2016.05.22 Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej
Z Historia Wisły
Muzeum Armii Krajowej, ul. Wita Stwosza 12 2016-05-22/2016-05-22
Tempo gry: P'15
Sędzia: Kamila Kałużna
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - 2004 i młodsi
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 1 | II | Herwy, Jakub | R 1262 | 1800 | 2007 | 8,5 | 38,50 | 49,00 | 8 | 42,5 |
2 | 2 | II | Wiszniewski, Szymon | R 1136 | 1800 | 2007 | 6,5 | 35,50 | 47,50 | 6 | 32,5 |
3 | 6 | III | Mateusz Wąsik | 0 | 1600 | 2005 | 6,0 | 39,00 | 52,50 | 5 | 33,5 |
Wyniki szczegółowe
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Data ur. | Klub |
1 | (C) | 1 | 18 | 1,0 | PL-68823 | V | Wajda, Krzysztof | 0 | 1200 | 2008 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | ½ | 11 | 1,5 | PL-46105 | IV | Świderski, Mateusz | 0 | 1400 | 2004 | KKsz Kraków |
3 | (C) | 1 | 9 | 2,5 | PL-58427 | IV | Stanek, Tomasz | 0 | 1400 | 2005 | MKS KSOS Kraków |
4 | (C) | 1 | 4 | 3,5 | PL-58513 | II | Bar, Klaudia | 1064 | 1600 | 2007 | KKsz Kraków |
5 | (B) | ½ | 1 | 4,0 | PL-59070 | II | Herwy, Jakub | R 1262 | 1800 | 2007 | AKS Mikołów |
6 | (B) | 1 | 5 | 5,0 | PL-61497 | III | Pawłowski, Kamil | 0 | 1600 | 2008 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (C) | 0 | 8 | 5,0 | PL-63659 | IV | Warchoł, Kamil | 0 | 1400 | 2009 | Akademia Szachowa Gliwice |
8 | (B) | 0 | 3 | 5,0 | PL-41523 | II | Knapik, Kamil | R 1119 | 1800 | 2005 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (C) | 1 | 10 | 6,0 | PL-55890 | IV | Marzec, Tymon | 0 | 1400 | 2004 | KKsz Kraków |
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - OPEN
Muzeum Armii Krajowej, ul. Wita Stwosza 12 2016-05-22/2016-05-22
Tempo gry: P'15
Sędzia: Kamila Kałużna
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 4 | IM | Shkuran, Daniil | UKR | R 2407 | 2450 | 7,0 | 40,50 | 52,50 | 6 | 39,5 |
2 | 3 | IM | Maciej Klekowski | POL | R 2449 | 2450 | 7,0 | 39,00 | 49,50 | 6 | 36,0 |
3 | 2 | IM | Golubka, Petro | UKR | R 2462 | 2450 | 6,5 | 40,50 | 51,00 | 4 | 36,5 |
6 | 10 | k | Grzegorz Słabek | POL | R 2172 | 2200 | 5,5 | 41,50 | 52,00 | 4 | 32,0 |
7 | 5 | IM | Dariusz Mikrut | POL | R 2353 | 2450 | 5,5 | 39,00 | 50,00 | 5 | 30,0 |
9 | 7 | k++ | Radosław Barski | POL | R 2250 | 2300 | 5,5 | 35,50 | 46,50 | 5 | 28,5 |
23 | 25 | I | Bartosz Warchoł | POL | R 1533 | 2000 | 4,0 | 32,50 | 41,00 | 3 | 19,5 |
24 | 31 | II+ | Andrzej Kulesza | POL | R 1295 | 1900 | 4,0 | 28,00 | 33,50 | 4 | 18,0 |
28 | 27 | II | Andrzej Kosztyła | POL | 1492 | 1800 | 3,5 | 29,00 | 36,50 | 3 | 17,0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 20 | 1,0 | PL-21526 | I | Niedbał, Piotr | R 1820 | 2000 | University of Sunderland |
2 | (C) | 1 | 12 | 2,0 | PL-2557 | WIM | Jakubiec, Edyta | R 2156 | 2250 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
3 | (B) | 1 | 6 | 3,0 | Rytenko, Vsevolod | R 2261 | 2271 | Ivano-Frankivsk | ||
4 | (C) | ½ | 2 | 3,5 | IM | Golubka, Petro | R 2462 | 2450 | ||
5 | (B) | 0 | 4 | 3,5 | PL-57060 | IM | Shkuran, Daniil | R 2407 | 2450 | LUKKS Kielce |
6 | (C) | 1 | 11 | 4,5 | PL-2718 | m | Kaim, Piotr | 2158 | 2400 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
7 | (B) | 1 | 5 | 5,5 | PL-3424 | IM | Dariusz Mikrut | R 2353 | 2450 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | ½ | 1 | 6,0 | PL-23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | R 2512 | 2600 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
9 | (B) | 1 | 10 | 7,0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | R 2172 | 2200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 27 | 1,0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1492 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | (B) | ½ | 1 | 1,5 | PL-23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | R 2512 | 2600 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
3 | (C) | 1 | 9 | 2,5 | PL-3339 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2227 | 2300 | KKSz Kraków |
4 | (B) | ½ | 5 | 3,0 | PL-3424 | IM | Dariusz Mikrut | R 2353 | 2450 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 1 | 15 | 4,0 | PL-3392 | k | Kumor, Lukasz | R 2114 | 2200 | KS Korona Kraków |
6 | (C) | 0 | 4 | 4,0 | PL-57060 | IM | Shkuran, Daniil | R 2407 | 2450 | LUKKS Kielce |
7 | (B) | 1 | 14 | 5,0 | PL-38169 | FM | Shilov, Sergej | 2121 | 2300 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
8 | (B) | ½ | 2 | 5,5 | IM | Golubka, Petro | R 2462 | 2450 | ||
9 | (C) | 0 | 3 | 5,5 | PL-5807 | IM | Maciej Klekowski | R 2449 | 2450 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 22 | 1,0 | PL-31108 | I | Krzysztof Szczurek II | R 1756 | 2000 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 15 | 2,0 | PL-3392 | k | Kumor, Lukasz | R 2114 | 2200 | KS Korona Kraków |
3 | (B) | 0 | 2 | 2,0 | IM | Golubka, Petro | R 2462 | 2450 | ||
4 | (C) | ½ | 10 | 2,5 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | R 2172 | 2200 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 1 | 16 | 3,5 | PL-3256 | I++ | Widła, Piotr | R 2081 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (B) | 1 | 6 | 4,5 | Rytenko, Vsevolod | R 2261 | 2271 | Ivano-Frankivsk | ||
7 | (C) | 0 | 3 | 4,5 | PL-5807 | IM | Maciej Klekowski | R 2449 | 2450 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 0 | 4 | 4,5 | PL-57060 | IM | Shkuran, Daniil | R 2407 | 2450 | LUKKS Kielce |
9 | (B) | 1 | 11 | 5,5 | PL-2718 | m | Kaim, Piotr | 2158 | 2400 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 24 | 1,0 | PL-19917 | II | Mucha, Marek | R 1545 | 1800 | PSSz Pszczyna |
2 | (C) | 1 | 16 | 2,0 | PL-3256 | I++ | Widła, Piotr | R 2081 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
3 | (B) | 0 | 4 | 2,0 | PL-57060 | IM | Shkuran, Daniil | R 2407 | 2450 | LUKKS Kielce |
4 | (C) | 0 | 14 | 2,0 | PL-38169 | FM | Shilov, Sergej | 2121 | 2300 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
5 | (B) | 1 | 18 | 3,0 | Lutsiv, Roman | R 2045 | 2045 | Ivano-Frankivsk | ||
6 | (C) | 1 | 13 | 4,0 | PL-3446 | k | Popiołek, Hubert | 2134 | 2200 | KS Korona Kraków |
7 | (B) | 0 | 8 | 4,0 | PL-24753 | k | Mucha, Piotr | R 2229 | 2200 | KSz HETMAN Katowice |
8 | (C) | 1 | 11 | 5,0 | PL-2718 | m | Kaim, Piotr | 2158 | 2400 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
9 | (B) | ½ | 17 | 5,5 | PL-3299 | k | Bętkowski, Andrzej | R 2053 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | ½ | 8 | 0,5 | PL-24753 | k | Mucha, Piotr | R 2229 | 2200 | KSz HETMAN Katowice |
2 | (C) | 0 | 18 | 0,5 | Lutsiv, Roman | R 2045 | 2045 | Ivano-Frankivsk | ||
3 | (B) | 1 | 20 | 1,5 | PL-21526 | I | Niedbał, Piotr | R 1820 | 2000 | University of Sunderland |
4 | (B) | ½ | 23 | 2,0 | PL-47357 | II+ | Wieczorek, Jakub | R 1680 | 1900 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 0 | 17 | 2,0 | PL-3299 | k | Bętkowski, Andrzej | R 2053 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
6 | (C) | 1 | 28 | 3,0 | PL-22561 | II | Olkuski, Tadeusz | R 1459 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 0 | 13 | 3,0 | PL-3446 | k | Popiołek, Hubert | 2134 | 2200 | KS Korona Kraków |
8 | (C) | 0 | 16 | 3,0 | PL-3256 | I++ | Widła, Piotr | R 2081 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
9 | (B) | 1 | 33 | 4,0 | Żurowski, Wojciech | 0 | 1000 | Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 14 | 1,0 | PL-38169 | FM | Shilov, Sergej | 2121 | 2300 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza |
2 | (B) | 0 | 9 | 1,0 | PL-3339 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2227 | 2300 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 0 | 17 | 1,0 | PL-3299 | k | Bętkowski, Andrzej | R 2053 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
4 | (C) | 0 | 22 | 1,0 | PL-31108 | I | Krzysztof Szczurek II | R 1756 | 2000 | KKSz Kraków |
5 | (B) | 1 | 24 | 2,0 | PL-19917 | II | Mucha, Marek | R 1545 | 1800 | PSSz Pszczyna |
6 | (C) | 0 | 21 | 2,0 | PL-3515 | k | Zaboklicki, Zbigniew | 1817 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
7 | (C) | 1 | 32 | 3,0 | PL-53842 | V | Łukaszewski, Łukasz | 0 | 1200 | Kraków |
8 | (B) | 0 | 19 | 3,0 | PL-41768 | II | Golimowski, Paweł | R 1889 | 1800 | Miechów |
9 | (B) | 1 | 34 | 4,0 | Skowerski, Marcin | 0 | 1000 | Kłaj |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 10 | 0,0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | R 2172 | 2200 | TS Wisła Kraków |
2 | (C) | ½ | 20 | 0,5 | PL-21526 | I | Niedbał, Piotr | R 1820 | 2000 | University of Sunderland |
3 | (B) | 0 | 8 | 0,5 | PL-24753 | k | Mucha, Piotr | R 2229 | 2200 | KSz HETMAN Katowice |
4 | (C) | 1 | 30 | 1,5 | PL-11303 | II | Ostrowski, Michał | R 1364 | 1800 | Kraków |
5 | (C) | 0 | 19 | 1,5 | PL-41768 | II | Golimowski, Paweł | R 1889 | 1800 | Miechów |
6 | (B) | 1 | 26 | 2,5 | PL-29402 | IV | Gruszecki, Bartosz | R 1529 | 1400 | Frysztak |
7 | (C) | 1 | 29 | 3,5 | PL-44156 | II | Pietrzak, Tomasz | R 1436 | 1800 | MAT Myślenice |
8 | (B) | 0 | 18 | 3,5 | Lutsiv, Roman | R 2045 | 2045 | Ivano-Frankivsk | ||
9 | (C) | 0 | 23 | 3,5 | PL-47357 | II+ | Wieczorek, Jakub | R 1680 | 1900 | KKSz Kraków |