Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
- 2013.12.14-15 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Zabierzów
- Konkurencja 1 Dziewcząt, 50m motylkowy 10 - 12 lat
- 14/12/2013
- 10 lat
- 1. Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 40.88 212
- 2. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 41.00 210
- 3. Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 43.74 173
- 5. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 44.84 160
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m motylkowy 10 - 12 lat
- 10 lat
- 1. Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 38.66 179
- 2. Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 40.31 158
- 3. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 40.36 157
- 10. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 43.59 125
- Konkurencja 4 Chłopców, 200m dowolny 11 - 12 lat
- 11 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2:28.77 298 33.72 38.82
- 2. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 2:36.65 255 35.21 40.26
- 3. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:42.81 227 35.85 41.37
- 18. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 3:09.30 144 43.18 51.34
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 100m zmienny 10 - 12 lat
- 10 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1:28.64 276 41.78 46.86
- 2. Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 1:30.19 262 42.51 47.68
- 3. Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 1:30.61 258 42.67 47.94
- 8. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:36.85 211 46.61 50.24
- Konkurencja 10 Chłopców, 100m zmienny 10 - 12 lat
- 11 lat
- 1. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1:19.51 259 36.92 42.59
- 2. Bieniek Michał 02 Pływak Bochnia 1:20.18 252 36.92 43.26
- 3. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 1:21.63 239 38.71 42.92
- 7. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:26.20 203 39.73 46.47
- 19. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 1:37.59 140 44.86 52.73 10 lat
- 1. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1:25.56 208 41.43 44.13
- 2. Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1:26.43 201 39.57 46.86
- 3. Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1:27.99 191 40.95 47.04
- 24. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:39.85 130 46.61 53.24
- Konkurencja 20 Chłopców, 400m dowolny 11 - 12 lat
- 11 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 5:09.65 322
- 2. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 5:21.33 288
- 3. Bieniek Michał 02 Pływak Bochnia 5:26.40 274
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 5:40.02 243
- 50m: 39.70 39.70 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:22.85 43.15 200m: 2:51.79 300m: 4:18.01 400m: 5:40.02