2012.12.08 XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY. Olkusz
Z Historia Wisły
Hala Sportowa MOSiR Olkusz, ul. Wiejska 1a 2012-12-08/2012-12-09
Wyniki szczegółowe
XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA D (CH-9)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 2 | II | Krzysztof Szczurek II | POL | 1590 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.5 | 42.50 | 53.50 | 7 | 43.0 |
2 | 1 | II | KYRYCHENKO, Maryan | UKR | 1665 | 1800 | Lwów | 7.0 | 38.50 | 50.50 | 7 | 36.0 |
3 | 7 | II | MAŃKA, Mateusz | POL | 1417 | 1800 | AKADEMIA SZACHOWA Gliwice | 7.0 | 38.00 | 49.50 | 6 | 34.0 |
31 | 42 | IV | Konrad Ciborowski | POL | 0 | 1400 | TS WISŁA Kraków | 4.0 | 33.50 | 42.50 | 4 | 24.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 16 | 5.0 | PL-33903 | III | STANKIEWICZ, Kamil | 1177 | 1600 | UKS RODŁO Opole |
2 | b | 1 | 27 | 4.5 | PL-31171 | III | WINKLER, Michał | 0 | 1600 | AKADEMIA SZACHOWA Gliwice |
3 | w | 1 | 20 | 2.0 | PL-30384 | II | WNUK, Wojciech | 0 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | b | 0 | 14 | 5.5 | PL-26360 | II | STOPA, Dawid | 1242 | 1800 | GKSz HETMAN Pilzno |
5 | w | 1 | 29 | 4.0 | PL-47010 | III | ŚWIĄTEK, Kamil | 0 | 1600 | UKS PIĄTKA Wieluń |
6 | b | 1 | 22 | 5.0 | PL-33691 | III | DYLĄG, Jan | 0 | 1600 | UKS CZARNY KOŃ Olkusz |
7 | w | 0 | 8 | 5.5 | PL-36952 | II | MIŚ, Mieszko | 1412 | 1800 | LKSz GCKiP Czarna |
8 | w | 0 | 12 | 5.0 | III | HALAMÍČEK, Radek | 1347 | 1373 | BŠŠ Frýdek - Místek | |
9 | b | 0 | 38 | 4.5 | PL-39958 | IV | HAJDUCKI, Bartłomiej | 0 | 1400 | KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała |
XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA E (DZ-12)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 1 | I+ | ANTOLAK, Julia | POL | 1729 | 1900 | GKSz SOLNY Grzybowo | 7.0 | 40.50 | 51.50 | 6 | 36.5 |
2 | 14 | II+ | KWIATKOWSKA, Agnieszka | POL | 1489 | 1600 | UKS RODŁO Opole | 7.0 | 39.50 | 50.00 | 6 | 35.0 |
3 | 2 | I | STEBEL, Agata | POL | 1656 | 1800 | UKS OGNISKO Rydułtowy | 7.0 | 39.00 | 50.00 | 6 | 35.0 |
22 | 23 | II | Amelia Pyzio | POL | 1264 | 1600 | TS WISŁA Kraków | 4.5 | 32.00 | 40.50 | 3 | 22.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 4 | 6.0 | PL-28167 | II+ | CEBULA, Alicja | 1590 | 1600 | UKS CZARNY KOŃ Olkusz |
2 | b | 0 | 32 | 4.5 | PL-38164 | III | HRYTSYNA, Anastasiya | 0 | 1400 | Lwów |
3 | w | 0 | 6 | 6.0 | PL-23286 | I | KUCHARSKA, Honorata | 1558 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | b | 1 | 34 | 4.0 | PL-41512 | III | STANEK, Magdalena | 0 | 1400 | UKS CZARNY KOŃ Olkusz |
5 | w | = | 18 | 4.5 | PL-23542 | II | MALINOWSKA, Monika | 1375 | 1600 | KSz STILON Gorzów Wlkp. |
6 | b | = | 3 | 5.0 | FERKOVA, Dominika | 1604 | 1000 | BŠK Bardejov | ||
7 | w | 0 | 13 | 4.5 | PL-23108 | II+ | KALINOWSKA, Karolina | 1493 | 1600 | KSz POLONIA Wrocław |
8 | b | 1 | 35 | 3.0 | PL-27572 | III | KOPEĆ, Olga | 0 | 1400 | UKS JEDYNKA Bełchatów |
9 | w | = | 16 | 4.5 | PL-22937 | II | DĘBOWSKA, Michalina | 1435 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA F (CH-12)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 1 | FM | GAŽÍK, Viktor | SVK | 2030 | 2300 | LIPTOVSKÁ ŠACHOVÁ ŠKOLA Liptovský Mikuláš | 7.5 | 41.00 | 51.50 | 6 | 39.5 |
2 | 14 | II | TUSTANOWSKI, Mateusz | POL | 1571 | 1800 | LKS ZARZEWIE Prudnik | 7.0 | 38.50 | 50.00 | 7 | 33.0 |
3 | 5 | II+ | Szymon Gumularz | POL | 1762 | 1800 | TS WISŁA Kraków | 6.5 | 40.00 | 51.00 | 5 | 35.5 |
44 | 40 | III | Haridas Poręba | POL | 0 | 1600 | TS WISŁA Kraków | 2.5 | 29.50 | 36.00 | 2 | 13.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 32 | 4.0 | PL-23450 | II | WIECZOREK, Michał | 1331 | 1800 | UKS PIĄTKA Wieluń |
2 | b | 1 | 17 | 5.0 | PL-28806 | II | OCHOWICZ, Jakub | 1562 | 1800 | UKS CZARNY KOŃ Olkusz |
3 | w | 1 | 16 | 5.5 | PL-23237 | II | CHOINA, Michał | 1564 | 1800 | KSz HETMAN Ostrowiec Św. |
4 | b | 0 | 13 | 6.0 | PL-28423 | II | MADEJ, Roman | 1609 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
5 | w | 1 | 14 | 7.0 | PL-21830 | II | TUSTANOWSKI, Mateusz | 1571 | 1800 | LKS ZARZEWIE Prudnik |
6 | b | = | 22 | 6.0 | PL-21792 | II | RYBKA, Martin | 1472 | 1800 | UKS OGNISKO Rydułtowy |
7 | w | 1 | 6 | 5.5 | PL-23152 | I | PUŁTORAK, Jan | 1760 | 2000 | UKS RODŁO Opole |
8 | b | = | 2 | 6.0 | PL-18088 | I++ | KOZIOŁ, Kamil | 1979 | 2100 | MKSz Rybnik |
9 | w | = | 8 | 6.0 | PL-27934 | I | KOSAKOWSKI, Jakub | 1733 | 2000 | MKSz-MDK Białystok |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 13 | 6.0 | PL-28423 | II | MADEJ, Roman | 1609 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
2 | w | 1 | 53 | 0.5 | SIOŁA, Bartosz | 0 | 1000 | SP Owczary | ||
3 | b | 0 | 27 | 5.0 | PL-30627 | II | FUS, Jakub | 1442 | 1800 | UKS CZTERNASTKA Warszawa |
4 | w | 0 | 15 | 5.0 | PL-25772 | II | GOLENIA, Jan | 1569 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
5 | b | 0 | 47 | 4.5 | CS-38039 | III | LHOTSKÝ, Zdeněk | 0 | 1461 | SK OAZA Praha |
6 | w | 1 | 50 | 1.0 | WIŚNIEWSKI, Piotr | 0 | 1000 | UKS CZARNY KOŃ Olkusz | ||
7 | b | 0 | 33 | 4.5 | PL-24126 | II | GAJ, Szymon | 1317 | 1800 | RzKSz Rzeszów |
8 | b | = | 32 | 4.0 | PL-23450 | II | WIECZOREK, Michał | 1331 | 1800 | UKS PIĄTKA Wieluń |
9 | w | 0 | 39 | 4.0 | PL-33541 | III | KRASZEWSKI, Krzysztof | 0 | 1600 | MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław |
XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY- TURNIEJ JUBILEUSZOWY
Hala Sportowa MOSiR Olkusz, ul. Wiejska 1a 2012-12-08/2012-12-08
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 1 | m | TUSTANOWSKI, Robert | POL | 2307 | 2300 | LKS ZARZEWIE Prudnik | 6.0 | 20.00 | 28.00 | 5 | 24.5 |
2 | 6 | I | GLAPA, Witold | POL | 1762 | 2000 | MMKS WIENIAWA Leszno | 5.0 | 20.00 | 29.00 | 5 | 20.0 |
3 | 11 | II | KYRYCHENKO, Grigoriy | UKR | 0 | 1800 | Lwów | 5.0 | 19.00 | 26.50 | 4 | 17.0 |
9 | 8 | III | Witold Poręba | POL | 1576 | 1600 | TS WISŁA Kraków | 3.5 | 18.50 | 26.00 | 3 | 16.5 |
12 | 12 | III | Konrad Ciborowski | POL | 0 | 1600 | TS WISŁA Kraków | 3.5 | 16.50 | 23.00 | 3 | 13.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 16 | 2.0 | KARYKOWSKI, Mirosław | 0 | 1000 | Legnica | ||
2 | w | 1 | 9 | 3.5 | PL-43536 | III | KOSSOWSKI, Witold | 1476 | 1600 | Kołobrzeg |
3 | b | 0 | 1 | 6.0 | PL-3719 | m | TUSTANOWSKI, Robert | 2307 | 2300 | LKS ZARZEWIE Prudnik |
4 | w | 0 | 4 | 4.5 | PL-4380 | I | SOBOCIŃSKI, Sławomir | 1914 | 2000 | UKS ŻAK Łomża |
5 | b | = | 14 | 3.5 | PL-44472 | III | BUDKIEWICZ, Ryszard | 0 | 1600 | Staniątki |
6 | w | 1 | 12 | 3.5 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS WISŁA Kraków |
7 | w | 0 | 2 | 4.5 | PL-185 | k | DOMARADZKA-ŻYŁA, Anna | 2017 | 2000 | WKSz GANT HETMAN Wrocław |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 4 | 4.5 | PL-4380 | I | SOBOCIŃSKI, Sławomir | 1914 | 2000 | UKS ŻAK Łomża |
2 | b | 1 | 15 | 3.0 | IV | KLIMCZAK, Mariusz | 0 | 1400 | Brzesko | |
3 | w | = | 11 | 5.0 | PL-37117 | II | KYRYCHENKO, Grigoriy | 0 | 1800 | Lwów |
4 | b | 1 | 16 | 2.0 | KARYKOWSKI, Mirosław | 0 | 1000 | Legnica | ||
5 | w | 0 | 7 | 3.5 | PL-36791 | II | KRASZEWSKI, Jan | 1601 | 1800 | Wrocław |
6 | b | 0 | 8 | 3.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS WISŁA Kraków |
7 | w | 1 | 10 | 3.0 | PL-48240 | III | DUDA, Henryk | 1378 | 1600 | PTC Pabianice |