2016.04.22 Siepomaga.pl

Z Historia Wisły

Emil uczy, że nie wolno się poddawać!

Data publikacji: 22-04-2016 20:47


5-letni Emil mógłby z pewnością uczyć nas wszystkich, co znaczy wola walki i przezwyciężanie trudów dnia codziennego. Serce chłopca nie rośnie, a koszt operacji dającej mu szansę na normalne życie wynosi aż 7 milionów złotych. Rodzice i nasz mały bohater nie zamierzają się poddawać, są dobrej myśli. Także Wisła Kraków postanowiła aktywnie włączyć się w akcję Siepomaga.pl i wesprzeć Emila.

Koszt wcześniej wspomnianego zabiegu jest ogromny, a przecież chłopiec codziennie cierpi i nawet tak błaha czynność jak wchodzenie po schodach sprawia mu ogromny ból. Na szczęście niedawno pojawiła się iskierka nadziei na poprawę stanu zdrowia. Lekarze z ośrodka Lucile Packard Children's Hospital Stanford mówią, że istnieje terapia dająca nadzieję na przywrócenie Emila do normalnego życia. Jednak podkreślają, że tylko w ich nowoczesnej klinice możliwe jest przeprowadzenie tego drogiego i skomplikowanego zabiegu. Rodzice przyznają, iż wiadomość z USA o możliwości przeprowadzenia operacji była dla nich najcudowniejszą w życiu i od razu zgodzili się na wyjazd - co najlepiej oddaje wagę sytuacji. Teraz trzeba „tylko" i aż - zebrać potrzebne środki.

Wisła Kraków również aktywnie włącza się w akcję pomocy. Klub postanowił przekazać koszulkę z autografami zawodników, a także przygotował dla Emila specjalny filmik!


Jednocześnie mocno trzymamy kciuki za całą Rodzinę i życzymy jej, a przede wszystkim Emilowi, dużo zdrowia! Zachęcamy do aktywnego wsparcia poprzez wzięcie udziału w aukcji charytatywnej.


Więcej informacji na stronach:

www.emilkoryczan.pl

www.siepomaga.pl/emil

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl