2013.03.23-24 Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej. Katowice
Z Historia Wisły
Spodek Katowice 2013-03-23/2013-03-24
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej gr A do 15 lat
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | 1 | II+ | Karpacz, Piotr | POL | 1821 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice | 7.5 | 40.00 | 51.50 |
2 | 8 | I | Sobczak, Marta | POL | 1516 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice | 7.0 | 37.00 | 47.50 |
3 | 16 | II | Piela, Domnik | POL | 0 | 1800 | Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe | 6.5 | 39.00 | 51.00 |
5 | 3 | II+ | Sebastian Krzemiński | POL | 1694 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 41.00 | 52.50 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 15 | 4.0 | PL-24887 | II | Knapik, Julia | 1261 | 1600 | UKS HETMAN Częstochowa |
2 | b | 1 | 10 | 5.0 | PL-28541 | II | Żyliński, Piotr | 1450 | 1800 | UKS Ognisko Rydułtowy |
3 | w | 1 | 9 | 5.0 | PL-21777 | II | Pluta, Natalia | 1475 | 1600 | MCKiS Jaworzno |
4 | b | 1 | 6 | 5.0 | PL-17310 | I | Konopacka, Martyna | 1647 | 1800 | Mksz Rybnik |
5 | b | = | 1 | 7.5 | PL-18964 | II+ | Karpacz, Piotr | 1821 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
6 | w | 0 | 16 | 6.5 | II | Piela, Domnik | 0 | 1800 | Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe | |
7 | w | = | 2 | 6.0 | PL-18188 | II+ | Beczała, Paweł | 1749 | 1800 | UKS 21 Podlesie |
8 | b | = | 8 | 7.0 | PL-19120 | I | Sobczak, Marta | 1516 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
9 | w | = | 7 | 6.5 | PL-16715 | II | Wiaterek, Jakub | 1585 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej gr C do 11 lat
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | 3 | I | Kucharska, Honorata | POL | 1601 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.5 | 44.00 | 56.50 |
2 | 1 | II+ | Lis, Mateusz | POL | 1687 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 7.5 | 42.50 | 55.00 |
3 | 5 | II+ | Polczyk, Mikołaj | POL | 1515 | 1800 | UKS Ognisko Rydułtowy | 7.0 | 41.00 | 52.50 |
17 | 12 | II | Radosław Wilk | POL | 1402 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 39.00 | 50.50 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 53 | 5.0 | PL-48197 | IV | Palka, Aleksandra | 0 | 1250 | MKSz Diagonalia Imielin |
2 | b | 0 | 34 | 6.0 | PL-38505 | III | Szybiński, Arkadiusz | 0 | 1600 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny |
3 | w | 1 | 42 | 5.0 | PL-45120 | IV | Gonsior, Paweł | 0 | 1400 | ChTS Chorzów |
4 | b | 1 | 28 | 4.5 | PL-33639 | III | Kos, Jakub | 0 | 1600 | Akademia Szachowa Gliwice |
5 | w | = | 27 | 4.5 | PL-27035 | III | Ficek, Szymon | 0 | 1600 | MKSz Diagonalia Imielin |
6 | b | 1 | 36 | 5.5 | PL-44305 | III | Wikar, Rafał | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | w | 1 | 21 | 6.5 | PL-38531 | II | Giędosz, Rafał | 0 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
8 | b | 0 | 2 | 7.0 | PL-31108 | II+ | Krzysztof Szczurek II | 1610 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | w | 0 | 16 | 6.5 | PL-38070 | II | Kulpa, Zuzanna | 1311 | 1600 | AKS Mikołów |
Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej gr D do 9 lat
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | 3 | II | SZCZEPANOWSKI, Tomasz | POL | 0 | 1800 | KMKSz Victoria Kielce | 9.0 | 44.50 | 56.00 |
2 | 4 | II | ADAMCZYK, Zuzanna | POL | 0 | 1600 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój | 7.5 | 42.00 | 53.50 |
3 | 8 | III | HAŁADUS, Adam | POL | 0 | 1600 | ChTS Chorzów | 7.0 | 40.50 | 53.50 |
39 | 1 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | POL | 1230 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 37.00 | 47.00 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | + | 19 | 0.0 | PL-44061 | IV | KOCAJ, Łukasz | 0 | 1400 | KS Carbo-Gliwice Gliwice |
2 | w | 1 | 16 | 5.0 | III | MYTNIK, Kinga | 0 | 1400 | KS Carbo-Gliwice Gliwice | |
3 | b | 0 | 6 | 6.0 | PL-43503 | II | WIKAR, Martyna | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | w | 1 | 25 | 6.0 | PL-46011 | IV | MIKETA, Adam | 0 | 1400 | SLZSzach K-ce |
5 | b | 0 | 15 | 5.0 | PL-42585 | III | KRÓLICZEK, Gabriela | 0 | 1400 | MKSz Rybnik |
