2016.12.10-11 VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY
Z Historia Wisły
Myślenice 2016-12-10/2016-12-11
Tempo gry: 60' + 30 na ruch
Sędzia: Paweł Mroziński
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa A FIDE
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz | Norma | Chg |
1 | 8 | I++ | Łęczek, Weronika | 1762 | 1900 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 2001 | 4,0 | 10,00 | 14,50 | 4 | 14,0 | 2167 | 1,87 | |
2 | 1 | I | Marzec, Karol | 2038 | 2000 | Mdk Bochnia | 1985 | 4,0 | 9,00 | 15,50 | 3 | 12,5 | 2200 | 0,47 | |
3 | 5 | I | Brożyna, Mateusz | 1999 | 2000 | MAT Myślenice | 2001 | 4,0 | 7,00 | 12,50 | 4 | 11,0 | 2133 | 0,32 | |
8 | 10 | I | Andrzej Kulesza | 1661 | 2000 | TS Wisła Kraków | 2003 | 2,5 | 8,50 | 13,50 | 2 | 8,5 | 1967 | 0,86 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | ½ | 2 | 0,5 | PL-4056 | I | Para, Tomasz | 2037 | 2000 | |
2 | (B) | 1 | 14 | 1,5 | PL-37338 | II | Rutkowski, Wojciech | 1426 | 1800 | MLKSz Myślenice |
3 | (B) | 0 | 8 | 1,5 | PL-23052 | I++ | Łęczek, Weronika | 1762 | 1900 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (C) | 1 | 7 | 2,5 | PL-33591 | I | Suder, Jakub | 1828 | 2000 | MAT Myślenice |
5 | (C) | 0 | 4 | 2,5 | PL-3256 | I++ | Widła, Piotr | 2003 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa B PZSzach>=1400
Myślenice 2016-12-10/2016-12-11
Rate of play P'60
Arbiter: Paweł Mroziński
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz | Norm |
1 | 5 | II | Pietrzak, Tomasz | 1287 | 1800 | MAT Myślenice | 6,0 | 23,00 | 31,00 | 5 | 26,0 | 2000 | |
2 | 12 | II | Jaśkowiec, Andrzej | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice | 5,5 | 20,50 | 28,00 | 5 | 22,5 | 1900 | |
3 | 1 | II | Kudas, Filip | 1560 | 1800 | MAT Myślenice | 5,0 | 23,50 | 32,50 | 3 | 21,5 | 1913 | |
14 | 4 | II | Łukasz Sobelga | 1336 | 1336 | TS Wisła Kraków | 3,5 | 17,50 | 24,50 | 3 | 15,5 | 1605 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 17 | 0,0 | PL-51549 | III | Łach, Jakub | 0 | 1600 | UKS Magnus Rzezawa |
2 | (B) | 1 | 15 | 1,0 | PL-60374 | II | Salawa, Elżbieta | 0 | 1600 | |
3 | (C) | ½ | 22 | 1,5 | PL-45177 | III | Sobala, Filip | 0 | 1600 | MAT Myślenice |
4 | (B) | 1 | 11 | 2,5 | PL-44294 | II | Mazanowska, Aniela | 1064 | 1600 | MAT Myślenice |
5 | (B) | 1 | 14 | 3,5 | PL-59225 | II+ | Szopa, Emilia | 0 | 1700 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 0 | 18 | 3,5 | III | Nowak, Łukasz | 0 | 1600 | Kraków | |
7 | (C) | 0 | 13 | 3,5 | II | Koza, Gabriel | 0 | 1800 | UKS Goniec Staniątki |
VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa C PZSzach<=1600
Place | S.No. | Title | Name | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz | Norm |
1 | 16 | IV | Wełna, Mateusz | 1400 | 6.5 | 21.00 | 30.00 | 6 | 27.5 | 1800 | ||
2 | 8 | III | Krupa, Jan | 1600 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój | 5.5 | 21.00 | 30.00 | 5 | 23.0 | 1650 | |
3 | 25 | Szopa, Patryk | 1000 | 5.0 | 20.50 | 30.00 | 4 | 19.5 | 1600 | IV | ||
18 | 7 | III | Krzysztof Peszkowski | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 16.50 | 24.00 | 3 | 16.0 | 1331 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 1 | 20 | 2.0 | PL-68290 | V | Ruchlewicz, Marek | 0 | 1200 | |
2 | b | 1 | 22 | 2.0 | Potaśnik, Mateusz | 0 | 1000 | |||
3 | w | 0 | 1 | 4.5 | PL-59507 | II | Wiktoria Sobieraj | R 1088 | 1600 | MKS Mrągowia Mrągowo |
4 | b | 0 | 13 | 3.0 | PL-68289 | IV | Jaśkowiec, Bartłomiej | 0 | 1400 | MAT Myślenice |
5 | w | 1 | 19 | 3.0 | PL-65940 | IV | Kozicka, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki |
6 | b | 0 | 8 | 5.5 | PL-68031 | III | Krupa, Jan | 0 | 1600 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
7 | w | 0 | 15 | 4.0 | PL-61560 | IV | Hernik, Jerzy | 0 | 1400 |
VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa D 2006 i młodsi PZSzach do 1400
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 5 | III | Para, Aleksandra | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 2007 | 6.0 | 25.00 | 34.00 | 27.0 | 1606 | |
2 | 16 | IV | Nowakowski, Maksymilian | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 2009 | 6.0 | 22.50 | 32.00 | 25.0 | 1600 | |
3 | 23 | IV | Natoli, Alessia | 1250 | KS Korona Kraków | 2009 | 6.0 | 21.50 | 30.50 | 22.0 | 1531 | |
13 | 19 | IV | Aleksander Sobelga | 1400 | TS Wisła Kraków | 2007 | 4.5 | 19.00 | 26.50 | 19.0 | 1400 | |
26 | 6 | IV | Nikodem Sobelga | 1400 | TS Wisła Kraków | 2009 | 3.5 | 17.00 | 24.50 | 14.5 | 1194 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 44 | 2.5 | Jamrozik, Maciej | 0 | 1000 | |||
2 | b | 1 | 6 | 3.5 | IV | Nikodem Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
3 | w | 0 | 8 | 5.0 | PL-69402 | IV | Jamka, Jakub | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | = | 9 | 3.5 | PL-66897 | IV | Nowak, Piotr | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
5 | b | 1 | 32 | 3.5 | Górnisiewicz, Natalia | 0 | 1000 | Szkoła Podstawowa Dobczyce | ||
6 | b | 0 | 2 | 5.0 | PL-59227 | III | Nowak, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
7 | w | 1 | 11 | 3.5 | PL-61331 | IV | Worwa, Karol | 0 | 1400 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 31 | 1.5 | PL-71678 | V | Marek, Milena | 0 | 1100 | |
2 | w | 0 | 19 | 4.5 | PL-59300 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 1 | 27 | 3.0 | PL-67640 | V | Franciszek Niebielski | 0 | 1200 | |
4 | w | 0 | 23 | 6.0 | PL-70103 | IV | Natoli, Alessia | 0 | 1250 | KS Korona Kraków |
5 | b | = | 29 | 3.5 | PL-65383 | V | Filutowski, Miłosz | 0 | 1200 | |
6 | w | 0 | 32 | 3.5 | Górnisiewicz, Natalia | 0 | 1000 | Szkoła Podstawowa Dobczyce | ||
7 | b | 1 | 37 | 2.5 | Ślusarczyk, Adam | 0 | 1000 |