2009.04.21 Piłkarze Wisły Kraków z wizytą w Zespole Szkół w Zielonkach

Z Historia Wisły

Wiślacy odwiedzili Zielonki

Data publikacji: 21-04-2009 12:07


Piłkarze Białej Gwiazdy wrócili do szkół! Tym razem Mauro Cantoro, Junior Diaz i Marcelo wybrali się do Zespół Szkół w Zielonkach.

Cracovia? Legia? Nie! W tych klubach nie zagramy – odpowiedzieli zgodnie wszyscy piłkarze Wisły, na pytanie zadane przez młodego gimnazjalistę. Dociekliwych pytań było wiele, oprócz tych z którymi zawodnicy spotykają się praktycznie w każdej szkole jak np.: od kiedy grają w piłkę? pytano również o to, czy Mauro ma swoje ulubione buty, które przynoszą mu szczęście? Cantoro przyznał, że piłkarskie buty są najważniejsze, ale szczęśliwego obuwia nie posiada…

Furorę wśród piłkarzy zrobiły Natalia i Karolina, które zaśpiewały napisaną przez siebie przyśpiewkę: (na melodię „Czerwone i bure”)

Mistrzostwo mamy, mamy,

Nikomu nie damy, nie damy,

Bo Wisełkę mamy i tak

ją KOCHAMY!

Wisełko gramy, gramy,

Trzy punkty zdobywamy

i WYGRYWAMY!

Po raz kolejny okazało się, że piłka nożna to ulubiony sport mężczyzn, ale piłkarze dzięki swojemu urokowi są ulubieńcami dziewcząt! Trójka Wiślaków z trudem opuściła w szkołę w Zielonkach, bowiem cały czas wokół zawodników kręciła się grupa gimnazjalistek, którym autografy na pocztówkach i zdjęcie klasowe nie wystarczyły!


Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl