Z Historia Wisły
- 2012.09.21-23 OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM JUNIORÓW I SENIORÓW - MISTRZOSTWA LOK. Kraków
- 21 września
- 10 m: Karabin pneumatyczny 40 strzałów (Kpn 40) – Juniorki
- 1. STELMACH Paulina TKS-Tarnów 388
- 2. WERELUSZ Sara LOK-Rzeszów 384
- 3. KOŁODZIEJ Kinga TKS-Tarnów 384
- 9. Paulina Binias TS Wisła: 91+94+94+93=372|12x
- 11. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 94+93+90+88=365|11x
- 10 m: Karabin pneumatyczny 60 strzałów (Kpn 60) – Seniorzy
- 10 m: Karabin pneumatyczny 60 strzałów (Kpn 60) – Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER-Kozienice 575
- 2. ŻYWIEC Radosław NAFTA-Krosno 570
- 3. PIAŚCIK Paweł PIAST-Bieruń 558
- 8. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 91+92+87+87+89+91=537|12x
- 50 m: Pistolet dowolny 60 strzałów (Pdw 60) – Seniorzy
- 1. MAJDAK Marek KS ZO LOK-Kraków 550
- 2. KOZŁOWSKI Krzysztof HAMER-Kozienice 542
- 3. DEMBOWSKI Adam KS ZO LOK-Kraków 538
- 8. Rafał Sumara TS Wisła: 89+93+93+83+85=526|8x
- 34. Andrzej Zygmuntowicz TS Wisła: 76+81+79+76+72+76=460|1x
- 37. Franciszek Starczyński TS Wisła: 76+75+65+68+82+77=443|2x
- 50 m: Pistolet dowolny 60 strzałów (Pdw 60) – Juniorzy
- 1. WAŁĘGA Krzysztof PODKARPACIE-Jedlicze 534
- 2. PIETRZAK Jerzy WAWEL-Kraków 521
- 3. ŚWIECZKOWSKI Krzysztof WAWEL-Kraków 517
- 9. Stanisław Bylina TS Wisła: 65+60+84+75+78+73=435
- 22 września
- 50 m: Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (Kdw 60L) – Seniorzy
- 1. BURDA Andrzej ALU-PRO-Opole 598
- 2. SMOL Wojciech PIAST-Bieruń 595
- 3. GŁADYSZEWSKI Adam SNAJPER-Lublin 591
- 4. Marcin Królikowski TS Wisła: 100+98+99+96+99+98=590|30x
- 7. Mateusz Cygan TS Wisła: 98+97+97+95+99+100=586|32x
- 50 m: Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (Kdw 60L) – Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER-Kozienice 586
- 2. GOŁUCH Dariusz UKS-Żywiec 585
- 3. ADRIAN Marcin PIAST-Bieruń 581
- 13. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 93+98+92+92+93+96=564|13x
- 50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60L) – Juniorki
- 1. KUBISZTAL Patrycja TKS-Tarnów 591
- 2. SKWIRUT Aleksandra LOK-Rzeszów 582
- 3. CISAK Ewelina WAWEL-Kraków 581
- 7. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 95+94+97+96+98+97=577|21x
- 21. Paulina Binias TS Wisła: 83+90+93+88+93+91=538|9x
- 10 m: Pistolet pneumatyczny 60 strzałów (Ppn 60) – Juniorzy
- 1. PIETRZAK Jerzy WAWEL-Kraków 566
- 2. CZYŻ Mateusz WAWEL-Kraków 566
- 3. DOPART Przemysław KS ZO LOK-Kraków 562
- 9. Stanisław Bylina TS Wisła: 91+88+93+89+90+91=542|10x
- 23 września
- 25 m: Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów cz. d. (Pcz 30d) – Seniorzy
- 1. MAJDAK Marek KS ZO LOK-Kraków 290
- 2. CHRONOWSKI Robert KROKUS-Nowy Sącz 283
- 3. KWIATEK Paweł LOK-Rzeszów 282
- 10. Szymon Polaszczyk TS Wisła: 88+95+91=274|4x
- 10 m: Pistolet pneumatyczny 60 strzałów (Ppn 60) – Seniorzy
- 25 m: Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20) – Seniorzy
- 1. DEMBOWSKI Adam KS ZO LOK-Kraków 552
- 2. JASUTOWICZ Andrzej LOK-Olsztyn 534
- 3. KRATOWSKI Grzegorz LOK-Krotoszyn 531
- 8. Szymon Polaszczyk TS Wisła: 93+93+94+89+80+69=518|11x
- 10 m: Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40) – Seniorki
- 1. BUKOWIEC Monika KS ZO LOK- Kraków 364
- 2. SZUFŁAT Joanna KS ZO LOK-Kraków 362
- 3. FALASA Anita WAWEL-Kraków 361
- 6. Paulina Kruczała TS Wisła: 84+87+91+91=353|6x
- 12. Elżbieta Szwed TS Wisła: 79+85+86+93=343|3x
- 50 m: Karabin dowolny 3 postawy (Kdw 3x20) – Seniorzy
- 1. BURDA Andrzej ALU-PRO-Opole 571
- 2. Mateusz Cygan TS Wisła: 98+97+90+90+90+90=555|15x
- 3. GRUBKA Piotr PIAST-Bieruń 542 1
- 50 m: Karabin dowolny 3 postawy (Kdw 3x20) – Juniorzy
- 1. WIELGOMAS Szymon HAMER-Kozienice 558
- 2. PAWUL Tomasz TWIERDZA-Przemyśl 549
- 3. PIAŚCIK Paweł PIAST-Bieruń 541
- 4. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 96+97+89+83+89+79=533|16x
- 50 m: Karabin sportowy 3 postawy (Ksp 3x20) – Juniorki
- 1. KUBISZTAL Patrycja TKS-Tarnów 569
- 2. CISAK Ewelina WAWEL-Kraków 568 1
- 3. CHRABĄSZCZ Alicja ALU-PRO-Opole 562
- 7. Elżbieta Kobyłczyk TS Wisła: 94+98+82+76+91+93=534|11x
- 9. Paulina Binias TS Wisła: 88+87+84+84+89+94=526|8x