2015.03.21-22 Puchar Polski w Pływaniu Masters, Tychy
Z Historia Wisły
(Nowa strona: ==33 medale i 4 rekordy Polski pływaków Masters w Tychach== W dniach 21/22.03.2015 r. w Tychach pływacy sekcji Masters Wisła Kraków zanotowali doskonały występ w zawodach z cyklu...) |
(→Wyniki szczegółowe) |
||
(Nie pokazano jednej wersji pośredniej.) | |||
Linia 29: | Linia 29: | ||
'''Źródło:''' [http://www.wislaplywanie.pl '''wislaplywanie.pl'''] | '''Źródło:''' [http://www.wislaplywanie.pl '''wislaplywanie.pl'''] | ||
+ | ===Wyniki szczegółowe=== | ||
+ | [[2015.03.21-22 Puchar Polski w Pływaniu Masters, Tychy]] | ||
+ | *Kobiet, 200m klasyczny 20 lat i starsi C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. JAŚKIEWICZ Anna 76 Redeco Wrocław 3:22.09 500 | ||
+ | **2. MICHALIK Dominika 79 Masters Białystok 3:24.35 483 | ||
+ | **3. [[Małgorzata Skalska]] 77 Masters Wisła Kraków 3:42.75 373 50.88+56.58+57.58+57.71 | ||
+ | *Mężczyzn, 200m klasyczny | ||
+ | **D: 40 - 44 lat | ||
+ | **1. STEFURAK Radosław 74 Aquapark Wrocław 3:05.51 532 | ||
+ | **2. PORSZKE Andrzej 74 UKS Wodnik 29 Katowice 3:10.61 490 | ||
+ | **3. MATYSZEWSKI Grzegorz 71 Warsaw Masters Team 3:20.22 423 | ||
+ | **4. [[Tomasz Doniec]] 74 Masters Wisła Kraków 3:25.19 393 46.17+51.30+55.21+52.51 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. [[Wojciech Wolski]] 66 Masters Wisła Kraków 3:10.41 528 | ||
+ | **2. RUDZIŃSKI Michał 66 Warsaw Masters Team 3:24.14 429 | ||
+ | **3. OSTAPCZUK Sebastian 70 Warsaw Masters Team 3:39.32 346 | ||
+ | *Mężczyzn, 200m klasyczny, | ||
+ | **M: 85 - 89 lat | ||
+ | **1. [[Stanisław Krokoszyński]] 30 Masters Wisła Kraków 4:30.08 827 1:01.29+1:08.64+1:10.39+1:09.76 | ||
+ | **Rekord Polski | ||
+ | *Mężczyzn, 50m motylkowy | ||
+ | **A: 25 - 29 lat | ||
+ | **1. WIŚNIEWSKI Bartosz 87 GKS Tychy 25.83 946 | ||
+ | **2. SZCZYPIŃSKI Marcin 86 UKS Wodnik 29 Katowice 26.94 834 | ||
+ | **3. MENDAK Kamil 89 GKS Tychy 28.46 707 | ||
+ | **6. [[Kamil Latuszek]] 88 Masters Wisła Kraków 30.24 589 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. BARANIK Mariusz 69 Collegium Medicum UJ Masters K 29.98 762 | ||
+ | **2. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 30.77 705 | ||
+ | **3. DĄBROWSKI Maciej 68 WKS Śląsk Wrocław 33.58 542 | ||
+ | **DYSKW. [[Jerzy Korba]] 69 Masters Wisła Kraków 32.04 | ||
+ | *Kobiet, 100m grzbietowy | ||
+ | **B: 30 - 34 lat | ||
+ | **1. [[Paulina Palmowska]] 85 Masters Wisła Kraków 1:12.84 728 35.01+37.83 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. FRANK Marta 68 WKS Śląsk Wrocław 1:17.80 830 | ||
+ | **2. PIWOWARCZYK Elżbieta 66 Masters Białystok 1:29.74 541 | ||
+ | **3. [[Marta Wolska]] 69 Masters Wisła Kraków 2:02.61 212 56.24+1:06.37 | ||
+ | *Mężczyzn, 100m grzbietowy | ||
+ | **C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. [[Grzegorz Grzybczyk]] 78 Masters Wisła Kraków 2:03.82 107 55.94+1:07.88 | ||
+ | *Kobiet, 50m klasyczny | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. KULIŚ Mariola 66 Masters Korona Kraków 36.66 953 | ||
+ | **2. GŁOWIAK Anna 70 WKS Śląsk Wrocław 43.60 566 | ||
+ | **3. SZKUDLARZ Ilona 66 Niezrzeszeni 44.72 525 | ||
+ | **5. [[Marta Wolska]] 69 Masters Wisła Kraków 59.30 225 | ||
+ | *Mężczyzn, 50m klasyczny | ||
+ | **C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. SHAVROV Oleksandr 76 Msc "Euro-Lviv" 34.89 563 | ||
+ | **2. MORLUPI Matteo 77 Masters Korona Kraków 41.68 330 | ||
+ | **3. [[Grzegorz Grzybczyk]] 78 Masters Wisła Kraków 54.50 147 | ||
+ | **D: 40 - 44 lat | ||
+ | **1. PORSZKE Andrzej 74 UKS Wodnik 29 Katowice 38.92 435 | ||
+ | **2. [[Tomasz Doniec]] 74 Masters Wisła Kraków 39.08 430 | ||
+ | **3. STEFURAK Radosław 74 Aquapark Wrocław 39.93 403 E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. CYBERTOWICZ Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 36.81 581 | ||
+ | **2. [[Wojciech Wolski]] 66 Masters Wisła Kraków 37.52 548 | ||
+ | **3. FRIAUF Ruslan 69 Msc "Euro-Lviv" 40.95 422 | ||
+ | *Kobiet, 100m dowolny | ||
+ | **C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. [[Małgorzata Skalska]] 77 Masters Wisła Kraków 1:30.23 261 42.63+47.60 | ||
+ | *Mężczyzn, 100m dowolny | ||
+ | **A: 25 - 29 lat | ||
+ | **1. SZCZYPIŃSKI Marcin 86 UKS Wodnik 29 Katowice 54.80 786 | ||
+ | **2. SIERKA Grzegorz 86 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 56.54 715 | ||
+ | **3. [[Kamil Latuszek]] 88 Masters Wisła Kraków 59.24 622 29.32+29.92 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 1:00.63 737 | ||
+ | **2. [[Jerzy Korba]] 69 Masters Wisła Kraków 1:01.38 710 29.45+31.93 | ||
+ | **3. BARANIK Mariusz 69 Collegium Medicum UJ Masters K 1:01.61 702 | ||
+ | **M: 85 - 89 lat | ||
+ | **1. [[Stanisław Krokoszyński]] 30 Masters Wisła Kraków 1:38.57 753 45.18+53.39 | ||
+ | **Rekord Polski | ||
+ | *Kobiet, 200m zmienny | ||
+ | **B: 30 - 34 lat | ||
+ | **1. DUDA Anna 81 Rmks Rybnik 2:39.89 714 | ||
+ | **Rekord Polski. | ||
+ | **2. [[Paulina Palmowska]] 85 Masters Wisła Kraków 2:43.39 669 34.95+40.63+48.49+39.32 | ||
+ | **3. MALCHAR Jowita 82 UKS Delfinek Legnica 2:54.38 550 36 | ||
+ | *Kobiet, 50m dowolny | ||
+ | **C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. MICHALIK Dominika 79 Masters Białystok 32.59 556 | ||
+ | **2. [[Małgorzata Skalska]] 77 Masters Wisła Kraków 39.18 320 | ||
+ | **3. WITKOWSKA Agnieszka 77 UKS Wodnik 29 Katowice 44.83 213 | ||
+ | *Mężczyzn, 50m dowolny | ||
+ | **A: 25 - 29 lat | ||
+ | **1. SIERKA Grzegorz 86 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 25.86 680 | ||
+ | **2. [[Kamil Latuszek]] 88 Masters Wisła Kraków 26.31 645 | ||
+ | **3. JAJUGA Dawid 86 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 26.91 603 | ||
+ | **C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. OSIWAŁA Przemysław 79 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 29.66 475 | ||
+ | **2. WOŹNY Rafał 80 UKS Wodnik 29 Katowice 30.62 432 | ||
+ | **3. KAŁUŻYNSKI Wojciech 80 Warsaw Masters Team 31.07 413 | ||
+ | **6. [[Grzegorz Grzybczyk]] 78 Masters Wisła Kraków 36.79 249 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. BARANIK Mariusz 69 Collegium Medicum UJ Masters K 27.04 746 | ||
+ | **2. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 27.50 709 | ||
+ | **3. [[Jerzy Korba]] 69 Masters Wisła Kraków 27.83 684 | ||
+ | **M: 85 - 89 lat | ||
+ | **1. [[Stanisław Krokoszyński]] 30 Masters Wisła Kraków 40.80 778 | ||
+ | **Rekord Polski | ||
+ | *Mężczyzn, 200m motylkowy | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. [[Wojciech Wolski]] 66 Masters Wisła Kraków 3:09.76 417 38.80+48.94+52.29+49.73 | ||
+ | **2. RUDZIŃSKI Michał 66 Warsaw Masters Team 4:16.41 169 | ||
+ | *Kobiet, 200m grzbietowy | ||
+ | **B: 30 - 34 lat | ||
+ | **1. [[Paulina Palmowska]] 85 Masters Wisła Kraków 2:38.51 675 36.75+40.73+41.47+39.56 | ||
+ | **2. KOZAK Hanna 81 ORKA MASTERS Radlin 2:59.02 469 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. PIWOWARCZYK Elżbieta 66 Masters Białystok 3:14.93 577 | ||
+ | **2. [[Marta Wolska]] 69 Masters Wisła Kraków 4:18.00 249 57.84+1:05.71+1:07.98+1:06.47 | ||
+ | *Kobiet, 100m klasyczny | ||
+ | **C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. JAŚKIEWICZ Anna 76 Redeco Wrocław 1:34.85 478 | ||
+ | **2. [[Małgorzata Skalska]] 77 Masters Wisła Kraków 1:43.40 369 48.85+54.55 | ||
+ | **3. WITKOWSKA Agnieszka 77 UKS Wodnik 29 Katowice 2:05.91 204 | ||
+ | *Mężczyzn, 100m klasyczny | ||
+ | **D: 40 - 44 lat | ||
+ | **1. PORSZKE Andrzej 74 UKS Wodnik 29 Katowice 1:28.32 440 | ||
+ | **2. [[Tomasz Doniec]] 74 Masters Wisła Kraków 1:29.17 427 40.86+48.31 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. CYBERTOWICZ Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 1:24.65 535 | ||
+ | **2. [[Wojciech Wolski]] 66 Masters Wisła Kraków 1:24.68 535 39.21+45.47 | ||
+ | **3. RUDZIŃSKI Michał 66 Warsaw Masters Team 1:36.21 364 | ||
+ | **H: 60 - 64 lat | ||
+ | **1. GUZIAŁ Andrzej 54 Wągrowiec 1:36.69 545 | ||
+ | **2. IRCZYK Leon 51 Rydułtowka Akademia Aktywnego Seniora 1:45.8560+415 | ||
+ | **3. [[Janusz Mrozik]] 51 Masters Wisła Kraków 2:26.68 156 1:09.54+1:17.14 | ||
+ | *Mężczyzn, 100m zmienny | ||
+ | **M: 85 - 89 lat | ||
+ | **1. [[Stanisław Krokoszyński]] 30 Masters Wisła Kraków 1:58.01 902 57.41 1:00.6 | ||
+ | **Rekord Polski | ||
+ | *Kobiet, 200m dowolny | ||
+ | **B: 30 - 34 lat | ||
+ | **1. [[Paulina Palmowska]] 85 Masters Wisła Kraków 2:28.57 599 33.41+37.78+39.25+38.13 | ||
+ | **2. MALCHAR Jowita 82 UKS Delfinek Legnica 2:37.53 503 | ||
+ | *Mężczyzn, 200m dowolny | ||
+ | **A: 25 - 29 lat | ||
