2015.07.05-10.04 Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga
Z Historia Wisły
Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2015
Gliwice - Katowice - Wrocław 2015-05-07/2015-10-04
Wyniki szczegółowe
M-ce | Nazwa drużyny | Duże punkty | Pkt. | vs+ | Sz.1 | Sz.2 |
1 | WASKO HETMAN Katowice | 17.0 | 37.5 | 10;2;3;4;5;6;7;8; | 6.0 | 7.5 |
2 | VOTUM SA POLONIA Wrocław | 15.0 | 35.5 | 3;4;5;6;10;9;2; | 5.5 | 4.5 |
3 | KSz STILON Gorzów Wlkp. | 13.0 | 31.0 | 4;5;6;10;9;3; | 4.5 | 4.0 |
8 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 23.0 | 6;10; | 4.5 | 4.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | w | 4,0 | 0.0 | 6 | KSz SILESIA JAS-FBG Racibórz | 1000 | Klub Szachowy Silesia Racibórz |
2 | b | 1,5 | 13.0 | 7 | KSz STILON Gorzów Wlkp. | 1000 | Klub Szachowy "STILON" Gorzów Wlkp. |
3 | w | 2,5 | 15.0 | 8 | VOTUM SA POLONIA Wrocław | 1000 | Klub Szachowy Polonia Wrocław Sp. z o.o. |
4 | b | 2,5 | 11.0 | 9 | UKS ROTMISTRZ Grudziądz | 1000 | Uczniowski Klub Sportowy Rotmistrz Grudziądz |
5 | w | 2,0 | 17.0 | 1 | WASKO HETMAN Katowice | 1000 | Klub Szachowy "HETMAN" Katowice |
6 | b | 3,0 | 12.0 | 2 | Sz.S.O.N. "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza | 1000 | Szachowe Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza |
7 | w | 1,0 | 7.0 | 3 | Baszta MOS Żnin | 1000 | Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu "Baszta" |
8 | b | 2,0 | 7.0 | 4 | Akademia Szachowa Future Processing Gliwice | 1000 | Stowarzyszenie Akademia Szachowa Gliwice |
9 | w | 4,5 | 3.0 | 10 | bezokularow.pl Chrobry Gniezno | 1000 | Ludowy Klub Sportowy Chrobry Gniezno |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Data ur. | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | R 8 | R 9 |
1 | 1132717 | IM | Maciej Klekowski | undefined | 2486 | 2450 | 1992 | 0 | ½ | ½ | ½ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
2 | 1129775 | IM | Michał Matuszewski | undefined | 2472 | 2450 | 1993 | ½ | ½ | 1 | 1 | 0 | ½ | 0 | ½ | ½ |
3 | 1112791 | IM | Dariusz Mikrut | undefined | 2361 | 2450 | 1979 | 1 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 1 |
4 | 1121537 | m | Maciej Brzeski | undefined | 2337 | 2400 | 1990 | ½ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
5 | 1131710 | k++ | Radosław Barski | undefined | 2309 | 2300 | 1993 | 1 | 0 | ½ | 0 | 1 | ½ | - | 1 | 1 |
6 | 1134957 | WCM | Maria Leks | undefined | 2135 | 2000 | 1995 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ½ | 0 | 0 |
7 | 1194763 | I | Patrycja Waszczuk | undefined | 1908 | 1800 | 2003 | |||||||||
8 | 1119419 | FM | Mateusz Kuzioła | undefined | 2300 | 2300 | 1987 | |||||||||
9 | 1105531 | k | Grzegorz Słabek | undefined | 1967 | 2200 | 1965 | |||||||||
10 | 1163922 | k | Jerzy Kyć | undefined | 2118 | 2200 | 1997 | 0 | 0 | ½ |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 1 | 4.5 | PL-4321 | GM | JAKUBOWSKI, Krzysztof | 2554 | 2600 | KSz Silesia Racibórz |
