2015.11.11 Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11. Kraków
Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (OPEN, FIDE)
Kraków 2015-11-11/2015-11-11
Tempo gry: P'11
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Chg (Ru) |
1 | 10 | k | Buś, Konrad | R 2051 | 2200 | MKS MOS WIELICZKA | 9.5 | 64.50 | 77.00 | 3.14 |
2 | 2 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2226 | 2300 | KKSz Kraków | 8.5 | 65.50 | 79.00 | 0.03 |
3 | 12 | I++ | Mika, Tomasz | R 2038 | 2100 | 8.5 | 60.00 | 72.50 | 1.74 | |
4 | 7 | k | Jerzy Kyć | R 2136 | 2200 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 67.50 | 82.50 | 0.88 |
7 | 9 | k | Grzegorz Słabek | R 2121 | 2200 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 63.00 | 75.50 | -0.03 |
45 | 53 | I | Renata Gaudyn | R 1551 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 44.50 | 53.00 | -1.70 |
71 | 78 | II | Andrzej Kulesza | R 1254 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 43.50 | 52.50 | 2.07 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 62 | 1.0 | PL-3370 | III | Kapcia, Marcin | 1463 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 40 | 2.0 | PL-21628 | I | Baniak, Łukasz | R 1704 | 2000 | TKSz Tarnobrzeg |
3 | (B) | 1 | 27 | 3.0 | PL-3150 | I | Wąsik, Józef | R 1821 | 2000 | KS Korona Kraków |
4 | (C) | 1 | 18 | 4.0 | PL-16405 | I | Wilk, Tomasz | R 1957 | 2000 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
5 | (B) | 1 | 4 | 5.0 | PL-21647 | k | Mucha, Roman | R 2213 | 2200 | MKS MOS WIELICZKA |
6 | (C) | 1 | 5 | 6.0 | PL-38169 | FM | Shilov, Sergej | R 2194 | 2300 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
7 | (B) | 1 | 2 | 7.0 | PL-3339 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2226 | 2300 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 0 | 10 | 7.0 | PL-17812 | k | Buś, Konrad | R 2051 | 2200 | MKS MOS WIELICZKA |
9 | (B) | 0 | 6 | 7.0 | PL-3325 | k | Doniec, Andrzej | 2175 | 2200 | KKSz Kraków |
10 | (C) | 0 | 8 | 7.0 | PL-3392 | k | Kumor, Lukasz | R 2126 | 2200 | KS Korona Kraków |
11 | (B) | 1 | 48 | 8.0 | PL-3397 | I | Kwiecien, Jacek | 1593 | 2000 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 64 | 1.0 | PL-43635 | I | Dyląg, Emilia | R 1447 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 42 | 2.0 | PL-47357 | II | Wieczorek, Jakub | R 1658 | 1800 | |
3 | (B) | 1 | 55 | 3.0 | PL-45824 | I | Turski, Bartłomiej | R 1517 | 2000 | UKS Czarny Koń Olkusz |
4 | (C) | ½ | 2 | 3.5 | PL-3339 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2226 | 2300 | KKSz Kraków |
5 | (B) | ½ | 6 | 4.0 | PL-3325 | k | Doniec, Andrzej | 2175 | 2200 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 0 | 20 | 4.0 | PL-21485 | II | Jajte-Pachota, Jerzy | 1923 | 1800 | KS Cracovia 1906 Kraków |
7 | (B) | 1 | 40 | 5.0 | PL-21628 | I | Baniak, Łukasz | R 1704 | 2000 | TKSz Tarnobrzeg |
8 | (C) | 1 | 33 | 6.0 | PL-23286 | I++ | Kucharska, Honorata | R 1750 | 1900 | |
9 | (C) | 1 | 3 | 7.0 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2218 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
10 | (B) | 0 | 13 | 7.0 | PL-3926 | I | Chlebus, Roman | 2017 | 2000 | Kraków |
11 | (C) | 1 | 34 | 8.0 | PL-21593 | II | Ochman, Sebastian | 1748 | 1800 | UKS Dziewiątka Sieradz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 104 | 1.0 | Roszczyński, Adam | 0 | 1000 | Kraków | ||
2 | (B) | 0 | 20 | 1.0 | PL-21485 | II | Jajte-Pachota, Jerzy | 1923 | 1800 | KS Cracovia 1906 Kraków |
3 | (C) | 0 | 17 | 1.0 | PL-24478 | I++ | Szewczyk, Grzegorz | R 1964 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
4 | (B) | 0 | 89 | 1.0 | PL-33740 | II | Studnicka, Monika | 0 | 1600 | TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice |
5 | (C) | 0 | 85 | 1.0 | PL-59451 | Strączek, Krystian | R 1019 | 1000 | ||
6 | (B) | 1 | 86 | 2.0 | PL-3374 | I | Kijania, Jozef | 0 | 2000 | |
7 | (C) | 1 | 82 | 3.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 1131 | 1600 | MPZSzach Kraków |
8 | (B) | 0 | 73 | 3.0 | PL-41636 | I | Furtak, Joanna | R 1349 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
9 | (C) | 1 | 90 | 4.0 | PL-41713 | III | Bartman, Ksawery | 0 | 1600 | MKS MOS WIELICZKA |
10 | (B) | 1 | 84 | 5.0 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 1039 | 1600 | KKSz Kraków |
11 | (C) | 1 | 107 | 6.0 | Ciuba, Sławomir | 0 | 1000 | Podolsze |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | ½ | 24 | 0.5 | PL-17202 | I | Ślęczka, Bartosz | R 1883 | 2000 | MKS MOS WIELICZKA |
2 | (B) | ½ | 17 | 1.0 | PL-24478 | I++ | Szewczyk, Grzegorz | R 1964 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
3 | (C) | 0 | 41 | 1.0 | PL-44511 | II | Burek, Marcin | 1673 | 1800 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 0 | 39 | 1.0 | PL-5526 | II | Goc, Łukasz | 1714 | 1800 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
5 | (C) | 0 | 105 | 1.0 | Kocurek, Wojciech | 0 | 1000 | Katowice | ||
6 | (B) | 1 | 99 | 2.0 | PL-46021 | V | Gaudyn, Paweł | 0 | 1200 | |
7 | (C) | 1 | 103 | 3.0 | Biczkowski, Edward | 0 | 1000 | |||
8 | (B) | 1 | 45 | 4.0 | PL-3360 | I+ | Jasińska-Kuzia, Lidia | 1637 | 1900 | CKiS Skawina |
9 | (C) | 0 | 43 | 4.0 | PL-19175 | II | Żurek, Paulina | 1656 | 1600 | KKSz Kraków |
10 | (B) | 1 | 71 | 5.0 | PL-11303 | II | Ostrowski, Michał | R 1358 | 1800 | KKSz Kraków |
11 | (C) | 0 | 28 | 5.0 | PL-7638 | I | Bogusz, Tomasz | R 1813 | 2000 | St Eurobeskidy Łodygowice |
Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (U11)
Kraków 2015-11-11/2015-11-11
Tempo gry: P'11
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz |
1 | 10 | III | Jakub Owoc | R 1134 | 1600 | TS Wisła Kraków | 9.0 | 63.00 | 76.00 | 1850 |
2 | 1 | II | Armuła, Karol | R 1346 | 1800 | KKSz Kraków | 8.5 | 63.00 | 76.00 | 1850 |
3 | 4 | I | Mucha, Marta | R 1210 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 8.0 | 61.00 | 75.00 | 1800 |
9 | 15 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 53.50 | 64.00 | 1633 |
23 | 23 | IV | Konstanty Sarek | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 51.00 | 61.00 | 1400 |
30 | 21 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 48.00 | 59.50 | 1300 |
33 | 31 | V | Maksym Doroba | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 32.50 | 39.50 | 960 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 28 | 1.0 | PL-52568 | IV | Blacha, Patryk | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 1 | 1.0 | PL-51154 | II | Armuła, Karol | R 1346 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 20 | 2.0 | PL-58428 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
4 | (B) | 1 | 15 | 3.0 | PL-58522 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | 0 | 3 | 3.0 | PL-50259 | III | Józefczyk, Szymon | R 1251 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 17 | 4.0 | PL-46108 | III | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 9 | 5.0 | PL-45783 | II | Strączek, Wiktoria | R 1168 | 1600 | LUKKS Kielce |
8 | (C) | 1 | 6 | 6.0 | PL-44123 | III | Skorupka, Arkadiusz | R 1208 | 1600 | LUKKS Kielce |
9 | (B) | 1 | 4 | 7.0 | PL-25598 | I | Mucha, Marta | R 1210 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
10 | (B) | 1 | 12 | 8.0 | PL-50473 | II | Pawlak, Emilia | R 1105 | 1600 | KKSz Kraków |
11 | (C) | 1 | 5 | 9.0 | PL-53494 | II | Wnęk, Filip | R 1210 | 1800 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 33 | 1.0 | Nikodem Sobelga | 0 | 1000 | Kraków | ||
2 | (C) | 0 | 6 | 1.0 | PL-44123 | III | Skorupka, Arkadiusz | R 1208 | 1600 | LUKKS Kielce |
3 | (B) | 1 | 36 | 2.0 | Pawlak, Miłosz | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
4 | (C) | 0 | 10 | 2.0 | PL-45127 | III | Jakub Owoc | R 1134 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 1 | 21 | 3.0 | PL-59300 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | 1 | 8 | 4.0 | PL-41513 | II | Kucharska, Helena | R 1182 | 1600 | MPZSzach Kraków |
7 | (B) | 0 | 5 | 4.0 | PL-53494 | II | Wnęk, Filip | R 1210 | 1800 | UKS Goniec Staniątki |
8 | (B) | 1 | 14 | 5.0 | PL-56134 | III | Rainer, Piotr | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
9 | (C) | 1 | 9 | 6.0 | PL-45783 | II | Strączek, Wiktoria | R 1168 | 1600 | LUKKS Kielce |
10 | (B) | 1 | 11 | 7.0 | PL-41523 | II | Knapik, Kamil | R 1119 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
11 | (C) | 0 | 1 | 7.0 | PL-51154 | II | Armuła, Karol | R 1346 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | PL-53494 | II | Wnęk, Filip | R 1210 | 1800 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (B) | 1 | 30 | 1.0 | PL-54584 | V | Blacha, Paweł | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 0 | 3 | 1.0 | PL-50259 | III | Józefczyk, Szymon | R 1251 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 35 | 2.0 | Stanek, Aleksandra | 0 | 1000 | Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 17 | 2.0 | PL-46108 | III | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 34 | 3.0 | Zaucha, Dariusz | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
7 | (C) | 1 | 20 | 4.0 | PL-58428 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
8 | (B) | 0 | 9 | 4.0 | PL-45783 | II | Strączek, Wiktoria | R 1168 | 1600 | LUKKS Kielce |
9 | (C) | 1 | 13 | 5.0 | PL-60446 | III | Hernik, Bartosz | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
10 | (B) | 0 | 25 | 5.0 | PL-63175 | IV | Zieliński, Michał | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
11 | (C) | 0 | 18 | 5.0 | PL-55895 | III | Wolak, Maciej | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 3 | 0.0 | PL-50259 | III | Józefczyk, Szymon | R 1251 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 28 | 0.0 | PL-52568 | IV | Blacha, Patryk | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 27 | 1.0 | PL-58427 | IV | Stanek, Tomasz | 0 | 1400 | Kraków |
4 | (B) | 1 | 32 | 2.0 | PL-63172 | V | Konieczyński, Bartosz | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 0 | 15 | 2.0 | PL-58522 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
6 | (B) | 1 | 26 | 3.0 | PL-62853 | IV | Magdziarz, Piotr | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 0 | 13 | 3.0 | PL-60446 | III | Hernik, Bartosz | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
8 | (B) | 1 | 29 | 4.0 | PL-65942 | V | Duda, Grzegorz | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (C) | 0 | 25 | 4.0 | PL-63175 | IV | Zieliński, Michał | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
10 | (B) | 0 | 30 | 4.0 | PL-54584 | V | Blacha, Paweł | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
11 | (B) | 0 | 24 | 4.0 | PL-57121 | IV | Pawlak, Dominik | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 13 | 0.0 | PL-60446 | III | Hernik, Bartosz | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 22 | 0.0 | PL-62858 | IV | Książek, Stanisław | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 0 | 34 | 0.0 | Zaucha, Dariusz | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
4 | (C) | 0 | 29 | 0.0 | PL-65942 | V | Duda, Grzegorz | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
5 | - | + | 1.0 | |||||||
6 | (B) | 0 | 32 | 1.0 | PL-63172 | V | Konieczyński, Bartosz | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 35 | 2.0 | Stanek, Aleksandra | 0 | 1000 | Kraków | ||
8 | (B) | + | 19 | 3.0 | PL-56912 | III | Zwolińska, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
9 | (B) | 0 | 37 | 3.0 | PL-66033 | Węgrzyn, Wiktor | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | |
10 | (C) | 0 | 33 | 3.0 | Nikodem Sobelga | 0 | 1000 | Kraków | ||
11 | (B) | 1 | 36 | 4.0 | Pawlak, Miłosz | 0 | 1000 | KKSz Kraków |