2012.12.15 II Mikołajowy Turniej Szachowy. Myślenice
Z Historia Wisły
II Mikołajowy Turniej Szachowy
PZSzach=>1600 MOKiS Myślenice 2012-12-15/2012-12-16
Tempo gry: P'60
Organizator: Myślenicki Klub Szachowy
Wyniki szczegółowe
Grupa B OPEN
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 1 | I | Klementys, Jerzy | 1798 | 2000 | 6.5 | 21.00 | 29.50 | 6 | 26.0 | 2075 | |
2 | 5 | II | Wałęga, Agnieszka | 1489 | 1600 | 5.5 | 18.50 | 27.00 | 5 | 22.0 | 1900 | |
3 | 3 | II | Gawor, Jan Paweł | 1516 | 1800 | 4.5 | 22.00 | 31.00 | 2 | 20.0 | 1850 | |
11 | 2 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | 3.5 | 16.50 | 23.00 | 3 | 14.0 | 1650 | |
13 | 20 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | 3.5 | 16.00 | 22.00 | 2 | 12.5 | 1629 | |
15 | 23 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | 3.0 | 17.00 | 23.50 | 2 | 13.0 | 1544 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 14 | 0.0 | 44343 | III | Michalik, Krzysztof | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | (B) | 1 | 17 | 1.0 | 38213 | III | Kalemba, Artur | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 1 | 13 | 2.0 | 44341 | III | Kudas, Filip | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | = | 9 | 2.5 | 33476 | II | Soliwoda, Zygmunt | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
5 | (C) | 0 | 7 | 2.5 | 28424 | II | Mańka, Mateusz | 1417 | 1800 | Akademia Szachowa Gliwice |
6 | (C) | 0 | 16 | 2.5 | 41635 | III | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 12 | 3.5 | 45800 | III | Pajdzik, Kamil | 0 | 1600 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | = | 8 | 0.5 | 26360 | II | Stopa, Dawid | 1242 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
2 | (C) | 0 | 4 | 0.5 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1494 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 1 | 21 | 1.5 | 46904 | III | Dziadkowiec, Michał Ii | 0 | 1600 | |
4 | (B) | 0 | 7 | 1.5 | 28424 | II | Mańka, Mateusz | 1417 | 1800 | Akademia Szachowa Gliwice |
5 | (C) | = | 13 | 2.0 | 44341 | III | Kudas, Filip | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | + | 17 | 3.0 | 38213 | III | Kalemba, Artur | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (C) | = | 11 | 3.5 | 28782 | II+ | Budkiewicz, Magdalena | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 11 | 0.0 | 28782 | II+ | Budkiewicz, Magdalena | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | - | + | 1.0 | |||||||
3 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | 45800 | III | Pajdzik, Kamil | 0 | 1600 | |
4 | (C) | 0 | 10 | 2.0 | 31163 | II | Chłopecki, Mateusz | 0 | 1800 | Akademia Szachowa Gliwice |
5 | (B) | 0 | 16 | 2.0 | 41635 | III | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 1 | 8 | 3.0 | 26360 | II | Stopa, Dawid | 1242 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | (B) | 0 | 19 | 3.0 | 44330 | III | Gałka, Witold | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
III Mikołajowy Turniej Szachowy Grupa D
1250<=PZSzach<=1600
MOKiS Myślenice 2012-12-15/2012-12-16
Tempo gry: P'60
Organizator: Myślenicki Klub Szachowy
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 1 | II | Kozak, Dorota | 1357 | 1600 | 5.5 | 21.00 | 28.50 | 5 | 21.5 | 1725 | |
2 | 6 | III | Wrona, Florian | 0 | 1600 | 5.5 | 19.50 | 27.00 | 5 | 22.5 | 1700 | |
3 | 3 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | 5.0 | 21.00 | 29.00 | 5 | 22.0 | 1675 | |
7 | 2 | IV | Radosław Radoń | 1229 | 1400 | 4.0 | 22.00 | 29.50 | 3 | 16.5 | 1575 | III |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 11 | 1.0 | 37768 | IV | Bandyk, Mateusz | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
2 | (B) | 0 | 5 | 1.0 | 44305 | III | Wikar, Rafał | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 1 | 7 | 2.0 | 28410 | III | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
4 | (B) | = | 13 | 2.5 | 40915 | IV | Siciarz, Krzysztof | 0 | 1400 | MPZSzach Kraków |
5 | (C) | 0 | 3 | 2.5 | 40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
6 | (B) | 1 | 9 | 3.5 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
7 | (B) | = | 6 | 4.0 | 38216 | III | Wrona, Florian | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |