2011.06.12, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo, Bytom

Z Historia Wisły

Wyniki

Młodzicy sześć razy na podium

Jeden złoty, dwa srebrne i trzy brązowe medale wywalczyli zawodnicy Wisły podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Judo, które odbyły się w Bytomiu.

Na najwyższym stopniu podium stanął Oskar Kordaś, który okazał się najlepszy w kategorii wagowej do 38 kg. Srebrne medale wywalczyli Karolina Sobalska (70 kg) i Bartosz Karaś (42 kg). Na trzecich miejscach zaś uplasowali się: Karolina Bobilewicz (40 kg), Aleksandra Bień (63 kg) oraz Karol Jarosiński (46 kg). Oprócz wyżej wymienionych, troje innych wiślaków zdobyło punktowane miejsca. Na piątych lokatach uplasowali się Julia Klimek i Hubert Guzowski, zaś na siódmej Sławomir Piwowarczyk.

W tym tygodniu naszą młodzież czeka Międzynarodowy Turniej w Kopalni Soli w Bochni. A potem będzie budowanie formy na zgrupowaniu klubowym w Zemplinskiej Siravie oraz na obozie kadry wojewódzkiej w Niedzicy. A wszystko to po to, aby jak najlepiej wypaść w październikowym Pucharze Polski, który w tej kategorii wiekowej jest traktowany jak mistrzostwa Polski.

Źródło: tswisla.pl