+ | **1. [[Kamil Latuszek]] 88 Masters Wisła Kraków 2:17.85 517 32.70+35.84+35.69+33.62 | ||
+ | **2. TURLA Bartosz 88 WOPR Województwa Lubuskiego 2:32.49 382 | ||
+ | **D: 40 - 44 lat | ||
+ | **1. [[Tomasz Doniec]] 74 Masters Wisła Kraków 3:06.95 253 41.53+47.42+50.87+47.13 | ||
+ | **2. KAPIAS Krystian 72 Sikret Gliwice 3:15.48 222 | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 2:14.80 751 | ||
+ | **2. [[Jerzy Korba]] 69 Masters Wisła Kraków 2:17.47 708 31.67+34.45+36.15+35.20 | ||
+ | **3. OTLIK MARIAN 66 Rydułtowka Akademia Aktywnego Seniora 2:45.97 402 | ||
+ | *Kobiet, 50m grzbietowy | ||
+ | **E: 45 - 49 lat | ||
+ | **1. FRANK Marta 68 WKS Śląsk Wrocław 34.57 899 | ||
+ | **2. KULIŚ Mariola 66 Masters Korona Kraków 34.63 894 | ||
+ | **3. SZKUDLARZ Ilona 66 Niezrzeszeni 43.31 457 | ||
+ | **4. [[Marta Wolska]] 69 Masters Wisła Kraków 56.99 200 | ||
+ | *Mężczyzn, 50m grzbietowy | ||
+ | **C: 35 - 39 lat | ||
+ | **1. [[Grzegorz Grzybczyk]] 78 Masters Wisła Kraków 54.59 127 | ||
+ | **H: 60 - 64 lat | ||
+ | **1. CIECIOR Jerzy 53 Stowarzyszenie Moje Miasto 41.59 519 | ||
+ | **2. BORYSKI Jerzy 51 TS Olimpia Poznań 42.49 487 | ||
+ | **3. [[Janusz Mrozik]] 51 Masters Wisła Kraków 1:05.25 134 | ||
+ | *Mężczyzn, 4 x 50m zmienny | ||
+ | **D: 200 - 239 lat | ||
+ | **1. UTW "Masters Zgierz 1 UTW "Masters Zgierz 2:17.63 | ||
+ | **2. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 2:23.44 | ||
+ | **[[Jerzy Korba]] 69+0,87 34.62 [[Wojciech Wolski]] 66 29.61 | ||
+ | **[[Kamil Latuszek]] 88 37.59 [[Stanisław Krokoszyński]] 30 41.62 | ||
+ | |||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2015 (pływanie masters)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2015 (pływanie masters)]] |
Aktualna wersja
33 medale i 4 rekordy Polski pływaków Masters w Tychach
W dniach 21/22.03.2015 r. w Tychach pływacy sekcji Masters Wisła Kraków zanotowali doskonały występ w zawodach z cyklu Pucharu Polski w pływaniu. W zawodach wzięło udział 190 zawodników z 38 klubów. Nasza 10 osobowa reprezentacja zdobyła łącznie 32 medale (14 złotych, 12 srebrne i 7 brązowy) i zajęła wysokie 8 miejsce w rankingu medalowym.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Stanisław Krokoszyński, który w zawodach zdobył 4 złote medale i każdy swój występ na 200 m. stylem klasycznym, 50 i 100 m. stylem dowolnym, 100 m. stylem zmiennym zakończył ustanawiając nowe rekordy Polski.
Pozostałe medale zdobywali:
- Paulina Palmowska - 3 złote medale na dystansach 100 i 200 m. stylem grzbietowym i 200 m. stylem dowolnym oraz srebrny na 200 m. stylem zmiennym
- Małgorzata Skalska – złoty medal na dystansie 100 m. stylem dowolnym, srebrny na 50 m. stylem dowolnym i 100 m. stylem klasycznym oraz brązowy medal na 200 m. stylem klasycznym.
- Marta Wolska –srebrny medal na dystansie 200 m. stylem grzbietowym oraz brązowy medal na 100 m. stylem grzbietowym.
