2012.12.01 IX MEMORIAŁ Stanisława Łobaziewicza. Krzeszowice
Z Historia Wisły
CKiS w Krzeszowicach ul.Jana Walkowskiego 1 2012-12-01/2012-12-01
Tempo gry: P'15
Arbiter: FA Jan Świebocki
Wyniki szczegółowe
IX MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA Turniej dla dzieci ur.2000r. i młodsi
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 3 | III | Zając, Szymon | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 8.5 | 35.50 | 47.00 | 8 | 43.5 |
2 | 2 | III | Radosław Peszkowski | 1600 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 34.50 | 46.00 | 8 | 38.0 |
3 | 6 | IV | Seta, Michał | 1400 | Krzeszowice | 6.0 | 34.00 | 43.00 | 6 | 29.0 |
IX Memoriał Stanisława Łobaziewicza - open
Krzeszowice 2012-12-01/2012-12-01
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | specj |
1 | 13 | k | Grzegorz Słabek | 2074 | 2200 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 38.50 | 47.00 | 41.5 | 6 | |
2 | 1 | IM | Dariusz Mikrut | 2351 | 2400 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 37.00 | 48.00 | 35.0 | 7 | |
3 | 12 | k | Kaleta, Błażej | 2118 | 2200 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 6.5 | 40.00 | 50.00 | 36.5 | 6 | J |
7 | 4 | k++ | Radosław Barski | 2257 | 2200 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 32.00 | 41.00 | 28.5 | 4 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 28 | 1.0 | 21514 | II | Święch, Zuzanna | 1481 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (C) | 1 | 2 | 2.0 | 3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
3 | (B) | 1 | 8 | 3.0 | FM | Shilov, Sergej | 2217 | 2300 | ||
4 | (C) | 1 | 12 | 4.0 | 3367 | k | Kaleta, Błażej | 2118 | 2200 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
5 | (B) | 1 | 5 | 5.0 | 565 | k | Sosnik, Sebastian | 2255 | 2200 | |
6 | (C) | = | 1 | 5.5 | 3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2351 | 2400 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 1 | 6 | 6.5 | 5948 | FM | Mulet, Piotr | 2241 | 2300 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
8 | (C) | = | 22 | 7.0 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1705 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (B) | = | 9 | 7.5 | 3446 | k | Popiołek, Hubert | 2134 | 2200 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 16 | 1.0 | 3504 | I | Wąsik, Piotr | 1990 | 2000 | KS Korona Kraków |
2 | (C) | 0 | 12 | 1.0 | 3367 | k | Kaleta, Błażej | 2118 | 2200 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
3 | (B) | 1 | 10 | 2.0 | 6097 | k | Sroka, Janusz | 2129 | 2200 | TMS Roszada Gliwice |
4 | (C) | 1 | 14 | 3.0 | 3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2069 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
5 | (B) | 1 | 6 | 4.0 | 5948 | FM | Mulet, Piotr | 2241 | 2300 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
6 | (B) | = | 13 | 4.5 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2074 | 2200 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 7 | 5.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2225 | 2200 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 1 | 2 | 6.5 | 3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
9 | (B) | 1 | 11 | 7.5 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2123 | 2200 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | = | 19 | 0.5 | 17202 | I | Ślęczka, Bartosz | 1920 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 21 | 1.5 | 4135 | I | Ziółkowski, Bolesław | 1749 | 2000 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
3 | (B) | 1 | 20 | 2.5 | 3150 | I | Wąsik, Józef | 1844 | 2000 | KS Korona Kraków |
4 | (C) | = | 6 | 3.0 | 5948 | FM | Mulet, Piotr | 2241 | 2300 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
5 | (B) | 0 | 12 | 3.0 | 3367 | k | Kaleta, Błażej | 2118 | 2200 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
6 | (C) | 1 | 14 | 4.0 | 3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2069 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
7 | (B) | 0 | 2 | 4.0 | 3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
8 | (C) | = | 5 | 4.5 | 565 | k | Sosnik, Sebastian | 2255 | 2200 | |
9 | (B) | 1 | 8 | 5.5 | FM | Shilov, Sergej | 2217 | 2300 |