2013.05.11-12 IX Otwarty Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy. Kraków
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
IX Otwarty Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy - grupa A
Kraków 2013-05-11/2013-05-12
Tempo gry: 60' + 30 na ruch
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 4 | I+ | Chmiel, Marcin | POL | 1956 | 2100 | 4.0 | 9.00 | 14.50 | 4 | 12.0 |
2 | 5 | I++ | Szymon Gumularz | POL | 1926 | 2100 | 4.0 | 8.00 | 13.00 | 4 | 11.0 |
3 | 7 | I | Matysiak, Samuel | POL | 1851 | 2000 | 3.5 | 9.50 | 15.50 | 3 | 13.0 |
25 | 26 | III | Witold Poręba | POL | 1474 | 1600 | 2.0 | 8.00 | 13.00 | 2 | 6.0 |
32 | 28 | III | Tomasz Pukło | POL | 1361 | 1600 | 1.0 | 5.50 | 9.50 | 1 | 2.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 22 | 1.0 | 3901 | II | Peret, Ryszard | 1581 | 1800 | TG Sokół Ropczyce |
2 | (C) | 0 | 14 | 1.0 | 28722 | II | Wilk, Maciej | 1676 | 1800 | MLKSz Myślenice |
3 | (B) | 1 | 18 | 2.0 | 31033 | II | Gołda, sebastian | 1605 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 1 | 24 | 3.0 | 26171 | II | Chowaniec, Artur | 1540 | 1800 | UKS SP1 Leżajsk |
5 | (B) | 1 | 9 | 4.0 | 9933 | II+ | Perończyk, Karol | 1764 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 9 | 0.0 | 9933 | II+ | Perończyk, Karol | 1764 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 34 | 1.0 | 51531 | Hajduk, Tomasz | 0 | 1000 | LKS Polonia Poraj | |
3 | (C) | 0 | 8 | 1.0 | 5808 | I | Klementys, Jerzy | 1800 | 2000 | |
4 | (B) | + | 1 | 2.0 | 2386 | I++ | Kowalski, Piotr | 2045 | 2100 | SSz Modus Warszawa |
5 | (B) | 0 | 16 | 2.0 | 38282 | II | Łatka, Tadeusz | 1610 | 1800 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 11 | 0.0 | 39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1732 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 19 | 0.0 | 28167 | II+ | Cebula, Alicja | 1595 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
3 | (C) | 0 | 33 | 0.0 | 43533 | Czarnik, Kazimierz | 0 | 1000 | ||
4 | (B) | 1 | 32 | 1.0 | 20877 | Fiksak, Marcin | 0 | 1000 | ||
5 | (C) | 0 | 25 | 1.0 | 26366 | I | Święch, Joanna | 1537 | 1800 | LKSz GCKiP Czarna |
IX Otwarty Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy - grupa B
Kraków 2013-05-11/2013-05-12
Tempo gry: P'60
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Norma |
1 | 1 | II | Skowronek, Dawid | 1494 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 5.5 | 20.00 | 27.50 | 5 | 23.0 | |
2 | 3 | II | Radosław Wilk | 1402 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 19.50 | 27.00 | 5 | 20.5 | |
3 | 2 | III | Płaneta, Wojciech | 1490 | 1600 | PUKS Karolina Tarnów | 4.5 | 22.50 | 31.50 | 3 | 20.0 | II |
6 | 17 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 17.00 | 24.50 | 4 | 18.0 | |
8 | 12 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 18.00 | 25.50 | 4 | 14.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 14 | 0.0 | 44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
2 | (C) | 1 | 18 | 1.0 | 27230 | III | Gunajew, Jan | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
3 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | 31099 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | 1 | 17 | 3.0 | 41394 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | 1 | 1 | 4.0 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1494 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 1 | 2 | 5.0 | 40473 | III | Płaneta, Wojciech | 1490 | 1600 | PUKS Karolina Tarnów |
7 | (B) | = | 15 | 5.5 | 38935 | III | Litwin, Piotr | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 6 | 1.0 | 45118 | III | Grecki, Damian | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
2 | (C) | = | 10 | 1.5 | 41635 | III | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
3 | (B) | 1 | 8 | 2.5 | 45123 | III | Kurek, Dominik | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
4 | (C) | 0 | 3 | 2.5 | 28924 | II | Radosław Wilk | 1402 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 0 | 19 | 2.5 | 43795 | III | Flach, Rajmund | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
6 | (C) | 1 | 14 | 3.5 | 44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
7 | (C) | 1 | 9 | 4.5 | 46110 | III | Sikorski, Tytus | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1494 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 21 | 1.0 | 38933 | IV | Karola, Piotr | 0 | 1400 | Kksz Kraków |
3 | (C) | 0 | 3 | 1.0 | 28924 | II | Radosław Wilk | 1402 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | 1 | 20 | 2.0 | 38934 | III | Noga, Piotr | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
5 | (C) | + | 11 | 3.0 | 49880 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
6 | (B) | 0 | 5 | 3.0 | 38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | Kksz Kraków |
7 | (C) | 1 | 6 | 4.0 | 45118 | III | Grecki, Damian | 0 | 1600 | Kksz Kraków |
X Otwarty Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy - grupa D
Kraków 2013-05-11/2013-05-11
Tempo gry: P'30
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 16 | IV | Druzgała, Grzegorz | 1400 | UKS Goniec Staniątki | 6.0 | 23.00 | 33.00 | 6 | 25.0 | 1600 | |
2 | 5 | IV | Knapik, Kamil | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 6.0 | 21.00 | 29.00 | 6 | 22.0 | 1550 | |
3 | 6 | IV | Skorupka, Arkadiusz | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 6.0 | 20.50 | 27.50 | 6 | 22.0 | 1588 | |
8 | 14 | IV | Hubert Meers | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 19.00 | 27.50 | 5 | 19.0 | 1463 | |
10 | 12 | IV | Tymon Śliwiński | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 21.00 | 28.50 | 4 | 22.0 | 1357 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 33 | 1.0 | 52396 | Śliwa, Leon | 0 | 1000 | ||
2 | (B) | 1 | 3 | 2.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
3 | (B) | 0 | 8 | 2.0 | 45817 | IV | Pniaczek, Krzysztof | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
4 | (C) | 0 | 6 | 2.0 | 44123 | IV | Skorupka, Arkadiusz | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (B) | 1 | 28 | 3.0 | 50647 | V | Anyż, Monika | 0 | 1100 | KMKSz Victoria Kielce |
6 | (C) | 1 | 1 | 4.0 | 43497 | IV | Apryjas, Antoni | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (B) | 1 | 2 | 5.0 | 46785 | IV | Jedynak, Jakub | 0 | 1400 | KMKSz Victoria Kielce |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 31 | 1.0 | 52390 | Banach, Jan | 0 | 1000 | ||
2 | (B) | 1 | 23 | 2.0 | 51154 | V | Armuła, Karol | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 18 | 3.0 | 45783 | IV | Strączek, Wiktoria | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (B) | 1 | 15 | 4.0 | 45702 | IV | Brożek, Mariusz | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | (C) | 0 | 5 | 4.0 | 41523 | IV | Knapik, Kamil | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (B) | 0 | 7 | 4.0 | 41713 | IV | Bartman, Ksawery | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (C) | 0 | 11 | 4.0 | 50658 | IV | Łacina, Szymon | 0 | 1400 | TCK Trzebinia |