- Wojciech Wolski – dwa złote medale na dystansie 200 m. stylem klasycznym i 200 m. stylem motylkowym oraz srebrne medale na dystansie 50 i 100 m. stylem klasycznym.
- Grzegorz Grzybczyk – 2 złote medale na dystansie 50 i 100 m. stylem grzbietowym i brązowy medal na dystansie 50 m. stylem klasycznym.
- Tomasz Doniec– złoty medal na dystansie 200 m. stylem dowolnym, srebrny medal na dystansie 100 m. stylem klasyczny i brązowy medal na 50 m. stylem klasycznym.
- Kamil Latuszek – złoty medal na dystansie 200 m. stylem dowolnym, srebrny medal na dystansie 50 m. stylem dowolnym i brązowy medal na 100 m. stylem dowolnym.
- Jerzy Korba – dwa srebrne medale na dystansie 100 i 200 m. stylem dowolnym i srebrny na dystansie 50 m. stylem dowolnym.
- Janusz Mrozik – dwa brązowe medale na dystansie 50 m. stylem grzbietowym i 100 m. stylem klasycznym.
Ostatni srebrny medal został zdobyty w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym mężczyzn (Jerzy Korba, Kamil Latuszek, Wojciech Wolski, Stanisław Krokoszyński) ustanawiając nowy rekord klubowy Masters.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zdobyte medale i poprawione rekordy życiowe.
Źródło: wislaplywanie.pl
Wyniki szczegółowe
2015.03.21-22 Puchar Polski w Pływaniu Masters, Tychy
- Kobiet, 200m klasyczny 20 lat i starsi C: 35 - 39 lat
- 1. JAŚKIEWICZ Anna 76 Redeco Wrocław 3:22.09 500
- 2. MICHALIK Dominika 79 Masters Białystok 3:24.35 483
- 3. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 3:42.75 373 50.88+56.58+57.58+57.71
- Mężczyzn, 200m klasyczny
- D: 40 - 44 lat
- 1. STEFURAK Radosław 74 Aquapark Wrocław 3:05.51 532
- 2. PORSZKE Andrzej 74 UKS Wodnik 29 Katowice 3:10.61 490
- 3. MATYSZEWSKI Grzegorz 71 Warsaw Masters Team 3:20.22 423
- 4. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 3:25.19 393 46.17+51.30+55.21+52.51
- E: 45 - 49 lat
- 1. Wojciech Wolski 66 Masters Wisła Kraków 3:10.41 528
- 2. RUDZIŃSKI Michał 66 Warsaw Masters Team 3:24.14 429
- 3. OSTAPCZUK Sebastian 70 Warsaw Masters Team 3:39.32 346
- Mężczyzn, 200m klasyczny,
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 4:30.08 827 1:01.29+1:08.64+1:10.39+1:09.76
- Rekord Polski
- Mężczyzn, 50m motylkowy
- A: 25 - 29 lat
- 1. WIŚNIEWSKI Bartosz 87 GKS Tychy 25.83 946
- 2. SZCZYPIŃSKI Marcin 86 UKS Wodnik 29 Katowice 26.94 834
- 3. MENDAK Kamil 89 GKS Tychy 28.46 707
- 6. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 30.24 589
- E: 45 - 49 lat
- 1. BARANIK Mariusz 69 Collegium Medicum UJ Masters K 29.98 762
- 2. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 30.77 705
- 3. DĄBROWSKI Maciej 68 WKS Śląsk Wrocław 33.58 542
- DYSKW. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 32.04
- Kobiet, 100m grzbietowy
- B: 30 - 34 lat
- 1. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 1:12.84 728 35.01+37.83
- E: 45 - 49 lat
- 1. FRANK Marta 68 WKS Śląsk Wrocław 1:17.80 830
- 2. PIWOWARCZYK Elżbieta 66 Masters Białystok 1:29.74 541
- 3. Marta Wolska 69 Masters Wisła Kraków 2:02.61 212 56.24+1:06.37
- Mężczyzn, 100m grzbietowy
- C: 35 - 39 lat
- 1. Grzegorz Grzybczyk 78 Masters Wisła Kraków 2:03.82 107 55.94+1:07.88
- Kobiet, 50m klasyczny
- E: 45 - 49 lat
- 1. KULIŚ Mariola 66 Masters Korona Kraków 36.66 953
- 2. GŁOWIAK Anna 70 WKS Śląsk Wrocław 43.60 566
- 3. SZKUDLARZ Ilona 66 Niezrzeszeni 44.72 525
- 5. Marta Wolska 69 Masters Wisła Kraków 59.30 225
- Mężczyzn, 50m klasyczny
- C: 35 - 39 lat
- 1. SHAVROV Oleksandr 76 Msc "Euro-Lviv" 34.89 563
- 2. MORLUPI Matteo 77 Masters Korona Kraków 41.68 330
- 3. Grzegorz Grzybczyk 78 Masters Wisła Kraków 54.50 147
- D: 40 - 44 lat
- 1. PORSZKE Andrzej 74 UKS Wodnik 29 Katowice 38.92 435
- 2. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 39.08 430
- 3. STEFURAK Radosław 74 Aquapark Wrocław 39.93 403 E: 45 - 49 lat
- 1. CYBERTOWICZ Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 36.81 581
- 2. Wojciech Wolski 66 Masters Wisła Kraków 37.52 548
- 3. FRIAUF Ruslan 69 Msc "Euro-Lviv" 40.95 422
- Kobiet, 100m dowolny
- C: 35 - 39 lat
- 1. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 1:30.23 261 42.63+47.60
- Mężczyzn, 100m dowolny
- A: 25 - 29 lat
- 1. SZCZYPIŃSKI Marcin 86 UKS Wodnik 29 Katowice 54.80 786
- 2. SIERKA Grzegorz 86 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 56.54 715
- 3. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 59.24 622 29.32+29.92
- E: 45 - 49 lat
- 1. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 1:00.63 737
- 2. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 1:01.38 710 29.45+31.93
- 3. BARANIK Mariusz 69 Collegium Medicum UJ Masters K 1:01.61 702
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 1:38.57 753 45.18+53.39
- Rekord Polski
- Kobiet, 200m zmienny
- B: 30 - 34 lat
- 1. DUDA Anna 81 Rmks Rybnik 2:39.89 714
- Rekord Polski.
- 2. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 2:43.39 669 34.95+40.63+48.49+39.32
- 3. MALCHAR Jowita 82 UKS Delfinek Legnica 2:54.38 550 36
- Kobiet, 50m dowolny
- C: 35 - 39 lat
- 1. MICHALIK Dominika 79 Masters Białystok 32.59 556
- 2. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 39.18 320
- 3. WITKOWSKA Agnieszka 77 UKS Wodnik 29 Katowice 44.83 213
- Mężczyzn, 50m dowolny
- A: 25 - 29 lat
- 1. SIERKA Grzegorz 86 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 25.86 680
- 2. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 26.31 645
- 3. JAJUGA Dawid 86 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 26.91 603
- C: 35 - 39 lat
- 1. OSIWAŁA Przemysław 79 Odrzańskie Ratownictwo Specjal 29.66 475
- 2. WOŹNY Rafał 80 UKS Wodnik 29 Katowice 30.62 432
- 3. KAŁUŻYNSKI Wojciech 80 Warsaw Masters Team 31.07 413
- 6. Grzegorz Grzybczyk 78 Masters Wisła Kraków 36.79 249
- E: 45 - 49 lat
- 1. BARANIK Mariusz 69 Collegium Medicum UJ Masters K 27.04 746
- 2. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 27.50 709
- 3. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 27.83 684
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 40.80 778
- Rekord Polski
- Mężczyzn, 200m motylkowy
- E: 45 - 49 lat
- 1. Wojciech Wolski 66 Masters Wisła Kraków 3:09.76 417 38.80+48.94+52.29+49.73
- 2. RUDZIŃSKI Michał 66 Warsaw Masters Team 4:16.41 169
- Kobiet, 200m grzbietowy
- B: 30 - 34 lat
- 1. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 2:38.51 675 36.75+40.73+41.47+39.56
- 2. KOZAK Hanna 81 ORKA MASTERS Radlin 2:59.02 469
- E: 45 - 49 lat
- 1. PIWOWARCZYK Elżbieta 66 Masters Białystok 3:14.93 577
- 2. Marta Wolska 69 Masters Wisła Kraków 4:18.00 249 57.84+1:05.71+1:07.98+1:06.47
- Kobiet, 100m klasyczny
- C: 35 - 39 lat
- 1. JAŚKIEWICZ Anna 76 Redeco Wrocław 1:34.85 478
- 2. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 1:43.40 369 48.85+54.55
- 3. WITKOWSKA Agnieszka 77 UKS Wodnik 29 Katowice 2:05.91 204
- Mężczyzn, 100m klasyczny
- D: 40 - 44 lat
- 1. PORSZKE Andrzej 74 UKS Wodnik 29 Katowice 1:28.32 440
- 2. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 1:29.17 427 40.86+48.31
- E: 45 - 49 lat
- 1. CYBERTOWICZ Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 1:24.65 535
- 2. Wojciech Wolski 66 Masters Wisła Kraków 1:24.68 535 39.21+45.47
- 3. RUDZIŃSKI Michał 66 Warsaw Masters Team 1:36.21 364
- H: 60 - 64 lat
- 1. GUZIAŁ Andrzej 54 Wągrowiec 1:36.69 545
- 2. IRCZYK Leon 51 Rydułtowka Akademia Aktywnego Seniora 1:45.8560+415
- 3. Janusz Mrozik 51 Masters Wisła Kraków 2:26.68 156 1:09.54+1:17.14
- Mężczyzn, 100m zmienny
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 1:58.01 902 57.41 1:00.6
- Rekord Polski
- Kobiet, 200m dowolny
- B: 30 - 34 lat
- 1. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 2:28.57 599 33.41+37.78+39.25+38.13
- 2. MALCHAR Jowita 82 UKS Delfinek Legnica 2:37.53 503
- Mężczyzn, 200m dowolny
- A: 25 - 29 lat
- 1. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 2:17.85 517 32.70+35.84+35.69+33.62
- 2. TURLA Bartosz 88 WOPR Województwa Lubuskiego 2:32.49 382
- D: 40 - 44 lat
- 1. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 3:06.95 253 41.53+47.42+50.87+47.13
- 2. KAPIAS Krystian 72 Sikret Gliwice 3:15.48 222
- E: 45 - 49 lat
- 1. OBIEDZIŃSKI Paweł 69 IKS Konstancin 2:14.80 751
- 2. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 2:17.47 708 31.67+34.45+36.15+35.20
- 3. OTLIK MARIAN 66 Rydułtowka Akademia Aktywnego Seniora 2:45.97 402
- Kobiet, 50m grzbietowy
- E: 45 - 49 lat
- 1. FRANK Marta 68 WKS Śląsk Wrocław 34.57 899
- 2. KULIŚ Mariola 66 Masters Korona Kraków 34.63 894
- 3. SZKUDLARZ Ilona 66 Niezrzeszeni 43.31 457
- 4. Marta Wolska 69 Masters Wisła Kraków 56.99 200
- Mężczyzn, 50m grzbietowy
- C: 35 - 39 lat
- 1. Grzegorz Grzybczyk 78 Masters Wisła Kraków 54.59 127
- H: 60 - 64 lat
- 1. CIECIOR Jerzy 53 Stowarzyszenie Moje Miasto 41.59 519
- 2. BORYSKI Jerzy 51 TS Olimpia Poznań 42.49 487
- 3. Janusz Mrozik 51 Masters Wisła Kraków 1:05.25 134
- Mężczyzn, 4 x 50m zmienny
- D: 200 - 239 lat
- 1. UTW "Masters Zgierz 1 UTW "Masters Zgierz 2:17.63
- 2. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 2:23.44
- Jerzy Korba 69+0,87 34.62 Wojciech Wolski 66 29.61
- Kamil Latuszek 88 37.59 Stanisław Krokoszyński 30 41.62