2016.07.22 JULIADA 2016. Kraków
Z Historia Wisły
Centrum Com-Com Zone Kraków ul Ptaszyckiego 6 2016-07-22/2016-07-22
Tempo gry: P'15
Arbiter: NA Stanisław Cichorz
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
Turniej Szachowy JULIADA 2016 Gr A - 2008 i młodsi
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | III | Zięba, Hubert | 0 | 1600 | 8.0 | 38.50 | 49.50 | 8 | 36.0 |
2 | 2 | III | Wnuk, Piotr | 0 | 1600 | 8.0 | 37.00 | 49.50 | 8 | 41.0 |
3 | 7 | IV | Micuła, Jakub | 0 | 1400 | 7.0 | 38.00 | 49.00 | 7 | 32.0 |
19 | 19 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | 4.0 | 25.00 | 30.50 | 3 | 13.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 6 | 0.0 | IV | Nowakowski, Maksymilian | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | |
2 | (B) | 0 | 9 | 0.0 | IV | Baliś, Sebastian | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
3 | (C) | 0 | 12 | 0.0 | IV | Baran, Maja | 0 | 1250 | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy | |
4 | (C) | 0 | 18 | 0.0 | V | Franciszek Nawrocki | 0 | 1200 | Kraków | |
5 | - | + | 1.0 | |||||||
6 | (B) | 1 | 23 | 2.0 | Szymon Baran | 0 | 1000 | Kraków | ||
7 | (B) | 1 | 14 | 3.0 | IV | Dudzik, Martyna | 0 | 1250 | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy | |
8 | (C) | 0 | 16 | 3.0 | IV | Nowak, Emilia | 0 | 1250 | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy | |
9 | (C) | 1 | 22 | 4.0 | V | Kretowicz, Daria | 0 | 1100 | Przedszkole Sękowa |
Turniej Szachowy JULIADA 2016 Gr B 2003-2007
Centrum Com-Com Zone Kraków ul. Ptaszyckiego 6 2016-07-22/2016-07-22
Tempo gry: P'15
Arbiter: NA Stanisław Cichorz
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | I | Turski, Bartłomiej | 1626 | 2000 | 8.0 | 39.00 | 50.00 | 7 | 42.5 |
2 | 14 | III | Banaś, Piotr | 0 | 1600 | 6.5 | 39.50 | 51.00 | 6 | 35.5 |
3 | 2 | IV | Morczyński, Joachim | 1406 | 1400 | 6.5 | 39.00 | 51.00 | 6 | 33.0 |
4 | 8 | II | Jakub Owoc | 1134 | 1800 | 6.5 | 36.50 | 47.00 | 6 | 33.0 |
10 | 4 | II | Paweł Zborowski | 1241 | 1800 | 5.0 | 37.50 | 49.50 | 4 | 31.0 |
27 | 24 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | 3.0 | 22.50 | 30.00 | 2 | 10.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 22 | 1.0 | IV | Bartłomiej Harpula | 0 | 1400 | Sz.P. 62 Kraków | |
2 | (B) | 0 | 1 | 1.0 | I | Turski, Bartłomiej | 1626 | 2000 | UKS Czarny Koń Olkusz | |
3 | (C) | 1 | 16 | 2.0 | III | Winiarski, Kacper | 0 | 1600 | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy | |
4 | (B) | 1 | 13 | 3.0 | II | Gaczoł, Julia | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | |
5 | (C) | 1 | 5 | 4.0 | II+ | Kowalczyk, Barbara | 1225 | 1225 | KS Korona Kraków | |
6 | (B) | = | 4 | 4.5 | II | Paweł Zborowski | 1241 | 1800 | TS Wisła Kraków | |
7 | (B) | 1 | 2 | 5.5 | IV | Morczyński, Joachim | 1406 | 1400 | Schachpinguine Berlin | |
8 | (C) | 0 | 14 | 5.5 | III | Banaś, Piotr | 0 | 1600 | Stańczyk Proszowice | |
9 | (B) | 1 | 11 | 6.5 | II | Wilk, Igor | 0 | 1800 | UKS przy SP nr 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 18 | 1.0 | III | Nowak, Zuzanna | 0 | 1400 | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy | |
2 | (B) | 1 | 11 | 2.0 | II | Wilk, Igor | 0 | 1800 | UKS przy SP nr 8 Chrzanów | |
3 | (C) | 0 | 10 | 2.0 | II | Wiszniewski, Szymon | 0 | 1800 | KKSz Kraków | |
4 | (B) | 1 | 12 | 3.0 | II | Popiel, Małgorzata | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
5 | (B) | 1 | 7 | 4.0 | II | Bar, Klaudia | 1207 | 1600 | KKSz Kraków | |
6 | (C) | = | 8 | 4.5 | II | Jakub Owoc | 1134 | 1800 | TS Wisła Kraków | |
7 | (C) | 0 | 1 | 4.5 | I | Turski, Bartłomiej | 1626 | 2000 | UKS Czarny Koń Olkusz | |
8 | (B) | = | 5 | 5.0 | II+ | Kowalczyk, Barbara | 1225 | 1225 | KS Korona Kraków | |
9 | (C) | 0 | 3 | 5.0 | I | Mucha, Marta | 1392 | 1392 | UKS SP8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 10 | 0.0 | II | Wiszniewski, Szymon | 0 | 1800 | KKSz Kraków | |
2 | (C) | 0 | 19 | 0.0 | III | Szczepanik, Magdalena | 0 | 1400 | KS Korona Kraków | |
3 | (C) | 0 | 22 | 0.0 | IV | Bartłomiej Harpula | 0 | 1400 | Sz.P. 62 Kraków | |
4 | - | + | 1.0 | |||||||
5 | (B) | 0 | 25 | 1.0 | IV | Bogacki, Maciej | 0 | 1400 | Sz.P. Krzeszowice | |
6 | (B) | 0 | 23 | 1.0 | IV | Jędryka, Jan | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
7 | (C) | + | 29 | 2.0 | Gass, Gregor | 0 | 1000 | Sz.P. Sióstr Salezjanek Kraków | ||
8 | (C) | 0 | 28 | 2.0 | IV | Jasek, Gabriela | 0 | 1250 | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy | |
9 | (B) | 1 | 26 | 3.0 | IV | Jaśko, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Turniej Szachowy JULIADA 2016 Gr. C
Centrum Com-Com Zone Kraków ul. Ptaszyckiego 6 2016-07-22/2016-07-22
Tempo gry: P'15
Arbiter: NA Stanisław Cichorz
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 3 | I | Wilk, Tomasz | 1856 | 2000 | 7.5 | 32.50 | 42.50 | 7 | 39.5 |
2 | 1 | I | Madej, Roman | 1952 | 2000 | 7.0 | 32.50 | 41.00 | 6 | 35.0 |
3 | 2 | II+ | Jajte Pachota, Maciej | 1910 | 1800 | 7.0 | 30.00 | 38.50 | 7 | 34.0 |
6 | 12 | III | Łukasz Sobelga | 0 | 1600 | 4.5 | 35.00 | 45.50 | 4 | 21.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 6 | 0.0 | I | Hubert Meers | 1408 | 2000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
2 | (C) | 0 | 9 | 0.0 | II | Szczepanik, Tomasz | 0 | 1800 | KS Korona Kraków | |
3 | (B) | 1 | 11 | 1.0 | II+ | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | KKSz Kraków | |
4 | (C) | 1 | 4 | 2.0 | II+ | Krawczyk, Piotr | 1513 | 1800 | KKSz Kraków | |
5 | (C) | 1 | 10 | 3.0 | II | Zubilewicz, Artur | 0 | 1800 | S-KKS Przemyśl | |
6 | (B) | 0 | 3 | 3.0 | I | Wilk, Tomasz | 1856 | 2000 | TG Sokół Mielec | |
7 | (C) | = | 1 | 3.5 | I | Madej, Roman | 1952 | 2000 | MKS KSOS Kraków | |
8 | (B) | 1 | 8 | 4.5 | III | Bajer, Jakub | 1052 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | |
9 | (C) | 0 | 2 | 4.5 | II+ | Jajte Pachota, Maciej | 1910 | 1800 | KKSz Kraków |