6 | w | 1 | 31 | 4.5 | PL-44954 | IV | SZYMAŃSKI, Szymon | 0 | 1400 | Akademia Szachowa Gliwice |
7 | b | 0 | 28 | 6.0 | IV | PIECHOTA, Kamil | 0 | 1400 | UKS Ognisko Rydułtowy | |
8 | w | 0 | 29 | 6.0 | PL-41701 | IV | SIKORA, Jakub | 0 | 1400 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
9 | b | = | 46 | 4.5 | PL-36651 | IV | WIEWIÓRA, Dominika | 0 | 1250 | Pszczyna |
Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej gr E do 7 lat
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | 1 | III | ŁYSZCZARZ, Konrad | POL | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 9.0 | 38.00 | 50.00 |
2 | 4 | IV | SMOŁKA, Miłosz | POL | 1400 | MKSz Rybnik | 8.0 | 39.00 | 52.00 |
3 | 2 | III | KUCHARSKA, Helena | POL | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 41.00 | 53.50 |
5 | 5 | IV | Tymon Śliwiński | POL | 1400 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 37.50 | 49.00 |
7 | 3 | IV | Hubert Meers | POL | 1400 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 33.00 | 44.50 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 27 | 4.5 | PL-51631 | MAZAK, Karol | 0 | 1000 | PSSz Pszczyna | |
2 | b | 1 | 16 | 5.5 | PL-51630 | GANDZEL, Jakub | 0 | 1000 | LKS Strażak Zabrzeg | |
3 | w | 1 | 32 | 4.5 | PL-51633 | MOŚCICKA, Julia | 0 | 1000 | Przedszkole Bajtuś Rybnik | |
4 | b | 0 | 2 | 7.0 | PL-41513 | III | KUCHARSKA, Helena | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | w | 0 | 10 | 5.0 | PL-48482 | V | CIEŚLAR, Jan | 0 | 1200 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
6 | b | 1 | 24 | 4.0 | PL-44856 | KUFEL, Teofil | 0 | 1000 | LKS Strażak Zabrzeg | |
7 | w | 1 | 33 | 6.0 | PL-51626 | MUSIOLIK, Igor | 0 | 1000 | Hetman Marklowice | |
8 | b | 0 | 4 | 8.0 | PL-46016 | IV | SMOŁKA, Miłosz | 0 | 1400 | MKSz Rybnik |
9 | w | 1 | 34 | 5.0 | PL-51627 | MYSZOR, Piotr | 0 | 1000 | Przedszkole nr 43 Rybnik |
[Hubert Meers]]
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 21 | 2.5 | PL-50390 | JASZCZUK, Krzysztof | 0 | 1000 | Przedszkole nr 41 Rybnik | |
2 | b | 0 | 29 | 5.0 | PL-51527 | MAZUR, Jan | 0 | 1000 | MCKiS Jaworzno | |
3 | w | 0 | 10 | 5.0 | PL-48482 | V | CIEŚLAR, Jan | 0 | 1200 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
4 | w | 1 | 27 | 4.5 | PL-51631 | MAZAK, Karol | 0 | 1000 | PSSz Pszczyna | |
5 | b | 1 | 28 | 5.0 | PL-50655 | MAZUR, Bruno | 0 | 1000 | MCKiS Jaworzno | |
6 | b | 1 | 18 | 2.5 | GÓRECKI, Jakub | 0 | 1000 | Przedszkole 51 Katowice | ||
7 | w | 1 | 26 | 6.0 | PL-45646 | MARCISZ, Stanisław | 0 | 1000 | KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny | |
8 | w | 1 | 38 | 5.0 | PL-50321 | SZMID, Antoni | 0 | 1000 | Przedszkole nr 43 Rybnik | |
9 | b | 0 | 1 | 9.0 | PL-44120 | III | ŁYSZCZARZ, Konrad | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej OPEN
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | 1 | GM | Socko, Bartosz | 2640 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 7.5 | 44.00 | 56.00 |
2 | 6 | IM | Pakleza, Zbigniew | 2471 | 2400 | KSz Warsaw Sharks Warszawa | 7.5 | 41.50 | 52.00 |
3 | 5 | GM | Socko, Monika | 2479 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 7.5 | 41.00 | 52.00 |
93 | 96 | III | Konrad Ciborowski | 1396 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 25.00 | 32.50 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 37 | 5.5 | PL-5919 | k | Matuszczyk, Krystian | 2022 | 2200 | ChTS Chorzów |
2 | w | 0 | 66 | 3.0 | PL-6045 | I | Richter, Bronisław | 1814 | 2000 | CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice |
3 | b | 1 | 109 | 2.5 | Edward, Józef | 1000 | 1000 | Katowickie Wodociągi S.A. | ||
4 | w | 0 | 68 | 4.5 | II | Kemendi, Daniel | 1805 | 1800 | EMSE-Miskolc | |
5 | w | 0 | 65 | 4.0 | I | Molnar, Milan | 1815 | 2000 | EMSE-Miskolc | |
6 | b | 1 | 115 | 3.5 | Zaprzałka, Grzegorz | 1000 | 1000 | MCKiS Jaworzno | ||
7 | w | = | 79 | 3.5 | PL-19629 | II | Lendla, Janusz | 1703 | 1800 | SCS Sokół Chorzów |
8 | b | 0 | 73 | 4.0 | PL-17326 | II+ | Szolc, Grzegorz | 1763 | 1800 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
9 | w | 1 | 100 | 2.5 | PL-36842 | II | Hucz, Krystian | 1800 | 1800 | Katowickie Wodociągi S.A. |