2016.11.11 Szachowy Turniej Niepodległości. Kraków
Z Historia Wisły
Kraków 2016-11-11/2016-11-11
Tempo gry: P'11
Sędzia: Jacek Wolak
Wyniki szczegółowe
Szachowy Turniej Niepodległości (U11)
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz |
1 | II | Mikołaj Krupiński | R 1318 | 1800 | TS Wisła Kraków | 10.5 | 57.00 | 71.50 | 1933 |
2 | II+ | Kowalczyk, Barbara | R 1093 | 1700 | KS Korona Kraków | 10.0 | 58.00 | 73.50 | 1900 |
3 | II+ | Szopa, Emilia | 0 | 1700 | KKSz Kraków | 8.0 | 59.00 | 74.00 | 1750 |
19 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 39.50 | 47.50 | 1309 |
22 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 41.50 | 48.00 | 1127 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 12 | 1.0 | PL-61683 | III | Wiszniewska, Julia | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 8 | 2.0 | PL-52277 | III | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
3 | (B) | 1 | 5 | 3.0 | PL-63175 | III | Zieliński, Michał | R 1021 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (C) | 1 | 4 | 4.0 | PL-55886 | II+ | Kowalczyk, Barbara | R 1093 | 1700 | KS Korona Kraków |
5 | (C) | ½ | 6 | 4.5 | PL-59225 | II+ | Szopa, Emilia | 0 | 1700 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 11 | 5.5 | PL-62858 | III | Książek, Stanisław | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 13 | 6.5 | PL-67073 | IV | Leski, Jakub | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
8 | (B) | 1 | 2 | 7.5 | PL-55895 | III | Wolak, Maciej | R 1215 | 1600 | KKSz Kraków |
9 | (C) | 1 | 3 | 8.5 | PL-65232 | III | Winiarski, Kacper | 1112 | 1600 | KKSz Kraków |
10 | (B) | 1 | 9 | 9.5 | PL-57121 | III | Pawlak, Dominik | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
11 | (C) | 1 | 7 | 10.5 | PL-67638 | III | Micuła, Jakub | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 7 | 0.0 | PL-67638 | III | Micuła, Jakub | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (C) | 1 | 12 | 1.0 | PL-61683 | III | Wiszniewska, Julia | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
3 | (B) | 0 | 8 | 1.0 | PL-52277 | III | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
4 | (B) | 1 | 22 | 2.0 | PL-68998 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | 0 | 10 | 2.0 | PL-58428 | III | Prostak, Jakub | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
6 | (B) | 0 | 19 | 2.0 | PL-63167 | IV | Kawula, Mikołaj | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
7 | - | + | 3.0 | |||||||
8 | (B) | 0 | 15 | 3.0 | PL-66904 | IV | Wąsowicz, Maciej | 0 | 1400 | |
9 | (C) | 0 | 17 | 3.0 | PL-65141 | IV | Sobala, Adam | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
10 | (B) | 1 | 23 | 4.0 | Szalyga, Oleksiej | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
11 | (C) | 1 | 21 | 5.0 | PL-63172 | V | Konieczyński, Bartosz | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 11 | 0.0 | PL-62858 | III | Książek, Stanisław | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | - | + | 1.0 | |||||||
3 | (B) | 0 | 10 | 1.0 | PL-58428 | III | Prostak, Jakub | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
4 | (C) | 0 | 18 | 1.0 | PL-59300 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 0 | 17 | 1.0 | PL-65141 | IV | Sobala, Adam | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 1 | 23 | 2.0 | Szalyga, Oleksiej | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
7 | (B) | 0 | 21 | 2.0 | PL-63172 | V | Konieczyński, Bartosz | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
8 | (B) | 0 | 16 | 2.0 | PL-67075 | IV | Zaucha, Dariusz | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
9 | (C) | 0 | 7 | 2.0 | PL-67638 | III | Micuła, Jakub | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
10 | (B) | 0 | 19 | 2.0 | PL-63167 | IV | Kawula, Mikołaj | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
11 | (B) | ½ | 12 | 2.5 | PL-61683 | III | Wiszniewska, Julia | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (FIDE)
Kraków 2016-11-11/2016-11-11
Tempo gry: P'11
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Chg (Ru) |
1 | k | Jerzy Kyć | R 2194 | 2200 | TS Wisła Kraków | 9.5 | 63.00 | 76.50 | 1.81 |
2 | CM | Lewicki, Mirosław | R 2238 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna | 8.5 | 67.50 | 82.00 | 0.59 |
3 | k | Grzegorz Słabek | R 2181 | 2200 | TS Wisła Kraków | 8.5 | 65.50 | 80.00 | 1.13 |
37 | II | Łukasz Sobelga | R 1467 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 53.50 | 64.50 | 2.83 |
46 | I | Renata Gaudyn | R 1517 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 50.00 | 62.50 | 0.50 |
60 | III | Maciej Krupiński | R 1171 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 37.00 | 44.50 | 0.28 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 46 | 1.0 | PL-67086 | III | Steczko, Józef | R 1497 | 1600 | |
2 | (B) | 1 | 26 | 2.0 | PL-21593 | II | Ochman, Sebastian | R 1805 | 1800 | UKS Dziewiątka Sieradz |
3 | (C) | 1 | 73 | 3.0 | PL-20301 | II | Rachtan, Andrzej | 0 | 1800 | |
4 | (B) | 1 | 1 | 4.0 | PL-5517 | FM | Piesik, Piotr | R 2331 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa |
5 | (C) | 0 | 2 | 4.0 | PL-10558 | CM | Lewicki, Mirosław | R 2238 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
6 | (B) | 1 | 30 | 5.0 | PL-31108 | I | Krzysztof Szczurek II | R 1739 | 2000 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 6 | 6.0 | PL-3325 | k | Doniec, Andrzej | R 2164 | 2200 | KKSz Kraków |
8 | (B) | 1 | 22 | 7.0 | PL-3320 | k | Czernicki, Bogdan | R 1868 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
9 | (B) | 1 | 5 | 8.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | R 2181 | 2200 | TS Wisła Kraków |
10 | (C) | 1 | 16 | 9.0 | PL-16405 | I | Wilk, Tomasz | R 1958 | 2000 | |
11 | (B) | ½ | 3 | 9.5 | PL-3339 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2227 | 2300 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 45 | 1.0 | PL-38936 | II+ | Róg, Mateusz | R 1514 | 1900 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 1 | 24 | 2.0 | PL-3504 | I | Wąsik, Piotr | R 1850 | 2000 | KS Korona Kraków |
3 | (C) | 1 | 13 | 3.0 | PL-39326 | I+ | Śleziński, Nikodem | R 1987 | 2100 | LKS Strażak Zabrzeg |
4 | (C) | 1 | 38 | 4.0 | PL-43503 | I++ | Wikar, Martyna | R 1549 | 1900 | LKSz GCKiP Czarna |
5 | (B) | ½ | 3 | 4.5 | PL-3339 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2227 | 2300 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 2 | 5.5 | PL-10558 | CM | Lewicki, Mirosław | R 2238 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
7 | (C) | 1 | 22 | 6.5 | PL-3320 | k | Czernicki, Bogdan | R 1868 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
8 | (B) | 1 | 1 | 7.5 | PL-5517 | FM | Piesik, Piotr | R 2331 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa |
9 | (C) | 0 | 4 | 7.5 | PL-26164 | k | Jerzy Kyć | R 2194 | 2200 | TS Wisła Kraków |
10 | (B) | ½ | 6 | 8.0 | PL-3325 | k | Doniec, Andrzej | R 2164 | 2200 | KKSz Kraków |
11 | (C) | ½ | 25 | 8.5 | PL-23249 | I | Lis, Mateusz | R 1848 | 2000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | ½ | 10 | 0.5 | PL-1071 | k | Michalska, Maria | 2069 | 2000 | TKKF Drogowiec Kraków |
2 | (C) | 1 | 37 | 1.5 | PL-59508 | II | Bylica, Jacek | R 1556 | 1800 | |
3 | (B) | 0 | 16 | 1.5 | PL-16405 | I | Wilk, Tomasz | R 1958 | 2000 | |
4 | (C) | 1 | 56 | 2.5 | PL-53092 | II+ | Dziewoński, Dariusz | R 1340 | 1900 | MAT Myślenice |
5 | (B) | ½ | 15 | 3.0 | PL-5014 | k | Kieres, Tadeusz | R 1967 | 2200 | |
6 | (C) | ½ | 19 | 3.5 | PL-3386 | I | Krupiński, Jerzy | R 1879 | 2000 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 14 | 4.5 | PL-3305 | I+ | Brylski, Pawel | R 1979 | 2100 | MLKSz Myślenice |
8 | (C) | 0 | 26 | 4.5 | PL-21593 | II | Ochman, Sebastian | R 1805 | 1800 | UKS Dziewiątka Sieradz |
9 | (B) | 0 | 28 | 4.5 | PL-3150 | I | Wąsik, Józef | R 1778 | 2000 | KS Korona Kraków |
10 | (C) | 1 | 67 | 5.5 | PL-45127 | II | Jakub Owoc | R 1134 | 1800 | KKSz Kraków |
11 | (B) | 0 | 11 | 5.5 | PL-3926 | I | Chlebus, Roman | R 2027 | 2000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 2 | 0.0 | PL-10558 | CM | Lewicki, Mirosław | R 2238 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
2 | (B) | 1 | 62 | 1.0 | PL-67304 | Kocurek, Wojciech | R 1201 | 1000 | Katowice | |
3 | (C) | 0 | 75 | 1.0 | PL-43622 | II | Klimczyk, Janusz | 0 | 1800 | |
4 | (B) | 1 | 57 | 2.0 | PL-51153 | II | Szwajkowski, Tymoteusz | R 1331 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (B) | 1 | 12 | 3.0 | PL-3468 | I++ | Sanetra, Szymon | 2018 | 2100 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | (C) | 0 | 18 | 3.0 | PL-17847 | I | Zima, Teofil | R 1916 | 2000 | GKSz Kornuty Gorlice |
7 | (B) | 0 | 23 | 3.0 | PL-5061 | I+ | Szuber, Grzegorz | R 1868 | 2100 | |
8 | (C) | 0 | 58 | 3.0 | PL-49683 | II | Cichoń, Jakub | 1307 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
9 | (B) | 1 | 63 | 4.0 | PL-56941 | II | Wiszniewski, Szymon | R 1191 | 1800 | KKSz Kraków |
10 | (C) | 1 | 59 | 5.0 | PL-50259 | II | Józefczyk, Szymon | R 1251 | 1800 | KKSz Kraków |
11 | (B) | 0 | 10 | 5.0 | PL-1071 | k | Michalska, Maria | 2069 | 2000 | TKKF Drogowiec Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 26 | 0.0 | PL-21593 | II | Ochman, Sebastian | R 1805 | 1800 | UKS Dziewiątka Sieradz |
2 | (B) | 0 | 45 | 0.0 | PL-38936 | II+ | Róg, Mateusz | R 1514 | 1900 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 0 | 79 | 0.0 | PL-53804 | Pulanecki, Michal | 0 | 1000 | ||
4 | (B) | 0 | 69 | 0.0 | PL-50473 | II | Pawlak, Emilia | R 1112 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 71 | 1.0 | PL-62880 | IV | Żaba, Jakub | R 1104 | 1400 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 78 | 2.0 | PL-67749 | Łopatka, Władysław | 0 | 1000 | ||
7 | (C) | 0 | 54 | 2.0 | PL-44143 | II | Święch, Łukasz | R 1380 | 1800 | KKSz Kraków |
8 | (B) | 0 | 62 | 2.0 | PL-67304 | Kocurek, Wojciech | R 1201 | 1000 | Katowice | |
9 | (C) | ½ | 76 | 2.5 | PL-24189 | III | Łakomy, Roman | 0 | 1600 | |
10 | (B) | 1 | 39 | 3.5 | PL-24156 | II | Chmielowski, Stefan | R 1534 | 1800 | |
11 | (B) | 1 | 68 | 4.5 | PL-67256 | Paciorek, Jan | 1126 | 1000 | KS Cracovia 1906 Kraków |