2012.12.27-2013.01.04 XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012, Gr-B
Kraków, Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a 2012-12-27/2013-01-04
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norma | Chg (Ru) |
1 | 20 | I+ | Zając, Mateusz | POL | 1997 | 2100 | MKS MOS Wieliczka | 8.0 | 40.00 | 52.00 | 42.5 | 7 | 2296 | k | 2,87 |
2 | 6 | I++ | Reza, Wojciech | POL | 2079 | 2100 | UKS Trzydziestka Olsztyn | 8.0 | 39.50 | 51.00 | 41.5 | 7 | 2312 | k | 1,87 |
3 | 4 | k | Stankiewicz, Paweł | POL | 2085 | 2200 | KSz Polonia Wrocław | 7.0 | 41.00 | 53.00 | 38.5 | 5 | 2270 | 1,50 | |
4 | 63 | I | Jerzy Kyć | POL | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 39.50 | 51.00 | 32.5 | 6 | 2219 | k | 4,67 |
10 | 67 | II+ | Szymon Gumularz | POL | 1762 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 39.00 | 51.00 | 33.0 | 5 | 2101 | I | 3,44 |
32 | 7 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2074 | 2200 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 37.00 | 47.50 | 30.0 | 3 | 2056 | -0,79 | |
76 | 76 | II | Andrzej Kosztyła | POL | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 26.50 | 32.00 | 13.0 | 3 | 1863 | 0,16 | |
88 | 89 | II | Michał Berek | POL | 1570 | 1800 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 25.00 | 33.00 | 13.0 | 3 | 1780 | -0,28 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 10 | 5.5 | PL-2476 | I+ | Grochulski, Grzegorz | 2067 | 2100 | UKS Czternastka Warszawa |
2 | b | 0 | 24 | 6.0 | PL-23206 | I+ | Parol, Paweł | 1984 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
3 | w | 1 | 18 | 5.0 | PL-307 | k | Lada, Ireneusz | 2003 | 2200 | |
4 | b | 1 | 32 | 5.0 | PL-21485 | II | Jajte-pachota, Jerzy | 1923 | 1800 | KS Cracovia 1906 Kraków |
5 | w | = | 22 | 6.0 | PL-6499 | I+ | Puczyłowski, Marcin | 1991 | 2100 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
6 | b | 1 | 3 | 3.5 | PL-49971 | Mintenko, Heorhiy | 2088 | 2088 | ||
7 | w | 1 | 9 | 6.0 | PL-3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2069 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
8 | b | 0 | 20 | 8.0 | PL-19883 | I+ | Zając, Mateusz | 1997 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
9 | w | 1 | 2 | 5.5 | PL-2386 | I++ | Kowalski, Piotr | 2096 | 2100 | SSz Modus Warszawa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | + | 14 | 0.0 | PL-4975 | I++ | Koziej, Maciej | 2046 | 2100 | KMKSz Victoria Kielce |
2 | w | 1 | 25 | 5.0 | PL-49972 | WFM | Puuska, Heini | 1984 | 1984 | |
3 | b | 0 | 19 | 6.0 | PL-21789 | I | Góra, Jan | 2000 | 2000 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
4 | w | 1 | 35 | 5.0 | PL-19850 | I | Mirski, Michał | 1918 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | b | = | 17 | 6.5 | PL-49976 | Francuzov, Alexander | 2019 | 2019 | Kherson | |
6 | w | 1 | 13 | 4.5 | PL-49975 | Iivonen, Markku | 2049 | 2049 | ||
7 | b | 1 | 24 | 6.0 | PL-23206 | I+ | Parol, Paweł | 1984 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
8 | b | 0 | 6 | 8.0 | PL-19517 | I++ | Reza, Wojciech | 2079 | 2100 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
9 | w | = | 12 | 6.0 | PL-49974 | Kalinina, Marianna | 2051 | 2051 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 60 | 4.0 | PL-6063 | I | Sawczuk, Czesław | 1806 | 2000 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
2 | b | = | 34 | 5.0 | PL-4976 | I | Kuspak, Aleksander | 1918 | 2000 | |
3 | w | = | 44 | 5.0 | PL-19028 | II+ | Jopek, Krzysztof | 1868 | 1800 | UKS AKME Sosnowiec |
4 | b | 1 | 48 | 5.0 | PL-7895 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | KS Roszada Żory |
5 | b | = | 33 | 5.0 | PL-17202 | I | Ślęczka, Bartosz | 1920 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
6 | w | = | 28 | 5.5 | PL-1563 | II+ | Mielczarek, Daniel | 1975 | 1800 | |
7 | b | 1 | 27 | 5.5 | PL-3973 | k | Kardyś, Zbigniew | 1978 | 2200 | LKS Parnas Stara Wieś |
8 | w | 0 | 40 | 6.5 | PL-49970 | Klimentov, Evgeny | 1896 | 1896 | ||
9 | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | b | 0 | 8 | 5.0 | PL-4026 | I++ | Markiewicz, Mateusz | 2069 | 2100 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | undefined | |||||||||
4 | w | 0 | 92 | 3.5 | PL-23286 | I | Kucharska, Honorata | 1558 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | b | 1 | 97 | 1.0 | PL-3852 | II | Ujma, Czesław | 1510 | 1800 | S-KKS Przemyśl |
6 | b | 1 | 93 | 3.5 | PL-38579 | II | Szado, Jerzy | 1554 | 1800 | MPZSzach Kraków |
7 | w | = | 105 | 2.5 | PL-28955 | II | Bączynski, Jakub | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
8 | b | 1 | 98 | 3.5 | PL-26366 | II+ | Święch, Joanna | 1501 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
9 | w | = | 96 | 4.0 | PL-23207 | I | Parol, Pola | 1549 | 1800 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 35 | 5.0 | PL-19850 | I | Mirski, Michał | 1918 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | w | = | 65 | 4.5 | PL-15166 | WFM | Śliwicka, Alicja | 1772 | 2100 | UKS OPP Toruń |
3 | b | 0 | 41 | 6.0 | PL-10552 | I++ | Dadełło, Aleksandra | 1883 | 1900 | KSz Polonia Wrocław |
4 | w | 0 | 71 | 4.0 | PL-17206 | I | Tracz, Marcelina | 1705 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
5 | b | 1 | 85 | 2.0 | PL-49983 | Dyga, Ryszard | 1595 | 1595 | ||
6 | w | 0 | 60 | 4.0 | PL-6063 | I | Sawczuk, Czesław | 1806 | 2000 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
7 | b | 1 | 107 | 2.0 | PL-40478 | II | Płatek, Albert | 0 | 1800 | Myślenice |
8 | b | 0 | 70 | 4.0 | PL-41167 | II+ | Grabarczyk, Sylwester | 1722 | 1800 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |
9 | w | 1 | 105 | 2.5 | PL-28955 | II | Bączynski, Jakub | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012, Gr-C
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norma | Chg (Ru) |
1 | 9 | Medvedyk, Vasyl | UKR | 1718 | 1718 | Brody Szkola Sportowa | 8.0 | 40.00 | 50.00 | 41.5 | 7 | 2049 | I | 2,93 | |
2 | 7 | II+ | Perończyk, Karol | POL | 1728 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 40.50 | 52.00 | 36.0 | 6 | 1962 | 1,50 | |
3 | 8 | II+ | Bednarski, Waclaw | POL | 1725 | 1800 | 7.0 | 40.00 | 52.50 | 37.5 | 6 | 1998 | 1,47 | ||
38 | 37 | II+ | Helena Oleksy | POL | 1541 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 31.00 | 40.50 | 20.5 | 3 | 1519 | -0,31 | |
43 | 34 | III | Witold Poręba | POL | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 25.00 | 33.50 | 17.5 | 3 | 1600 | -2,12 | |
47 | 58 | IV | Tomasz Pukło | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 30.00 | 39.50 | 19.0 | 3 | 1642 | III | (1497) |
52 | 52 | III | Konrad Ciborowski | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 31.50 | 41.00 | 18.0 | 2 | 1600 | (1459) | |
54 | 48 | III | Radosław Radoń | POL | 1229 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 27.50 | 35.50 | 16.0 | 3 | 1480 | 1,46 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | = | 5 | 2.5 | PL-7844 | II | Makówka, Kamil | 1762 | 1800 | CKiS Skawina |
2 | b | = | 3 | 6.0 | PL-49894 | Savinova, Yulia | 1776 | 1776 | ||
3 | w | 0 | 11 | 5.0 | PL-49890 | Mukhtarova, Anastasiia | 1709 | 1709 | Simferopol | |
4 | b | 0 | 62 | 4.0 | PL-38514 | Litwin, Adam | 0 | 1000 | ||
5 | w | 1 | 60 | 4.0 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
6 | b | 1 | 54 | 3.5 | PL-44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSZ Myślenice |
7 | w | 1 | 56 | 4.0 | PL-47149 | IV | Bielecki, Andrzej | 0 | 1400 | |
8 | w | 0 | 18 | 6.0 | PL-23067 | I | Władyka, Angelika | 1680 | 1800 | KKSz Urania Krosno |
9 | b | 0 | 14 | 5.0 | PL-49889 | Hirneise, Lothar | 1699 | 1699 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 2 | 5.0 | PL-9897 | II | Rojek, Stanislaw | 1794 | 1800 | KS Korona Kraków |
2 | w | 1 | 55 | 2.5 | PL-27668 | III | Troper, Kazimierz | 0 | 1600 | |
3 | w | 0 | 1 | 6.5 | PL-49891 | Mukhtarova, Viktoriya | 1798 | 1798 | Simferopol | |
4 | b | 0 | 48 | 3.0 | PL-41831 | III | Radosław Radoń | 1229 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 1 | 51 | 1.5 | PL-41546 | II | Wandas, Lidia | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
6 | w | 0 | 44 | 4.0 | PL-28080 | I | Mościcka, Pola | 1417 | 1800 | UKS Szachylice Chylice |
7 | w | 1 | 58 | 3.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
8 | b | = | 54 | 3.5 | PL-44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSZ Myślenice |
9 | b | = | 39 | 3.5 | PL-38507 | III | Szczykowski, Józef | 1515 | 1600 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 26 | 5.5 | PL-17201 | II | Pityński, Paweł | 1648 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | w | = | 41 | 3.0 | PL-24233 | II | Kowicki, Adam | 1491 | 1800 | |
3 | b | 1 | 14 | 5.0 | PL-49889 | Hirneise, Lothar | 1699 | 1699 | ||
4 | w | 1 | 10 | 4.5 | PL-49892 | Chernyak, Nataliya | 1717 | 1717 | ||
5 | b | 0 | 12 | 6.5 | PL-3801 | II+ | Janus, Radosław | 1707 | 1800 | LKSz GCKiP Czarna |
6 | w | 0 | 32 | 4.5 | PL-3073 | I | Marszalek, Jakub | 1595 | 2000 | |
7 | b | 0 | 34 | 4.0 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 52 | 3.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 0 | 22 | 4.5 | PL-7632 | II | Błaszczak, Jerzy | 1668 | 1800 | KS Cracovia 1906 Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 20 | 5.5 | PL-8049 | II | Zmorzyski, Bohdan | 1678 | 1800 | |
2 | w | 0 | 4 | 6.5 | PL-17331 | II | Dadełło, Andrzej | 1763 | 1800 | KSz Polonia Wrocław |
3 | b | 0 | 32 | 4.5 | PL-3073 | I | Marszalek, Jakub | 1595 | 2000 | |
4 | w | 1 | 47 | 3.0 | PL-28006 | II | Amelia Pyzio | 1264 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | w | = | 25 | 4.5 | PL-3172 | II+ | Dworak, Leszek | 1655 | 1800 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
6 | b | 0 | 40 | 5.0 | PL-23208 | II | Parol, Krzysztof | 1493 | 1800 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
7 | w | 0 | 42 | 5.5 | PL-40473 | III | Płaneta, Wojciech | 1430 | 1600 | PUKS Karolina Tarnów |
8 | b | 0 | 58 | 3.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
9 | w | = | 41 | 3.0 | PL-24233 | II | Kowicki, Adam | 1491 | 1800 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 16 | 4.5 | PL-49888 | Medvedyk, Volodymyr | 1697 | 1697 | Brody Szkola Sportowa | |
2 | w | 0 | 61 | 2.5 | PL-49883 | Klimina, Nina | 0 | 1000 | ||
3 | b | 1 | 57 | 2.5 | PL-47148 | IV | Bielecki, Radosław | 0 | 1400 | Dworek Białoprądnicki |
4 | w | 1 | 34 | 4.0 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 18 | 6.0 | PL-23067 | I | Władyka, Angelika | 1680 | 1800 | KKSz Urania Krosno |
6 | w | 0 | 35 | 4.5 | PL-22561 | II | Olkuski, Tadeusz | 1574 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | w | 1 | 19 | 3.0 | PL-3116 | I | Damian, Stanisław | 1678 | 2000 | KS Korona Kraków |
8 | b | 0 | 14 | 5.0 | PL-49889 | Hirneise, Lothar | 1699 | 1699 | ||
9 | b | 0 | 56 | 4.0 | PL-47149 | IV | Bielecki, Andrzej | 0 | 1400 |
XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012, Gr-D
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norma |
1 | 5 | III | Stankiewicz, Kamil | POL | 1177 | 1600 | UKS Rodło Opole | 7.0 | 42.50 | 54.50 | 38.0 | 6 | 1840 | II |
2 | 2 | II | Hołownia, Michał | POL | 1508 | 1800 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 7.0 | 41.00 | 53.00 | 34.0 | 7 | 1840 | |
3 | 19 | III | Szumniak, Jędrzej | SWE | 0 | 1600 | Lask Lund | 7.0 | 40.50 | 50.00 | 35.5 | 6 | 1800 | II |
8 | 16 | III | Haridas Poręba | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 39.50 | 51.50 | 31.0 | 5 | 1685 | |
12 | 4 | II | Radosław Wilk | POL | 1322 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 38.00 | 49.00 | 31.5 | 5 | 1620 | |
16 | 15 | III | Radosław Peszkowski | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 35.50 | 45.50 | 32.0 | 5 | 1565 | |
34 | 32 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 30.00 | 38.50 | 21.0 | 4 | 1305 | |
56 | 6 | II | Konrad Włodarczyk | POL | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 0.0 | 21.00 | 27.00 | 0.0 | 0 | 1800 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 44 | 5.0 | PL-41513 | IV | Kucharska, Helena | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | w | 1 | 34 | 6.0 | PL-44180 | IV | Korcyl, Patryk | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
3 | b | = | 5 | 7.0 | PL-33903 | III | Stankiewicz, Kamil | 1177 | 1600 | UKS Rodło Opole |
4 | w | 1 | 13 | 5.5 | PL-44120 | III | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | b | 0 | 4 | 5.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1322 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 0 | 21 | 5.5 | PL-29291 | III | Zając, Szymon | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | b | = | 3 | 6.0 | PL-23691 | II | Namyślak, Piotr | 1415 | 1800 | UKS SP1 JEDYNKA Tychy |
8 | w | 1 | 27 | 5.0 | PL-31177 | III | Misiewicz, Natalia | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
9 | b | 1 | 10 | 5.0 | PL-25598 | II | Mucha, Marta | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 32 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
2 | w | 1 | 38 | 4.0 | PL-46161 | IV | Śmietana, Jakub | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
3 | b | 1 | 33 | 5.0 | PL-38425 | IV | Ciszewski, Jakub | 0 | 1400 | |
4 | b | 1 | 23 | 4.0 | PL-43637 | III | Gawrońska, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | w | 1 | 16 | 6.0 | PL-41394 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
6 | b | 1 | 15 | 5.5 | PL-31099 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | w | = | 19 | 7.0 | PL-47336 | III | Szumniak, Jędrzej | 0 | 1600 | Lask Lund |
8 | w | 0 | 5 | 7.0 | PL-33903 | III | Stankiewicz, Kamil | 1177 | 1600 | UKS Rodło Opole |
9 | b | 0 | 18 | 6.5 | PL-34076 | III | Szeliga, Sebastian | 0 | 1600 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 43 | 3.5 | PL-44914 | IV | Krzyszkowska, Klaudia | 0 | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
2 | b | 1 | 53 | 4.0 | PL-49185 | Pacek, Adam | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | |
3 | b | 0 | 1 | 6.5 | PL-27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 1516 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | 1 | 27 | 5.0 | PL-31177 | III | Misiewicz, Natalia | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
5 | b | 1 | 11 | 4.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
6 | w | 0 | 4 | 5.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1322 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 1 | 30 | 5.0 | PL-44309 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