2 | b | = | 1 | 3.5 | GM | KRYVORUCHKO, Yuriy | 2710 | 2600 | potwierdzony | |
3 | w | = | 1 | 5.5 | PL-6123 | GM | ŚWIERCZ, Dariusz | 2620 | 2600 | KSz Polonia Wrocław |
4 | b | = | 1 | 6.0 | GM | KOVALENKO, Igor | 2700 | 2600 | opłacone | |
5 | w | 1 | 1 | 3.5 | PL-4888 | GM | WOJTASZEK, Radosław | 2734 | 2600 | potwierdzony II i III sesja |
6 | b | 1 | 1 | 0.0 | PL-1399 | k | MAZURKIEWICZ, Michał | 2217 | 2200 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
7 | w | 0 | 1 | 4.0 | PL-5739 | GM | HEBERLA, Bartłomiej | 2528 | 2600 | ŻTMS Baszta Żnin |
8 | b | 0 | 1 | 4.5 | PL-2736 | GM | KEMPIŃSKI, Robert | 2630 | 2600 | Akademia Szachowa Gliwice |
9 | w | 1 | 4 | 3.0 | PL-7079 | IM | LUBCZYŃSKI, Rafał | 2435 | 2450 | LKS Chrobry Gniezno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 2 | 3.0 | PL-6109 | IM | STRYJECKI, Marek | 2427 | 2450 | KSz Silesia Racibórz |
2 | w | = | 2 | 4.0 | PL-1247 | GM | DRAGUN, Kamil | 2568 | 2600 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
3 | b | 1 | 2 | 4.5 | PL-2569 | GM | BARTEL, Mateusz | 2622 | 2600 | KSz Polonia Wrocław |
4 | w | 1 | 3 | 3.0 | PL-6472 | GM | MIŚTA, Aleksander | 2580 | 2600 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
5 | b | 0 | 2 | 5.5 | PL-5950 | GM | NAVARA, DavID | 2734 | 2600 | KSz HETMAN Katowice |
6 | w | = | 2 | 5.5 | PL-2880 | GM | PAKLEZA, Zbigniew | 2517 | 2600 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
7 | b | 0 | 2 | 4.5 | PL-5551 | GM | ANTONIEWSKI, Rafal | 2522 | 2600 | ŻTMS Baszta Żnin |
8 | w | = | 2 | 4.0 | PL-2834 | GM | MARKOWSKI, Tomasz | 2583 | 2600 | Akademia Szachowa Gliwice |
9 | b | = | 5 | 3.0 | PL-4353 | FM | NASUTA, Grzegorz | 2404 | 2300 | wypożyczony na II i III zjazd |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 3 | 4.5 | PL-5328 | IM | KRZYŻANOWSKI, Marcin | 2428 | 2450 | KSz Silesia Racibórz |
2 | b | = | 3 | 5.0 | PL-2765 | GM | KRASENKOW, Michał | 2620 | 2600 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
3 | w | = | 3 | 5.0 | PL-49998 | GM | MASTROVASILIS, Dimitrios | 2608 | 2600 | KSz Polonia Wrocław |
4 | b | 0 | 5 | 3.5 | PL-2019 | GM | DZIUBA, Marcin | 2562 | 2600 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
5 | w | 0 | 4 | 5.5 | PL-2022 | GM | GAJEWSKI, Grzegorz | 2654 | 2600 | KSz HETMAN Katowice |
6 | b | 0 | 3 | 4.0 | PL-2694 | GM | JAKUBIEC, Artur | 2522 | 2600 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
7 | w | 0 | 3 | 3.0 | PL-5581 | GM | BOBRAS, Piotr | 2522 | 2600 | ŻTMS Baszta Żnin |
8 | b | = | 3 | 4.0 | PL-2870 | GM | OLSZEWSKI, Michał | 2548 | 2600 | Akademia Szachowa Gliwice |
9 | w | 1 | 7 | 3.0 | PL-6915 | IM | CHOJNACKI, Krzysztof | 2376 | 2450 | LKS Chrobry Gniezno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 4 | 1.0 | PL-5255 | FM | OBRUŚNIK, Michał | 2286 | 2300 | KSz Silesia Racibórz |
2 | w | 0 | 4 | 7.0 | PL-1778 | GM | PIORUN, Kacper | 2609 | 2600 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
3 | b | 0 | 4 | 6.5 | PL-5028 | GM | MORANDA, Wojciech | 2594 | 2600 | KSz Polonia Wrocław |
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | w | 0 | 4 | 4.5 | PL-2608 | IM | CZAKON, Jakub | 2487 | 2450 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
7 | undefined | |||||||||
8 | w | 0 | 5 | 4.0 | PL-4396 | IM | WARAKOMSKI, Tomasz | 2474 | 2450 | Akademia Szachowa Gliwice |
9 | b | 1 | 8 | 2.5 | PL-6840 | k+ | MUSIAŁKIEWICZ, Jan | 2276 | 2300 | LKS Chrobry Gniezno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 7 | 2.0 | PL-5414 | k | POLOK, Kacper | 2223 | 2200 | KSz Silesia Racibórz |
2 | b | 0 | 5 | 5.5 | PL-7465 | IM | KANAREK, Marcel | 2520 | 2450 | wypożyczony I-III zjazd |
3 | w | = | 5 | 6.5 | PL-3466 | IM | SADZIKOWSKI, Daniel | 2504 | 2450 | KSz Polonia Wrocław |
4 | w | 0 | 6 | 6.5 | PL-3317 | GM | CZARNOTA, Paweł | 2528 | 2600 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
5 | b | 1 | 5 | 3.5 | PL-2966 | GM | SOĆKO, Bartosz | 2599 | 2600 | KSz HETMAN Katowice |
6 | b | = | 5 | 5.5 | PL-4567 | IM | WEICHHOLD, Paweł | 2417 | 2450 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
7 | b | - | 4 | 5.0 | PL-2036 | GM | JARACZ, Paweł | 2496 | 2600 | ŻTMS Baszta Żnin |
8 | b | 1 | 8 | 1.0 | PL-7160 | FM | PRZYBYLSKI, Wojciech | 2354 | 2300 | Akademia Szachowa Gliwice |
9 | w | 1 | 9 | 1.5 | PL-6841 | k+ | MUSIAŁKIEWICZ, Paweł | 2289 | 2300 | LKS Chrobry Gniezno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 11 | 1.5 | WIM | CHEREDNICHENKO, Elena | 2152 | 2250 | potwierdzona | |
2 | w | 0 | 6 | 2.0 | PL-2715 | WGM | ZAWADZKA, Beata | 2320 | 2400 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
3 | b | 0 | 6 | 7.5 | PL-451 | WGM | ZAWADZKA, Jolanta | 2448 | 2400 | KSz Polonia Wrocław |
4 | w | 1 | 12 | 3.5 | PL-3316 | WIM | KIKA, Dorota | 2188 | 2250 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
5 | b | 0 | 13 | 7.5 | PL-2967 | GM | SOĆKO, Monika | 2443 | 2600 | KSz HETMAN Katowice |
6 | w | 1 | 6 | 4.0 | PL-2557 | WIM | JAKUBIEC, Edyta | 2190 | 2250 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
7 | b | = | 8 | 3.5 | PL-2035 | WGM | JARACZ, Barbara | 2224 | 2400 | ŻTMS Baszta Żnin |
8 | w | 0 | 10 | 2.0 | PL-4395 | WFM | WARAKOMSKA, Anna | 2292 | 2100 | Akademia Szachowa Gliwice |
9 | b | 0 | 6 | 6.0 | PL-3026 | WGM | WOREK, Joanna | 2318 | 2400 | wypożyczona na II i III zjazd |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | b | 0 | 7 | 5.0 | PL-4006 | IM | KUŹMICZ, Krystian | 2471 | 2450 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
5 | w | 0 | 6 | 6.5 | PL-2844 | GM | MITOŃ, Kamil | 2610 | 2600 | KSz HETMAN Katowice |
6 | undefined | |||||||||
7 | w | = | 5 | 1.5 | PL-2672 | GM | GRABARCZYK, Mirosław | 2444 | 2600 | ŻTMS Baszta Żnin |
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |