2016.04.07 Otwarcie XII Gminnej Olimpiady Sportowej

Z Historia Wisły

Wiślacy otworzyli gminną olimpiadę!

Data publikacji: 07-04-2016 11:53

[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]


Nie dla wszystkich Wiślaków czwartkowy poranek rozpoczął się od treningu. Dwóch piłkarzy i trenerów Białej Gwiazdy udało się wcześniej do położonych niedaleko Myślenic Brzączowic, gdzie odbyło się uroczyste otwarcie XII Gminnej Olimpiady Sportowej.

Dariusz Wdowczyk, Marcin Broniszewski, Rafał Boguski i Paweł Brożek wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu, jakim była inauguracja gminnej olimpiady sportowej, w której udział biorą dzieci z klas I-III szkoły podstawowej. Dla reprezentantów Białej Gwiazdy wizyta ta była bardzo wyjątkowa, to oni wprowadzili bowiem wraz z uczniami olimpijską flagę do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzączowicach, a następnie wszyscy wspólnie odśpiewali hymn Polski.

Zobacz zdjęcia z dzisiejszej wizyty w szkole!

Na dzisiejszym spotkaniu nie zabrakło oczywiście uroczystej ceremonii otwarcia oraz elementów rywalizacji. Wiślacy, jak mają w zwyczaju, obdarowali miejscowych uczniów plakatami oraz kalendarzami, na których złożyli autografy. Gospodarze nie pozostali dłużni, wręczając przedstawicielom drużyny lokalne gadżety.

A. Koprowski

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl