2012.11.10, I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu
Z Historia Wisły
Wyniki
- Hubert Meers - zdobył kategorię V
- Jakub Kurczyna - zdobył kategorię V
Wyniki szczegółowe
I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu
Kraków - ul.Jaremy 12 2012-11-10/2012-11-10
Tempo gry: P'30
Organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 2 | III | Salawa, Wiktor | POL | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | 6.0 | 22.00 | 32.00 | 6 | 23.0 | 1607 | |
2 | 1 | III | Wrona, Florian | POL | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | 6.0 | 22.00 | 31.00 | 6 | 27.0 | 1632 | |
3 | 24 | IV | Janiak, Izabela | POL | 0 | 1250 | MKS MOS Wieliczka | 6.0 | 21.50 | 30.00 | 6 | 23.0 | 1638 | |
5 | 9 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | 5.0 | 24.00 | 32.50 | 5 | 23.0 | 1525 | |
23 | 15 | IV | Franciszek Maj | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 14.50 | 21.00 | 4 | 14.0 | 1232 | |
24 | 26 | V | Iwo Wójcikiewicz | POL | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 20.50 | 28.00 | 3 | 15.0 | 1225 | |
35 | 14 | IV | Tymon Śliwiński | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 16.00 | 23.50 | 3 | 10.0 | 1100 | |
37 | 47 | Jakub Kurczyna | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 15.50 | 21.50 | 3 | 11.0 | 1157 | V | |
39 | 36 | Maksymilian Zieliński | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | 2.5 | 16.00 | 22.00 | 2 | 9.0 | 963 | ||
44 | 38 | Natalia Nowak | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 14.50 | 20.50 | 2 | 9.0 | 943 | ||
47 | 32 | Maciej Ryś | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 12.50 | 17.50 | 2 | 7.0 | 950 | ||
48 | 49 | Łucja Ciborowska | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | 1.5 | 12.50 | 17.00 | 0 | 5.0 | 822 | ||
49 | 42 | Marcin Jeleń | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | 1.0 | 13.00 | 17.50 | 0 | 3.0 | 765 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 36 | 1.0 | Maksymilian Zieliński | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | ||
2 | (C) | 1 | 20 | 2.0 | 44123 | IV | Skorupka, Arkadiusz | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 1 | 2 | 3.0 | 37099 | III | Salawa, Wiktor | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (C) | 1 | 19 | 4.0 | 42785 | IV | Wantuła, Grzegorz | 0 | 1400 | MKSz Rybnik |
5 | (C) | 0 | 1 | 4.0 | 38216 | III | Wrona, Florian | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (B) | 0 | 17 | 4.0 | 44309 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
7 | (C) | 1 | 27 | 5.0 | 46395 | V | Kołodziej, Oskar | 0 | 1200 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 42 | 1.0 | Marcin Jeleń | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | ||
2 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | 37099 | III | Salawa, Wiktor | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (B) | 0 | 37 | 1.0 | 45146 | Kłosowski, Wojciech | 0 | 1000 | Sp 36 Kraków | |
4 | (C) | 1 | 40 | 2.0 | Przybylska, Zofia | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
5 | (B) | 0 | 28 | 2.0 | 44145 | V | Bąk, Andrzej | 0 | 1200 | KKSZ Kraków |
6 | (C) | 1 | 50 | 3.0 | 45168 | Gołda, Dawid | 0 | 1000 | KKSZ Kraków | |
7 | (B) | 1 | 22 | 4.0 | 41513 | IV | Kucharska, Helena | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 53 | 0.0 | 46404 | Zawadzka, Julita | 0 | 1000 | UKS Goniec Staniątki | |
2 | (B) | 1 | 41 | 1.0 | Dutkiewicz, Franciszek | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
3 | (C) | 1 | 47 | 2.0 | Jakub Kurczyna | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (B) | 0 | 8 | 2.0 | 43220 | IV | Compała, Tytus | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 1 | 7 | 3.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
6 | (B) | = | 13 | 3.5 | 43743 | IV | Chulist, Adam | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (C) | 0 | 11 | 3.5 | 46163 | IV | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 41 | 1.0 | Dutkiewicz, Franciszek | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
2 | (B) | 0 | 1 | 1.0 | 38216 | III | Wrona, Florian | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 0 | 29 | 1.0 | 43497 | V | Apryjas, Antoni | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 0 | 45 | 1.0 | Hubert Meers | 0 | 1000 | Przedszkole Iskierka | ||
5 | (B) | 0 | 48 | 1.0 | Dutkiewicz, Maksymilian | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
6 | (C) | 1 | 46 | 2.0 | Przybylski, Jan | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
7 | (B) | 1 | 32 | 3.0 | 46714 | Maciej Ryś | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 20 | 0.0 | 44123 | IV | Skorupka, Arkadiusz | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 1 | 32 | 1.0 | 46714 | Maciej Ryś | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | |
3 | (B) | 0 | 26 | 1.0 | 45171 | V | Iwo Wójcikiewicz | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 1 | 18 | 2.0 | 44373 | IV | Cyprian Jankowiak | 0 | 1400 | CKiP Michałowice |
5 | (B) | 0 | 22 | 2.0 | 41513 | IV | Kucharska, Helena | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 0 | 16 | 2.0 | IV | Bartman, Ksawery | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | |
7 | (B) | 1 | 40 | 3.0 | Przybylska, Zofia | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 9 | 0.0 | 44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu |
2 | (B) | = | 49 | 0.5 | 46710 | Łucja Ciborowska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | |
3 | (C) | 0 | 53 | 0.5 | 46404 | Zawadzka, Julita | 0 | 1000 | UKS Goniec Staniątki | |
4 | (B) | 1 | 31 | 1.5 | 44376 | V | Oliwia Jankowiak | 0 | 1100 | CKiP Michałowice |
5 | (C) | 0 | 35 | 1.5 | Kowal, Wojciech | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
6 | (B) | 1 | 44 | 2.5 | Urban, Aleksandra | 0 | 1000 | UKS Goniec Staniątki | ||
7 | (C) | 0 | 48 | 2.5 | Dutkiewicz, Maksymilian | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 11 | 0.0 | 46163 | IV | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (B) | + | 52 | 1.0 | Gubernat, Aleksandra | 0 | 1000 | |||
3 | (B) | 0 | 16 | 1.0 | IV | Bartman, Ksawery | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | |
4 | (C) | 0 | 50 | 1.0 | 45168 | Gołda, Dawid | 0 | 1000 | KKSZ Kraków | |
5 | (B) | 1 | 46 | 2.0 | Przybylski, Jan | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
6 | (C) | 0 | 7 | 2.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
7 | (B) | 0 | 37 | 2.0 | 45146 | Kłosowski, Wojciech | 0 | 1000 | Sp 36 Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | 41523 | IV | Knapik, Kamil | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 0 | 47 | 0.0 | Jakub Kurczyna | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (C) | 0 | 43 | 0.0 | Muniak, Szymon | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
4 | (B) | 1 | 42 | 1.0 | Marcin Jeleń | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | ||
5 | (C) | 1 | 44 | 2.0 | Urban, Aleksandra | 0 | 1000 | UKS Goniec Staniątki | ||
6 | (B) | 0 | 45 | 2.0 | Hubert Meers | 0 | 1000 | Przedszkole Iskierka | ||
7 | (C) | 0 | 14 | 2.0 | 44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 22 | 0.0 | 41513 | IV | Kucharska, Helena | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | = | 36 | 0.5 | Maksymilian Zieliński | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków/Kraina Uśmiechu | ||
3 | (B) | 0 | 18 | 0.5 | 44373 | IV | Cyprian Jankowiak | 0 | 1400 | CKiP Michałowice |
4 | (C) | 0 | 41 | 0.5 | Dutkiewicz, Franciszek | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 31 | 0.5 | 44376 | V | Oliwia Jankowiak | 0 | 1100 | CKiP Michałowice |
6 | - | + | 1.5 | |||||||
7 | (B) | 0 | 44 | 1.5 | Urban, Aleksandra | 0 | 1000 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 15 | 0.0 | 41639 | IV | Franciszek Maj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
2 | (B) | 0 | 25 | 0.0 | 46162 | IV | Klima, Julia | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki |
3 | (C) | 0 | 33 | 0.0 | 45783 | Strączek, Wiktoria | 0 | 1000 | UKS przy SP8 Chrzanów | |
4 | (C) | 0 | 32 | 0.0 | 46714 | Maciej Ryś | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | |
5 | - | + | 1.0 | |||||||
6 | (B) | 0 | 54 | 1.0 | Kowal, Piotr | 0 | 1000 | Parafia NSPJ Kraków | ||
7 | (B) | 0 | 31 | 1.0 | 44376 | V | Oliwia Jankowiak | 0 | 1100 | CKiP Michałowice |