Z Historia Wisły
- 2012.06.15-17 Mistrzostwa Małopolski w strzelectwie sportowym. Kraków
- 16 czerwca
- 50 m: Karabin sportowy 60 strzałów, leżąc (Ksp 60 L) – Juniorka mł
- 1. Elżbieta Kobyłczyk TS WISŁA: 93+96+98+99+97+96=579|15x
- 2. OGÓREK Katarzyna TKS LOK Tarnów 578 13x
- 3. JANISZEWSKA Aleksandra TKS LOK Tarnów 576
- 50 m: Karabin sportowy 60 strzałów, leżąc (Ksp 60 L) – Seniorka
- 1. SZCZEPANIEC Ewelina ZO LOK Kraków 585 29x
- 2. JABŁOŃSKA GraŻyna WKS WAWEL Kraków 585 28x
- 3. BUDEK Ewa ZO LOK Kraków 575 21X
- 4. CIELEBON Iwona TS WISŁA: 86+90+91+87+88+91=533 9X
- 50 m: Karabin sportowy 60 strzałów, leżąc (Ksp 60 L) – Junior mł
- 1. DUDEK Mateusz WKS WAWEL Kraków 583 26X
- 2. KUŚ Marcin UKS Żywiec-Moszczanica 581 25X
- 3. Filip Bodzoń TS WISŁA: 94+95+97+99+96+96=577 18X
- 50 m: Karabin dowolny 60 strzałów, leżąc (Kdw 60 L) – Junior
- 1. GAJKOWSKI Krzysztof TS WISŁA: 98+94+98+97+95+98=580 23x
- 2. Mateusz Bartkiewicz TS WISŁA: 95+97+98+96+94+92=572 12x
- 3. KUCHNO Jakub PROMIEŃ Bochnia 490 2x
- 50 m: Karabin dowolny 60 strzałów, leżąc (Kdw 60 L) – Junior
- 1. GAJKOWSKI Krzysztof TS WISŁA: 98+94+98+97+95+98=580 23x
- 2. Mateusz Bartkiewicz TS WISŁA: 95+97+98+96+94+92=572 12x
- 3. KUCHNO Jakub PROMIEŃ Bochnia 490 2x
- 50 m: Karabin sportowy 40 strzałów, leżąc (Ksp 40 L) – młodzik
- 50 m: Pistolet dowolny 60 strzałów (Pdw 60) – Seniorzy
- 1. DEMBOWSKI Adam ZO LOK Kraków 523 7x
- 2. Rafał Sumara TS WISŁA: 85 91 88 85 88 85=522 7x
- 3. CZAPLA Łukasz WKS WAWEL Kraków 521 4x
- 6. Szymon Sowiński TS WISŁA: 87+88+80+75+81+77=488 3x
- 8. Franciszek Starczyński TS WISŁA: 56+73+64+72+57+79=401 5x
- 50 m: Pistolet dowolny 40 strzałów (Pdw 40 sk) – Seniorzy
- 25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów – część dokładna (Psp 30 d) – Senior sk
- 1. MORYŚ Krzysztof SQUAD Kraków 282 3x
- 2. DEMBOWSKI Adam ZO LOK Kraków 278 7x
- 3. RADECKI Mirosław WKS WAWEL Kraków 278 6x
- 6. Mariusz Sołtysiak TS WISŁA 88+87+91=266 2x
- 17. Marek Kaszuba TS WISŁA: 45+60+51=156 1x
- 25 m: Pistolet central. zapłonu 30 strzałów – część dokładna (Pcz 30 d) – Senior sk
- 1. Mariusz Sołtysiak TS WISŁA 91+94+96=281 8x
- 2. MORYŚ Krzysztof SQUAD Kraków 281 4x
- 3. RADECKI Mirosław WKS WAWEL Kraków 273
- 25 m: Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20) – Senior
- 1. MORYŚ Krzysztof SQUAD Kraków 535 2x
- 2. DEMBOWSKI Adam HTS LOK Kraków 518 5x
- 3. Mariusz Sołtysiak TS WISŁA: 86+88+83+92+80+80=509 7x
- 17 czerwca
- 50 m: Karabin sportowy 3x20 strzałów (Ksp 3x20) – Juniorka mł
- 1. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów 537 9x
- 2. Elżbieta Kobyłczyk TS WISŁA: 96+94+83+83+84+80=520 11x
- 3. OGÓREK Katarzyna TKS LOK Tarnów 509 7x
- 50 m: Karabin sportowy 3 x10 strzałów (Ksp 3 x 10) – młodziczka
- 1. FIRMUGA Barbara UKS Lisek Lisia Góra 219 2x
- 2. Magdalena Hachlica TS WISŁA: 89+49+74=212 1x
- 3. BODURKA Dominika PROMIEŃ Bochnia 207 2x
- 50 m: Karabin sportowy 3 x10 strzałów (Ksp 3 x 10) – młodzik
- 50 m: Karabin sportowy 3x20 strzałów (Kdw 3x20) – Junior mł
- 1. BARNAŚ Adrian TKS LOK Tarnów 517 9x
- 2. Filip Bodzoń TS WISŁA: 93+95+80+71+83+88=510 6x
- 3. FLIŚNIK Grzegorz HTS LOK Kraków 493 10x
- 25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30) – Junior mł
- 1. Szymon Strączek TS WISŁA: 87+84+79+80+57+69=456 2x
- 2. BILECKI Krzysztof ZO LOK Kraków 294
- 25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30 d) – młodzik
- 1. NOWAK Tomasz PROMIEŃ Bochnia 229 1x
- 2. Patryk Baranik TS WISŁA: 63+68+75=206 1x
- 25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów cz. szybka (Psp 30 sz) – młodzik
- 1. NOWAK Tomasz PROMIEŃ Bochnia 255 3x
- 2. Patryk Baranik TS WISŁA: 64+70+64=198