8 | b | = | 24 | 5.5 | PL-22935 | III | Grochot, Alicja | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
9 | b | 0 | 9 | 6.5 | II | Dzhagraeva, Anaid | 0 | 1600 | Moskwa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 4 | 5.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1322 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 0 | 14 | 4.5 | PL-24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
3 | w | 0 | 53 | 4.0 | PL-49185 | Pacek, Adam | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | |
4 | b | 1 | 43 | 3.5 | PL-44914 | IV | Krzyszkowska, Klaudia | 0 | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
5 | w | 1 | 51 | 3.5 | PL-49877 | Maki-Uuro, Tuure | 0 | 1000 | ||
6 | b | 0 | 20 | 5.0 | PL-38216 | III | Wrona, Florian | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
7 | w | 0 | 22 | 5.0 | PL-43636 | III | Gawrońska, Izabela | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
8 | b | 0 | 28 | 4.5 | PL-41509 | IV | Adamczyk, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
9 | w | 1 | 55 | 3.0 | PL-49880 | Karol Starzyk | 0 | 1000 | MKS KSOS Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |
XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2012 - blitz
Kraków, Hotel Galaxy 2013-01-01/2013-01-01
Tempo gry: P'5
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 6 | IM | Bernadskiy, Vitaliy | UKR | 2500 | 2400 | 9.0 | 62.00 | 75.00 | 8 | 52.5 |
2 | 2 | GM | Malaniuk, Vladimir P | UKR | 2523 | 2500 | 8.0 | 65.00 | 80.00 | 6 | 55.0 |
3 | 3 | GM | Jakubiec, Artur | POL | 2518 | 2500 | 8.0 | 61.50 | 74.00 | 6 | 48.5 |
27 | 32 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2074 | 2200 | 6.0 | 49.00 | 60.00 | 6 | 33.0 |
59 | 55 | II | Andrzej Kosztyła | POL | 1647 | 1800 | 3.0 | 37.50 | 44.00 | 3 | 18.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0.0 | GM | Malaniuk, Vladimir P | 2523 | 2500 | ||
2 | (C) | 1 | 49 | 1.0 | Tavakalov, Stanislav | 1772 | 1000 | |||
3 | (B) | 1 | 62 | 2.0 | Dzhagraeva, Anaid | 0 | 1000 | |||
4 | (C) | 0 | 14 | 2.0 | IM | Aliavdin, Nikolai | 2371 | 2400 | ||
5 | (B) | 0 | 16 | 2.0 | 46881 | Tregubov, Andrei | 2349 | 2349 | ||
6 | (C) | 1 | 45 | 3.0 | 3063 | I | Sadzikowski, Marian | 1868 | 2000 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (B) | 0 | 30 | 3.0 | 12991 | I+ | Khamidov, Komil | 2095 | 2100 | KSz Polonia Wrocław |
8 | (C) | 1 | 43 | 4.0 | 26822 | I | Ciba, Przemysław | 1937 | 2000 | MPZSzach Kraków |
9 | (C) | 1 | 58 | 5.0 | 48140 | II | Zięborak, Łukasz | 0 | 1800 | KS Cracovia 1906 Kraków |
10 | (B) | 0 | 5 | 5.0 | IM | Baryshpolets, Andrey | 2502 | 2400 | ||
11 | (C) | 1 | 23 | 6.0 | WIM | Andrenko, Irina | 2220 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | 0.0 | ||||||||
2 | - | 0.0 | ||||||||
3 | (C) | 1 | 47 | 1.0 | 2941 | I | Rychlik, Bogdan | 1829 | 2000 | PUKS Fides Węgrów |
4 | (B) | 0 | 31 | 1.0 | 19517 | I++ | Reza, Wojciech | 2079 | 2100 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
5 | (B) | 0 | 41 | 1.0 | 3714 | I++ | Taboła, Marcin | 1967 | 2100 | LZS Swornica Czarnowąsy |
6 | (C) | 1 | 60 | 2.0 | 40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
7 | (B) | 0 | 28 | 2.0 | 2386 | I++ | Kowalski, Piotr | 2096 | 2100 | SSz Modus Warszawa |
8 | (C) | 0 | 53 | 2.0 | Roneid, Heidi | 1674 | 1000 | |||
9 | (B) | 1 | 50 | 3.0 | Mottang, Harald | 1731 | 1000 | |||
10 | (C) | 0 | 37 | 3.0 | 2975 | I+ | Staroszczyk, Mateusz | 2026 | 2100 | UKS TSz Zieloni Zielonka |
11 | (C) | 0 | 52 | 3.0 | 41167 | II+ | Grabarczyk, Sylwester | 1722 | 1800 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |