2012.06.09-10 IV Turniej Szachowy TS Wisła
Z Historia Wisły
Kraków 2012-06-09/2012-06-10
Tempo gry: P'60
Organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
IV Turniej Szachowy TS Wisła - Grupa A - z rank 1600 i wyższy
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 2 | I | Jerzy Kyć | POL | 1732 | 2000 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 19.50 | 27.00 | 5 | 23.5 | 2025 | |
2 | 3 | II | Szymon Gumularz | POL | 1691 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 19.50 | 26.00 | 4 | 23.5 | 1925 | |
3 | 1 | II | Tikhonov, Valeri | 0 | 1800 | KKSz Kraków | 5.0 | 19.50 | 26.00 | 4 | 18.5 | 1900 | ||
5 | 6 | II | Renata Gaudyn | POL | 1512 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 17.50 | 26.00 | 4 | 17.0 | 1825 | |
8 | 10 | II | Hubert Musiał | POL | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 16.00 | 22.50 | 2 | 14.0 | 1658 | |
10 | 8 | II | Konrad Włodarczyk | POL | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 14.00 | 19.50 | 2 | 8.0 | 1601 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 7 | 1.0 | 28095 | III | Dulak, Karol | 1463 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
2 | (B) | 1 | 5 | 2.0 | 28423 | II | Madej, Roman | 1592 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
3 | (C) | = | 3 | 2.5 | 29659 | II | Szymon Gumularz | 1691 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | = | 1 | 3.0 | 39333 | II | Tikhonov, Valeri | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 4 | 4.0 | 15578 | II | Nowakowski, Jacek | 1609 | 1800 | SS-T Lubcza Racławówka |
6 | (B) | 1 | 10 | 5.0 | 43591 | II | Hubert Musiał | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 6 | 6.0 | 23051 | II | Renata Gaudyn | 1512 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 8 | 1.0 | 41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | (C) | 1 | 11 | 2.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
3 | (B) | = | 2 | 2.5 | 26164 | I | Jerzy Kyć | 1732 | 2000 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 1 | 4 | 3.5 | 15578 | II | Nowakowski, Jacek | 1609 | 1800 | SS-T Lubcza Racławówka |
5 | (B) | 1 | 6 | 4.5 | 23051 | II | Renata Gaudyn | 1512 | 1600 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | = | 5 | 5.0 | 28423 | II | Madej, Roman | 1592 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
7 | (B) | 0 | 1 | 5.0 | 39333 | II | Tikhonov, Valeri | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | 39333 | II | Tikhonov, Valeri | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 1 | 9 | 1.0 | 33591 | II | Suder, Jakub | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 1 | 7 | 2.0 | 28095 | III | Dulak, Karol | 1463 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
4 | (B) | 1 | 10 | 3.0 | 43591 | II | Hubert Musiał | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | 0 | 3 | 3.0 | 29659 | II | Szymon Gumularz | 1691 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | (B) | 1 | 8 | 4.0 | 41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 0 | 2 | 4.0 | 26164 | I | Jerzy Kyć | 1732 | 2000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | 28423 | II | Madej, Roman | 1592 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
2 | - | + | 1.0 | |||||||
3 | (B) | 1 | 8 | 2.0 | 41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 0 | 6 | 2.0 | 23051 | II | Renata Gaudyn | 1512 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 1 | 11 | 3.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | 0 | 2 | 3.0 | 26164 | I | Jerzy Kyć | 1732 | 2000 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 0 | 9 | 3.0 | 33591 | II | Suder, Jakub | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 3 | 0.0 | 29659 | II | Szymon Gumularz | 1691 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | (B) | 0 | 7 | 0.0 | 28095 | III | Dulak, Karol | 1463 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
3 | (C) | 0 | 10 | 0.0 | 43591 | II | Hubert Musiał | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | - | + | 1.0 | |||||||
5 | (B) | 1 | 9 | 2.0 | 33591 | II | Suder, Jakub | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | 0 | 6 | 2.0 | 23051 | II | Renata Gaudyn | 1512 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 11 | 3.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
IV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa B - z rank 1600 i niższym
Kraków 2012-06-09/2012-06-10
Tempo gry: P'60
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 16 | Pierzchała, Michał | POL | 0 | 1000 | MPZSzach Kraków | 6.0 | 20.00 | 27.00 | 5 | 23.5 | 1650 | III | |
2 | 8 | IV | Dziembaj, Grzegorz | POL | 0 | 1400 | KS Cracovia 1906 Kraków | 5.0 | 21.00 | 29.00 | 4 | 21.5 | 1575 | III |
3 | 14 | IV | Konrad Ciborowski | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 17.00 | 23.50 | 5 | 17.0 | 1600 | III |
4 | 9 | IV | Radosław Radoń | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 20.50 | 28.50 | 4 | 18.0 | 1525 | |
7 | 4 | III | Edgar Dziedzic | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 17.50 | 25.00 | 4 | 18.0 | 1450 | |
8 | 3 | III | Radosław Peszkowski | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 17.50 | 23.50 | 3 | 15.5 | 1475 | |
9 | 12 | IV | Tomasz Pukło | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 15.00 | 21.00 | 3 | 10.5 | 1475 | |
11 | 15 | IV | Haridas Poręba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 14.00 | 20.00 | 3 | 11.0 | 1375 | ||
14 | 1 | III | Mikołaj Dziaduła | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 14.50 | 20.50 | 1 | 4.5 | 1275 | |
16 | 13 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 16.00 | 22.00 | 1 | 5.0 | 1200 |
IV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa C - 2004 i młodsi
Kraków 2012-06-10/2012-06-10
Tempo gry: P'30
Organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 4 | III | Wikar, Martyna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 7.0 | 23.00 | 32.50 | 7 | 28.0 | 1757 | ||
2 | 9 | IV | Turski, Bartłomiej | POL | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz | 6.0 | 20.00 | 28.00 | 6 | 23.0 | 1632 | |
3 | 1 | III | Kalinowski, Konrad | POL | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 5.0 | 23.00 | 33.00 | 5 | 24.0 | 1532 | |
4 | 12 | IV | Kajetan Kuszlik | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 22.00 | 32.00 | 5 | 20.0 | 1507 | |
13 | 5 | IV | Franciszek Maj | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 16.00 | 22.50 | 4 | 17.0 | 1382 | |
16 | 19 | V | Ignacy Kosowski | POL | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 16.50 | 24.50 | 3 | 12.5 | 1225 | |
20 | 26 | Antoni Niemczura | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 16.50 | 23.00 | 3 | 12.0 | 1188 | V | |
23 | 7 | IV | Tymon Śliwiński | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 15.50 | 21.00 | 3 | 12.0 | 1132 | |
25 | 20 | V | Iwo Wójcikiewicz | POL | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 17.00 | 22.50 | 2 | 7.0 | 1019 | |
26 | 29 | Maciej Ryś | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 12.00 | 16.00 | 2 | 6.0 | 1007 | ||
28 | 28 | Magdalena Wójtowicz | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.5 | 13.00 | 18.00 | 1 | 6.5 | 950 | ||
29 | 24 | Łucja Ciborowska | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 14.50 | 21.50 | 1 | 1.0 | 863 | ||
30 | 30 | Jakub Tynel | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 13.50 | 18.50 | 0 | 4.5 | 844 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 27 | 1.0 | Matusik, Milena | 0 | 1000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
2 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | 43503 | III | Wikar, Martyna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 1 | 16 | 2.0 | 39533 | IV | Jezierska, Emilia | 0 | 1250 | UKS Czarny Koń Olkusz |
4 | (B) | 1 | 6 | 3.0 | 44143 | IV | Święch, Łukasz | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 8 | 4.0 | 43743 | IV | Chulist, Adam | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 0 | 1 | 4.0 | 44118 | III | Kalinowski, Konrad | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (B) | 1 | 10 | 5.0 | 42456 | IV | Jurkiewicz, Dominik | 0 | 1400 | MCKiS Jaworzno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 20 | 1.0 | 45171 | V | Iwo Wójcikiewicz | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
2 | (B) | 1 | 14 | 2.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
3 | (C) | 0 | 22 | 2.0 | 46163 | V | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1200 | UKS Goniec Staniątki |
4 | (B) | 0 | 2 | 2.0 | 38216 | III | Wrona, Florian | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 1 | 17 | 3.0 | 46404 | IV | Zawadzka, Julita | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki |
6 | (B) | 0 | 10 | 3.0 | 42456 | IV | Jurkiewicz, Dominik | 0 | 1400 | MCKiS Jaworzno |
7 | (C) | 1 | 21 | 4.0 | 45150 | V | Abramowicz, Maciej | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | 43503 | III | Wikar, Martyna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | (B) | 1 | 27 | 1.0 | Matusik, Milena | 0 | 1000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
3 | (C) | 0 | 14 | 1.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
4 | (B) | 1 | 30 | 2.0 | Jakub Tynel | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 6 | 2.0 | 44143 | IV | Święch, Łukasz | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 26 | 3.0 | Antoni Niemczura | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (B) | = | 3 | 3.5 | 43054 | III | Ślusarczyk, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 11 | 0.0 | 44309 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
2 | (C) | 0 | 17 | 0.0 | 46404 | IV | Zawadzka, Julita | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki |
3 | (B) | 1 | 29 | 1.0 | Maciej Ryś | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (C) | 1 | 13 | 2.0 | 46108 | IV | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1400 | |
5 | (B) | 1 | 7 | 3.0 | 44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | 0 | 19 | 3.0 | 45189 | V | Ignacy Kosowski | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 0 | 15 | 3.0 | 44119 | IV | Matusik, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 22 | 0.0 | 46163 | V | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1200 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (B) | 1 | 24 | 1.0 | Łucja Ciborowska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | 38216 | III | Wrona, Florian | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 1 | 28 | 2.0 | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 26 | 2.0 | Antoni Niemczura | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
6 | (B) | 1 | 16 | 3.0 | 39533 | IV | Jezierska, Emilia | 0 | 1250 | UKS Czarny Koń Olkusz |
7 | (B) | 0 | 27 | 3.0 | Matusik, Milena | 0 | 1000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 5 | 0.0 | 41639 | IV | Franciszek Maj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
2 | (C) | 1 | 29 | 1.0 | Maciej Ryś | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (B) | 0 | 15 | 1.0 | 44119 | IV | Matusik, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (C) | 0 | 3 | 1.0 | 43054 | III | Ślusarczyk, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | (B) | 0 | 27 | 1.0 | Matusik, Milena | 0 | 1000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
6 | (C) | 0 | 23 | 1.0 | 45938 | V | Mąkola, Dominika | 0 | 1100 | |
7 | (C) | 1 | 28 | 2.0 | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 14 | 0.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (B) | 0 | 20 | 0.0 | 45171 | V | Iwo Wójcikiewicz | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
3 | (C) | 0 | 26 | 0.0 | Antoni Niemczura | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (C) | 1 | 25 | 1.0 | 44374 | Sowa, Krzysztof | 0 | 1000 | ||
5 | (B) | 0 | 13 | 1.0 | 46108 | IV | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1400 | |
6 | (B) | 1 | 24 | 2.0 | Łucja Ciborowska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (C) | 0 | 16 | 2.0 | 39533 | IV | Jezierska, Emilia | 0 | 1250 | UKS Czarny Koń Olkusz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 13 | 0.0 | 46108 | IV | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1400 | |
2 | (C) | 0 | 21 | 0.0 | 45150 | V | Abramowicz, Maciej | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (B) | 1 | 25 | 1.0 | 44374 | Sowa, Krzysztof | 0 | 1000 | ||
4 | (C) | 0 | 7 | 1.0 | 44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | = | 30 | 1.5 | Jakub Tynel | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
6 | (C) | 0 | 27 | 1.5 | Matusik, Milena | 0 | 1000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
7 | (B) | 0 | 20 | 1.5 | 45171 | V | Iwo Wójcikiewicz | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 9 | 0.0 | 45824 | IV | Turski, Bartłomiej | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
2 | (C) | 0 | 7 | 0.0 | 44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | (B) | 0 | 23 | 0.0 | 45938 | V | Mąkola, Dominika | 0 | 1100 | |
4 | (C) | 0 | 27 | 0.0 | Matusik, Milena | 0 | 1000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
5 | (B) | 0 | 25 | 0.0 | 44374 | Sowa, Krzysztof | 0 | 1000 | ||
6 | (C) | 0 | 29 | 0.0 | Maciej Ryś | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (B) | 1 | 30 | 1.0 | Jakub Tynel | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 15 | 0.0 | 44119 | IV | Matusik, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | (C) | = | 23 | 0.5 | 45938 | V | Mąkola, Dominika | 0 | 1100 | |
3 | (B) | 0 | 21 | 0.5 | 45150 | V | Abramowicz, Maciej | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (C) | 0 | 19 | 0.5 | 45189 | V | Ignacy Kosowski | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | = | 28 | 1.0 | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 25 | 1.0 | 44374 | Sowa, Krzysztof | 0 | 1000 | ||
7 | (C) | 0 | 24 | 1.0 | Łucja Ciborowska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |