2016.10.29 Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 18 w szachach błyskawicznych. Kraków
Z Historia Wisły
Kraków 2016-10-29/2016-10-29
Rate of play 3' + 2 na ruch
Arbiter: Jacek Wolak
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 18 w szachach błyskawicznych
Place | S.No. | Team Name | Local | Match Points | Total | |||
1 | 4 | MKS MOS Wieliczka | 1900 | 14,0 | 23,5 | |||
2 | 6 | TS Wisła Kraków | 1750 | 12,0 | 21,0 | |||
3 | 2 | KKSz Kraków I | 1925 | 11,0 | 20,5 | |||
7 | 7 | TS Wisła II Kraków | 1550 | 6,0 | 11,5 |
TS Wisła Kraków
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | (C) | 2,0 | 1,0 | 5 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1975 | |
2 | - | +0 | 1,0 | ||||
3 | (B) | 3,5 | 3,0 | 7 | TS Wisła II Kraków | 1550 | |
4 | (C) | 2,0 | 4,0 | 8 | MAT Myślenice | 1825 | |
5 | (B) | 3,0 | 6,0 | 9 | KKSz Kraków III | 1450 | |
6 | (C) | 3,0 | 8,0 | 1 | UKS Szachownica Rabka Zdrój | 1563 | |
7 | (B) | 1,5 | 8,0 | 2 | KKSz Kraków I | 1925 | |
8 | (C) | 3,0 | 10,0 | 3 | KKSz Kraków II | 1700 | |
9 | (B) | 3,0 | 12,0 | 4 | MKS MOS Wieliczka | 1900 |
List of players of teams
S.No. | Code | Title | Name | FIDE | Local | Birthday | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | R 8 | R 9 |
1 | 1159453 | I | Sebastian Krzemiński | B 1767 | 2000 | 1998 | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
2 | 21817413 | I | Bartosz Warchoł | B 1520 | 2000 | 2003 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | |
3 | 21836264 | I | Andrzej Kulesza | B 1654 | 2000 | 2003 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | |
4 | Vacat | 0 | 1000 | 0 | + | - | - | - | - | - |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 1 | 1,0 | PL-45818 | CM | Pniaczek, Marek | B 1694 | 2200 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | - | 1,0 | ||||||||
3 | (B) | ½ | 1 | 1,5 | PL-49218 | II | Łukasz Sobelga | B 1441 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 0 | 1 | 1,5 | PL-49697 | I | Brożyna, Mateusz | B 1726 | 2000 | MAT Myślenice |
5 | (B) | 1 | 1 | 2,5 | PL-38897 | III | Żuwała, Marek | B 1343 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 1 | 1 | 3,5 | PL-68031 | III | Krupa, Jan | 0 | 1600 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
7 | (B) | 1 | 1 | 4,5 | PL-38936 | II+ | Róg, Mateusz | B 1509 | 1900 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 1 | 1 | 5,5 | PL-41635 | II | Jaśkowiec, Piotr | B 1413 | 1800 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 1 | 1 | 6,5 | PL-25772 | I | Golenia, Jan | B 1663 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0,0 | PL-43965 | I | Musiał, Tomasz | B 1554 | 2000 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | - | 0,0 | ||||||||
3 | (C) | 1 | 2 | 1,0 | PL-55728 | II | Mikołaj Krupiński | B 1378 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | 1 | 2 | 2,0 | PL-28410 | II | Piwowarczyk, Arkadiusz | B 1469 | 1800 | MAT Myślenice |
5 | (C) | 1 | 2 | 3,0 | PL-33697 | III | Wykurz, Piotr | B 1129 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 2 | 4,0 | PL-23302 | II | Mroziński, Michał | B 1464 | 1800 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
7 | (C) | ½ | 2 | 4,5 | PL-31033 | I | Gołda, Sebastian | B 1806 | 2000 | KKSz Kraków |
8 | (B) | 1 | 2 | 5,5 | PL-31099 | II | Radosław Peszkowski | B 1436 | 1800 | KKSz Kraków |
9 | (C) | 1 | 2 | 6,5 | PL-25771 | I+ | Golenia, Wojciech | B 1762 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 3 | 1,0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | B 1185 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | - | 1,0 | ||||||||
3 | (B) | 1 | 3 | 2,0 | PL-52567 | III | Mikołaj Stachura | B 1216 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 1 | 3 | 3,0 | PL-29660 | II+ | Piwowarczyk, Bartłomiej | B 1363 | 1900 | MAT Myślenice |
5 | (B) | 1 | 3 | 4,0 | PL-41473 | III | Litwa, Filip | 1051 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 1 | 3 | 5,0 | PL-43557 | II | Łowczowski, Wiktor | B 1231 | 1800 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
7 | (B) | 0 | 3 | 5,0 | PL-19856 | II | Lankof, Piotr | B 1661 | 1800 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 1 | 3 | 6,0 | PL-57121 | III | Pawlak, Dominik | B 1064 | 1600 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 1 | 3 | 7,0 | PL-27815 | II | Gawor, Jan Paweł | B 1490 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
TS Wisła II Kraków
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | |
1 | (C) | 1,0 | 0,0 | 4 | MKS MOS Wieliczka | 1900 | |
2 | (B) | 2,0 | 1,0 | 5 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1975 | |
3 | (C) | 0,5 | 1,0 | 6 | TS Wisła Kraków | 1750 | |
4 | - | +0 | 1,0 | ||||
5 | (B) | 1,5 | 1,0 | 8 | MAT Myślenice | 1825 | |
6 | (C) | 2,0 | 3,0 | 9 | KKSz Kraków III | 1450 | |
7 | (B) | 2,0 | 4,0 | 1 | UKS Szachownica Rabka Zdrój | 1563 | |
8 | (C) | 0,0 | 4,0 | 2 | KKSz Kraków I | 1925 | |
9 | (B) | 2,5 | 6,0 | 3 | KKSz Kraków II | 1700 |
List of players of teams
S.No. | Code | Title | Name | FIDE | Local | Birthday | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | R 8 | R 9 |
1 | 21864560 | II | Łukasz Sobelga | B 1441 | 1800 | 2000 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 1 | |
2 | 21835918 | II | Mikołaj Krupiński | B 1378 | 1800 | 2006 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | ½ | |
3 | 21825890 | III | Mikołaj Stachura | B 1216 | 1600 | 2003 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
4 | Vacat | 0 | 1000 | - | - | - | - | - | - | - |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 1 | 1,0 | PL-25772 | I | Golenia, Jan | B 1663 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 0 | 1 | 1,0 | PL-45818 | CM | Pniaczek, Marek | B 1694 | 2200 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (C) | ½ | 1 | 1,5 | PL-21512 | I | Sebastian Krzemiński | B 1767 | 2000 | TS Wisła Kraków |
4 | - | 1,5 | ||||||||
5 | (B) | ½ | 1 | 2,0 | PL-49697 | I | Brożyna, Mateusz | B 1726 | 2000 | MAT Myślenice |
6 | (C) | 0 | 1 | 2,0 | PL-38897 | III | Żuwała, Marek | B 1343 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 0 | 1 | 2,0 | PL-68031 | III | Krupa, Jan | 0 | 1600 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
8 | (C) | 0 | 1 | 2,0 | PL-38936 | II+ | Róg, Mateusz | B 1509 | 1900 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 1 | 1 | 3,0 | PL-41635 | II | Jaśkowiec, Piotr | B 1413 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0,0 | PL-25771 | I+ | Golenia, Wojciech | B 1762 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 1 | 2 | 1,0 | PL-43965 | I | Musiał, Tomasz | B 1554 | 2000 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 0 | 2 | 1,0 | PL-46979 | I | Bartosz Warchoł | B 1520 | 2000 | TS Wisła Kraków |
4 | - | 1,0 | ||||||||
5 | (C) | 1 | 2 | 2,0 | PL-28410 | II | Piwowarczyk, Arkadiusz | B 1469 | 1800 | MAT Myślenice |
6 | (B) | 1 | 2 | 3,0 | PL-33697 | III | Wykurz, Piotr | B 1129 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 2 | 4,0 | PL-23302 | II | Mroziński, Michał | B 1464 | 1800 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
8 | (B) | 0 | 2 | 4,0 | PL-31033 | I | Gołda, Sebastian | B 1806 | 2000 | KKSz Kraków |
9 | (C) | ½ | 2 | 4,5 | PL-31099 | II | Radosław Peszkowski | B 1436 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 3 | 0,0 | PL-27815 | II | Gawor, Jan Paweł | B 1490 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 3 | 1,0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | B 1185 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (C) | 0 | 3 | 1,0 | PL-55723 | I | Andrzej Kulesza | B 1654 | 2000 | TS Wisła Kraków |
4 | - | 1,0 | ||||||||
5 | (B) | 0 | 3 | 1,0 | PL-29660 | II+ | Piwowarczyk, Bartłomiej | B 1363 | 1900 | MAT Myślenice |
6 | (C) | 1 | 3 | 2,0 | PL-41473 | III | Litwa, Filip | 1051 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 3 | 3,0 | PL-43557 | II | Łowczowski, Wiktor | B 1231 | 1800 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
8 | (C) | 0 | 3 | 3,0 | PL-19856 | II | Lankof, Piotr | B 1661 | 1800 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 1 | 3 | 4,0 | PL-57121 | III | Pawlak, Dominik | B 1064 | 1600 | KKSz Kraków |