrad Cebula ograł Wiślackich obrońców i wpakował piłkę do bramki.

Swoje okazje do zdobycia gola mieli także Wiślacy, m.in. Dawid Kwiek, który trafił w boczną siatkę bramki oraz Branko Radovanović. Bramkę na wagę zwycięstwa w 87. minucie zdobył Paweł Smółka. Tuż przed końcem spotkania okazję do podwyższenia wyniku miał Nikola Mijailović, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego trafiła w słupek.

Wisła II Kraków - Kmita Zabierzów 2:1 (1:0)

10' Radovanović

52' Cebula - Kmita

87' Smółka

Wisła II Kraków: Juszczyk - Jacek, Tyrpuła, Darda, Rygielski - Burliga, Pławiak, Mączyński, Grochowski - Smółka, Radovanović Na boisku w drugiej połowie w zespole Wisły II pojawili się: Pławiak, Zalewski, Batko, Mijailović, Pindur i Łapuszek. Kmita Zabierzów: Różalski - Sosnowski, Kocis, Pokrywka, Zontek - Krauz, Stolarz, Cebula, Suchan - Siara, Ankowski.

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA


Źródło: wisla.krakow.pl


?18.02. Wisła II Kraków - Kmita Zabierzów 2-1 (1-0). Bramki: Radovanović 10, Smółka 87 - Cebula 52 . Wisła II: Juszczyk - Jacek (60 Mijailović), Tyrpuła, Darda (46 Łapuszek), Rygielski (67 Darda) - Burliga (46 Brud), Mączyński (60 Zalewski), Pławiak (60 Chris), Grochowski (46 Kwiek) - Radovanović (60 Batko), Smółka. zobacz